عمومی

آموزش کار با دستگاه هیدروفیشیال【سال1403】❤️

همه افراد خواهان دستیابی به پوستی لطیف، شفاف و سالم می باشند. هیدروفیشیال یک روش غیر تهاجمی و غیر لیزری است که سبب نرم شدن و شفاف شدن پوست افراد می شود. افراد می‌توانند با استفاده از هیدروفیشیال به پوست دلخواه خود دست یابند. با استفاده از هیدروفیشیال تمامی آلودگی ها از روی پوست پاک می شوند و همچنین منافذ پوست پاکسازی می شوند. برای استفاده از این روش می توانید به بهترین کلینیک زیبایی مراجعه نمایید. ما در این مقاله درباره هیدروفیشیال بیش تر صحبت کرده ایم و همچنین آموزش کار با دستگاه هیدروفیشیال را در اختیار شما قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

هیدروفیشیال چیست؟

فیشیال روشی درمانی برای مشکلات پوستی می باشد. به کمک فیشیال منافذ پوست پاکسازی می شوند و هرگونه آلودگی از روی پوست پاک می شود و همچنین سلول های مرده روی سطح پوست از بین می رود. فیشیال پوست دارای چند مرحله است که سبب جوانسازی و تغذیه پوست می شود و مشکلات پوستی را رفع می کند. از دستگاه هیدروفیشیال برای مراقبت های پوستی استفاده می شود. با استفاده از این دستگاه افراد می توانند پوست خود را پاکسازی کنند. از این دستگاه برای انواع مختلف پوست از جمله پوست صورت بسیار حساس می توان استفاده کرد.

از دستگاه هیدروفیشیال برای آکنه، فولیکولیت، حساسیت های پوستی، روشن کردن پوست، بهبود پوست مات مایل به زرد، بهبود بافت پوست، افتادگی پوست و افزایش شفافیت پوست استفاده می شود. همچنین این دستگاه می‌تواند جای جوش و لکه های پوستی را از بین ببرد و به بهبود التهابات پوستی و جوش های صورت کمک کند. افراد می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی در تهران از این روش استفاده کنند.

روش کار با دستگاه هیدروفیشیال

در قسمت جلویی دستگاه هیدروفیشیال سه مخزن A، B و C طراحی شده است. در مخزن اول برای پاکسازی مایعی قرار می گیرد، در مخزن دوم می توان مایع مخصوص جوانسازی پوست و یا مرطوب سازی را قرار داد و در مخزن آخر مایع مخصوص جهت پاکسازی لوله های داخلی دستگاه قرار می گیرد. زمانی که افراد قصد تمیز کردن داخل دستگاه را دارند می توانند از مخزن شماره 3 یعنی مخزن C استفاده کنند.

در پایین مانیتور دستگاه سه دکمه وجود دارد اولین دکمه از سمت چپ برای تنظیم جریان آب می باشد. دکمه دوم برای انتخاب مخزن های دستگاه است و همچنین دکمه آخر جهت تنظیم فشار مکش دستگاه می باشد. در قسمت پشت دستگاه هیدروفیشیال نیز دو مخزن وجود دارد. مخزن اول برای تولید آب اکسیژنه است، زمانی که آب داخل مخزن اول بریزید هم اکسیژن و هم هیدروژن تولید می کند و همچنین مخزن دوم برای مایع هدر رفته یا همان ضایعات دستگاه می باشد که به مخزن دوم وارد می شود.

در این روش ابتدا باید صورت پاکسازی شود و سپس قلم هیدرودرم خیلی ملایم لایه برداری پوست را شروع می کند. بعد از این که سلول های مرده پوست برداشته شود آلودگی و چربی اضافه پوست و جوش های سرسیاه از منافذ عمیق روی پوست صورت توسط خاصیت مکش قلم هیدرودرم بیرون آورده می شود. این دستگاه روی پوست مانند ماساژ عمل می‌کند و این امر سبب افزایش گردش خون در آن ناحیه می شود. برای انجام این روش می توانید به بهترین سالن زیبایی در تهران مراجعه نمایید و از این روش استفاده کنید.

 روش کار با دستگاه هیدروفیشیال

کاربردهای هیدروفیشیال

لایه برداری پوست: یکی از کاربرد های هیدروفیشیال لایه برداری کامل پوست می باشد. آلودگی هایی که در طول روز روی پوست افراد ایجاد می شود توسط این دستگاه از بین می رود. بعد از انجام لایه برداری پوست توسط دستگاه هیدروفیشیال شفافیت قابل توجهی روی پوست مشاهده می شود. برای لایه برداری پوست می توانید از دستگاه هیدروفیشیال استفاده نمایید.

تغذیه پوست با رساندن مواد مغذی به آن: با استفاده از روش هیدروفیشیال مواد مغذی ضروری مانند آبرسان ها و انواع آنتی اکسیدان ها به منافذ پوست تزریق می شوند و این امر سبب تغذیه پوست می شود.

روشن و شفاف کردن پوست: با استفاده از روش هیدروفیشیال سلول های مرده و چربی اضافه از روی پوست پاک می شوند و با پاک شدن سلول های مرده پوست شفاف می شود و این تغییرات بعد از انجام این کار مشاهده می شود.

آسان شدن سم زدایی غدد لنفاوی: استفاده از روش هیدروفیشیال دارای مزایای بسیاری است. هیدروفیشیال با حرکت بسیار آرام و ملایم روی پوست مثل یک ماساژور عمل می کند و این ماساژ سبب افزایش گردش خون می شود و غدد لنفاوی را تحریک می کند. در نهایت سموم موجود در پوست توسط خون و غدد لنفاوی از بین می رود.

کاندیدای مناسب استفاده از هیدروفیشیال

استفاده از روش هیدروفیشیال برای تمامی افراد با انواع پوست مناسب می باشد ولی برای افرادی که دارای پوست بی طراوت و کدر هستند کسانی که دارای جوش و آکنه بسیاری هستند، افرادی که چین و چروک و خطوط ریز روی پوست دارند. کسانی که علاقه مند به داشتن پوست سالم و جوانی هستند، بسیار مناسب می باشد، پس اگر خواهان رسیدن به پوستی شاداب و سالم هستید می توانید از روش هیدروفیشیال استفاده کنید. استفاده از هیدروفیشیال سبب از بین رفتن سلول های مرده و سبب سفت شدن پوست صورت می شود.

کاندیدای مناسب استفاده از هیدروفیشیال

مراقبت های بعد از انجام هیدروفیشیال

  • بعد از انجام هیدروفیشیال باید از آفتاب گرفتن و برنزه کردن پرهیز کنید. این امر می تواند به پوست شما آسیب فراوانی برساند.
  • افراد باید سعی کنند بعد از انجام این روش در معرض گرما و حرارت قرار نگیرند، زیرا پوست افراد بعد از انجام هیدروفیشیال بسیار حساس می شود به همین دلیل افراد باید سعی کنند در معرض نور خورشید قرار نگیرند زیرا این کار سبب رسیدن آسیب به پوست می شود.
  • روتین روزانه مراقبتی پوست خود را با پزشک خود در میان بگذارید تا پزشک بتواند تمامی نکات لازم را برای شما بیان کند و به شما کمک کند.
  • ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بعد از انجام هیدروفیشیال بعد از گذشت یک روز می توانید از درمان هایی مانند بوتاکس و یا تزریقات دیگر استفاده کنید. برای انجام سعی کنید به بهترین کلینیک زیبایی و بهترین پزشک مراجعه نمایید.
  • سعی کنید تمامی مراقبت های لازم را به خوبی انجام دهید تا دچار هیچ گونه عوارض نشوید. اگر تمامی مراقبت های لازم را به خوبی انجام دهید می توانید به پوستی شاداب و جوان دست یابید و هیچ گونه مشکل و آسیبی در پوست شما به وجود نخواهد آمد، پس تمام تلاش خود را بکنید تا اقدامات قبل و بعد از استفاده از هیدروفیشیال را به خوبی انجام دهید.

عوارض هیدروفیشیال

تمام روش های درمانی برای جوانسازی پوست همانطور که دارای مزایای بسیاری برای افراد هستند ممکن است دارای عوارض جانبی نیز باشند ولی هیدروفیشیال دارای عوارض جانبی نمی باشد ولی این احتمال وجود دارد که بعد از انجام این روش افراد روی پوست خود قرمزی مشاهده کنند و یا این که احساس کنند پوست آن ها کمی حساس شده باشد. این امر کاملاً طبیعی است و موقتی می باشد و بعد از زمان بسیار کوتاهی از بین خواهد رفت.

ممکن است موادی که در طول جلسات هیدروفیشیال برای افراد استفاده می شوند برای برخی از افراد حساسیت ایجاد کنند، برای جلوگیری از بروز حساسیت از قبل مواد تشکیل دهنده سرم ها را بررسی نمایید و بعد از آن ها استفاده کنید.

کلام آخر

افراد می‌توانند با استفاده از هیدروفیشیال تمامی آلودگی های روی پوست را پاک کنند و همچنین سلول های مرده را از روی سطح پوست تمیز کنند. فیشیال روشی درمانی برای مشکلات پوستی می باشد. از دستگاه هیدروفیشیال برای انواع مختلف پوست از جمله پوست صورت بسیار حساس می توان استفاده کرد. از این دستگاه برای آکنه، حساسیت های پوستی، روشن کردن پوست، بهبود پوست مات مایل به زرد، بهبود بافت پوست و افزایش شفافیت پوست استفاده می شود. افراد می توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی و یا بهترین سالن زیبایی از روش هیدروفیشیال استفاده نمایند تا به پوستی شاداب و جوان دست یابند.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با آموزش کار با دستگاه هیدروفیشیال آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

از کجا بدانیم پوستمان کاندید مناسبی برای هیدروفشیال است؟

هیدروفیشیال برای تمامی انواع پوست از جمله پوست نازک و پیر، پوست خشک یا پوست چرب مناسب است. حتی حساس ترین انواع پوست هم به راحتی هیدروفیشیال پوست را تحمل می کنند. سایر بیماری های پوستی مانند پسوریازیس و اگزما نیز می توانند از این روش درمانی بهره مند شوند.

رسیدن به نتیجه دلخواه چه مدت طول می کشد و چند جلسه درمانی لازم است؟

بسیاری از افراد بعد از تنها یک جلسه درمانی، یکنواختی و شفافیت را در پوست خود احساس می کنند؛ اما بسته به نوع و وضعیت پوست شما و هدفتان از این روش درمانی، تعداد و دفعات جلسات متفاوت خواهد بود.

آیا هیدروفیشیال درد دارد یا دوران نقاهت خاصی دارد؟

خیر. هیچ دردی در طول انجام هیدروفیشیال وجود ندارد. در واقع مانند یک قلم سرد است که به آرامی روی صورت شما حرکت می کند. پوست بعد از درمان کمی صورتی می شود اما یک ساعت بعد کاملا محو می شود.

5/5 - (3 امتیاز)

سمیه اسدی

سلام، من سمیه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی و عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم مطالب مفیدی برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته باشم و خوش حال میشم نظرات و پیشنهادات خودتونو برام کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا