زیبایی

بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

در شهر بزرگ تبریز برای درمان مشکلات پوست و مو، افراد بسیاری به دنبال بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز هستند و میزان تقاضا در این شهر بسیار زیاد است؛ از این رو 10 تا از بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با خیال راحت مرکز مورد نظر خود را بیابید و از خدماتش بهره مند شوید.

تبریز کلانشهری در منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز استان آذربایجان شرقی است؛ این شهر، بزرگ‌ ترین قطب اقتصادی منطقهٔ آذربایجان ایران و مرکز اداری، ارتباطی، بازرگانی، سیاسی، صنعتی، فرهنگی و نظامی این منطقه شناخته می‌ شود؛ کلانشهر تبریز ۲۴۴/۵۱ کیلومتر مربع وسعت دارد و بر همین اساس، سومین شهر بزرگ ایران پس از تهران و مشهد محسوب می‌ شود؛ جمعیت آن نیز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی بالغ بر ۱٬۵۹۳٬۳۷۳ نفر بوده‌ است؛ اکثریت ساکنان تبریز آذری هستند و به زبان ترکی آذربایجانی با لهجهٔ تبریزی سخن می‌ گویند.

مزونیدلینگ در تبریز

در واقع برای جوانسازی پوست و رشد بهتر موها و درمان ریزش مو می توان از روش مزونیدلینگ استفاده کرد که این روش ترکیبی از میکرونیدلینگ و مزوتراپی می باشد؛ در بین تمام روش ها، برای رفع مشکلات پوست و مو، مزونیدلینگ روشی کاملا مطمئن و مناسب است که موجب تولید کلاژن و الاستین می شود.

در این روش برای تقویت پوست و مو، مواد مناسب و مورد نیاز را به وسیله سوزن های مخصوص وارد پوست می کنند و از کوکتلهای مربوط به مزوتراپی استفاده می کنند؛ در این صورت تاثیر مزونیدلینگ کاملا بیشتر می شود؛ شهرت این روش به دلیل تولید کلاژن به مقدار فراوان است و از این طریق کوکتل ها به پوست وارد می شوند و بافت هایی که دچار آسیب شده اند را درمان می کنند.

مردم در شهر تبریز برای داشتن پوست و موی زیبا و انجام این روش باید حتما به بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز بروند تا در نهایت رضایت قلبی کاملی از انجام آن داشته باشند.

مزونیدلینگ در تبریز

قبل از مزونیدلینگ باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

در حقیقت پیش از آن که اقدام به انجام مزونیدلینگ می کنید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید و به آن توصیه ها عمل کنید؛ نکات مربوط به قبل از مزونیدلینگ شامل موارد زیر اند :

 • از انجام عمل های زیبایی دیگر مانند تزریق بوتاکس و تزریق ژل تا حدود دو هفته پیش از عمل خودداری کنید.
 • پوست خود را برنزه نکنید و پیش از انجام عمل هم به طور کامل آن را تمیز کنید.
 • مصرف داروهایی که باعث به رقیق شدن خون می شوند را یک هفته قبل از انجام مزونیدلینگ قطع کنید.

پس از مزونیدلینگ باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

در واقع پس از آن که مزونیدلینگ به پایان رسید باید به نکات و توصیه هایی توجه کنید تا هیچ مشکل و عوارضی برای شما رخ ندهد؛ این نکات به شرح زیر می باشند :

 • پس از گذشت، سه الی پنج روز می توانید فعالیتهای روزمره تان را از سر بگیرید.
 • بهتر است که در طول دوره نقاهت از داروهایی که پزشک تجویز می کند چه به صورت موضعی و چه خوردنی مصرف کنید.
 • هنگامی که مزونیدلینگ مو انجام داده اید، شامپو مخصوص که دکتر مورد نظرتان تجویز کرده استفاده کنید؛ علاوه بر آن، از سشوار و رنگ کردن مو نیز تا مدتی خودداری کنید.
 • رفتن به استخر، سونا و محیط هایی که بیش از اندازه گرم هستند، پرهیز کنید.
 • از تحریک ناحیه تحت درمان، از طریق مالیدن یا خاریدن اجتناب کنید.

ویژگی بهترین مرکز مزونیدلینگ شامل موارد زیر می شود :

✅استفاده از بهترین مواد بهترین مرکز مزونیدلینگ باید از بهترین مواد و ترکیبات برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان استفاده کند.
⭐استفاده از دستگاه های پیشرفتهبرای انتخاب بهترین مرکز مزوندلینگ، باید کلینیکی را انتخاب کنید که از ابزار و دستگاه های پیشرفته استفاده می کند.
✅پایبند به تمام مقررات وزارت بهداشت بهترین مرکز مزونیدلینگ باید کلیه مقررات وزارت بهداشت را رعایت کرده و خدمات خود را زیر نظر وزارت بهداشت ارائه دهد.
⭐ رضایت تمام مراجعینیک مرکز زیبایی زمانی به عنوان بهترین مرکز زیبایی شناخته می شود که رضایت همه مشتریان را جلب کند.

10 تا از بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز را بشناسید !

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام مزونیدلینگ نیستند ؟

در واقع افرادی هستند که شرایط مناسبی برای انجام مزونیدلینگ ندارند و کاندیدای مناسبی محسوب نمی شوند که این افراد شامل موارد زیر می باشند :

 • کسانی که در گذشته مزوتراپی را امتحان کرده‌ اند و به مواد آن حساسیت داشته اند، از مزونیدلینگ استفاده نکنند.
 • در صورتی که در محل درمان عفونت یا حساسیتی وجود داشته باشد، بهتر است تا زمان بهبود کامل آن از این روش استفاده نکنید.
 • اگر فردی به بیماری‌ های پوستی مبتلا باشد نیز نباید به سراغ مزونیدلینگ برود.
 • مزونیدلینگ برای کسانی که آکنه‌ های فعال دارند، مناسب نمی باشد؛ درواقع این روش تنها جای آکنه را برطرف می‌ کند و تاثیری در بهبودی آکنه‌ های فعال ندارد.
 •  کسانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند یا مبتلا به بیماری‌ های نقص سیستم ایمنی هستند باید از روش های دیگر برای درمان مشکلات پوست و مو خود استفاده کنند.
 • در صورتی که فردی از داروهای رقیق‌ کننده خون نظیر وارفارین یا آسپرین استفاده می‌کند و نمی‌ تواند در طول دوران درمان با مزونیدلینگ این داروها را قطع کند، نمی‌تواند از این روش استفاده کند.
چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام مزونیدلینگ نیستند ؟

مزونیدلینگ برای چه مواردی کاربرد دارد ؟

در واقع از مزونیدلینگ برای درمان مشکلات مختلف پوست و مو استفاده می شود که شامل موارد زیر می باشند :

 • رفع جای زخم، جوش و آکنه
 • رفع فرورفتگی‌ های ناشی از جوش و آکنه
 • رفع ترک‌ های پوستی ناشی از بارداری یا افزایش و کاهش وزن
 • جلوگیری از ریزش مو و کمک به افزایش سرعت رشد آن
 • برطرف کردن تیرگی و فرورفتگی دور چشم
 • رفع آفتاب‌ سوختگی و تغییر رنگ بخش‌ هایی از پوست
 • برطرف کردن چین و چروک‌ های نواحی مختلف بدن و صورت
 • رفع لک‌ های پوستی ناشی از بارداری یا افزایش سن
 • کمک به حفظ حالت ارتجاعی پوست

مزونیدلینگ مو چگونه صورت می گیرد؟

از مزونیدلینگ برای درمان مشکلات مو نیز استفاده می شود که در این جهت، مزونیدلینگ تاثیر زیادی در تقویت پوست سر و کنترل میزان سبوم یا چربی مضر پوست دارد؛ در مزونیدلینگ مو، از طریق سیستم سوزن دیجیتال، مواد و داروهای مخصوصی به زیر پوست سر تزریق می‌ شود؛ نکته این است که چگونگی تزریق داروها به پوست با مو فرق آنچنانی ندارد اما دارویی که مورد استفاده قرار می گیرد در هر دو متفاوت می باشد؛ مزونیدلینگ مو موجب تقویت فولیکول ها و در نهایت تقویت ریشه موها می شود.

مدت زمان ماندگاری مزونیدلینگ چگونه است ؟

در حقیقت مدت زمان ماندگاری مزونیدلینگ ثابت نیست و ممکن است متغیر باشد اما موارد مختلفی وجود دارد که تاثیر زیادی در افزایش یا کاهش یافتن این مدت زمان دارند؛ هنگامی که مزونیدلینگ شما پایان یافت باید طبق نظر دکتر مورد نظر خود به نکاتی توجه کنید و به سبک زندگی و رژیم غذایی خود توجه کنید تا بتوانید این مدت زمان را افزایش دهید.

می توان گفت که چون مزونیدلینگ موجب تولید کلاژن و الاستین بیش از اندازه می شود، پیری و رژیم غذایی غلط مدت زمان ماندگاری آن را کاهش می دهد؛ موارد مختلف دیگر از جمله نوع پوست فرد، شدت آسیب و عوامل ارثی در ماندگاری مزونیدلینگ تاثیر می گذارند.

مدت زمان ماندگاری مزونیدلینگ چگونه است ؟

هزینه مزونیدلینگ در شهر تبریز چه مقدار می باشد ؟

در حقیقت برای درمان مشکلات مختلف پوست و مو از روش مزونیدلینگ می توان استفاده کرد که باید برای انجام آن هزینه ای را به بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز پرداخت کرد تا آن ها بتوانند خدمات خود را ارائه دهند؛ نکته مهم این است که موارد مختلفی در مقدار هزینه ای که باید برای مزونیدلینگ پرداخت شود تاثیر می گذارد، به طور مثال نوع ماده ای که به پوست یا مو وارد می شود تاثیر بسیار زیادی در افزایش یا کاهش هزینه دارد چون هر چه ماده تزریق شده جنس مرغوب تر و بهتری داشته باشد باید مبلغ بیشتری پرداخت شود.

مورد تاثیر گذار دیگر مربوط به مرکز انتخابی می باشد زیرا هر چه مرکزی که انتخاب می شود در موقعیت جغرافیایی بهتری باشد و در ضمن کادر و پرسنل باتجربه تری در مرکز فعالیت داشته باشند هزینه مزونیدلینگ افزایش خواهد یافت؛ علاوه بر هزینه انجام مزونیدلینگ، باید شما هزینه ای را بابت انجام آزمایشات پیش از تزریق و داروهای مورد نیاز پرداخت کنید. در صورتی که می خواهید از هزینه انجام مزونیدلینگ اطلاعات کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع مزونیدلینگ و عوارض و مزایای آن آشنا کنیم و امیدواریم برایتان سودمند بوده باشید؛ از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین مرکز مزونیدلینگ در تبریز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا