بیماری ها

بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد【سال1403】❤️ + لیست 10 تایی

در این مقاله قصد داریم بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد را به شما معرفی کنیم. در جامعه کنونی افراد به علل مختلفی مانند مشکلات مالی و اقتصادی، مشکلات خانوادگی، بحران های عاطفی و عدم مراجعه به تراپیست دچار بیماری های اعصاب و روان مختلفی می شوند و این مشکلات در صورت حل نشدن می توانند تبدیل به بحران های بزرگی در زندگی شوند. به همین دلیل امروزه داشتن سلامت روان از دغدغه های اصلی افراد می باشد و برای داشتن آن به دکتر اعصاب و روان و تراپیست ها مراجعه می کنند تا آن ها را برطرف کنند. دکتر اعصاب و روان پزشکی است که وظیفه دارد اختلالات رفتاری، عاطفی و ذهنی بیماران را رفع کند و موجب سلامت روانی آن ها بشود. افرادی که در هر زمینه ای مشکلات روحی و روانی دارند و قصد دارند آن ها را برطرف کنند می توانند به بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد مراجعه کنند.

دکتر اعصاب و روان به چه کسی گفته می شود؟

دکتر و متخصص اعصاب و روان به پزشکی گفته می شود که خدمات مختلفی مانند آموزش، پرورش، تحقیق و پژوهش، مشاوره و تراپی، تشخیص و درمان را انجام می دهد و با روش های بالا اختلالات روانی و بحران های روحی افراد را برطرف می کند. دکتر اعصاب و روان با علوم و دانش هایی مانند جامعه شناسی، روانشناسی، انسان شناسی و علوم اعصاب ارتباط مستقیم دارد و به وسیله این دانش ها فرد را درمان می کند. پزشک اعصاب و روان تنها پزشکی است که مرجعیت تجویز دارو و اجازه درمان دارویی بیماری های روانی را دارد. این پزشکان هم از روش های دارویی و هم غیردارویی برای درمان بیماری های اعصاب و روان استفاده می کنند.

دکتر اعصاب و روان ابتدا باید دکترای عمومی خود را دریافت کند و سپس 4 سال تخصص اعصاب و روان را اخذ کند تا در این حوزه به اندازه کافی ماهر و کاربلد شود. متخصص اعصاب و روان یا روانپزشک می تواند در برخی موارد با پزشک عمومی، مددکار اجتماعی، مشاور و پرستاران روان کاوی مشورت کند تا به نتیجه درستی برسد. روانشناس و روانپزشک با یک دیگر تفاوت های زیادی دارند که اصلی ترین تفاوت آن ها این است که روانپزشک هم توانایی درمان امراض جسمی و هم امراض روانی را دارد و می تواند برای بیماران دارو تجویز کند اما روانشناس به هیچ عنوان اجازه تجویز دارو ندارد، چرا که از تخصص پزشکی برخوردار نیست.

ویژگی بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد:

⭐ اطلاعات بروزبهترین پزشک متخصص همواره در تلاش است دانش خود را بروز کند و در کنگره های علمی مختلفی شرکت کند تا جدیدترین روش های درمان را یاد بگیرد.
❤️ جلسه مشاورهبهترین پزشک متخصص قبل از انجام خدمات برای مراجعه کنندگان جلسه مشاوره برگزار می کند تا مشکلات مراجعه کنندگان را بررسی کند و بتواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه بدهد.
✅ سابقهبهترین پزشک متخصص باید در زمینه تخصص خود سابقه خوبی داشته باشد.
⚡️ موقعیت مکانیموقعیت مکانی مطب پزشک متخصص باید به گونه ای باشد که افراد بتوانند به راحتی به مطب ایشان مراجعه کنند.

انواع مختلف بیماری های اعصاب و روان

بیماری های اعصاب و روان بسیار گسترده هستند و شامل انواع مختلفی از بیماری های روحی و روانی می شوند. برخی از بیماری های اعصاب و روان شامل موارد زیر هستند:

 • مسائل جنسی: این بیماری ها تمامی اختلالات و مشکلات جنسی افراد را شامل می شود. مشکلاتی مانند نارضایتی جنسیتی زوجین، زودانزالی آقایان، ناتوانی های جنسی، انواع فانتزی های جنسی مانند علاقه به کودک آزاری، دیگر آزاری و خود آزاری در این گروه از اختلالات قرار می گیرند و باید توسط دکتر اعصاب و روان درمان شوند.
 • بیماری های وسواس و اضطراب: اشخاصی که به بیماری اختلال هراس و اضطراب مبتلا هستند نمی توانند از موقعیت های ترس آور اجتناب کنند و به برخی مسائل ساده فوبیا یا ترس شدید پیدا می کنند. همچنین افرادی که اختلال وسواس دچار هستند میل به انجام کاری به صورت مداوم و پی در پی دارند.
 • بیماری هیجانی و خلقی: این بیماری به اختلال دو قطبی شهرت دارد. در این بیماری فرد در بعضی مواقع به شدت افسرده و غمگین است و در بعضی مواقع به شدت شاد و سرخوش می باشد و در طول روز بین این دو احوالاتش نوسان پیدا می کند. افرادی که به این بیماری مبتلا هستند شخصیت ثابتی ندارد و غیرقابل پیش بینی هستند.
 • بیماری اسکیزوفرنی: این اختلال از حادترین اختلالات روحی و روانی است، چرا که موجب می شود بیماران دچار توهم و هزیان بشوند و رفتارهای عجیب و غریبی داشته باشند. در این بیماری فرد در ذهن خود به صورت مداوم صداهایی شبیه به حرف زدن می شنود و نمی تواند تمرکز کافی داشته باشد. اختلال اسکیزوفرنی توانایی تفکر فرد را از او می گیرد و نمی گذارد درک درستی از واقعیت های زندگی داشته باشد.
 • بیماری های مربوط به مصرف مواد مخدر: این اختلال از مصرف بیش از حد مواد مخدر و روان گردان ها به وجود می آید. افرادی که معتاد هستند و از این مواد روزانه استفاده می کنند بعد از مدتی دچار اختلالات حادی می شوند و تشخیص مرز واقعیت و خیال برایشان سخت می شود. این افراد باید به پزشک اعصاب و روان مراجعه کنند.
 • خواب: این اختلال و بیماری تمامی مشکلاتی که افراد در هنگام خواب با آن مواجه می شوند را دربرمی گیرد. برخی از اختلالات خواب شامل حمله های خواب، کم خوابی مزمن، خواب گردی و دیدن کابوس های مداوم می باشد.

مهم ترین اختلالات روحی روانی

اختلالات ارتباطی: این نوع اختلالات روی توانایی درک و تشخیص زبان و همچنین گفتار شخص تاثیر بسیاری خواهد گذاشت. انواع اختلالات ارتباطی به چهار دسته اختلالات زبان، اختلال صدای گفتار، ارتباط اجتماعی و اختلال لکنت تقسیم می ‌شود. به طور معمول این اختلال اعصاب و روان بیشتر در کودکان دیده می ‌شود و آن ها را در زمینه‌ های گوناگون مانند درک زبان، صحبت کردن، شنیدن، حالات چهره و حرکات دچار مشکل می ‌کند.

تروما و اختلالات مرتبط با استرس: افرادی که از این اختلال رنج می ‌برند هنگام قرار گرفتن در موقعیت ‌های استرس ‌زا شاهد بروز بیماری ‌های اعصاب و روان خواهند بود. انواع اختلالات مربوط به استرس شامل اختلال استرس حاد می ‌شود که در واقعیت ذهن فرد تغییر ایجاد کرده و موجب کاهش پاسخ عاطفی او در زندگی خواهد شد. همچنین اختلالات سازگاری یکی دیگر از انواع اختلالات استرسی می ‌باشد که علائمی مانند عصبانیت، ناامیدی، نگرانی و افسردگی را به دنبال خواهد داشت.

اختلالات تجزیه ای: این نوع اختلالات موجب می ‌شود تا بیمار از افکار و احساسات خود جدا شود. در برخی از مواقع فرد هنگام رویداد آسیب ‌زا دچار این اختلال می ‌شود و ممکن است رویداد را غیر واقعی تصور کند. افرادی که از این بیماری رنج می ‌برند دچار نشانه‌ های گوناگون مانند احساس جدا شدن از خود، مشکل در تمرکز، سردرگمی، احساس اجبار برای انجام رفتار خاص و فراموش کردن اطلاعات شخصی خواهند شد.

اختلالات دفع: این نوع اختلالات به دو دسته بی ‌اختیاری ادرار و بی ‌اختیاری دفع تقسیم می ‌شوند. به طور معمول این بیماری از کودکی یا نوجوانی شروع شده و ممکن است تا بزرگسالی نیز ادامه داشته باشد‌. هنگام بروز اختلال می ‌توانید به بهترین دکتر اعصاب و روان مراجعه کنید و توسط روش ‌های درمانی مناسب به بهبود آن کمک کنید.

انواع مختلف بیماری های اعصاب و روان

10 تا از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد را بشناسید!

دکتر حسن گلمکانی

دکتر حسن گلمکانی

دکتر حسن گلمکانی یکی از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد محسوب می شوند. ایشان فوق تخصص مغز و اعصاب کودکان بوده و در سال 1377 مدرک دکترا عمومی خود را از دانشگاه آزاد مشهد اخذ نموده و پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی در رشته بیماری های اطفال و نوزادان شروع به تحصیل کردند و در سال 1378 موفق به اخذ گواهینامه بیماری های اطفال و نوزادان گردید.

ایشان در نهایت و پس از گذراندن دوره تخصصی و فعالیت در مراکز درمانی مختلف، در رشته فوق تخصصی مغز و اعصاب و مغز و اعصاب کودکان شروع به کار کرده و در شهریور 1395 از دانشگاه علوم پزشکی مشهد فارغ التحصیل شدند. شما عزیزان در صورت نیاز و برای درمان می توانید به مطب شخصی ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • درمان بیماری اعصاب و روان
 • درمان اختلالات بیش فعالی
 • درمان دردهای فیزیکی با منشاء عصبی
 • روانپزشکی در دوران بارداری

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد ناستر، طبقه سوم، ساختمان نیکان

دکتر مهدی آبیلی

دکتر مهدی آبیلی


دکتر مهدی آبیلی جراح مغز و اعصاب و جراح ستون فقرات در مشهد هستند. ایشان متخصص جراحی اعصاب محیطی و پیوند اعصاب از آرژانتین، فلوشیپ جراحی پایه جمجمه از آلمان و آندوسکوپی ستون فقرات از فرانسه، دارای مدرک دکترا پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان، دکترا تخصصی جراحی مغز و اعصاب از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند.

ایشان به عنوان یکی از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد، فلوشیپ جراحی پایه جمجمه از دانشگاه هانوفر آلمان و همچنین فلوشیپ جراحی آندوسکوپی ستون فقرات از دانشگاه بوردو فرانسه می باشند که در مطب شخصی خود میزبان شما عزیزان هستند.
خدمات:

 • درمان اختلالات خواب
 • درمان اختلالات جنسی
 • درمان مشکلات روانی
 • جراحی ستون فقرات

آدرس: مشهد، احمد آباد 6، محتشمی 1، ساختمان پزشکان، طبقه 2

دکتر سمیرا امین زاده

دکتر سمیرا امین زاده


دکتر سمیرا امین زاده متخصص مغز، اعصاب و ستون فقرات، نوار مغز، نوار عصبی و نوار عضلانی هستند. ایشان به عنوان یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد، متخصص مغز و اعصاب بیمارستان های رضوی و مهر مشهد، رئیس سابق بخش مغز و اعصاب بیمارستان واسعی سبزوار و متخصص مغز و اعصاب نمونه در سال 1397 هستند.

خدمات:

 • انجام نوار عصب و عضله
 • درمان سردرد
 • سرگیجه و تومورهای مغزی
 • درمان پارکینسون و دیسک گردن

آدرس: مشهد، احمد آباد، نبش قائم 18، ساختمان مغز اعصاب شرق ایران، طبقه اول

دکتر سعید رضا شهامی

دکتر سعید رضا شهامی


دکتر سعید رضا شهامی متخصص بیماری های مغز، اعصاب و ستون فقرات هستند. ایشان به عنوان یکی از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد، دارای بورد تخصصی ملی، عضو هیئت درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و همچنین دارای مدرک پیشرفته هیپنوتیزم بالینی می باشند که شما عزیزان در صورت نیاز و برای درمان می توانید به مطب شخصی ایشان مراجعه نمایید.
خدمات:

 • نقشه برداری مغز
 • تشخیص و درمان اختلالات کودکان
 • تشخیص و درمان آلزایمر
 • درمان افسردگی

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان عارف 6، ساختمان پردیس، طبقه همکف، واحد6

دکتر رضا زارع

دکتر رضا زارع


دکتر رضا زارع یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد هستند. ایشان انجام اولین جراحی بیدار مغز به صورت مستقل در شرق کشور در بیمارستان رضوی مشهد و ادامه این نوع جراحی تا به حال به عنوان اولین جراح مغز و اعصاب، انجام 30 عمل جراحی تشنج مقاوم به درمان به همراه تیمی از پزشکان آلمانی در بیمارستان رضوی مشهد را در کارنامه کاری خود دارند.

ایشان پزشک نمونه شهرستان گناباد، پزشک نمونه بیمارستان طالقانی، پزشک نمونه بیمارستان رضوی و پزشک نمونه بیمارستان امام حسین مشهد شدند. شما عزیزان اگر به دنبال یک پزشک مجرب و ماهر هستید، می توانید به مطب شخصی ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • روان درمانی
 • مداخلات درمانی از طریق حرکت الکتریکی مغز
 • نقشه برداری مغز
 • تشخیص و درمان افسردگی

آدرس: مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان عارف، ابتدا عارف، ساختمان بزرگمهر، طبقه دوم

دکتر ندا شعلایی

دکتر ندا شعلایی


دکتر ندا شعلایی پزشک عمومی از دانشکده پزشکی مشهد هستند. ایشان متخصص مغز و اعصاب از دانشکده پزشکی مشهد می باشند که دارای بورد تخصصی بوده و اکنون به عنوان یکی از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد فعالیت مفیدی دارند.
خدمات:

 • روان درمانی و زوج درمانی
 • درمان اختلالات خواب
 • درمان اختلال دو قطبی
 • درمان مشکلات اعصاب و روان

آدرس: مشهد، احمد آباد، خیابان محتشمی یک، روبرو خیابان صبوری، ساختمان 33، طبقه ی اول

دکتر هادی عباسی

دکتر هادی عباسی


دکتر هادی عباسی متخصص مغز و اعصاب و نورولوژی هستند. ایشان در سال 1384 در دانشکده پزشکی مشهد پذیرفته شده، سپس در سال 1393 در رشته مغز و اعصاب یا مغز و اعصاب داخلی شروع به تحصیل کرده و موفق به دریافت بورد تخصصی کشوری نیز شده اند و اکنون به عنوان یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد فعالیت دارند.

خدمات:

 • افزایش فشار داخل مغزی و تشخیص Lp و میاستنی گراویس
 • درمان سرگیجه، خستگی و خواب آلودگی اندام ها
 • درمان سکته مغزی و خونریزی های مغزی
 • درمان اختلالات خواب و فلج خواب، کمردرد و سیاتیک

آدرس: مشهد، کوه سنگی 8، بعد از چهار راه اول، ساختمان پزشکان سینا

دکتر ناهید دنیا دیده

دکتر ناهید دنیا دیده


دکتر ناهید دنیا دیده فوق تخصص و اعصاب کودکان در مشهد هستند. ایشان به عنوان یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد، فوق تخصص و اعصاب کودکان بوده و دارای بورد فوق تخصصی می باشند که درمان تشنج در کودکان و انجام نوار مغز را به طور تخصصی در مطب شخصی خود انجام می دهند.
خدمات:

 • بررسی رشد کودکان
 • تزریق بوتاکس تحت بی حسی برای کودکان مبتلا به فلج مغزی
 • بررسی بیماری های مرتبط با نوروژنتیک
 • درمان مشکلات اعصاب و روان

آدرس: مشهد، خیابان دانشگاه، حد واسط چهار راه دکترا و میدان تقی آباد، خیابان کفایی، ساختمان صدرا ،طبقه دوم

دکتر حمیدرضا عبدالله پور

دکتر حمیدرضا عبدالله پور


دکتر حمیدرضا عبدالله پور فلوشیپ جراحی ستون فقرات، ارتوپدی و فوق تخصص جراحی استخوان و مفاصل می باشند. ایشان 7 سال در رشته پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی کرمان تحصیل نموده و سپس دوره تخصصی ارتوپدی خود را به مدت 4 سال با کسب رتبه برتر در آزمون کتبی بورد تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذراندند و پس از آن به مدت 5 سال در هیئت علمی دانشگاه حضور داشته اند.

ایشان به عنوان یکی دیگر از بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد، دوره فوق تخصصی ستون فقرات را به پایان رسانده و تخصص خود را در زمینه جراحی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذراندند.
خدمات:

 • درمان دیسک کمر و گردن
 • درمان تنگی کانال نخاعی گردنی و کمر
 • تعویض مفاصل زانو و آرنج
 • جراحی و شکستگی رباط صلیبی زانو

آدرس: مشهد، احمد آباد، بین محتشمی 4 و 6، ساختمان سهمان، طبقه همکف

دکتر سعید صباغان

دکتر سعید صباغان


دکتر سعید صباغان متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی ستون فقرات هستند. ایشان فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در سال 1382 بوده و موفق به دریافت بورد تخصصی ارتوپدی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده اند.
ایشان به عنوان متخصص ارتوپدی در بیمارستان امام علی (ع) بجنورد فعالیت داشته و فلوشیپ جراحی ستون فقرات در بیمارستان شفا و دانشگاه علوم پزشکی ایران بوده و دارای تجربه بیش از 2500 عمل جراحی ستون فقرات به عنوان جراح ستون فقرات در بیمارستان سینا مشهد را در کارنامه خود دارند.
خدمات:

 • جراحی ستون فقرات
 • جراحی دیسک کمر و گردن
 • درمان مشکلات سکته مغزی
 • درمان درد کمر و گردن

آدرس: مشهد، نبش ملاصدرا، پلاک 20، طبقه 1

ویژگی های بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد

بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید خصوصیات و ویژگی های مختلفی داشته باشد، چرا که مسائل مربوط به روان بسیار حساس هستند و باید سریعا درمان شوند. برخی از ویژگی های بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد شامل موارد زیر هستند:

 • بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید در این زمینه متخصص و ماهر باشد و مدارک علمی مورد نیاز را از موسسات و دانشگاه های معتبر اخذ کرده باشد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید اخلاق خوبی داشته باشد و با مراجعین به خوبی برخورد کند.
 • مطب بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد و تمامی پروتکل های بهداشتی در آن رعایت شود.
 • در مطب بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها استفاده شود تا بیماران بتوانند از روش های درمانی مختلفی مانند شوک درمانی و هیپنوتیزم استفاده کنند.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید صبر و حوصله بالایی داشته باشد و به حرف بیماران با دقت گوش بدهد.
 • مطب بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید آرام بخش باشد و در جایی قرار گرفته باشد که رفت و آمد در آن به راحتی انجام شود.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید حق ویزیت منصفانه ای داشته باشد تا همه افراد بتوانند به آن مراجعه کنند.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید با بیماران خود صمیمی باشد و مانند دوست با آن ها برخورد کند. توانایی های کلامی و تکنیک های روانشناسی در این حوزه بسیار حائز اهمیت می باشد.
 • دکتر اعصاب و روان در قدم اول خود باید از سلامت کامل روحی و روانی برخوردار باشد.
 • بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد باید مصلحت بیماران برایش اولویت داشته باشد و به دلیل منافع مالی در حوزه خود کوتاهی انجام ندهد.

اشخاصی که اختلالات روحی و روانی دارند و قصد دارند به پزشک مراجعه کنند باید تحقیق کنند و به بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران مراجعه کنند.

دکتر اعصاب و روان چه داروهایی می تواند تجویز کند؟

دکتر اعصاب و روان هم توانایی درمان دارویی و هم غیردارویی را دارد. روانپزشک ابتدا وضعیت بیمار را بررسی می کند و در صورت نیاز به دارو با توجه به نوع اختلال و بیماری برای او داروهای مختلفی را تجویز می کند. برخی از داروهایی که روانپزشک می تواند آن ها را تجویز کند شامل موارد زیر است:

 • روانپزشکان می توانند داروهایی ضد روان پریشی تجویز کنند.
 • پزشک اعصاب و روان به اشخاصی که دچار افسردگی هستند داروهای ضدافسردگی تجویز می کند.
 • دکتر اعصاب و روان می تواند برای افرادی که اختلال دو قطبی دارند داروهایی که اختلالات خلقی را تثبیت می کند تجویز کند.
 • برخی افراد ممکن است از نظر روحی آرامش نداشته باشند و دچار سردردهای مزمن شوند، پزشک می تواند به این گروه افراد داروهای آرامبخش تجویز کند.
 • پزشک متخصص برای افرادی که دچار اختلالات خواب هستند داروهای خواب آور تجویز می کند.
 • از دیگر داروهایی که روانپزشک می تواند تجویز کند داروهای تحریک کننده است که برای بیماری ADHD کاربرد دارد.

نکات لازم هنگام مراجعه به دکتر اعصاب و روان

افراد هنگام مراجعه به دکتر اعصاب و روان بهتر است نکاتی را رعایت کنند تا از جلسات تراپی بیشترین بازدهی را دریافت کنند. برخی از این نکات شامل موارد زیر می باشند:

 • افراد باید قبل از مراجعه به روانپزشک یا دکتر اعصاب و روان تحقیق کنند و به پزشکی ماهر و کاربلد مراجعه کنند.
 • بیماران باید با روانپزشک خود همکاری لازم را داشته باشند تا بهترین نتیجه را از جلسات درمانی دریافت کنند.
 • افراد باید با پزشک خود صمیمی باشند و مانند یک رفیق تمام حقیقت ها را به او بگویند.
 • بیماران باید سوابق پزشکی خود شامل تمام داروهایی که از گذشته مصرف کرده اند را در اختیار روانپزشک قرار بدهند.
 • اشخاصی که سابقه بیماری و اختلالات روحی و روانی در خانواده خود دارند باید آن را با پزشک متخصص در میان بگذارند.
 • در صورتی که بیماران در گذشته به بیماری های روانی دیگری نیز مبتلا بوده اند باید آن را با دکتر اعصاب و روان در میان بگذارند.

کلام آخر

در جامعه کنونی افراد به دلایل زیادی ممکن است مبتلا به بیماری های اعصاب و روان بشوند. این بیماری ها شامل طیف گسترده ای از بیماری های روحی و روانی می باشد که در صورت عدم درمان می توانند حاد و پیشرفته شوند. افرادی که علائم بیماری های روانی را دارند و ساکن تهران هستند می توانند تحقیق کنند و به بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران مراجعه کنند.

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین دکتر اعصاب و روان در مشهد را به شما معرفی کنیم. از این که ما را در این مقاله همراهی کرده اید بسیار متشکریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهادی آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

هانیه راسخ پور

سلام، من هانیه راسخپور هستم. 5 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا