زیبایی

بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران【سال1402】❤️+ لیست10 تایی

پاکسازی پوست می تواند باعث احیا و برگرداندن شفافیت به پوست شود. با توجه به نوع پوست هر شخصی، روش پاکسازی آن نیز با یک دیگر تفاوت هایی دارد. پاکسازی باید به دست متخصصان این حرفه در کلینیک ها و یا سالن های زیبایی معتبر انجام شود تا باعث ایجاد عوارض پوستی نشود. لازمه داشتن تخصص کافی و ماهرانه برای تکنسین های مشغول به فعالیت در سالن های زیبایی تهران، گذراندن دوره آموزشی در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران می باشد که ما در این مقاله به معرفی تعدادی از آن ها می پردازیم.

پاکسازی پوست چیست و به چند روش انجام می شود؟

پاکسازی پوست نوعی روش مراقبتی است که مربیان بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران هدف از انجام آن را در سه دسته طبقه بندی می کنند:

 • جداسازی سلول های مرده از روی پوست
 • تمیز کردن پوست از هرگونه آلودگی و چربی
 • بهبود جریان خون در پوست و تغذیه از مواد مغذی

جداسازی سلول های مرده

سلول های شاخی موجود در سطحی ترین لایه پوست باعث محافظت در برابر آسیب های محیطی به پوست می شوند. این سلول ها، سی روز یکبار از بین می روند و سلول های جدیدی جایگزین آن ها می گردند.

معمولا بعد از 30 روز همه سلول‌های دفاعی برای جایگزینی با نوع جدیدشان نابود می شوند. اما ممکن است این روند با اختلال مواجه شود و بعضی از این سلول های شاخی روی پوست باقی بمانند و به مرور با تجمع یافتن، لایه ضخیمی ایجاد کنند. برداشت این سلول های مرده از روی پوست باعث ایجاد شفافیت و طراوت پوست می شود.

هنرجویانی که قصد یادگیری پاکسازی صورت در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران را دارند باید به این مرحله توجه ویژه ای داشته باشند، زیرا در صورت انجام نادرست آن می توانند باعث ایجاد التهابات پوستی شوند.

تمیز کردن پوست از آلودگی و چربی ها

بر روی پوست، چربی هایی برای محافظت از خشکی و جلوگیری از جذب میکروب ها وجود دارد. ممکن است در صورت بعضی از افراد این چربی ها بیش از حد باشند و با مسدود کردن منافذ پوست منجر به جوش و آکنه شوند. با انجام پاکسازی در بهترین مرکز پاکسازی پوست، می توان این چربی های انباشته شده و آلودگی ها را از بین برد. با نابودی این آلودگی و چربی ها، روزنه های پوست برای آبرسانی و جریان خون بهتر باز می شوند و همچنین از التهاب پوست پیشگیری می شود.

استفاده از مواد پاکسازی بیش از حد، باعث از بین رفتن لایه های مفید و محافظتی پوست و آسیب زدن به آن می شود.

بهبود جریان خون و تغذیه پوست

روش هایی که باعث گردش خون در پوست می شوند، ماساژ و بخور دادن هستند. با انجام ماساژ، عوامل موثر در پیشگیری از التهاب و پیری زودس پوست آزاد می شوند. ماساژ یکی از روش هایی است که می تواند با هدف افزایش خونرسانی، در بهبود عملکرد بدن تاثیرگذار باشد. افرادی که به حوزه پوست، مراقبت های پوستی و پاکسازی آن علاقمند هستند می توانند با مراجعه به بهترین آموزشگاه اسکین کر در تهران وارد این حوزه شوند و یک شغل پردرآمد داشته باشند

مدرسین بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران به هنرجویان خود توصیه می کنند برای تغذیه بهتر پوست از مواد مورد نیازی مثل آبرسان ها و ویتامین های مخصوص استفاده کنند.

پاکسازی پوست چیست و به چند روش انجام می شود؟

آموزش انواع روش ها در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران

در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران سعی می شود روش های کلینیکی و تخصصی پاکسازی به هنرجویان آموزش داده شود. این روش ها موثرتر هستند و مدت زمان تاثیرگذاری بیش تری دارند.

فیشیال پوست

پاکسازی پوست به روش فیشیال، از روش هایی است که در کلینیک های تخصصی و تحت نظر پزشکان انجام می شود. در این روش متخصص انجام پاکسازی سعی می کند تمامی آلودگی ها و چربی ها را از سطح پوست پاک کند و با انجام اقداماتی که در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران به صورت عملی آموزش دیده است باعث بهبود گردش خون و رساندن مواد مغذی شود.

پاکسازی با لیزر

روش دیگری که برای پاکسازی به کار گرفته می شود، لیزر درمانی است. با تاباندن اشعه لیزر به عمق پوست و تحریک رنگدانه ها، پوست برای کلاژن سازی تحریک شده و در نهایت در روند جوانسازی و بهبود قرار می گیرد. این روش برای از بین بردن چربی های اضافه، کاهش چروک های پوستی و سفتی پوست مناسب است. اما اگر هدف از انجام پاکسازی رفع خشک و آبرسانی باشد، باید از فیشیال استفاده کرد.

میکرودرم ابریژن

این روش می تواند جزء روش های تخصصی در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران آموزش داده شود، چرا که علاوه بر پاکسازی، لایه برداری نیز انجام می شود. با میکرودرم ابریژن، زخم های پوستی برطرف می شود، گردش خون در پوست بهبود می یابد و لایه های مسدود کننده پوست از بین می رود.

میکرونیدلینگ

یکی دیگر از روش های پاکسازی پوست، میکرونیدلینگ می باشد که به وسیله آن کلاژن های پوست افزایش یافته و پوست از نظر مکانیکال تحریک می شود و روند بازسازی آن آغاز می گردد. میکرونیدلینگ باعث از بین رفتن تیرگی های پوست، ترک ها و چین و چروک ها می شود.

آموزش انواع روش ها در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران

مزیت های انجام پاکسازی پوست

پاکسازی پوست مزایای زیادی دارد که در سرفصل های آموزشی بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران به صورت ویژه آموزش داده می شود. در این قسمت ما به توضیح مختصری در مورد برخی از فواید این روش ها می پردازیم.

کاهش سطح استرس

ماساژ صورت یکی از مراحل انجام پاکسازی است و بر اثر آن عصب سمپاتیک عضلات صورت فعالیت خود را بیش تر می کند و در نهایت موجب کاهش استرس می شود.

پاک شدن پوست از آلودگی ها

با انجام پاکسازی توسط متخصصین مجرب در کلینیک های زیبایی ، می توان پوست خود را تمیز نمود و سطح آن را از وجود آلودگی ها و چربی ها پاک کرد.

کند کردن روند پیری زودرس

با ماساژ پوست و بهبود کلاژن سازی، می توان به جوانسازی پوست کمک کرد.

بهبود گردش خون

با ماساژ صورت، گردش خون در سطح پوست افزایش می یابد و مواد مغذی و اکسیژن، بیش تر در سطح پوست نفوذ می کند.

سم زدایی پوست

رفع سموم و مواد زائد پوستی از بروز بیماری های پوستی و آسیب ها پیشگیری می کند.

از بین بردن جای جوش

در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران، یکی از مواردی که به هنرجویان آموزش داده می شود، نحوه انجام پاکسازی پوست با هدف کاهش جای جوش و آکنه می باشد.

رفع جوش های سر سیاه و چرکی

تکنسین پاکسازی پوست می تواند به صورت ماهرانه جوش های سرسیاه و سفید سطح پوست را از بین ببرد و منافذ پوست را آزاد بگذارد. پاکسازی باید به دست افراد متخصص انجام شود تا نتیجه کار برعکس نشود.

10 تا از بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران را بشناسید!

آموزشگاه ایران فیشیال

آموزشگاه ایران فیشیال

با توجه به نیاز روزافزون در حوضه زیبایی و وجود متقاضیان فراوان، رشته فیشیال یکی از بهترین رشته هایی است که می تواند برایتان یک کسب و کار با درآمد عالی باشد. فیشیال از فعالیتهایی است که بسیار جذاب و البته پر درآمد است. از اینرو علافمندان به فیشیال با جستجوی عباراتی مانند بهترین آموزشگاه فیشیال، بهترین آموزشگاه فیشال، بهترین دوره آموزشی فیشال و عبارات مشابه دنبال بهترین دوره آموزشی فیشیال در تهران و دیگر شهرستانها می باشند. شما با گذراندن دوره آموزش فیشیال میتوانید در این زمینه تبحر لازم را کسب کنید. شرکت کنندگان پس از پایان دوره فیشیال تسلط کامل بر مباحث پوست و دستگاههای زیبایی اتاق پوست خواهند داشت. پس از گذراندن دوره فیشیال میتواند بطور مختلف کسب درامد بسیار خوبی داشته باشد. بعنوان مثال مشغول به کار در مکانهایی مانند مطبها و کیلینیکهای زیبایی، دارو خانه ها بعنوان مشاور پوست و یا بصورت مستقل در سالن های زیبایی کار کند.

خدمات:

 • دوره آموزشی ماساژ
 • دوره آموزشی فیشیال
 • دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس
 • دوره آموزشی پاکسازی پوست
 • دوره آموزشی لیزر موهای زائد

آدرس: تهران، جردن- نبش ناصری-برج روشنک- واحد 7

شماره تماس:

09036051981

مرکز تخصصی پوست و مو بهار

مرکز تخصصی پوست و مو بهار

مرکز تخصصی پوست و مو بهار با شروع فعالیت از سال ۱۳۹۶، از یک اتاق پوست آغاز کرد و در مدت 6 سال توانست با کسب دانش و مهارت‌های تخصصی، بیش از ۳۰ مدرک معتبر بین‌المللی و داخلی، از جمله ابلاغ رسمی تدریس از سازمان فنی و حرفه‌ای را به دست آورد. در حال حاضر، این مرکز به عنوان یکی از تخصصی‌ترین و شناخته‌شده‌ترین آموزشگاه پوست و زیبایی و بعنوان اموزشگاه رسمی فنی و حرفه‌ای، در محیطی لوکس و آرام فعالیت می‌کند و با تکنولوژی، دستگاه‌ها و برترین برندهای روز دنیا همگام می‌باشد.

اگر می خواهید یک بیوتی تراپیست حرفه ای با دانش روز و یا مشاور حرفه ای پوست شوید، می توانید به دوره آموزش پوست و زیبایی در آکادمی بهار بپیوندید. اگر در حال حاضر حرفه ای هستید، به سادگی مهارت های خود را ارتقا دهید و متد های جدیدی را از اساتید متخصص در آکادمی بهار بیاموزید.

لیست دوره های آموزشی پوست و مو :

 • دوره آموزشی مراقبت از پوست و زیبایی
 • دوره آموزشی تخصصی فیشیال(مبتدی)
 • دوره آموزشی تخصصی فیشیال(پیشرفته)
 • دوره آموزشی تجهیزات و دستگاههای پوستی
 • دوره آموزشی صفر تا صد پیلینگ شیمیایی
 • دوره آموزشی هومکر شناسی
 • دوره ی اموزشی پداگوژی

آدرس : پاسداران، بوستان دوم، گیلان غربی، تقاطع فرخی یزدی، کوچه مهر، پلاک 1، طبقه دوم

شماره تلفن : 02122791665

شماره موبایل : 09123148821

اینستاگرام: bahar.cares

وب سایت: baharhashemi.com

آموزشگاه تخصصی فشیال پوست شهره

آموزشگاه تخصصی فشیال پوست شهره

آموزشگاه تخصصی فشیال پوست شهره با آموزش کلیه دستگاه ها از پایه تا پیشرفته و تخصصی ، کار با کلیه برندها ،آناتومی پوست ،۳جلسه تئوری و ۳جلسه عملی و ۱سال پاسخگویی به کلیه سوالات با هر تعداد مدل مدنظر خودتون ٫آموزش اسیدتراپی کربوکسی با مواد و تزریق کربکسی (با ارائه مدرک فنی حرفه ای و سرتیفیکیت)

و همچنین انجام خدمات فشیال صورت (خانم ها و اقایان ) و فشیال بدن مختص خانم ها و تزریق کربکسی مزو اسید تراپی.

