لیپوماتیک

10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو⭐【سال1403】✅

در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو را به شما معرفی می کنیم. امروزه اضافه وزن بالا و چاقی مفرط یکی از مهم ترین نگرانی های انسان است که همواره تلاش میکند تا از این بحران خارج شود. برخی از افراد چاق که رژیم غذایی و ورزش پاسخگو اضافه وزن آن ها نیست می توانند از پیکرتراشی استفاده کنند. در این روش لاغری، جراح متخصص چربی های بدن فرد را تخلیه می کند و آن ها را در نقاط دیگری مانند باسن و سینه فرد منتقل می کند تا فرد به اندام دلخواه خود دست پیدا کند.

پیکرتراشی چیست؟

همه انسان ها به دنبال تناسب اندام و زیبایی هستند. پیکرتراشی از روش های تهاجمی و غیر تهاجمی استفاده می کند تا افراد به اندام ایده آل خود دست پیدا کنند. پیکرتراشی روشی است که چربی ها را به صورت موضعی حذف می کند اما آسیبی به بافت ها و اعصاب بدن وارد نمی کند. عمل پیکرتراشی توسط دستگاه هایی به نام لیپولیز، لیپوماتیک، بادی جت یا لیپوساکشن انجام می شود. این روش برای افرادی مناسب است که توده بدنیشان بیش از 30 باشد و پایین تنه چاقی داشته باشند. معمولا در این روش نیازی به بیهوشی نیست و بیماران می توانند به صورت سرپایی و با استفاده از بی حسی موضعی عمل خود را انجام دهند.

پیکرتراشی چیست؟

انواع روش های پیکرتراشی

عمل پیکرتراشی تکنیک های مختلفی دارد و به دو روش پیکرتراشی با جراحی و بدون جراحی تقسیم می شود که هرکدام از آن ها مزایا و معایب مختلفی دارند. برخی از روش های پیکرتراشی که با عمل جراحی انجام می شوند شامل موارد زیر است:

 • جراحی ران
 • جراحی سینه که خود انواع مختلفی دارد مانند ماموپلاستی، لیفت سینه و ایمپلنت سینه
 • جراحی بازو
 • جراحی شکم

و روش های بدون عمل جراحی شامل موارد زیر است:

 • لیپوماتیک
 • لیپوساکشن
 • لیپوست
 • لیپولیزر
 • ابدومینوپلاستی
 • بادی جت
 • کرایولیپولیز

ویژگی های بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو

بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو باید ویژگی های مختلفی داشته باشد. چرا که این عمل اگر توسط پزشک ماهر و کاربلدی انجام نشود می تواند صدمات جبران ناپذیری به فرد وارد کند. برخی از ویژگی های آن شامل موارد زیر است:

 • بهترین دکتر پیکرتراشی باید فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باشد. هم چنین باید تخصص خود را از مراکز آموزشی معتبر اخذ کرده باشد.
 • بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو باید نمونه کارهای خود را در صفحات مجازی و سایت شخصی خود قرار دهد تا افراد با دیدن آن ها بتوانند تصمیمات درستی بگیرند.
 • بهترین جراح پلاستیک و زیبایی باید قبل از انجام پیکرتراشی جلسه مشاوره ای با بیماران خود ترتیب دهد و درباره پروسه عمل و عوارض احتمالی آن با آن ها صحبت کند.
 • بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو باید با بیمار خود صادق باشد و در صورتی که نیازی به جراحی نداشته باشد به او اطلاع دهد. در واقع باید فقط منافع مالی خود را در نظر نداشته باشد و بیشتر به مصلحت بیماران فکر کند.
 • بهترین دکتر پیکرتراشی باید از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا استفاده کند تا بیماران بهترین نتیجه را از این عمل دریافت کنند.
 • بهترین جراح پلاستیک باید کلینیک تمیز و آرامش بخشی داشته باشد و تمام تجهیزات خود را استریل کند.

ویژگی بهترین دکتر پیکرتراشی :

❤️ رفتار مناسبپزشک باید رفتار مناسب و محترمانه ای با مراجعه کنندگان داشته باشد و به تمامی سوالات مراجعه کنندگان با حوصله پاسخ بدهند.
✅ موقعیت مکانی مطبمطب بهترین دکتر پیکرتراشی باید در موقعیت مکانی مناسبی باشد، تا مراجعه کنندگان به راحتی به مطب ایشان دسترسی داشته باشند.
⚡️  تجربه و مهارتبهترین جراح باید تجربه و مهارت کافی در جراحی پیکر تراشی داشته باشد.
⭐ اطلاعات بروزپزشک متخصص باید همیشه در تلاش باشند تا اطلاعات علمی خود را به روز کنند.

10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو را بشناسید!

دکتر فاطمه حسین زادگان

دکتر فاطمه حسین زادگان

دکتر فاطمه حسین زادگان بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو می باشد. ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران هستند و لقب بهترین جراح پلاستیک خانم را کسب کرده اند. کلینیک ایشان واقع در خیابان اندرزگو در مکانی آرام و تمیز خدمات زیبایی متنوعی مانند پیکرتراشی ارائه می دهد. ایشان تخصص جراحی پلاستیک خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت کرده اند.

