جراحی زیباییپزشکان

بهترین دکتر پیکر تراشی در اصفهان【سال1402】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد قادر نیستند با روش های سخت اضافه وزن خود را کم کنند. بنابراین از را های ساده تر استفاده می کنند تکنیک پیکر تراشی با روش های مختلف را انتخاب می کنند. بنابراین قبل از انجام پیکر تراشی باید اطلاعات لازم را کسب کنید و با آگاهی کامل این عمل را انجام دهید برای پیکر تراشی در اصفهان ما در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین دکتر پیکر تراشی در اصفهان آشنا خواهیم کرد.

پیکر تراشی به انواع روش های تهاجمی و غیر تهاجمی صورت می گیرد که از این طریق می توان اندام های مختلف بدن را لاغر کرد. پیکر تراشی یعنی تخلیه چربی بدن از زیر پوست که توسط دستگاه های مخصوص به نام لیپوماتیک، لیپولیز، بادی جت و لیپوساکشن انجام می شود. این روش برای افرادی مناسب است که توده بدنی آنها بیشتر از 25 یا 30 باشد و در حالت کلی برای افرادی که پایین تنه چاقی دارند این روش مناسب تر است.

در عمل پیکر تراشی تخلیه چربی با روش های مختلف صورت می گیرد که شامل :

عمل لیپوماتیک به صورت سرپایی در کلینیک انجام می شود و نیازی به داروی بیهوشی ندارد.در جلسات درمانی مقدار زیادی چربی با کم ترین مشکل برداشته می شود. در این روش پوست بیمار شل نمی شود ،همچنین لیپوماتیک بدن را تقویت می کند ، کاهش سایز تا مدتی ادامه دارد و سلولیت را حذف می کند.

عمل زیبایی لیپوماتیک در اصفهان

در عمل زیبایی به روش لیپوماتیک چربی ها توسط امواج مادون صوت (اولتراسوند) شل می شوند. این امواج در برخورد با چربی ها آن ها را ذوب می کنند.این روش بسیار دقیق و ظریف است به همین دلیل از این روش می توان برای رفع غبغب، سینه ،اطراف زانو و بزرگی سینه آقایان نیز استفاده کرد. در روش لیپوماتیک هیچ آسیبی به سلول های چربی نمی رسد. بنابراین می توان از چربی که از بدن خارج می شود برای نواحی دیگر مثل سینه و باسن نیز استفاده کرد.

10 تا از بهترین دکتر های پیکر تراشی در اصفهان که باید بشناسید

انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در اصفهان

یکی از ملاک های مهم انتخاب دکتر پیکر تراشی هزینه جراحی زیبایی است. برخی دستمزد پزشک را ملاک انتخاب خود قرار می دهند. اما این معیار انتخاب اشتباه است

برای انتخاب بهترین دکتر پیکر تراشی در اصفهان باید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • داشتن تجربه و مهارت و صرف زمان کافی برای بیمار
  • صبور و با حوصله بودن دکتر  و پاسخ دادن به تمام سوالات بیمار
  • یک پزشک خوب باید استرس بیمار در باره بیهوشی و جراحی را درک کند و عمل جراحی را به درستی انجام دهد

هزینه پیکرتراشی در اصفهان

هزینه دقیق در پیکر تراشی را نمیتوان معین کرد

و هزینه بستگی به موارد زیر دارد:

  • میزان چربی انباشته شده در ناحیه شکم ،تجربه و تخصص ،مهارت پزشک متخصص ،منطقه جغرافیایی و انتظاری که بیمار دارد
  • اینها همه در هزینه ها نقش دارد از زمانی که شما برای عمل پیکرتراشی اقدام می کنید
  • بهترین دکتر پیکر تراشی در اصفهان پس از بررسی لازم این هزینه را مشخص می کند
3.2/5 - (28 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا