تزریق ژل لب

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته⚡【سال1403】⭐

داشتن لب های برجسته و خوش فرم یکی از ملاک های زیبایی این روز ها به شمار می آید. در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال روش هایی برای برجسته تر کردن لب های خود می باشند که یکی از آن روش ها تزریق ژل لب است. در ادامه علاوه بر معرفی بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته نگاهی بر انواع مدل های تزریق ژل لب و دلایل جذب سریع ژل لب خواهیم داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر با سایت پزشکا همراه بمانید.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته کیست؟

به طور کلی، خدمات زیبایی تزریق ژل لب باید توسط پزشکانی صورت بگیرد که از مهارت بالایی برخوردار هستند. چرا که لب از بافت حساسی تشکیل شده است و نیازمند دقت کافی پزشک است تا دچار پارگی و یا ورم شدید نشود. در واقع انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته کار آسانی نیست. زیرا که در این منطقه بسیاری از پزشکان و متخصصان زیبایی حضور دارند که همواره مشغول فعالیت در حوزه زیبایی می باشند.

برای انتخاب بهترین دکتر و پزشک شما باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید. در ابتدا شما باید پزشکی را انتخاب نمایید که دارای تکنیک و روش های خاص تزریق ژل لب می باشد. چرا که بسیاری از پزشکان تنها ژل را به لب شما تزریق می کنند و به آن فرم خاصی نمی دهند که این موضوع باعث می شود که لب شما بدفرم و اردکی شکل به نظر بی آید. همچنین پزشک منتخب شما باید از مدرک معتبر از دانشگاهی معتبر برخوردار باشد.

علاوه بر مواردی که ذکر شد، متخصص مورد نظر شما باید دارای تعهد اخلاقی باشد و مراجعین و زیباجویان را تا مرحله آخر انجام خدمات درمانی و زیبایی یاری دهد. یک پزشک خوب وظیفه دارد که در طی انجام فرایند تزریق، رفتاری صمیمانه داشته باشد تا مراجعین احساس درد کمتری داشته باشند. برای انجام این خدمات زیبایی بهترین دکتر تزریق ژل لب در پونک می تواند شما را راهنمایی کند.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته کیست؟

مراحل تزریق ژل لب

انجام تزریق ژل لب یکی از روش های زیبایی است که از طرفداران بسیاری برخوردار است. زمانی که شما به پزشک مورد نظر جهت انجام این خدمات زیبایی مراجعه می کنید، در ابتدا لب شما توسط متخصص مورد نظر کاملا بررسی می شود و بعد نوع و مدل متناسب با لب شما تشخیص داده می شود. البته باید بدانید که تزریق ژل لب دارای مدل های متفاوتی است که افراد معمولا قبل از تزریق، مدل مورد نظر خود را انتخاب می کنند.

پزشک متخصص وظیفه دارد که مدل انتخابی شما را با نوع لب شما کاملا بررسی کند تا اگر مدل اتنخابی شما متناسب با فرم لب های شما نیست و یا اگر باعث بروز مشکلی خواهد شد، از آن جلوگیری کند. در مرحله بعد، پزشک مورد نظر بعد از تشخیص های لازم، لب های شما را به طور موقت بی حس می کند تا شما احساس درد کمتری داشته باشید.

بعد از بی حس شدن کامل لب های شما، ژل را توسط میکرو کانولا تزریق می کنند. میکرو کانولا در واقع سرنگ های نازکی می باشند که برای تزریق ژل مورد استفاده قرار می گیرند. عموما متخصصان زیبایی بعد از تزریق ژل، قرص هایی را تجویز می کنند که برای جلوگیری از عفونت است که بهتر است آن ها را مصرف نمایید.

10 تا از بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته را بشناسید!

دکتر مسعود مرادی

دکتر مسعود مرادی

دکتر مسعود مرادی فوق تخصص پوست، مو و زیبایی هستند و همواره فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه تهران و متخصص پوست، مو و زیبایی از دانشگاه تهران می‌باشند. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران هستند و همواره عضو هیئت درمانی دانشگاه تهران و عضو انجمن متخصصین پوست کشور هستند. دکتر مرادی به دلیل داشتن مهارت کافی در انجام خدمات تزریق ژل و فیلر به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته شناخته شدند.

خدمات:

 • بوتاکس
 • تزریق چربی
 • لیزر موهای زائد
 • درمان ریزش مو
 • بلفاروپلاستی، جوانسازی پوست
 • سابسیژن تراپی، شفاف ‌سازی پوست
 • جوانسازی پوست و درمان ضایعات پوستی

آدرس: تهران، فرشته ، روبروی مرکز خرید ملل، پلاک 94، طبقه 1

دکتر مسعود مهاجری نژاد

دکتر مسعود مهاجری نژاد

دکتر مسعود مهاجری نژاد فوق تخصص پوست و مو در تهران هستند که دارای مهارت بالایی در زمینه تزریق ژل، بوتاکس، فیلر هستند. ایشان همواره فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی و متخصص پوست و مو از دانشگاه کانادا می‌باشند که در حال حاضر عضو انجمن نظام پزشکی ایران هستند. دکتر مهاجری نژاد تمامی خدمات زیبایی و درمانی خود را با بهترین مواد و متریال ارائه می دهند و به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته شناخته شدند.

خدمات:

 • بوتاکس
 • راینوپلاستی
 • مزوتراپی مو
 • اصلاح فرم گونه
 • بلفاروپلاستی، جوانسازی پوست
 • سابسیژن تراپی، شفاف ‌سازی پوست
 • جوانسازی پوست و درمان ضایعات پوستی

آدرس: تهران، فرشته، خیابان ولیعصر، بالاتر از ورودی فرشته، کوچه رزاق زاده، پلاک 4، مجموعه زیبایی مدرن دکتر مهاجری نژاد

دکتر مصطفی مهدوی نیا

دکتر مصطفی مهدوی نیا

دکتر مصطفی مهدوی نیا متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و همواره عضو هیئت علمی دانشگاه، انجمن لیزر و زیبایی اروپا و انجمن متخصصین پوست ایران هستند. ایشان از جمله پزشکانی می باشند که در طول سال ها تجربه کاری خود بسیاری از مراجعین را پذیرش کرده اند. دکتر مهدوی در ارائه خدمات خود از بهترین روش ها و تکنیک ها استفاده می نمایند که به همین دلیل به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته شناخته شدند.

خدمات:

 • بوتاکس
 • زاویه‌سازی صورت
 • لیزر موهای زائد
 • جوان‌سازی پوست
 • هایفو صورت و گردن
 • بلفاروپلاستی، جوانسازی پوست
 • سابسیژن تراپی، شفاف ‌سازی پوست
 • جوانسازی پوست و درمان ضایعات پوستی

آدرس: تهران، فرشته، خیابان خیام، قبل از تقاطع نصیبی، سمت راست، پلاک 1/30

دکتر رکسانا صدوقی فر

دکتر رکسانا صدوقی فر

دکتر رکسانا صدوقی فر دارای فوق تخصص پوست، مو و زیبایی هستند و همواره متخصص در زمینه بلفاروپلاستی و کاشت مو می‌باشند. ایشان فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی و متخصص پوست، مو و زیبایی از دانشگاه ایران هستند که در حال حاضر عضو هیئت علمی دانشگاه گوگلیلمو رم ایتالیا هستند. ایشان خدمات بسیار متنوع و جامعی را در محیطی بهداشتی برای مراجعین عزیز ارائه می‌دهند و به دلیل داشتن مهارت کافی در زمینه تزریق ژل به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته شناخته شدند.

خدمات:

 • لیفت صورت
 • تزریق ژل و فیلر
 • هایفوتراپی، فیشیال پوست
 • بلفاروپلاستی، جوانسازی پوست
 • سابسیژن تراپی، شفاف ‌سازی پوست
 • جوانسازی پوست و درمان ضایعات پوستی

آدرس: تهران، فرشته، خیابان شهید فیاضی، خیابان بیدار، نبش مریم غربی، پلاک 29، واحد 9

دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس دارای فوق تخصص پوست و مو در تهران هستند و از تکنیک و تخصص ویژه‌ای در زمینه بوتاکس و تزریق ژل برخوردار می باشند. آن ها همواره فارغ‌التحصیل رشته پزشکی عمومی و متخصص پوست و مو از دانشگاه فرانسه می‌باشند. دکتر شمس، عضو هیئت مدیره انجمن بیماری‌های پوست ایران هستند و خدمات زیبایی بسیار گسترده‌ای را برای مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌دهند. دکتر شمس به دلیل داشتن تخصص کافی به عنوان بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته به شمار می آیند.

خدمات:

 • درمان ریزش مو
 • از بین بردن جای جوش
 • تزریق بوتاکس و فیلر
 • هایفوتراپی، فیشیال پوست
 • بلفاروپلاستی، جوانسازی پوست
 • درمان انواع بیماری‌های پوستی
 • سابسیژن تراپی، شفاف ‌سازی پوست

آدرس: تهران، فرشته، خیابان بیدار، گرد شرقی، پلاک 12

 انواع مدل های تزریق ژل لب

در حال حاضر در بسیاری از کلینیک های زیبایی تزریق ژل انجام می شود که دارای مدل های متنوعی است. عموما افراد بر حسب سلیقه خود، مدل متناسب با خود را انتخاب می نمایند. یکی از این مدل های پر طرفدار، مدل روسی است که می توانید برای انجام این مدل ژل لب به بهترین دکتر تزریق ژل لب روسی در تهران مراجعه کنید. در ادامه به بررسی انواع مدل و روش های تزریق ژل لب می پردازیم:

مدل روسی: در این روش پزشک متخصص، ژل را بیشتر در قسمت های بالایی لب تزریق می کند و باعث ایجاد مدل عروسکی در قسمت های بالایی لب می شود و قسمت های دیگر لب از حجم کم تری برخوردار می شوند.

مدل باربی و عروسکی: در این مدل، پزشک متخصص ژل را بیشتر در لب پایینی شما تزریق می کند و لب پایینی شما از حجم بیشتری برخوردار می شود.

مدل چاک دار: در این مدل از تزریق لب، ژل لب به گونه ای تزریق می شود که وسط لب پایینی شما چاکدار می شود و حجم دو طرف لب پایین بیشتر می شود. این مدل فرمی خاص به لب های شما می دهد.

مدل گرد: این مدل از تزریق لب مناسب افرادی است که لب هایشان دارای چین و چروک است و می خواهند لب هایشان صاف شود.

مدل قلبی: یکی از پر طرفدارترین مدل های تزریق لب، مدل قلبی است که به لب های شما فرمی زیبا می دهد. افرادی که دارای لب های بیضی شکل هستند می توانند برای اصلاح فرم لب های خود از این روش استفاده نمایند.

 انواع مدل های تزریق ژل لب

دلایل جذب سریع ژل لب

بهتر است بدانید که مواد تشکیل دهنده ژل و فیلرهای لب از اسید هیالورونیک است که از خاصیت آبرسانی خوبی برخوردار است. عموما افرادی که ژل لب تزریق می کنند، همیشه این سوال برایشان پیش می آید که چرا ژل لب سریعا جذب می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که جذب ژل لب به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این عوامل، سن افراد می باشد که ژل لب در افراد سن پایین تر و جوان ها زودتر جذب می شود.

علاوه بر آن افرادی که از تحرک بیشتری برخوردار هستند و در طول روز فعالیت های سنگینی را انجام می دهند، ماندگاری ژل لبشان کمتر است. یکی از نکاتی که باعث می شود ژل لب زودتر جذب شود، نوشیدن و خوردن غذاهای بسیار داغ است. همچنین مصرف دخانیات و سیگار باعث جذب شدن سریع ژل لب می شود.

نتیجه گیری

انتخاب بهترین دکتر تزریق ژل لب یکی از موضوعاتی است که اکثر افراد درگیر آن هستند. چرا که نگران نتیجه کار خود می باشند. ما همواره در مقاله بهترین دکتر تزریق ژل لب در فرشته به تمامی نکاتی که در انتخاب پزشک، مهم و حیاتی است اشاره کردیم. برای بهره مندی بیشتر می توانید از مطالب ذکر شده استفاده نمایید.

از شما کاربران عزیز متشکریم که ما را تا پایان این بخش همراهی کردید. اگر سوال و یا پیشنهادی در رابطه با مطالب بالا دارید، می توانید آن را برای ما کامنت کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

غزاله شهداد

سلام من غزاله شهداد هستم، 4 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی انجام میدم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم از نگاه زیباتون
دکمه بازگشت به بالا