آموزش صفر تاصد پوست
کار با مولتی برند
کار با کلیه دستگاه ها (میکرودرم٫هایفرکوئنسی٫آراف و….)
اسیدتراپی
کربکسی با مواد
تزریق کربکسی
مزونیدلینگ (سر و صورت)
به همراه مدرک معتبر فنی حرفه ای

خدمات:

 • فشیال صورت (خانم ها و آقایان)
 • فشیال بدن (مختص خانم ها)
 • جوانسازی دست
 • رفع تیرگی دور چشم
 • مزونیدلینگ
 • اسیدتراپی
 • کربوکسی با مواد
 • تزریق کربوکسی

آدرس: تهران، میرداماد

شماره تماس:   ۰۹۳۰۳۷۸۷۷۵۰
شماره واتس اپ: ۰۹۳۰۳۷۸۷۷۵۰

اینستاگرام: shohre.facial

آموزشگاه فنی حرفه ای دترلند

اموزشگاه فنی حرفه ای دترلند

دوره آموزش پاکسازی پوست هم به صورت دوره های حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شود. در دوره آموزش پاکسازی پوست صورت در آموزشگاه آرایشگری دترلند، یک روند اموزشی کامل را میگذرانید.

شما پس از پایان دوره آموزش پاکسازی پوست ، دوره های فیشیال صورت ، دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی که شامل کار با دستگاه های پوستی می باشد، گواهینامه پایان دوره اموزشگاه را دریافت خواهید کرد. مدرک بین المللی فنی حرفه ای رشته پاکسازی پوست و رشته ارایه مشاوره مراقبت از پوست نیز دریافت خواهید کرد ضمنا مدرک بی المللی grs  به شما ارایه خواهد شد.

لازم به ذکر است که سرکار خانم نیلوفر ریاضتی به عنوان مربی در خدمت شما هستند .

شما می توانید بعد از گذراندن دوره آموزش پاکسازی پوست صورت زنانه با مراجعه به وزارت صنعت و معدن با داشتن مدرک این دوره، مجوز خانه پوست و مو را دریافت کنید.

خدمات:

 • اموزش تخصصی پاکسازی پوست
 • اموزش ارایه مشاوره مراقبت از پوست  (کار با دستگاه – اموزش کاربرد تجهیزات پزشکی)
 • اموزش لیزر موهای زائد
 • اموزش مزوتراپی
 • اموزش نخ جذبی
 • اموزش کرم سازی
 • دوره اموزشی ماساژ
 • اموزش اسکین کر
 • اموزش اسید تراپی و کربوکسی

آدرس: تهران، اول میرداماد، نرسیده به شریعتی ، پلاک  6، واحد 5و 8طبقه سوم

دسترسی با مترو  ایستگاه دکتر علی شریعتی

شماره تماس:

021-22903572
09120246297

نمونه کار هنرجو و مربی رو لطفا داخل پیج اینستاگرام چک کنید.

اینستاگرام: deter_land

وب سایت: deterland.com

دكتر آكو حمزه اي

مطب دكتر آكو حمزه اي

در کلینیک دکتر آکو حمزه ای انواع  خدمات زیبایی با روش های مختلف انجام میشود.

آموزش توسط خود آقای دکتر حمزه ای صورت میگیرد.

ساعت كاري: شنبه تا پنجشنبه_ ١٢ تا ٨ شب

خدمات:

 • آموزش تزریق ژل و بوتاکس توسط دکتر
 • تزريق انواع مزوژل ها از قبيل :پروفايلو،جالپرو،پروسترولين و…
 •  PRP
 • هايفوتراپی
 • ليزر رفع موهاي زائد
 • با دستگاه ليزر نابلكس ٢٠٢٢
 • با طول موج الكساندرايت
 •  مجهز به طول موج براي رفع انواع لك ها، كك و مك و خال سطحي
 • ليپ شاين (درخشندگي لب)
 • ميكرونيدلينگ (مزونيدلينگ )
 • مزوتراپی
 • انجام کلیه اقدامات فیشیال و پاکسازی صورت
 • کربوکسی تراپی: تزریق گاز دی اکسید کربن به پوست
 • تزریق بوتاکس
 • تکنیک مزوبوتاکس

آدرس: تهران ، سعادت آباد، بلوار پاكنژاد ، بالاتر از چهارراه سرو ، كوچه جوى پا ، پلاك ٣٨ ، طبقه ٥ ، واحد ٢٥

شماره تماس: 

09121030772

02122143600

آموزشگاه پاکسازی پوست اسکین کر

آموزشگاه پاکسازی پوست اسکین کر

آموزشگاه پاکسازی پوست اسکین کر زیر نظر خانم سودابه بی‌ طرفان تاسیس شده است. ایشان دارای ۵ سال سابقه کار تخصصی در عرصه فیشیال پوست هستند و فارغ التحصیل رشته روانشناسی می‌ باشند. خانم بی‌ طرفان مدرک پاکسازی پوست فنی و حرفه‌ ای و مدرک دستیار پزشکی پوست و مو را از آکادمی‌ های برتر کشور دریافت نموده و هم اکنون آماده استقبال از هنرجویان در رشته پاکسازی پوست می‌ باشد. مرکز تخصصی ایشان تمامی خدمات آموزشی و زیبایی را طبق متدهای روز دنیا به هنرجویان ارائه می‌ دهد و با محیطی پاکیزه و دلنشین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. این مرکز دارای لاین‌ های تخصصی در حوزه‌ های گوناگون زیبایی بوده و از برترین‌ های این حوزه در تهران به شمار می‌ رود.

خدمات آموزشگاه پاکسازی پوست اسکین کر:

 • آموزش پاکسازی و آب رسانی پوست
 • آموزش لیفت و جوانسازی پوست
 • آموزش فشیال چشم و رفع لکه صورت
 • لاین تخصصی میکرونیدلینگ و درمان جوش و آکنه
 • ارائه کتاب‌ های آموزشی و لوح فشرده
 • آموزش تخصصی اسید تراپی، میکرونیدلینگ و پاکسازی عمیق پوست

آدرس: تهران، تهرانپارس، بین فلکه سوم و میدان پروین، خیابان ۱۹۶ شرقی، پلاک ۴۷۲، طبقه پنجم

شماره تماس: 09197930185

آموزشگاه پاکسازی پوست صورتگر ماه

آموزشگاه پاکسازی پوست صورتگر ماه

آموزشگاه پاکسازی پوست صورتگر ماه زیر نظر سرکار خانم سمیه صائمی تاسیس شده است و برترین خدمات را طبق متدهای روز دنیا به مراجعان ارائه می‌ دهد. تمامی مربیان و مدرسان این مجموعه مورد تعیین سازمان فنی و حرفه‌ ای کشور هستند و در زمینه‌ های گوناگون زیبایی دارای تخصص بالایی می‌ باشند. مدیریت این مجموعه دانش آموخته در برترین آکادمی‌ های کشور و خارج از کشور بوده که با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در حوزه زیبایی، از برترین‌ های این حوزه به شمار می‌ رود. ایشان هم اکنون عضو فعال در انجمن متخصصان ایران هستند و مقالات معتبر و ارزشمندی در حوزه سلامت و زیبایی نیز ارائه داده‌ اند. این مجموعه از سال ۱۳۹۵ مشغول به ارائه خدمات آموزشی به هنرجویان می‌ باشد و رضایت بالایی از آن ها کسب کرده است.

خدمات آموزشگاه پاکسازی پوست صورتگر ماه:

 • آموزش پاکسازی پوست و دوره‌ های کرم سازی
 • آموزش کار با دستگاه و تجهیزات پزشکی
 • آموزش طب سنتی، حجامت، زالو درمانی
 • آموزش انواع گریم، خدمات زیبایی ناخن
 • دوره‌ های احیای مو، آموزش رنگ، کوتاهی
 • شینیون تخصصی و بافت مو

آدرس: تهران، میدان توحید، ابتدای خیابان امیرلو، پلاک ۴۲، طبقه دوم، واحد ششم

شماره تماس: 02166573208

آموزشگاه پاکسازی پوست مهستان

آموزشگاه پاکسازی پوست مهستان

آموزشگاه مهستان با مدیریت راحله دهقان تاسیس شده است. ایشان از سن ۱۸ سالگی در زمینه آموزش در مدارس مشغول به فعالیت هستند و از برترین اساتید در رشته مراقبت زیبایی و مربیگری محسوب می‌ شوند. این مرکز هنرجویان بسیاری را با نمرات بالا و کیفیت آموزشی برتر قبول کرده و نقش مهمی در اشتغال زایی آن ها نیز داشته است. آموزشگاه مهستان مورد تایید سازمان‌ ها و شرکت‌ ها به خصوص سازمان فنی و حرفه‌ ای کشور می‌ باشد. این آموزشگاه با مدیریت خانم دهقان که عضو انجمن مراقبت زیبایی غرب و شمال غرب تهران است، موفق به کسب افتخارات بسیاری شده است و هم اکنون گزینه‌ ای مناسب برای مراجعه شما هنرجویان به شمار می‌ رود.

خدمات آموزشگاه پاکسازی پوست مهستان:

 • آموزش پاکسازی پوست، پلاسماجت، تاتو بدن و طراحی با حنا
 • آموزش لیزر موهای زائد و اصلاح ابرو
 • آموزش میکروبلیدینگ، اپیلاسیون، کراتین، شینیون و براشینگ مو
 • آموزش کوتاهی، بافت، رنگ و مش مو
 • آموزش طراحی ناخن، اکستنشن ابرو و خود آرایی
 • آموزش گریم کودک، آرایش عروس، اکستنشن مو و مژه

آدرس: تهران، میدان صنعت، شهرک غرب به طرف سعادت آباد، کوچه توحید یکم، پلاک ۸۱

شماره تماس: 02188075682

آموزشگاه پاکسازی پوست بانو نهال

آموزشگاه پاکسازی پوست بانو نهال

آموزشگاه آرایشگری بانو نهال ارائه دهنده بیش از ۱۲۰ مدرک بین‌ المللی فنی در حوزه‌ های گوناگون آرایشی در جهان می‌ باشد و از برترین‌ های این حوزه به شمار می‌ رود. کلاس‌ های آموزشی این مرکز به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و آنلاین برگزار می‌ شود و رفع اشکال آن نیز رایگان است. در این آموزشگاه همواره از برترین مربیان جهت آموزش حوزه‌ های گوناگون آرایشی و زیبایی استفاده شده است و کارآموزان آن آمار قبولی بالایی داشته‌ اند. آموزشگاه بانو نهال مدارک بین المللی فنی حرفه‌ ای با کد رجیستری برای مهاجرت ارائه می‌ دهد و پشتیبانی نامحدود کارآموزان را نیز در اختیار آن ها گذاشته است.

خدمات آموزشگاه پاکسازی پوست بانو نهال:

 • آموزش پاکسازی پوست و گریم عروس
 • آموزش میکاپ، شینیون و کار با مواد شیمیایی
 • آموزش تخصصی کوتاهی مو و ژورنال خوانی
 • آموزش کاشت ناخن، دیزاین تخصصی و کار با پودرهای رنگی
 • آموزش تخصصی براشینگ، کاشت و اکستنشن مو و مژه
 • آموزش آرایش دائم، تاتو تخصصی بدن و فشیال پوست

آدرس: تهران، مترو میدان انقلاب، کارگر شمالی، نرسیده به نصرت، بین حقگو و رشیدی نسب، پلاک ۱۱۰۰، طبقه دوم

شماره تماس: 09122937202

آموزشگاه پاکسازی پوست شهرزاد

آموزشگاه پاکسازی پوست شهرزاد

آموزشگاه آرایشگری شهرزاد یکی دیگر از بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران می‌ باشد که در سال ۱۳۸۱ با کسب مجوز رسمی از سوی سازمان فنی و حرفه‌ ای کشور تاسیس شده است. این آموزشگاه با بیش از ۲۰ سال سابقه از برترین‌ های این حوزه به شمار می‌ رود که سالانه بیش از ۵۰۰ هنرجو را با موفقیت وارد بازار کار می‌ کند. کلاس‌ های آموزشی آموزشگاه آرایشگری شهرزاد شامل دوره‌ های تخصصی آموزش خدمات پوست و مو از مبتدی تا پیشرفته می‌ باشد. تمامی این کلاس‌ ها زیر نظر برترین مربیان آموزش دیده در حوزه‌ های تخصصی زیبایی ارائه داده می‌ شود و شما عزیزان می‌ توانید با خیالی آسوده به آن مراجعه نمایید.

خدمات آموزشگاه پاکسازی پوست شهرزاد:

 • دوره آموزشی پاکسازی پوست و فیشیال
 • آموزش میکروبلیدینگ ابرو، فیبروز، لیفت و لمینیت مژه
 • آموزش لیفت و لمینت ابرو و پیرایشگری مو های زائد
 • آموزش متعادل سازی چهره زنانه، خود آرایی و گریم حرفه‌ ای عروس
 • آموزش چهره پردازی کودک، کوتاهی حرفه‌ ای مو و شینیون حرفه‌ ای
 • آموزش کار با مواد شیمیایی زنانه، براشینگ مو، اکستنشن مژه و بافت مو

آدرس: تهران، ستارخان، ضلع جنوب غربی ستارخان، پلاک ۵۹۴، طبقه بالای رادیولوژی دکتر پرنیا، واحد پنجم

شماره تماس: 09031048541

سرفصل های آموزشی در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران

در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران، مربیان سعی دارند تمامی مباحث مورد نیاز آموزشی را تمام و کمال به هنرجویان آموزش دهند. این آموزش ها در سطوح مبتدی و پیشرفته ارائه می شود. در بخش مبتدی، دروس مقدماتی در مورد پاکسازی و آشنایی با روش ها تدریس می گردد و در بخش پیشرفته ارائه دروس به صورت عملی انجام می شود و به هنرجویان استفاده از اسید و مواد و دستگاه های تخصصی آموزش داده می شود .

دوره مبتدی

کسانی که هیچ سررشته ای در مورد پاکسازی ندارند و می خواهند آموزش را از صفر شروع کنند باید سرفصل های دوره مبتدی را نیز در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران یاد بگیرند. این سرفصل ها عبارتند از:

 • شناخت آناتومی و ساختار پوست
 • طبقه بندی انواع پوست
 • علل آسیب های پوستی و انواع آن
 • خشکی پوست و عوامل ایجاد کننده آن
 • انواع حساسیت پوست و دلایل آن
 • توصیه ها و مراقبت های بعد از انجام پاکسازی
 • تئوری لایه برداری پوست
 • شناخت بیماری های پوستی مربوط به عواملی مثل قارچ، انگل و باکتری و درمان آن ها

و به صورت جزئی تر و ریزتر مباحث زیر در فصول مبتدی بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران تدریس می شوند:

 • پاکسازی عمقی پوستی و لایه برداری
 • نحوه کار با اتوی صورت
 • چگونگی کار با گوی یخ
 • آبرسانی
 • کار با دستگاه بخور

سرفصل های دوره پیشرفته

پس از یادگیری و گذراندن دوره مبتدی، هنرجویان می توانند وارد مباحث پیشرفته آموزشی شوند. بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران سرفصل های این بخش را با به کارگیری تجهیزات و دستگاه ها به بهترین شکل آموزش می دهد و در نهایت هنرجویان می توانند به عنوان یک متخصص پاکسازی و فیشیال حرفه ای در کلینیک ها مشغول به کار شوند. سرفصل های دوره پیشرفته به شرح زیر می باشند.

 • نحوه به کارگیری دستگاه هایفو جهت هایفوتراپی، هیدرودرم، میکرودرم و تونل led
 • چگونگی استفاده از اسیدها و لایه بردارهای شیمیایی برای لایه برداری به روش اروپایی
 • اصول استفاده از تنظیم کننده های پی اچ پوست
 • آشنایی با شبه بوتاکس یا همان میکروکارنت
 • لیفت صورت
 • ازون تراپی و مراقبت دور چشم با متدهای اروپایی
 • مزونیدلینگ
 • ماساژ صورت و انواع ماسک ها
 • مزوتراپی و انواع آن
سرفصل های آموزشی در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران

ویژگی بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران

برای گذراندن دوره آموزشی پاکسازی پوست باید به نکاتی توجه داشت که جزء ویژگی های بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران می باشند. این ویژگی ها عبارتند از:

 • تمامی پرسنل و مربیان بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران دارای مدارک معتبر و متخصص در حوزه فعالیت خود باشند.
 • این آموزشگاه ها جزء مراکز معتبر و تایید شده باشند.
 • میزان رضایت مراجعان و زیباجویان از این آموزشگاه ها بالا باشد.
 • ویژگی دیگری که باید مورد بررسی قرارگیرد این است که آموزشگاه انتخابی باید حتما تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور به ارائه خدمات آموزشی بپردازد و تمامی تاییدیه های لازم را داشته باشد.
 • پس از پایان دوره باید مدرک قابل ارائه در بازار کار را به هنرجویان خود ارائه دهد.
 • بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران باید محیطی تمیز و بهداشتی داشته باشد تا در طول دوره آموزشی آسیبی به پوست هنرجویان و مدل های آموزشی وارد نشود.

مراقبت های بعد پاکسازی پوست

هنرجویان در بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران با نکات و روش های مراقبتی پوست بعد از انجام پاکسازی آشنا می شوند تا بتوانند پس از ورود به بازار کار و ارائه خدمات به زیباجویان خود، توصیه های لازم را به آن ها کنند تا نتیجه مطلوبی از انجام فیشیال پوست بگیرند.

 • استفاده از کمپرس یخ برای کاهش التهاب و جلوگیری از قرمزی و حساسیت پوست
 • حفظ نظافت پوست و استفاده از آبرسان های مناسب با نوع پوست بعد از انجام پاکسازی
 • عدم استفاده از مواد آرایشی و بهداشتی حداقل تا دو ساعت بعد از پاکسازی
 • پرهیز از خاراندن صورت و کشیدن ناخن و اقلام تیز روی پوست
 • استفاده مرتب و منظم از کرم ها و پمادهای تجویزی توسط پزشک برای بعد از پاکسازی
 • عدم قرارگیری در فضاهای گرم به دلیل عرق کردن و آسیب رسیدن به پوست و تورم آن
 • پرهیز از قرار گرفتن در معرض آفتاب مستقیم، زیرا بعد از پاکسازی منافذ پوست باز بوده و به دلیل لایه برداری پوست نازک می شود و در صورت قرار گرفتن در مقابل اشعه آفتاب باعث التهاب و لک های پوستی می شود.
 • استفاده از ضد آفتاب متناسب با پوست تا دو هفته بعد از پاکسازی در محیط بیرون
 • استفاده از میوه و سبزیجات و آب فراوان بعد از پاکسازی پوست برای آبرسانی بیش تر

کلام آخر

پاکسازی پوست می تواند اثرات ماندگار و پایداری را برای پوست داشته باشد و باعث بهبود جریان خون و کلاژن سازی آن شود و در نهایت پیری پوست را به تعویق بیاندازد. در این مقاله ما سعی کردیم نکات ضروری را در مورد پاکسازی پوست و نحوه آموزش آن به شما ارائه دهیم. همچنین تعدادی از بهترین آموزشگاه پاکسازی پوست در تهران برای کسانی که قصد یادگیری و کسب مهارت در حوزه زیبایی و مراقبتی پوستی را دارند معرفی کردیم.

از همراهی شما عزیزان تا پایان این مقاله سپاس گزاریم. باعث خرسندی ماست که نظرات و پیشنهادات خود را در سایت پزشکا با ما در میان بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + هجده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا