روانشناسی

بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

بسیاری از افراد برای برطرف کردن مشکلات اعصاب و روان خود به دنبال پزشک روانشناس هستند؛ از این رو می خواهیم 5 تا از بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران را به شما معرفی کنیم تا بتوانید با خیال آسوده پزشکان مورد نظر خود را بیابید و برای رفع مشکلات خود به مطب شان مراجعه کنید؛ در واقع علم روانشناسی قصد دارد که رفتار و ذهن انسان ها را مطالعه کند و به رفع مشکلات ذهنی آن ها کمک کند؛ اگر شما نیز از این مشکلات رنج می برید و به دنبال یک روانشناس خوب هستید می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران

بهترین دکتر روانشناس کیست؟

بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران کسی است که بتواند انواع بیماری های مربوط به اعصاب و روان را برطرف نماید و بتواند با هر نوع تیپ شخصیتی ارتباط برقرار کند و مشکلاتشان را حل کند؛ روانشناس می تواند متناسب با دانش و علمی که دارد، بهترین راه کارها را در اختیار بیماران خود قرار دهد و با آرامش اقدام به حل آن ها نماید؛ بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران با روحیات متفاوت مردم آشناست و می داند که در چه شرایطی با بیماران صحبت کند.

در ضمن بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران می تواند با راه کارهایی که در اختیار بیماران قرار می دهد، زندگی آن ها را به طور کلی تغییر دهد، از این رو باید حساسیت بسیار زیادی در درمان بیماران به خرج دهد و برای بیماران افسرده و پراسترس، از روانشاسی بالینی کمک بگیرد ؛ در ضمن دکتر با بیماران خود به بهترین نحو برخورد می کند و رضایت آن ها را تا حد ممکن جلب می کند.

بهترین دکتر روانشناس کیست؟

انواع خدمات روانشناسی

هر یک از خدماتی که توسط بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران ارائه می شود، شامل موارد زیر می باشد :

 • مشاوره ازدواج
 • مشاوره خانواده
 • مشاوره کودک و نوجوان
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره ارتباطی
 • زوج درمانی
 • مشاوره فردی
 • روانکاوی
 • درمان اختلالات روانی
 • درمان استرس و اضطراب
 • و …

برخی از انواع اختلالات روانی :

⭐اختلالات ارتباطیاین بیماری موجب بروز اختلال در درک یا تشخیص گفتار و زبان می شود که خود شامل چهار نوع اختلال است.
❤️اختلال پانیکاین نوع اختلال به طور ناگهانی رخ می دهد و موجب حملات هراس انگیز می شود، این مشکل باعث اضطراب و استرس می شود.
⭐اختلال استرساختلال استرس خود انواع مختلفی دارد که برخی اوقات این مشکل پس از گذشت یک ماه از بروز یک حادثه ادامه دارد و برخی اوقات نیز لحظه ای و گذرا هستند.
❤️اختلال تغذیه ایاین اختلال در صورت نگرانی فرد در رابطه با وزن و الگو تغذیه ای رخ می دهد؛ در این صورت بیمار دچار اختلال در تغذیه از جمله بی اشتهایی عصبی یا پراشتهایی عصبی می شود.

5 تا از بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران را بشناسید!

بهترین زمان مراجعه به دکتر روانشناس

برای مراجعه به مطب بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران نمی توان زمان مشخصی تعیین کرد زیرا هر فردی در هر برهه از زندگی خود می تواند با یک روانشناس خوب ملاقات داشته باشد و از ایشان درخواست کمک کند؛ برخی از افراد برای گذراندن زندگی خود با روال عادی، به بهترین کلینیک روانشناسی مراجعه می کنند تا زندگی شان آرامش بیشتری داشته باشد و دچار مشکل نشوند؛ از این رو نیازی به تعیین زمان خاصی برای مراجعه به کلینیک روانشناس نیست.

دکتر سپیده رحیمی نژاد

دکتر سپیده رحیمی نژاد

دکتر سپیده رحیمی نژاد دکترای تخصصی مشاوره و روان‌درمانی بالینی ، مدیر موسس مرکز مشاوره و روانشناسی سپیدار،عضو انجمن روانشناسان و روانپزشکان آمریکا (APA) ، عضو انجمن روانشناسان و روانپزشکان کانادا (CPA)، عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، عضو انجمن مشاوره ازدواج و خانواده ایران، دانش آموخته برتر دانشگاه علامه طباطبایی (رتبه اول)، سه سال متوالی زوج درمانگر برتر و با ۱۳ سال سابقه کاری مشغول به فعالیت میباشند. ویزیت ، مشاوره ، روانکاوی و درمان اختلالات روانشناسی.

خدمات دکتر سپیده رحیمی نژاد:

 • کنترل و درمان اختلالات فردی:
 • افسردگی ، اضطراب ، وسواس فکری و عملی
 • انواع فوبیا ، حملات پانیک ، عزت نفس پایین
 • افسردگی پس از زایمان
 • اختلال استرس پس از سانحه (ptsd)
 • اختلالات بدخوابی و بی خوابی
 • زوج درمانی و خانواده درمانی
 • مشاوره‌ جنسی و مشکلات زناشویی (سکسولوژی و سکستراپی)
 • روانشناس کودک و نوجوان
 • مشاوره ازدواج و مدیریت رابطه عاطفی
 • درمان اختلالات پرخوری و کم خوری عصبی
 • خیانت، شکست و بحرانهای عاطفی
 • مشاوره قبل و بعد از طلاق
 • اجرا و تفسیر کلیه تست های شخصیت شناسی و هوش و خلاقیت
 • خانواده درمانی ، فرزند پروری و مشاوره اختلافات درون خانوادگی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، نرسیده به چهارراه نیایش، رو به روی ایستگاه بی آر تی، نبش بهرامی، پلاک 81، مرکز مشاوره سپیدار مهر

شماره تماس: 

02188202476
02188208364
02188649087
09363841249

بهترین زمان مراجعه به دکتر روانشناس

هزینه درمان انواع مشکلات و اختلالات روانی

برای درمان هر یک از مشکلات و اختلالات روانی توسط بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران باید هزینه هایی به مطب پرداخت شود که البته مقدار مبلغی که باید پرداخت شود به موارد مختلف بسیاری بستگی دارد؛ به عنوان مثال باید نوع مشکل و تعداد جلسات مورد نیاز برای مشاوره بررسی شود تا هزینه درمان تعیین گردد؛ به طور کلی موارد مختلف بسیاری می توانند بر روی هزینه درمان این مشکلات اثر بگذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید، می توانید وارد سایت ما شوید.

ویژگی های بهترین دکتر روانشناس

اشتیاق به یادگیری: التزام به یادگیری مادام العمر از چنین فردی متخصصی شایسته و آگاه می سازد. روش‌ها، ایده‌ها و نگرش‌های جدید درمانی هر روز مطرح می‌شوند و یک روانشناس خوب باید از آنها آگاه باشد. این متخصص باید در سمینارهای مختلف شرکت کند، مقالات تحقیقاتی به روز را مطالعه کند و در مورد پرونده های مشتریان خود با همکاران مشورت کند. میل به کمک به مراجع باید انگیزه او در یادگیری باشد، زیرا دانش ناگهانی می تواند وضعیت مشتری را پیچیده کند.

ابراز همدردی: یک روانشناس و مشاور خوب باید همدلی و درک را از خود نشان دهد. آنها باید به هر لحن صدا و زبان بدن و ارجاعات خود توجه کنند. مهارت هایی مانند گوش دادن فعال و تفکر، مشتریان را تشویق می کند تا افکار خود را به اشتراک بگذارند. یک روانشناس خوب هنگام کار واکنش های خود را کنترل می کند و سعی می کند فقط یک شنونده خوب و یک راهنمای خوب باشد.

ویژگی های بهترین دکتر روانشناس

با بررسی دقیق مشکل را حل کند: یک روانشناس خوب در برابر وسوسه یک راه حل سریع مقاومت می کند. در عوض، او صبورانه منتظر می ماند تا مشتری صحبت کند، مشکل را شناسایی کند و دلایل خود را برای نارضایتی از شرایط زندگی خود بیان کند. در یک مشاوره خوب ابتدا حرف مشتری شنیده می شود. مشکل شناسایی شده است. اهداف مشاوره یا درمان مشخص می شود. طرح درمان ایجاد شده و توصیه ها و راه حل ها در مراحل زیر ارائه می شود.

مرزهای دقیق و واضح: روانشناسان مرزهای اخلاقی سختگیرانه ای دارند که هرگز نباید از آنها عبور کنند. آنها باید به حریم خصوصی خود با بیمار احترام بگذارند. وقتی روانشناس در دسترس نباشد، بیمار دستورالعمل هایی را دریافت می کند تا بداند چگونه با بحران کنار بیاید.

کلام آخر

علم روانشناسی می تواند بسیاری از مشکلات و اختلالات ذهنی و رفتاری بیماران را برطرف کند و به درمان مشکلات متعدد آن ها از جمله استرس، اضطراب و غیره کمک کند؛ از این رو در این مقاله مطالب مفیدی در رابطه با علم روانشناسی و شاخه های متعدد آن در اختیار شما قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا 5 تا از بهترین دکتر روانشناس در شمال تهران را به شما معرفی کرد تا با خیال آسوده، پزشک مورد نظرتان را بیابید؛ از این که تا پایان مقاله با ما همراه بودید از شما ممنونیم، در صورتی که انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با علم روانشناسی دارید، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا