زیبایینبض بازار

بهترین مارک های مداد لب【سال 1402】❤️

معرفی بهترین مارک های مداد لب

بهترین مارک های مداد لب ، بانوان زیادی به آرایش کامل چهره خود بسیار اهمیت میدهند تا چهره بی نقص و کامل داشته باشند و بیشتر به چشم خود اهمیت میدهند و به آرایش لب زیاد توجهی نمی کنند اما باید دقت داشت که آرایش کامل و بی نقص لب باعث زیبایی دو چندان در چهره فرد می گردد.در بین تمام لوازم آرایش لب ،باید استفاده از مداد لب را فراموش نکرد زیرا مداد لب جذابیت بیشتری به لب های شما می دهد. انواع خط لب ها از قبیل خط لب مدادی،خط لب ماتیکی،خط لب مومی در بازار عرضه می گردند. در مقاله قبل درباره بهترین مارک های رژ لب جامد توضیح دادیم در این مقاله به بررسی مداد لب می پردازیم.

معرفی بهترین مارک های مداد لب

روش صحیح کشیدن خط لب برای برجسته کردن لب

مهمترین نکته این است که مداد لب با رنگ لب ها هم خوانی داشته باشد.

مرحله اول لب بالا را بکشید

برای کشیدن خط لب از لب بالایی شروع کنید قبل از استفاده از از مداد لب حتما مداد را تراش کنید و برای شروع از گوشه خارجی لب شروع و به مرکز لب بروید بیشتر خانمها از مرکز لب شروع میکنند که باعث ناهماهنگی بین لب ها می شود.

 مرحله دوم لب پایین را بکشید

در هنگام کشیدن خط لب پایین خیلی باید دقت کنید که مداد را به آرامی و یکدست بکشید به هیچ وجه خط را زیر لب خود نکشید بسیاری از زنان برای درشت تر جلوه دادن لب این کار را می کنند ولی اصلا جلوه ی خوبی نخواهد داشت.

مرحله سوم روش نقطه ای

بر روی لب های بالا و پایین نقطه های کوچک بگذارید و به آرامی این نقطه ها را بهم وصل کنید باید حتما یکدست بکشید. فضاهای خالی را با خط لب پر کنید تا یکنواخت دیده شود.

مرحله چهارم استفاده از اسفنج

برای جلو گیری از ایجاد لک و رد مداد لب از یک اسفنج و یا دستمال نرم استفاده کنید و با دست خود مواد اضافی را از روی لب بردارید.

روش صحیح کشیدن خط لب برای برجسته کردن لب

چگونه لب های باریک را پهن نشان دهیم؟

لب های باریک و نازک فرد را مسن تر نشان میدهد که همین باعث می شود زیبایی صورت خیلی کمتر باشد بنابراین شما با یک مداد لب می توانید لب ها را حجیم و پهن نشان دهید.

نحوه صحیح کشیدن خط لب 

اگر دوست دارید هنگام آرایش برجستگی لبهایتان  و برآمدگی آنها زیاد باشدبنابراین برای لبهای نازک  حتما اول از یک مداد لب که کمی پررنگتر از رژ لب است به لب هایتان بزنید و خط لب را دور تا دور لب بالاتر از خط اصلی لب و  مماس با آن بکشید و با انگشت رنگ مداد را بر روی کل لب پخش کنید و بعد رژلبتان را بزنید این کمی لب شما را از حد معمول پهن تر نشان می دهد. در آخر کار با یک مداد سفید یک خط کامل و یکدست فقط زیر لب پایین بکشید.اما اگر لب هایی پهن دارید نباید خط لب را از خط اصلی لب بیرون بکشید باید در جای خود بزنید و برای کمی برجسته شدن یک خط سفید در زیر لب و وسط لبتان بکشید.

نکته مهم : تفاوت کشیدن خط سفید لبهای پهن با لبهای باریک در این است که در مورد لبهای باریک خط سفید کاملی در زیر لب پایین کشیده خواهد شد اما در مورد لبهای پهن تنها این خط سفید در وسط لب کشیده می شود و دو طرف آن به رنگ همان خط لب خواهد بود.

در مقاله زیر شما را با 10 تا از بهترین مارک های مداد لب آشنا خواهیم کرد.

مداد لب گلدن رز

مداد لب گلدن رز

برای اینکه آرایش لبتان کامل و حرفه ای شود علاوه بر رژلب نیازمند مداد لب هم هستید. زیرا این دو مکمل همدیگر هستند و در کنار هم آرایش لبتان را بی نقص خواهند کرد. لذا پیشنهاد ما مداد لب DREAMاز برند پرآوازه گلدن روز ساخت کشور ترکیه است.

این مداد لب محصولی رویایی با کیفیتی بی نظیر است. طوریکه فرمولاسیون ویژه و غنی خط لب دریم در کنار بافت نرم و رنگ های متنوع و به روز آن، این محصول را به یکی از بی رقیب ترین خط لب های موجود در بازار تبدیل کرده است. و از آنجایکه استفاده از متریال مرغوب سرلوحه خط تولید برند گلدن رز است لذا بافت روان آن باعث شده است که استفاده ازآن بسیار آسان باشد و موجب خشکی لب ها نمی شود.بهترین مارک های مداد لب

ویژگی های این محصول

 • فرمولاسیون غنی
 • بافت نرم و روان
 • ماندگاری مناسب
 • تنوع رنگی به روز
 • عدم ایجاد خشکی بر روی لب

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/795a06af-39af-4e1a-8f9e-b2e367da727f” ]

مداد لب آی فیس

مداد لب آی فیس 

مداد لب آی فیس با ماندگاری بالا دارای ویتامین های مغذی ،سهولت در استفاده ، تقویت کننده لب بسیار نرم و لطیف است دارای رنگ بندی های متنوع است.طرفدار خانمهایی با سلیقه طرفداران

ویژگی های این محصول
 • ماندگاری و دوام بالا
 •  دارای ویتامین
 • ; تقویت کننده لب

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/d31bb1e4-766c-4c58-a8d9-c54fbd2b46bf” ]

مداد لب بورژوآ

مداد لب بورژوآ

مداد لب مرز بین رژ لب و خارج از لب را مشخص میکند تا از پخش شدن به اطراف لب جلوگیری کنید.و می توانید با مداد لب، لب ها را درشت و برجسته جلوه بدهید. برای خانم هایی که لب های نازکی دارند درشت جلوه دادن لب مناسب چهره شان می باشد.

این محصول دارای دوام و ماندگاری بالایی است که از نفوذ رنگ رژلب به اطراف لب خودداری می‌کند فرم لب ها در زیباتر نشان دادن چهره تاثیر زیادی دارد با استفاده از مداد لب می‌توان خطی در بین لب ایجاد کرد که رژلب در آن محدوده کشیده می‌شود.

در هنگام خرید مداد لب باید رنگی را انتخاب کرد که با رژ لب یکسان و یک درجه تیره تر باشد و از برجسته و بزرگ کردن غیر متعارف و مصنوعی خطوط لب دوری کرد.

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/d788f8b5-bd8b-41a5-9537-5142868d1923″ ]

مداد لب بیو

مداد لب بیو

مداد لب بیو دارای ساختاری نرم و کرمی است.دارای رنگ های متنوع است که به جای رژ هم می توان از آن استفاده کرد.این مداد لب پخش نمی شود و به دلیل داشتن بافت نرم و کرمی به راحتی بر روی لب می نشیند و بافتی یکدست بوجود می آورد.ماندگاری بالایی دارد.

خط لب نرم از برند بیو،ساختاری بسیار نرم و کرمی شکلی دارد.دارای رنگ های گوناگونی که حتی می توان به جای رژلب ازآن استفاده کرد.این خط لب نرم مانع از پس دادن و پخش شدن رژ لب شده ،و به دلیل داشتن بافت کرمی به راحتی لب های خود را به زیبایی طراحی می کنید که تا ساعت ها ماندگار می ماند.

ویژ گی های این محصول

 •  بافت بسیار نرم وکرمی
 • ماندگاری بالا
 • 2 کاره ( خط لب – رژ لب )
 •  مانع از پخش شدن رژ لب
 •  نرم و روان
 • سهولت درکشیدن خط  لب

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/e75e6403-86df-41ac-be8e-7563573479cb” ]

مداد لب سوپرتاچ

مداد لب سوپرتاچ

مداد لب سوپر تاچ دارای پوشانندگی بالایی می باشدو لب ها را به طور کامل پر می کند.تا 8 ساعت ماندگاری دارد.لب هارا خشک و پوسته پوسته نمی کند.مداد لب سوپرتاچ به راحتی روی پوست کشیده شده و با ماندگاری بالای خود به راحتی از روی لب پاک نمی شود.

 • ویژگی های این محصول
 •  دارای بافت نرم و کرمی
 • دارای مواد مرطوب کننده و تقویت کننده
 •  پوشش دهی یکدست و زیبا بر روی لب ها
 • مانع از ایجاد خشکی و ترک بر روی لب
 • بدون حساسیت

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/0bdfca60-b46c-450e-8fee-32267c4fa794″ ]

مداد لب مای

مداد لب مای

مداد لب مای بر روی لب ها ماندگاری بالایی دارد و دارای بافتی سبک و طیف های رنگی متنوع و جذاب است و به دلیل بافت سبک به راحتی روی لب ها کشیده می شودو ظاهری یکدست و بدون نقص برای شما به وجود می آورد. از خشکی و پوسته پوسته شدن لب جلو گیری می کند.

ویژ گی های این محصول

 •  نرم و روان
 • ماندگاری طولانی
 • مناسب برای کشیدن خط لب ایده آل

خوب و خوشرنگ. خیلی رنگ طبیعی و شیکی داره نظر یکی از خریداران

 

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/b1c36405-e267-4997-9bae-f948f1d83ebd” ]

 مداد لب دبورا

 مداد لب دبورا

مداد لب دبورا دارای بافت مخملی و کرمی است که به راحتی بر روی لب ها کشیده می شود.ماندگاری این مداد بدون خشک کردن لب ماندگاری بالایی دارد. دارای فرمولاسیون با مواد مرطوب کننده و ویتامین ها است که زیبایی خاصی را به لب ها می دهد. و از ویژگی ها ی مدادلب دبورا وجود مرطوب کننده در آن است

. ترکیب روغن جوجو با درمداد لب دبورا این تضمین را می‌دهد که لب‌ها بلافاصله با رنگ‌دانه‌های غنی‌شده، رنگی و مخلوط شود. مداد لب دبورا با دارا بودن ویتامین E دارای بافت کرمی است و هیچ‌گونه خشکی روی لب ایجاد نمی‌کند

، درحالی‌که ترکیبی از سیلیکون‌های موجود در این مداد لب، ماندگاری رنگ را برای ساعت‌ها تضمین می‌کند. رطوبت رسانی و تغذیه لب، به لطف گیاهی بودن این محصول است، به‌گونه‌ای که نیاز شمارا به بالک لب برطرف می‌کند.

ویژ گی های این محصول

 •  ماندگاری 24 ساعته
 • بافت نرم و لطیف
 • رنگدانه‌های قوی
 • جلوگیری از خشکی لب
 • حاوی ویتامین E

این برند عالیه و جای هیچ نقطه ضعفی باقی نمیزاره نظر یکی از خریداران

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/2c0c1cdd-a950-49d9-9589-b3ab8b88bb73″ ]

مداد لب نوت

مداد لب نوت

مداد لب نوت با ویتامین های ضروری و رنگدانه های طبیعی بر روی لب ها ماندگاری بالایی دارد. لب ها را برجسته و فرم دلخواه در می آورد. موادی که در این مداد است از ایجاد حساسیت و خشکی لب جلو گیری می کند.دارای طیف های متنوع رنگی است و اصلا به اطراف لب پخش نمی گردد.

همچنین این محصول نوت از ایجاد ماسیدگی و ترک بر روی لب جلوگیری کرده و می تواند 24ساعت ماندگاری روی لبهایتان داشته باشد. نوت یک برند چند ملیتی است که دفتر و کارخانه ساخت آن در ترکیه در منطقه آزاد تجاری و اروپایی آن واقع شده است. عمده محصولات این برند در کارخانه آلتونا در ترکیه تولید می‌شود و تعدادی دیگر از محصولات نوت، در کشورهای اتحادیه اروپا (EU) تولید می‌شود.

ویژ گی های این محصول

 • ضد حساسیت با دوام بالا
 • در معرض مستقیم نور آفتاب قرار داده نشود
 • بهترین زمان مصرف تا 24 ماه بعد از باز کردن درب محصول

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/4ff094a4-7e40-427f-a67c-b62528eda4e3″ ]

مداد لب لورآل

مداد لب لورآل

مداد لب لورآل دارای پیگمت های قوی است که باعث می شود به راحتی بر روی لب کشیده شود دارای مواد کرمی و نرم است که باعث می شود به دور لب پخش نشود.ماندگاری بالایی دارد. به عنوان رژ لب هم می توان از آن استفاده کرد.

مداد لب یکی از مهم ترین لوازم آرایش برای برجسته و یا کوچک و بزرگ تر نشان دادن لب‌ها است . یکی از نکات دیگر در انتخاب مداد لب هماهنگی خط لب با رنگ رژ‌لب است .اگر تمایل دارید که آرایش لب شما طبیعی جلوه کند، سعی کنید رنگ خط لب و رژ لب را به‌گونه‌ای انتخاب کنید که با رنگ طبیعی لب شما هماهنگ باشد. افرادی که می‌خواهند ماندگاری رژ لب‌شان زیاد باشد می‌توانند علاوه بر دور لب، داخل آن‌را نیز با خط لب پر کنند و سپس رژ لب را بر روی آن بزنند.

ویژگی های این محصول

 • ماندگاری طولانی مدت
 • رنگدانه‌های قوی
 • بافت نرم و سبک
 • قابل استفاده به عنوان رژلب به دلیل بافت نرم و چرب

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/b53eed69-1dd6-4560-864f-4f9dd92ccaa2″ ]

مداد لب کاپریس

مداد لب کاپریس

مداد لب کاپریس باعث فرم دادن و حالت دادن به لب می شود . توسط شرکت کاپریس تولید می شود.فاقد چربی است و از پخش شدن جلوگیری می کند.

نام کاپریس در لوازم آرایشی و بهداشتی تضمین کیفیت را برای مصرف کنندگان یادآور می‌شود و در محصولات این اصل را سرلوحه خود قرار داده و همیشه در تولیدات خود کیفیت بر کمیت سبقت گرفته است. مداد کاپریس سری Levres Dessiness مدل Rose Antique و شماره‌ی 07 با تن رنگ صورتی برای انواع رنگ پوست مناسب بوده است و ماندگاری طولانی آن باعث شده که نظر اکثریت را به خود جلب کند.

استفاده از مداد لب برای خانم‌هایی که به دلیل کهولت سن دچار افتادگی لب شدند و یا حتی افرادی که لب‌های نازک دارند توصیه ‌می‌شود. با استفاده از این مداد لب با کاربرد نرم و روان به راحتی می‌توانید به هر اندازه‌ای خطی را روی لبانتان ایجاد کنید. این محصول فاقد مواد نگهدارنده و همچنین فاقد وازلین و چربی بوده و با ماندگاری نسبتا مناسب توانسته فکرتان را متمرکز کند. بهترین مارک های مداد لب

ویژ گی های این محصول

 • ماندگاری بالا
 • فاقد چربی
 • کاربرد نرم و روان
 • حاوی آتنی اکسیدان‌های طبیعی
 • فاقد مواد نگهدارنده
 • فاقد وازلین و لانولین

[maxbutton id=”1″ url=”https://affstat.adro.co/click/d373a368-cf69-4152-b67d-1247d72c15fb” ]

کلام آخر

در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین مارک های مداد لب آشنا کرده ایم تا قبل از انتخاب این محصولات ، آشنایی کامل را داشته باشید.همچنین خوشحال می شویم اگر در استفاده از این محصولات تجربه ای دارید نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید!!

4.5/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا