عمومی

بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران【سال1402 】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. ممکن است در مراجعه به پزشک اعصاب و روان و یا کلینیک روانشناسی برای درمان آر تی ام اس را به شما توصیه کرده باشند، آر تی ام اس یک روش درمانی جدید می باشد که از طریق تحریک مغناطیسی مغز با دستگاه مخصوصی بر  نقاطی از مغز اعمال می شود و در درمان بیماری های افسردگی و مشکلات مغزی تاثیر گذار است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش درمانی دعوت می کنم با ما همراه باشید.

آر تی ام اس یا تحریک مغناطیسی مغز چیست؟

تحریک مغناطیسی مغز نوعی روش درمانی است که برای بیمارانی که به بهترین کلینیک روانشناسی مراجعه کرده و از طریق مصرف دارو نتیجه ای را برای درمان دریافت نکرده اند مورد استفاده قرار می گیرد، این شیوه از درمان که در بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران انجام می شود بیشتر برای بیمارانی که از اختلالات افسردگی رنج می برند کاربرد دارد و مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا نیز قرار گرفته است. آر تی ام اس با تحریک مغز از طریق دستگاه مخصوص که روی سر بیمار قرار می گیرد پالس های الکترومغناطیسی بسیار ضعیفی را وارد مغز می کند که این کار موجب می شود تا جریان مدارهای عصبی فعال شوند.

آر تی ام اس یا تحریک مغناطیسی مغز چیست؟

مزایای مراجعه به بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران

براساس یک بررسی کلی در مورد بیمارانی که به بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران برای درمان مراجعه کرده اند بالغ بر 78 درصد آن ها به این روش درمانی جواب مثبت داده اند و به عنوان یکی از درمان های امن و سالم شناخته می شود. یکی از مهم ترین مزیت های آر تی ام اس برای افسردگی این است که این بیماران بعد از انجام این درمان دیگر نیاز به مصرف داروهای ضد افسردگی نخواهند داشت و یا این که دوز مصرفی آن ها به شدت کاهش پیدا می کند در ادامه به چند مورد از مهم ترین مزیت های این روش درمانی اشاره می کنیم:

 1. بدون نیاز به بیهوشی: همان طور که می دانید درمان هایی که با بیهوشی و یا تزریق داروهای بی حسی همراه هستند دارای عوارضی نظیر حالت تهوع، سرگیجه، اختلال عملکرد شناختی و هذیان می باشند اما روش درمانی آر تی ام اس به بیهوشی و آرامش بخش نیاز نداشته و همین امر موجب شده تا به عنوان درمانی ایمن شناخته شود.
 2. عوارض بسیار کم: عوارض ناشی از درمان تحریک مغناطیسی ممکن است کمی احساس ناراحتی با سردرد باشد که آن هم فقط در 10 تا 30 درصد بیماران بروز می کند.
 3. درمان سریع: بیش از 75 درصد افرادی که برای درمان آر تی ام اس مراجعه کرده اند از نتیجه این درمان رضایت داشته و بهبود یافته اند، و بیمار در چند هفته اول درمان علائم بهبودی را در خود حس می کند همچنین این روش درمان نیاز به ریکاوری ندارد و بلافاصله بعد از اتمام جلسه بیمار می تواند به فعالیت های روزمره خود بپردازد.

5 تا از بهترین بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان(روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند .ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند. سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ،ویزیت ،مشاوره و روانکاوی، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اسrTMS، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان(بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…)با دستگاه نوروفیدبک  و tDCSمیباشد.

تهران ،بلوار دهکده المپیک ،چهار راه زیبا دشت،روبروی مسجد امام رضا،پلاک 16 طبقات اول و دوم

خدمات دکتر شیرزاد خیراندیش :

 • درمان  اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 • درمان اختلالات افسردگی( پس از زایمان- افسردگی فصلی ،دوقطبی و…)
 • درمان اختلالات اضطرابی و استرس(اضطراب منتشر- حمله پانیک- استرس پس از سانحه
 • درمان اختلالات جنسی( اختلال زود انزالی- اختلال نعوظ- اختلال واژینیسموس ، ترانس)
 • درمان اختلالات خواب(بی خوابی- کابوس شبانه و ……
 • درمان اختلال وسواس فکری و عملی (وسواس کندن مو- وسواس بد ریختی بدن
 • درمان اختلالات شخصیت(اختلال شخصیت مرزی- اختلال پارانوئید
 • درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان و درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 • درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان و  درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 •  درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان(روانشناس کودک و بازی درمان)
 • درمان اختلال یادگیری در کودکان(واحد کاردرمانی ) ، درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 • کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان
دکتر الیاس ابراهیم زاده

دکتر الیاس ابراهیم زاده

دکتر الیاس ابراهیم زاده رتبه 1 دکتری تخصصی مهندسی پزشکی از دانشگاه تهران می باشد. وی از طریق بورسیه دانشگاه کلگری مطالعات کلینیکی در تکنیک های تحریکات مغزی در زمینه ی مغزو اعصاب را در کانادا گذراند پس از آن وی موفق به اخذ پذیرش بورسیه دوره پسادکتری در دانشگاه میشیگان آمریکا گردید. ساخت نمونه ی اولیه ی rTMS و نتایج حاصل از آنالیز سیگنال های مغزی، حاصل پژوهش و تحقیقات ایشان در دورهای پسادکتری در کشورهای مختلف می باشد. نتایج این تحقیقات برای درمان بیماری هایی چون افسردگی، اختلالات خلقی و سکته های مغزی و پارکینسون و میگرن با ایجاد تغییر در عملکرد مغز بسیار ارزشمند و قابل توجه بوده است که نتایج آن در قالب مقالاتی در ژورنال های معتبر علمی به چاپ رسیده است. قسمتی از مطالعات ایشان منجر به کسب جایزه سالیانه پژوهشگر برتر در حوزه مغزو اعصاب در دانشگاه کمبریج لندن انگلستان گردید که برای اولین بار توسط یک محقق ایرانی دریافت شده است. در این مطالعه وی موفق به ارائه یک مدل دستگاه TMS پیشرفته جهت افزایش هوش و بهبود توانمندی هایی ذهنی برای اولین بار در دنیا گردید. هم اکنون وی محقق پسادکتری و عضو هیئت علمی و عضو بنیاد ملی نخبگان می باشد و دارای بیش از 50 مقاله علمی در زمینه مهندسی پزشکی است.

تهران، خ قائم مقام فراهانی پایین تر از مطهری کوچه 24 ام پلاک 1 (ساختمان پزشکان ایران ما) واحد 13.

چکیده ای از رزومه دکتر الیاس ابراهیم زاده:

 • محقق پسادکتری (Post-doc) ،مرکز تحقیقات پیشرفته علوم اعصاب دانشگاه کمبریج لندن ، انگلستان. (2022)
 • محقق پسادکتری (Post-doc) ، دانشگاه NTU، سنگاپور. (جزو10 دانشگاه برتر جهان) (2022)
 • محقق پسادکتری (Post-doc) پژوهشکده علوم شناختی، پژوهشگاه دانش های بنیادین (IPM) (2021)
 • فارغ التحصیل دکتری تخصصی(PhD)  مهندسی پزشکی – بیوالکتریک از دانشگاه تهران.
 • عضو هیئت علمی دانشگاه  و  عضو بنیاد ملی نخبگان.
 • رتبه یک پذیرفته شدگان دکتری تخصصی  (PhD) وزارت علوم در دانشگاه تهران (۱۳۹۳)
 •  پژوهشگر فرصت مطالعاتی دانشگاه کلگری University of Calgary ، آلبرتا، کانادا. (۲۰۱۷-۲۰۱۹)
 • اخذ بورسیه کامل دوره پسا دکتری از Oakland University، میشیگان آمریکا. (۲۰۲۰)
 • دریافت بورسیه کامل فوق دکتری، موسسه تحقیقاتی مغزواعصاب، دانشگاه UCL ، لندن انگلستان (۲۰۲۰)
 • دریافت پذیرش تحصیلی و بورسیه کامل از دانشگاه McGill کشور کانادا جهت فرصت مطالعاتی (۲۰۱۷)
 • دریافت بورس کامل تحصیلی از وزارت علوم و بنیاد نخبگان جهت فرصت مطالعاتی (۲۰۱۷)
 • ۲ ثبت اختراع و برنده جایزه ایده های نوین نخبگان کشوری در پروژه دروغ سنجی مغزی(۹۱)
 • رییس مرکز تحقیقات بیوالکترومغناطیس. (۹۰-۹۴)
 • کسب مقام اول مقالات ارائه شده در ژورنال PlosONE در دانشگاه استنفورد امریکا.(۲۰۱۴)
 • بیش از 50 مقاله علمی چاپ شده در مجلات معتبر بین المللی و 740Citations.
مطب فوق تخصصی مغز و اعصاب و نوروساینس نورالی

مطب فوق تخصصی مغز و اعصاب و نوروساینس نورالی

مطب مغز و اعصاب و روان نورالی با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین فارغ التحصیل از دانشگاه های برتر ایران و جهان و بهره گیری از نخبگان و فرهیختگان در این زمینه با هدف به کارگیری به روز ترین روشهای تشخیصی و درمانی در حوزه مغزو اعصاب، آماده ی خدمت رسانی به هموطنان عزیز می باشد. این مجموعه شامل بهترین متخصصین مغزو اعصاب و برجسته ترین دکتری های تخصصی نوروساینس در زمینه تحریکات مغزی و دکتری های مهندسی پزشکی به منظور پردازش سیگنال و تصاویرپزشکی با هدف تشخیص دقیق بیماری و متخصصین روانشناسی می باشد. این مجموعه برای اولین بار در کشور از طریق روشهای پیشرفته هوش مصنوعی به مکانیابی کانون های سر به منظور شناسایی و تشخیص دقیق بیماری های مغزو اعصاب می پردازد. روشهای بکار گرفته شده حاصل مقالات ارائه شده توسط متخصصین نورالی و حاصل مطالعات اخیر آنها در کانادا و امریکا می باشد. شما در مرکز تخصصی مغزو اعصاب نورالی یک درمان پیشرفته بدون مصرف دارو ، پایدار و غیر تهاجمی از طریق تحریکات مغناطیسی مغز بواسطه روشهای تشخیصی ica تجربه خواهید کرد.

تهران، خ قائم مقام فراهانی پایین تر از مطهری کوچه 24 ام پلاک 1 (ساختمان پزشکان ایران ما) واحد 13.
 • نوار مغز (EEG) با جدیدترین تکنیک روز دنیا به منظور حذف نویز
 • نقشه برداری مغز(QEEG)
 • تحریک الکتریکی مغزی (tDCS)
 • تحریک مغناطیس مغزی (rTMS)
 • نوروفیدبک و بایوفیدبک
 • بکارگیری روشهای تشخیص ICA وeLORETA برای اولین بار درکشور

حیطه فعالیت های تخصصی:

 • مشکلات مغزو اعصاب
 • مشکلات اعصاب و روانپزشکی
 • مشاوره و رواندرمانی توسط متخصصین روانشناس در حیطه های مختلف

نحوه درمان در بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران

اگر پزشک شما برای بهبودی این روش درمانی را تشخیص داده است پس دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست و شما می توانید با مراجعه به بهترین مرکز آر تی ام اس این درمان را شروع کنید و روند درمان بدین صورت خواهد بود که بیمار بایستی روی صندلی مخصوص نشسته و کویل دستگاه بر روی مغز او قرار می گیرد البته از قبل بایستی هر گونه جواهر و زیورآلاتی که به همراه دارید را خارج کنید زیرا جریان مغناطیسی آر تی ام اس از حساسیت بالایی برخوردار است.

فرایند درمان در بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران باید به صورت کامل انجام شود به این معنا که بیمار تعداد جلساتی که بهترین دکتر اعصاب و روان در تهران تجویز کرده است را باید دقیقا در زمان های تعیین شده انجام دهد.بعد از قرارگیری دستگاه بر روی سر بیمار تحریک های الکتریکی که به مغز وارد می شود نورون های مغزی در نقطه مورد نظر را درگیر کرده و از این طریق روند درمان انجام می گیرد و بعد از اتمام دوره های درمان بیمار کاملا بهبود پیدا می کند.

نحوه درمان در بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران

آر تی ام اس برای درمان چه بیماری هایی مناسب است؟

امروزه در بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران برای درمان بیماری های اعصاب و روان با توجه به تجویز پزشک از این روش استفاده می کنند و به عنوان یکی از درمان های تاثیر گذار در حوزه روانپزشکی محسوب می شود. این دستگاه برای درمان بیماری هایی نظیر صرع، وزوز گوش، پارکینسسون، مشکلات حرکتی، بی اختیاری ادرار و کلیه بیماری های اعصاب و روان تاثیرگذار است.

کلام آخر

آر تی ام اس یک روش درمانی غیر دارویی است و پزشک زمانی آن را برای بیمار تجویز می کند که با مصرف دارو بهبود کامل نیافته و نتیجه مطلوب را دریافت نکرده باشد. در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 5 تا از بهترین مرکز آر تی ام اس در غرب تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم. قابل ذکر است که مراکز نامبرده شده صرفا جهت معرفی بوده و شما می توانید از طریق پرس و جو و یا مراجعه به کلینیک به صورت حضوری در مورد هر کدام از آن ها تحقیق کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 15 =

دکمه بازگشت به بالا