نبض بازار

پر فروش ترین پوشک بزرگسالان【سال1403】❤️+ خرید آنلاین

پوشک بزرگسالان

بی اختیاری ادرار و مدفوع در بزرگسالان به دلیل کهولت سن امری عادی است و به همین دلیل بسیاری از افراد سمت خرید پوشک بزرگسالان می روند تا این مشکل را تا حدی کاهش دهند .همچنین بی اختیاری در بین افرادی که به هر دلیل توان رفتن به توالت را ندارند رایج است . اصولا ساده ترین راه برای حل این مشکل استفاده از پوشک بزرگسالان می باشد .

پوشک بزرگسالان چیست ؟

این پوشک ، پوشکی می باشد که برای افراد با یک بدن بزرگتر ساخته شده است ، پوشینه های بزرگسال ممکن است برای بزرگسالان با شرایط مختلف مانند بی اختیاری ، اختلال تحرک اسهال شدید و یا زوال عقل ضروری باشد . این نوع پوشک ها به شکل های مختلفی ساخته می شوند از جمله آن هایی که شبیه پوشک های کودک ، سنتی ، زیر پوش و پد های شبیه به دستمال های بهداشتی پوشک های بزرگسال شورتی ساخته شده است .

از آنجا که آمار بیماری در بین بزرگسالان و حتی جوانان رو به افزایش است استفاده از پوشک بزرگسالان امری عادی است . پوشک های بزرگسالان اغلب یکی از اولین محصولات توصیه شده به سالخوردگان و بیمارانی است که به مراقبت نیاز دارند و به ظور منظم شده زندگی را حفظ می کنند پوشک های مختلف در ابعاد مختلف وجود دارند که مواد ساخته شده در آن می تواند متفاوت باشد . مهم نیست این وحشت ناشی از سن شما یا هر نوع بیماری باشد مهم این است که شما باید بهترین وضعیت ممکن را بدون خجالت و شرمساری در اختیار داشته باشید تنها چیزی که باید انجام دهید این است که یک پوشک مناسب انتخاب کنید و بدون هیچ گونه نگرانی ، شیوه زندگی راحت و سالمی را ادامه دهید .

پوشک بزرگسالان چیست ؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/57e60adb-de75-4420-a59c-8bf9c1d42566″ ]

بی اختیاری ادرار عبارت است از خروج غیر ارادی ادرار از بدن که به طور میانگین 10% مردم جهان به این مشکل مبتلا هستند، البته شدت بی اختیاری ادرار از یک فرد به فرد دیگر بسته به شدت شرایط که چقدر می خورد،چقدر می نوشد و یا این که از بیماری هایی مانند دیابت و……رنج می برند کاملا متفاوت است .

یک پوشک مناسب باید حداکثر ایمنی را برای فرد فراهم کند و بتواند برای مدت طولانی بدن فرد را خشک نگه داردو یک پوشک مناسب باید دارای لایه های بازدارنده در اطراف پوشک باشد که از هر گونه نم و نشت به پاهای فرد جلوگیری کند زیرا نشت زمانی رخ می دهد که پوشک بر روی بدن فیت نباشد. بنابراین مسله مهم شکل بدنه پوشک است که درست بر روی بدن قرار بگیرد حتی زمانی که فرد در حال فعالیت باشد ، بتواند در آن احساس راحتی کند . یک پوشک مناسب نباید هیچ گونه حساسیتی برای پوست بدن ایجاد کند و پای بیمار را عرق سوز نماید به همین دلیل باید از پوشک هایی که لایه های پشتی انها قابلیت تبادل هوا را داشته باشد تا بوی بد ادرار باعث اذیت خود بیمار و اطرافیان نگردد .

پوشک بزرگسالان معمولا مناسب با آناتومی بدن مردان و زنان و مخصوص هر یک از دو جنس تولید شده و چون مطابق با آناتومی هریک از آنها می باشد استفاده از آنها راحت تر است .

بی اختیاری چیست ؟

بیشتر بزرگسالان به ویژه زنان ترشحات اندک ادراری دارند بدون اینکه واقعاً مبتلا به بی اختیاری باشند .همان طور که گفتیم همه ما چنین تجربه ای را داشته ایم که علت آن خنده شدید یا نرسیدن موقع به دستشویی بوده است .

طبق تعریف ارائه شده توسط ” انجمن بین المللی کنترل ادرار” ICS ) ) ، بی اختیاری ادرار عبارت استاز خروج غیر ارادی ادرار از بدن فرد مبتلا به میزانی که یک مشکل اجتماعی یا بهداشتی را برای او ایجاد نماید . به طور میانگین حدود ۱۰ درصد مردم جهان به این مشکل مبتلا هستند . البته رقم واقعی بالاتر است زیرا افراد مبتلا از ابراز مشکل خود اجتناب می نمایند و چون نمی دانند برای رفع مشکل به کجا مراجعه نمایند ، به همین دلیل رنج خود را از دیگران پنهان می دارند .

بی اختیاری چیست ؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/57e60adb-de75-4420-a59c-8bf9c1d42566″ ]

چه کسانی می توانند از پوشک بزرگسالان استفاده کنند

افرادی که کنترلی در ادرار و مدفوع خود ندارند نیاز به پوشک یا محصولات مشابه دارند چون که هیچ کنترلی بر مثانه و روده های خود ندارند . افرادی که بستری هستند یا روی صندلی چرخ دار هستند و به هر دلیلی نمی توانند از توالت استفاده کنند نیاز به پوشک دارند .  افرادی که دچار اختلالات شناختی و یا عقب ماندگی ذهنی هستند ممکن است به پوشک نیاز داشته باشند .

بعضی از زنان بعد از زایمان دچار تکرر ادرار می شوند که اختیاری در کنترل ادرار خود ندارند ، بعضی از افراد هنگام عطسه کردن همین اتفاق برای آنها می افتد که نمی توانند کنترلی در ادرار خود داشته باشند و همچنین زنانی که ترشحات اندک ادرای دارند که علت آن می تواند خنده شدید و یا نرسیدن به موقع توالت باشد . با این وجود حتی نشت ادرار به میزان کم آزار دهنده است و ممکن است فرد را دچار انزوا کند و از این که دیگران متوجه مشکل آنها شوند نگران هستند و همین باعث می شود که کمتر از خانه خارج شوند . استفاده از پوشک بزرگسالان بسیار ارزشمند است زیرا علاوه بر این که هزینه های شستشو و نظافت لباس را کم میکند هزینه خرید آن نیز بسیار کم است و کاملا مقرون به صرفه می باشد و فرد با خیال راحت و با اعتماد به نفس می تواند به راحتی در اجتماع حضور یابد .

مزایای پوشک بزرگسالان

  • قدرت جذب بالا
  • دارای نوار نشانگر پر شدن حجم پوشک
  • جنس بسیار با کیفیت و ضد حساسیت
  • جلوگیری از ایجاد زخم و ناراحتی های پوستی
  • جذب بو و عدم انتشار آن

مزایای پوشک بزرگسالان

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/57e60adb-de75-4420-a59c-8bf9c1d42566″ ]

انواع پوشاک بزرگسال

پوشک بزرگسالان به طور کلی در دو نوع پوشک چسبی یا پوشک شورتی می باشند .

  1. پوشک بزرگسال چسبی : پوشک ابری فرم این نوع پوشک ها با چسب هایی که در دو طرف پوشک قرار داردکاملا بر روی بدن محکم می شود . کاربرد پوشک چسبی بیشتر در افراد مبتلا به بی اختیاری ادراری متوسط تا شدید بوده و بیمارانی که بستری و کم تحرک هستند .
  2. پوشک بزرگسال شورتی : با پاره شدن از دو سمت بدن ، تعویض می گردد . کاربرد این نوع پوشینه بزرگسال نیز در افراد مبتلا به بی اختیاری ادراری متوسط تا شدید می باشد و غالبا برای افرادی که سرپا بوده و در اجتماع فعالیت دارند استفاده از پوشک شورتی مناسب است .

پوشینه بزرگسال پارچه ای یا یکبار مصرف ؟

پوشک پارچه ای نسبت به پوشک یکبار مصرف ارزان تر است و قابلیت شست و شو و استفاده دوباره را دارد . اما استفاده از پوشینه بزرگسال یکبار مصرف چسبی و شورتی از لحاظ رعایت موارد بهداشتی طرفداران بیشتری دارد که استفاده و پوشیدن آن خیلی راحت تر است .  پوشینه های بهداشتی یکبار مصرف ابری و ابری فرم قدرت جذب بالایی داشته و مانع از نشتی و رطوبت در لباس می شود و نیازی بهشست و شو مجدد ندارد . این نوع پوشینه از موادی تشکیل شده است که به هیچ عنوان بدن مرطوب نمی شود و پوست به طور کامل خشک می ماند .

پوشینه بزرگسال پارچه ای یا یکبار مصرف ؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/57e60adb-de75-4420-a59c-8bf9c1d42566″ ]

پوشک های یکبارمصرف به دلیل راحتی و بدون نیاز شست و شو مجدد جایگزین پوشک های پارچه ای شده است و هزینه آن کمی بیشتر نسبت به پوشک پارچه ای است . پوشینه های یکبارمصرف ابری  و ابری فرم محصول شرکت Abena اینک در بازار به عنوان دارنده محصولی شناخته شده است که بیشترین استفاده از الیاف لایکرا را دارد و این موضوع باعث فیت مستحکم پوشک بر روی بدن شده به طوری که پوشنده آن با خیال راحت می تواند فعالیت های روزمره خود را انجام دهد و در مقایسه با انواع پوشک های بزرگسال های دیگر استفاده از آن برای مصرف کننده بسیار آسان است .

و به طور کلی پوشک بزرگسال برای افرادی استفاده می شود که کنترلی بر خود ندارند و به راحتی می توانند با استفاده از نوع پوشینه ها به فعالیت های روزانه خود ادامه دهند و بدون هیچگونه خجالت زدگی در اجتماع حضور داشته باشند .

زمان تعویض پوشاک

فاکتورهای مختلفی مانند میزان فعالیت بدنی و سبک زندگی فرد بر مدت زمان تعویض پوشینه موثر باشد. اما مطالعات بر روی بسیاری از افراد نشان داده است که مبتلایان به بی­اختیاری ادرار می­بایست ۴ تا ۵ بار (هر ۵ تا ۶ ساعت) در روز پوشینه بزرگسال را تعویض نمایند. همچنین قویاً توصیه می­شود بعد از هر با دفع مدفوع ، پوشینه تعویض شود .

نکات مهم هنگام خرید پوشک بزرگسالان

هنگام خرید پوشک بزرگسالان حتما به جذب آن توجه داشته باشید ، نکته مهم دیگر که هنگام خرید پوشک بزرگسالان باید به آن توجه داشته باشید چگونگی عملکرد محصول مختص با بدن و سایز فردی آن است همچنین اندازه هم تاثیر زیادی در انتخاب و خرید پوشک بزرگسالان دارد . توصیه میشود قبل از خرید پوشک بزرگسال از اندازه و تناسب بدنی برای خودتان مطلع شوید .

نکات مهم هنگام خرید پوشک بزرگسالان

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/57e60adb-de75-4420-a59c-8bf9c1d42566″ ]

خرید اینترنتی پوشاک بزرگسالان

برای خرید پوشک بزرگسالان به صورت اینترنتی می توانید از لینک زیر استفاده کنید . در لینک زیر انواع پوشک و پر فروش ترین آن موجود است و شما می توانید به صورت اینترنتی به راحتی خرید خود را انجام دهید .

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/57e60adb-de75-4420-a59c-8bf9c1d42566″ ]

از این که مارا تا آخر این مطلب همراهی کردید از شما سپاس گزاریم اگر تجربه ای در این زمینه دارید با ما در میان بگذارید .

 

3.7/5 - (3 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.
دکمه بازگشت به بالا