زیباییپزشکان

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد از فرم بینی خود رضایت ندارند و به دنبال اصلاح فرم بینی شان توسط پزشک متخصص هستند؛ از این رو می خواهیم 10 تا از بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال راحت و آسوده پزشک مورد نظر خود را بیابید؛ اصلاح فرم بینی می تواند فرم دلخواه به بینی شما بدهد و بینی تان را بسیار زیباتر کند؛ اگر شما نیز به دنبال اصلاح فرم بینی خود هستید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات کافی کسب کنید.

اصلاح فرم بینی به چه معناست؟

بسیاری از افراد از فرم بینی شان رضایت ندارند و به دنبال اصلاح فرم آن هستند؛ بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران از روش تزریق فیلر به بینی در این زمینه کمک می گیرد تا نتیجه دلخواه حاصل شود؛ در برخی مواقع جراحی نیز مورد استفاده قرار می گیرد اما انتخاب روش به نظر فرد بیمار بستگی دارد؛ کسانی که از جراحی بینی برای اصلاح فرم می ترسند و گذراندن دوره نقاهت برای آن ها سخت است، می توانند از روش های غیر جراحی استفاده نمایند.

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر

اصلاح کردن فرم بینی با فیلر توسط بهترین جراح بینی ترمیمی بسیار مقرون به صرفه می باشد و برخی از افراد که از جراحی بیم دارند یا بینی شان اشکال بسیار کمی دارد، به دنبال تزریق فیلر می روند؛ در این گونه مواقع بهترین روش تزریق کردن فیلر جهت اصلاح فرم بینی می باشد؛ این روش تنها ظرف مدت 10 دقیقه به پایان می رسد و نتیجه بسیار خوبی حاصل می کند.

ابتدای کار باید ناحیه مورد نظر با بی حسی موضعی مانند پمادهای به خصوص، بی حس شود؛ بینی پس از گذشت 30 دقیقه بی حس می گردد و البته بینی باید پیش از بی حسی به خوبی ضدعفونی شود؛ پزشکان سعی بر این دارند که از کانولا برای تزریق فیلر استفاده می نمایند زیرا کمترین آسیب را به بینی وارد می کند.

بعد از این که فیلر به بینی تزریق شد نیاز به ماساژ است زیرا در این صورت، ظاهر فیلر یکنواخت و صاف می گردد؛ در ضمن به هر یک از بیماران توصیه می شود که بینی خود را تا 24 ساعت آرایش و دستکاری نکنند.

مدت زمان ماندگاری این روش تقریبا یک سال می باشد؛ اگر بیماران از این روش چندین مرتبه استفاده کنند، کلاژن چند بار ترمیم می شود و در نهایت بینی فرم و حالت بسیار طبیعی به خود می گیرد؛ در این صورت دیگر نیازی به تزریق فیلر در آینده نیست.

در صورتی که نوک بینی دچار فرورفتگی شده باشد یا خمیدگی داشته باشد، به تزریق فیلر نیاز است زیرا به خوبی این مشکل اصلاح می شود؛ برخی مواقع پس از جراحی ایرادات و اشکالاتی در بینی مشاهده می شود که تزریق فیلر می تواند کمک کننده باشد؛ بعضی از افراد بین پیشانی و بینی خود نیز فرورفتگی دارند که فیلر به خوبی می تواند این قوز کاذب بینی را برطرف نماید.

مزایای اصلاح فرم بینی با فیلر

اصلاح فرم بینی با تزریق فیلر، مزایای بسیار زیادی در بر دارد که در ادامه آن ها را برای شما شرح خواهیم داد :

 • پس از تزریق کردن فیلر به بینی، نیازی به استراحت کردن نیست.
 • در صورتی که مقدار تورم یا کبودی بسیار مختصر باشد، پس از گذشت ۳ الی ۴ روز از بین می‌رود.
 • پس از تزریق، بیمار هیچ دردی حس نمی کند یا مقدار این درد بسیار کم است.
 • بعد از آن دیگر نیازی به چسب زدن به بینی نیست.
 • نتایج حاصل از آن به سرعت مشاهده می شود و همان موقع فرد بیمار می تواند تغییرات ایجاد شده را حس کند.
 • کسانی که نمی توانند از روش جراحی به دلیل هزینه بسیار زیاد استفاده کنند، بهتر است از تزریق فیلر استفاده نمایند.
 • زمان انجام دادن این روش تنها چند عدد سوزن به بینی وارد می شود و هیچ جراحی روی بینی انجام نمی گیرد.

10 تا از بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران را بشناسید!

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

یک پزشک هنرمند که سابقه درخشانی در فیلد زیبایی دارد. در صورتی که تمایل دارید بینی زیباتری داشته باشید روش های بدون جراحی را فراموش نکنید. برای اصلاح فرم بینی (رینوپلاستی) بدون جراحی بدون شک دکتر سیدرضا عبدالمطلبی اولین انتخاب و بهترین گزینه می باشد زیرا بیش از هزار مورد اصلاح فرم بینی در کارنامه خود دارد؛ ضمنا دکتر عبدالمطلبی ️دبیر انجمن صنفی درمانگاه های تخصصی پوست و موی تهران و همچنین ️مدرس فیلد زیبایی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی می باشند؛ ایشان بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در تهران هستند.

خیابان گاندی، جنب بیمارستان گاندی، پلاک ۱۲۸، واحد ۱۶، کلینیک تخصصی پوست و موی تصویر جوانی

خدمات دکتر سید رضا عبدالمطلبی:

 • اصلاح قوز بینی
 • اصلاح انحراف تیغه بینی
 •  اصلاح پهنی تیغه بینی
 • فرورفتگی ها و ناهمواری های بینی
 • اصلاح فرم نوک بینی
 • اصلاح قوس بینی
 • اصلاح عوارض عمل های جراحی بینی
 • اصلاح افتادگی بینی
 • لیفت بینی
دکتر حنانه عظیمی

دکتر حنانه عظیمی

سعادت آباد، چهارراه سرو، سرو غربی، جنب بانک آینده، مجتمع نگین سرو، طبقه چهارم ، واحد 30

خدمات دکتر حنانه عظیمی:

 • خدمات پوستی
 • فیلر های صورت و بدن
 • لیزر موهای زائد
 • تزریق بوتاکس
 • جراحی بینی

نکات مراقبتی پس از اصلاح فرم بینی

پس از اصلاح فرم بینی باید به برخی نکات و توصیه ها توجه کرد زیرا در این صورت از بروز عارضه جلوگیری می شود؛ این نکات به شرح زیر اند :

 • باید از خوابیدن بر روی صورت خود بپرهیزید.
 • نباید به صورت و بینی خود حتی به مقدار کم فشار وارد کنید.
 • باید تا مدت زمان یک هفته از رفتن به سونا، جکوزی، استخر خودداری نمایید.
 • باید تا یک هفته از انجام دادن ورزش خودداری نمایید زیرا به بینی فشار وارد می کند.

کاندیدای مناسب اصلاح فرم بینی

برخی از افراد به دلیل وضعیت و حالت بینی و همچنین انتظارات خود جزء کاندیدای مناسبی برای اصلاح فرم بینی می باشند؛ این افراد شامل گزینه های زیر اند :

 • کسانی که قصد دارند قوس بینی یا قوز بینی خود را از کم تا متوسط محو و کم کنند.
 • افرادی که بر روی بینی خود غیرقرینگی یا تورفتگی دارند.
 • کسانی که نوک بینی شان غیرقرینگی یا انحراف دارد.
 • افرادی که دوست دارند نوک بینی شان سر بالاتر باشد.
 • کسانی که در گذشته جراحی بینی انجام داده اند اما رضایت کافی از ظاهر بینی شان ندارند و مایلند که بدون انجام جراحی، در بینی خود اصلاحاتی ایجاد کنند، به عنوان مثال نوک بینی آن ها دارای ناصافی یا تورفتگی است.
 • کسانی که پل بینی شان تورفته است و بینی شان کوتاه تر به نظر می آید می توانند با کمک روش تزریق فیلر، پل بینی شان را پر کنند تا ظاهر بینی شان را بلندتر نشان دهند.

ویژگی های بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران باید از ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی در زمینه شغلی و رفتاری برخوردار باشد، زیرا در این صورت نتایج حاصل از ارائه خدمات بسیار خوب و مناسب می باشد؛ دکتر متخصص باید در زمینه ارائه خدمات خود، مدرک بسیار معتبری دریافت کرده باشد و در ضمن تجربه و سابقه بسیار درخشانی در این زمینه کسب کرده باشد.

بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران باید برای انجام هر یک از خدمات خود باید از ابزار و تجهیزات بسیار مدرن و پیشرفته استفاده کند؛ همچنین ایشان باید با بیماران خود به درستی رفتار کند و هر سوالی که در زمینه بیماری شان دارند را پاسخ دهند؛ پزشک متخصص باید بتواند مطب شخصی برای خود راه اندازی کند تا خدماتش را به بهترین نحو در اختیار مردم قرار دهد؛ دکتر باید از بیماران خود هزینه بسیار مقرون به صرفه ای دریافت کند تا آن ها بتوانند به راحتی از این خدمات بهره ببرند.

هزینه اصلاح فرم بینی چه مقدار است؟

برای اصلاح فرم بینی در ایران باید هزینه هایی به پزشک متخصص پرداخت شود و البته مقدار مبلغ پرداختی به موارد مختلفی بستگی دارد به عنوان مثال میزان مشکل بینی بر روی هزینه ها اثر می گذارد زیرا هر چه بینی اشکالات و نواقص بیشتری داشته باشد باید دکتر تلاش بیشتر و زمان بیشتری را صرف درمان کند و در نهایت هزینه بیشتری باید پرداخت شود؛ در ضمن تجربه و سابقه ای که بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران دارند، تاثیر بسزایی بر روی هزینه ها می گذارد زیرا در این صورت نتایج حاصل شده بهتر و موفقیت آمیزترند و در نتیجه هزینه ها افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه اصلاح فرم بینی اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

کلام آخر

اصلاح فرم بینی موجب برطرف شدن بسیاری از نواقصات بینی می شود که البته هم از روش جراحی و هم از روش بدون جراحی می توان کمک گرفت؛ اصلاح فرم بینی بدون جراحی اخیرا بسیار پرطرفدار شده و مورد تائید بسیاری از پزشکان قرار گرفته است؛ از این رو در این مقاله مطالب بسیار ارشمند و مفیدی در رابطه با اصلاح فرم بینی در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 10 تا از بهترین دکتر اصلاح فرم بینی در ایران را به شما معرفی کرد تا پزشک مورد نظر خود را بیابید.

از این که تا پایان این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنونیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با اصلاح فرم بینی دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا