عمومی

بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در صورتی که وجود برخی مشکلات روحی موجب مختل شدن روند عادی زندگی شما گشته و فشارهای روانی زیادی به دلیل اتفاقی خاص بر شما وارد شده است بایستی هر چه سریع تر برای بهبود اوضاع روحی و روانی خود به کلینیک روانپزشکی مراجعه کنید و از پزشکان متخصص و با تجربه ای که در این مرکز فعالیت می کنند بخواهید شما را راهنمایی کنند تا بتوانید تصمیمات بهتری بگیرید. اما این سوال پیش می آید که چگونه بهترین کلینیک روانپزشکی را را پیدا کنیم؟ دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید.

زمان مناسب برای مراجعه به بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران

اگر هر کدام از مواردی که در ذیل به آن اشاره می کنیم را در خود مشاهده کردید بایستی هرچه سریع تر برای حفظ سلامت خود به بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران مراجعه کنید:

 • وجود اضطراب و استرس هایی که به صورت مقطعی در شما رخ می دهد مانند استرس های ناشی از مشکلات شغلی و یا استرس در زمان امتحان به گونه ای که قادر نباشید در موقیعتی که قرار دارید به درستی تمرکز داشته باشید.
 • وسواس های مشکل آفرین مانند وسواس در تمیزی و نظافت، وسواس در انتخاب لباس و…
 • زمانی که بدون وجود دلیل خاصی احساس غم و افسردگی دارید.
 • پیدا شدن اختلالات روانی
 • غمگین بودن برای مدت طولانی به گونه ای که قادر به تغییر مود خود نباشید.
 • پیدا شدن مشکلات حاد در شما مانند اضطراب و افسردگی
زمان مناسب برای مراجعه به بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران

ویژگی های بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران

مهم ترین ویژگی ها و خصوصیاتی که بهترین کلینیک روانپزشکی باید داشته باشد به قرار ذیل است:

 • بهره مندی از تجهیزات درمانی پیشرفته و مدرن: در مراکز روانپزشکی که از روش درمانی بیوفیدبک و نوروفیدبک برای درمان استفاده می کنند بایستی از مدرن ترین دستگاه ها برای این منظور بهره مند باشند و تنها از این طریق می توانند نتایج درمانی موفقی را برای بیماران خود رقم زنند.
 • متخصین مجرب: از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران به کارگیری متخصصین واجد مهارت های درمانی است تا بتوانند با توجه به مهارت و دانشی که در این زمینه دارند مناسب ترین روش درمان را برای بیماران به کار برند. روانپزشکانی که در این مراکز درمانی فعالیت می کنند بایستی توانایی بالایی در ارتباط گیری و نحوه برخورد با مراجعه کنندگان را داشته باشند. همچنین متخصصین روانپزشک بایستی از جدیدترین تکنیک های نوین درمانی برای درمان استفاده کنند و لازمه آن مطالعه و به روز بودن در این زمینه است.
 • فضای مناسب: فضای بهترین کلینیک روانپزشکی بایستی ضمن رعایت استانداردهای لازم کاملا مناسب با روحیه عمومی مراجعه کنندگان باشد همچنین بایستی بهداشت آن به درستی رعایت شود.

5 تا از بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیر اندیش

دکتر شیرزاد خیر اندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند. سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

خدمات:

 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان و درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 • درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان و  درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 •  درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمان)
 • درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی ) ، درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

یک روانپزشک چگونه بیماری های اعصاب و روان را درمان می کند؟

پزشکی که در بهترین کلینیک روانشناسی و روانپزشکی فعالیت می کند باید برای درمان اختلالات اعصاب و روان شیوه های درمانی مختلفی را ارائه دهد که می تواند به دو صورت روان درمانی و دارو درمانی باشد. در حقیقت بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران ابتدا براساس نوع اختلالی که در بیمار و همچنین تجربه ای که در این زمینه دارد بهترین روش درمانی را برای او انتخاب می کند و از این طریق روند بهبود در فرد را تسریع می بخشد و بیمار روز به روز شاهد درمان خود خواهد بود. البته ذکر این نکته نیز حائز اهمیت است که اگرچه متخصصین بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران مناسب ترین و جدیدترین روش های درمانی را به کار می برند اما خود بیمار نیز بایستی تمایل به درمان داشته و با روانپزشک همکاری لازم را داشته باشد همچنین خانواده و نزدیکان بیمار نیز در این مورد نقش بسزایی دارند.

یک روانپزشک چگونه بیماری های اعصاب و روان را درمان می کند؟

نحوه یافتن بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران

برای یافتن بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران روش های زیادی وجود دارد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره می کنیم:

 • جستجو در اینترنت: یکی از روش های رایج برای پیدا کردن کلینیک روانپزشکی جستجو در اینترنت و مطالعه نظر کاربران در مورد میزان رضایت آنان در ارائه خدمات است.
 • پرس و جو از اطرافیان: از طریق پرسش از اطرافیان نیز می توانید به راحتی بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران را شناسایی کنید همچنین شما می توانید از آن ها در مورد نوع خدمات و بهداشت محیط کلینیک نیز سوال کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را به دست آورید.
 • جستجو در صفحات مجازی: امروزه در صفحات مجازی مانند اینستاگرام و آپارت و… اطلاعات زیادی را می توانید در مورد کلینیک های درمانی به دست بیاورید حتی از این طریق می توانید با پزشکان در ارتباط باشد و اغلب آنان نیز از طریق این پیام رسان ها به سوالات بیماران پاسخ می دهند.

کلام آخر

اگر فکر می کنید به مشاوره روانپزشکی نیاز دارید تردید نکنید و برای سلامت روح و روان خود هر چه سریع تر اقدام و به کلینیک روانپزشکی مراجعه کنید در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 5 تا از بهترین کلینیک روانپزشکی در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. قابل ذکر است که مراکز نامبرده شده صرفا جهت معرفی بوده و شما می توانید از طریق پرس و جو و یا مراجعه به کلینیک به صورت حضوری در مورد هر کدام از آن ها تحقیق کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا