روانشناسی

بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران【سال1403 】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. به همان میزان که سلامت جسم اهمیت دارد سلامت روح و روان دو چندان حائز اهمیت است زیرا زمینه اغلب بیماری های جسمی از فشارهای عصبی و روانی است که به هر دلیل برای افراد ایجاد می شود و امروزه نیز فشار و استرس های عصبی تا حد زیادی گریبان گیر افراد جامعه شده است که برای حل این مشکلات و درمان تنش ها و فشارهای روحی  بایستی به بهترین کلینیک روانشناسی مراجعه کنید اما این سوال پیش می آید بهترین کلینیک روانشناسی چه ویژگی هایی دارد؟ که در ادامه به این موضوع می پردازیم با ما همراه باشید.

بهترین کلینیک روانشناسی چیست؟

آنچه که موجب نشاط و انگیزه در افرد یک جامعه می شود برخورداری از سلامت روح و روان است که البته بایستی برای حفظ آن نیز تلاش شود تا از این طریق افراد جامعه بتوانند برای رسیدن به اهداف خود در مسیر صحیح گام بردارند. روانشناسی در این زمینه می تواند بسیار کارساز باشد و می توان با بهره مندی از این علم پزشکی به درمان و از بین رفتن هر گونه اختلال روانی در افراد پرداخت و بدین ترتیب عملکردهای ذهنی توسعه پیدا خواهد کرد.

افراد جامعه برای این که بتوانند از این درمان های روانشناسی برای سلامت روح و روان بهره مند شوند بایستی به بهترین کلینیک روا نشناسی مراجعه کنند. روانشناسی ترکیب دانش و علمی است که در زمینه های مختلفی از قبیل درمان شناختی، خانواده، انسانی و نظری روانشناختی خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد.

بهترین کلینیک روانشناسی چیست؟

ویژگی های بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران

از جمله مهم ترین ویژگی هایی که بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران باید داشته باشد می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • مجوز: یکی از مهم ترین ویژگی های یک کلینیک روانشناسی برای ارائه خدمات روان درمانی برخورداری از مجوز است که بایستی مورد تایید سازمان نظام روانشناسی و وزارت و بهداشت کشور باشد.
 • نام و نشانی مشخص: بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران دارای نام و نشانی مشخصی است و این امر برای افرادی که قصد مراجعه به این مرکز روان درمانی را دارند بسیار مهم و حائز اهمیت است.
 • پزشکان متخصص: آنچه که در زمینه درمان های پزشکی در هر رشته ای حرف اول را می زند بهره مندی از تخصص لازم در آن حوزه درمانی است که این امر در مورد درمانگران در حوزه سلامت روح و روان نیز صدق می کند، لذا قبل از انتخاب بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران ابتدا اطلاعلاتی در مورد درمانگران این مرکز کسب کنید، کلینک های روانشناسی بایستی از بهترین دکتر اعصاب و روان در ایران برای ارائه خدمات خود بهره مند باشند.
 • آرامش محیط: قطعا همه افرادی که به بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران مراجعه می کنند انتظار دارند وارد محیطی آرام شوند و البته این نکته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد که محیطی که در آن خدمات روان درمانی ارائه می شود بایستی قبل از هر چیز آرامش محیط آن موجب رضایت مراجعه کنندگان شود.
 • پیگیری درمان: از دیگر ویژگی های مهم بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران که موجب جلب رضایت مراجعه کنندگان می شود پیگیری درمان از سوی این مرکز است لذا این کلینیک از طریق تماس تلفنی و یا پیامک زمان مشاوره را به بیماران خود یادآوری خواهد کرد.

5 تا از بهترین بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند. سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

خدمات:

 •     درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 •     درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 •     درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه
 •     درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 •     درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……
 •     درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن
 •     درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید
 •     درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان و درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 •     درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان و  درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 •     درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمان)
 •     درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی ) ، درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

زهرا امام

خانم زهرا امام یک مشاور و درمانگر با تجربه و موفق است که یکی از بهترین روانشناس زن در تهران به شمار می رود. که مراجعین می توانند با اطمینان خاطر برای رفع مشکلات خود به ایشان مراجعه نمایند.

مهارت و تخصص :

 • مشاور خانواده ،ازدواج ، طلاق ، اختلالات جنسی ، افسردگی ، اضطراب ، نورو فیدبک
 • طرف قراردادبابانک تجارت وبانک ملت

آدرس: شهرک غرب ، خیابان فرحزادی ، خیابان حافظی پلاک ۹و۱۱،طبقه ۶ واحد ۱۲

شماره تماس:

۲۲۱۸۳۵۲۷

۰۹۳۳۱۱۱۸۶۴۸

وظایف یک روانشناس در بهترین کلینیک روانشناسی

چه کسانی باید به کلینیک روانشناسی مراجعه کنند؟

همان طور که گفتیم آنچه که موجب می شود تا افراد یک جامعه برای دستیابی به اهداف خود در مسیر صحیح گام بردارند برخورداری از سلامت روان است که با نگاهی کوتاه به کشورهای پیشرفته دنیا متوجه خواهید شد که مردم آن ها برای رفع مشکلات خود به کلینیک روانشناسی مراجعه کرده و از آن ها مشاوره دریافت می کنند که البته خوشبختانه در طی چند سال اخیر در ایران نیز مراجعه افراد برای دریافت خدمات درمانی پیشرفت خوبی داشته است و کم کم به یک روتین عادی برای مردم تبدیل خواهد شد تا در زمان مواجه با مشکلاتی که  سلامت روان آن ها را تهدید می کند به بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران مراجعه کنند.

فرقی ندارد شما در جامعه چگونه زندگی می کنید و یا دارای چه پست و مقامی هستید، دانشجو، کارمند ساده اداره، رییس شرکت تجاری و … تمامی این ها ممکن است در مسیر خود با مشکلاتی مواجه شوند که نیاز به مشاوره و روان درمانی داشته باشند که این مشاوره تمامی زمینه های مختلف مانند تحصیلی، ازدواج و طلاق، شغلی و … را در بر می گیرد در نهایت در یک جمله می توان گفت تمامی افراد با هر موقعیت اجتماعی و حتی سنی به مشاوره و روانشناسی نیاز دارند.

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 5 تا از بهترین کلینیک روانشناسی در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. قابل ذکر است که پزشکان نامبرده شده صرفا جهت معرفی بوده و شما می توانید از طریق پرس و جو و یا مراجعه به مطب و یا کلینیک به صورت حضوری در مورد هر کدام از آن ها تحقیق کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 8 =

دکمه بازگشت به بالا