خدمات:

 • پیکرتراشی یا عمل لیپوساکشن
 • تزریق ژل یا فیلر
 • تزریق چربی
 • پروتز سینه
 • عمل کوچک کردن سینه
 • عمل کوچک کردن شکم یا ابدومینوپلاستی
 • جراحی پلک

آدرس: تهران، فرمانیه، بلوار اندرزگو، بعد از وطن پور شمالی، بن بست سالاری

مزایای پیکرتراشی

پیکرتراشی مزایای زیادی دارد، به خصوص برای افرادی که از چاقی مفرط رنج می برند یک راه حل خوب است تا از آن خلاص شوند. برخی از مزایای آن شامل موارد زیر است:

1- عمل پیکرتراشی می تواند به صورت موضعی انجام شود. به همین دلیل افراد می توانند از آن برای لاغر کردن و از بین بردن چربی های اضافه بدن که در بعضی نقاط جمع شده اند استفاده کنند.

2- در عمل پیکرتراشی حجم زیادی از چربی ها از بین می روند. با استفاده از این روش حجم زیادی از چربی ها از بدن تخلیه می شوند و فرد در عرض یک شب به اندام دلخواه خود می رسد. این در صورتی است که با تغذیه و ورزش باید ماه ها تلاش و صبوری کرد.

3- از پیکرتراشی برای تمام بخش های بدن می توان استفاده کرد. افراد چاقی که در نواحی شکم، بازو، سینه، باسن و ران چربی های زیادی دارند می توانند از پیکرتراشی استفاده کنند.

4- در عمل پیکرتراشی فرد می تواند فرم بدن خود را زیبا کند. بعد از تخلیه چربی از نقاط چاق بدن، افراد می توانند از دکتر خود بخواهند تا آن ها را در نقاطی مانند سینه و باسن تزریق کنند تا بدن فرم خوبی پیدا کند.

5- بعد از انجام پیکرتراشی پوست افتاده و شل نمی شود. چرا که بعد از انجام این عمل پوست نیز به میزان مورد نیاز کشیده می شود و پوست شل جمع می شود و دیگر از چین و چروک اثری باقی نمی ماند. در صورتی که بعد از رژیم غذایی و لاغری معمولا پوست فرد شل و افتاده خواهد شد.

6- افرادی که چاقی مفرط دارند و رژیم غذایی روی آن ها تاثیری ندارد در معرض بیماری های زیادی هستند. چرا که چاقی با خود بیماری هایی مانند کبد چرب، فشارخون، دیابت و زانودرد به همراه می آورد. این افراد با انجام پیکرتراشی از عوارض این بیماری ها در امان خواهند ماند.

پیکرتراشی چه عوارضی خواهد داشت؟

پیکرتراشی هم مانند تمامی عمل های زیبایی ممکن است عوارض زیادی داشته باشد. اگر این عمل نزد پزشک بی تجربه انجام شود عوارض آن بیشتر و شدیدتر نمایان خواهد شد. پس بهتر است به بهترین دکتر پیکرتراشی در تهران مراجعه کنید. برخی از این عوارض شامل موارد زیر است:

1- کبودی و تورم شدید که ممکن است تا یک ماه طول بکشد.

2- قرمزی و التهاب شدید که ممکن است تا 6 ماه طول بکشد.

3- بی حسی نواحی آسیب دیده که به مرور زمان از بین می روند.

3- عفونت پوستی که می تواند از آلوده و استریل نبودن تجهیزات پزشکی باشد.

4- بیمار ممکن است نسبت به داروهای بیهوشی و موادی که در حین عمل استفاده می شوند آلرژی پیدا کند.

5- پوست بیمار ممکن است به دلیل حرکت کانول دچار سوختگی و اصطکاک شود.

در صورتی که این عوارض در بلند مدت ادامه پیدا کرد حتما به بهترین جراح پلاستیک مراجعه کنید.

پیکرتراشی چه عوارضی خواهد داشت؟

مراقبت های بعد از عمل پیکرتراشی

بعد از عمل پیکرتراشی باید مراقبت های مختلفی انجام شود تا عوارض جانبی این عمل کاهش پیدا کند و نتیجه دلخواه حاصل گردد. برخی از این مراقبت ها که ضروری می باشند شامل موارد زیر است:

 • بعد از پیکرتراشی زمان کافی برای استراحت خود اختصاص دهید تا بهبودی سریع تر حاصل گردد.
 • بعد از پیکرتراشی مراقب زخم های خود باشید و به آن ها دست نزنید.
 • در صورت داشتن درد و تورم آن را با داروهایی که پزشک تجویز کرده است کنترل کنید.
 • بعد از پیکرتراشی لباس های فشرده سازی بپوشید.
 • بعد از پیکرتراشی وعده های منظم و مقوی بخورید و از خوردن غذاهای ناسالم پرهیز کنید.
 • بعد از پیکرتراشی وزن خود را کنترل کنید و پیاده روی را جزء برنامه روزانه خود قرار دهید.

کلام آخر

امروزه با کم شدن تحرک و زیاد شدن مصرف مواد غذایی ناسالم آمار چاقی مفرط رو به بالاست. برخی افراد به حدی چاق هستند که ورزش و رژیم غذایی روی آن ها تاثیری نخواهد داشت و پزشکان برای این گونه افرد عمل پیکرتراشی را پیشنهاد میکنند. این عمل باید توسط پزشکان ماهر و کاربلد انجام شود تا نتیجه مطلوبی حاصل گردد. در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا 10 تا از بهترین دکتر پیکرتراشی در اندرزگو را به شما معرفی کنیم.

از این که ما را در این مقاله همراهی کرده اید بسیار متشکریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهادی آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

هانیه راسخ پور

سلام، من هانیه راسخپور هستم. 5 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا