بوتاکستزریق ژل لبجراحی زیباییمزوتراپیپزشکان

بهترین دکتر پوست در اصفهان【سال 1402】❤️+ لیست ۱۰ تایی

بهترین دکتر پوست در اصفهان

معرفی بهترین دکتر پوست در اصفهان +لیست 10 تایی _ آیا بها دنبال بهترین دکتر پوست در اصفهان هستید؟ این روز ها استقبال زیادی نسبت  به خدمات زیایی پوست میشود تا احساس بهتری به زیبایی صورت خود بدست آورند.  شما نیز برای زیبایی و حفظ جوانی صورت کاری انجام دهد ، اولین گزینه انتخاب یک متخصص پوست خوب است.

پس هرگز فراموش نکنید برای درمان مشکلات پوست باید به یک متخصص مراجعه کنید. خوب است بدانید ، برخی از متخصصین پوست در زمینه خاصی فعالیت میکنند و دارای تخصص خاصی هستند.مانند متخصصین پوست و مو کودکان ، علاوه بر فعالیت در زمینه خاص ، بعضی از متخصصین پوست تصمیم میگیرند ، در زمینه خاصی از فعالیت پوست که علاقه بیشتری دارند ، تمرکز بیشتری داشته باشند. مانند درمان سرطان های پوستی.

بنابراین با در نظر گرفتن مشکل پوستی خود بهترین انتخاب را انجام دهید تا زودتر به نتیجه برسید. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی 10 تا از بهترین پزشکان پوست در اصفهان بپردازیم تا شما نیز با آن ها آشنا شوید. پس اگر به دنبال بهترین دکتر پوست در اصفهان هستید ، پیشنهاد میکنم خواندن ادامه مقاله را هرگز از دست ندهید.

کلینیک زیبایی رونیک مرداویج

کلینیک زیبایی رونیک مرداویج

با کادری از پزشکان مجرب ‌و کاملترین مجموعه دستگاههای ترمیم پوست دارای تاییدیهFDA آمریکا و به روز ترین روش های ترمیم و جوانسازی پوست
برترین دستگاههای جوانسازی و هایفو دابلو جهت رفع افتادگی ولیفت پوست وجوانسازی میباشد.

خدمات:

 • لیزر فرکسل
 • جهت ترمیم پوست و از بین بردن اسکار آکنه زخم سالک ورفع ترک های پوستی
 • لیزر روشن کننده نواحی تیره بدن شامل بیکینی زیربغل آرنج زانو و سایر نواحی
 • لیزر جوانسازی و رفع خطوط عمیق پوست ورفع افتادگی
 • میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ
 • پلاسماجت اروپایی اصل کشور چک
 • جهت رفع افتادگی پلک و کوچک کردن حجم بینی های گوشتی
 • مزوتراپی مو و تزریق هیرفیلر
 • اندولیفت برای جوانسازی موثر
 • تزریق فیلر ژل و بوتاکس با برندهای اروپایی
 • لیفت با نخ
 • کربوکسی تراپی
 • خالبرداری با لیزر و سایر دستگاهها
 • میکرودرم ابریژن
 • فشیال کلینیکال و فشیالVIP

آدرس:  اصفهان مرداویج ابتدای آزادی برج سانیار طبقه اول

تلفن تماس: ۳۶۶۹۶۲۷۹ _ ۳۶۶۹۶۲۳۵

اینستاگرام: roniccenter

بهترین دکتر پوست در اصفهان چه کسی است

بهترین دکتر پوست در اصفهان باید از بین متخصصین پوست و مویی که بعد از گزراندن دوره پزشکی عمومی خود برای دریافت مدرک تخصصی پوست اقدام کرده اند ، انتخاب شود. همانطور که میندانید ، تعداد زیادی دکتر پوست در شهر اصفهان فعالیت میکنند.

اما چه کسی بهترین دکتر پوست در اصفهان می باشد که فرد را به نتیجه دلخواه برساند ، کاملا بستگی به معیار های انتخابی ربط دارد. بنابراین هر فردی برای انتخاب دکتر پوست خوب باید یکسری معیار برای خودش در نظر بگیرد. در ادامه این مقاله به یک سری معیار های اصلی می پردازیم که با نظر آن میتوانید انتخاب خوبی داشته باشید.

دارای مدرک معتبر پوست و زیبایی

یک متخصص پوست زمانی به عنوان بهترین دکتر پوست در اصفهان انتخاب میشود که دارای مدرک پوست و زیبایی از دانشگاه های معتبر دنیا باشد. دارا بودن مدرک معتبر پزشک این اطمینان را به شما میدهد که تمام آموزش های لازم را یادگرفته است.

دارای تجربه فراوان

پزشکی که در زمینه خاص سال های زیادی فعالیت داشته است ، همیشه مورد اعتماد است. چرا که هر فردی که بداند دکتر مورد نظر بیماران زیادی همانند مشکل خود را درمان کرده است. پس قطعا درمان مشکل من نیز با موفقیت نیز انجام میشود.

برقراری صمیمانه با بیماران

در آخر سعی کنید ، پزشکی انتخاب کنید که بتوانبد با او رابطه راحتی برقرار کنید. معمولا پزشکانی که سعی دارند با بیمازان خود رابطه صمیمانه برقرار کند نسبت به وضعیت بیمار خود احساس مسئولیت دارد و می تواند وضعیت بیمار را به طئر مرتب بررسی کنید.

رمان یک پزشک به عنوان بهترین دکتر پوست در اصفهان شناخته می شود که به تمام حرف های مراجعه کنندگان خود توجه نشان می دهد تا بفهمد هدف شما از درمان چیست تا بتواند بهتزین راه حل را برای شما کشخص کند.

برای داشتن انتخاب بهتر لازم است

انتخاب یک دکتر خوب برای رسیدن به هدف ایده آل بسیار تاثیرگذار است. بنابراین برای اینکه انتخاب راحت تری داشته باشید و با خیال راحت به یک پزشک خوب مراجعه کنید ، بد نیست راه حل های زیر را بخوانید.

پرسیدن از دوستان و آشنایان و نزدیکان خود که اگر دکتر پوست خوب می شناسد به شما معرفی کنند. تماس گرفتن با خدمات اطلاع رسانی و سازمان های پزشکی که به شما یک دکتر پوست خوب معرفی کنند.

همچنین میتوانید از پزشک خانواده خود بخواهبد که به شما یک دکتر خوب در این زمینه معرفی کند.

همچنین سعی کنید با مراجعه به دکتر تمام سوالات خود را مطرح کنید. برای مثال سعی کنید سوالات مطرح شده در زیر را بپرسید :

 • سابقه کاری شما در این زمینه چند سال است ؟
 • در صورتی که شما در دسترس نیستید ، چه باید کرد ؟
 • به غیر از این مطب در کلینیک یا مطب دیگری فعالیت دارند یا نه ؟
 • آیا امکان استفاده از بیمه های درمانی وجود دارد ؟در چه مواقعی میتوان استفاده کرد؟

وظایف دکتر پوست

یک متخصص پوست علاوه بر تشخیص و درمان بیماری های پوستی به تشخیص و درمان بیماری های مربوط به مو و ناخن می پردازد. متخصص پوست در کنار وظایف اصلی ، میتواند فلوشیپ های مختلف در زمینه پوست و لیزر ، کاشت مو و درماتوپاتولوژی (ارزیابی و تفسیر میکروسکپی ضایعلت پوستی) داشته باشد. تشخیص دزمان و جلوگیری از بیماری های مربوط به پوست ، مو و ناخن ها می پردازد.

زمانی که لازم است به یک متخصص پوست مراجعه کنید:

هر فردی با بالا رفتن سن و ظاهر شدن چین و چروک های صورت احساس ناخوشایندی خواهد داشت. بنابراین برای رفع آن دنبال چاره می گردد. در آخر تصمیم می گیرد به متخصص پوست مراجعه کند تا مشکل خود را رفع کند .

از آنجا که روش های زیادی برای حل مشکلات پوستی وجود دارد ،دکتر موظف است بهترین راه حل را برای شما انتخاب کند.همچنین متخصص پوست باید در مقابل رفع تمام مشکلات پوستی توانایی داشته باشد. مانند رفع لکه های پوستی ، از بین بردن جای تتو و اسکار رفع موهای زائد و پاکسازی و خال برداری و….

برداشت خال های گوشتی

به وجود آمدن خال های گوشتی روی صورت بسیار نگران کننده هستند و در این مواقع فرد فکر میکند که زیبایی ظاهری او لکه دار شده است. اما خوب است بدانید که ظاهرشدن چنین خال ها در هر جایی از بدن ممکن است نشانه ای از مشکل جدی باشد.

پس اگر با این نشانه روبرو شدید ، حتما به یک متخصص پوست مراجعه کنید. در برخی مواقع خال های گوشتی علائم بیماری سرطان پوست است که هر چه زودتر درمان آن شروع شود ، زودتر نتیجه بدست می آید.

عفونت های پوستی

عفونت های پوستی نشانه ای از وجود قارچ ، باکتری و ویروس می باشد.علائم قارچ های پوستی خارش است. ویروس ها باعث ایجاد زگیل و تبخال می شوند، اگر عفونت های باکتریایی پوست درمان نشوند ،میتوانند کشنده باشند.

تغییر رنگ پوست و پیشرفت آن بر روی پوست

هر تغییری بر روی پوست را جدی بگیرید. شاید مشاهده کرده اید، قسمتی از پوست تغییر رنگ داده و با گذشت زمان پیشرفت می کند. پس قبل از این که تغییر رنگ افزایش پیدا کند ، سریع تر به یک متخصص پوست مراجعه کنید.

همانطور که میدانید ، دکتر پوست وظیفه دارد که تشخیص ، درمان و جلوگیری از بیماری های مربوط به پوست ، مو و ناخن می پردازد. بهترین متخصص پوست باید اقدامات اصلی زیر را بتواند انجام دهد:

درماتوپاتولوژی

با استفاده از نمونه گیری و بررسی نمونه ها با میکروسکوپ به تشخیص بیماری های مربوط به پوست ، مو و ناخن ها می پردازد. این عملکرد مخصوص متخصصان پوست با بکارگیری از نمونه گیری و بررسی آن میکروسکوپ ، بیماری های پوشت و مو تشخیص داده میشود.

جراحی پوست

جراحی های پوستی به منظور دو هدف زیبایی و درمان بیماری انجام میشود. در صورتی که بیماری های پوست ، مو و ناخن به جراحی نیاز داشته باشد ، باید متخصص پوست دارای مدرک تخصصی جراحی پوست داشته باشد.

کلام آخر

و در کلام آخر باید بگوییم که پزشکان نام برده شده در این مقاله صرفا برای معرفی بوده است و در صورت انتخاب هر یک از آن ها لازم است اطلاعات بیشتر به دست آورید. 

3.4/5 - (19 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا