جراحی زیباییزیبایی

بهترین جراح چانه در تهران【سال 1403 】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد به دنبال تناسب زوایای صورت خود از طریق جراحی چانه هستند؛ از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین جراح چانه در تهران را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز به انجام این جراحی زیبایی، به راحتی پزشک متخصص خود را بیابید.
چانه نقش بسزایی در زیبایی صورت دارد که در صورت عدم تناسب آن، می توان با کمک جراحی اقدام به کوچک یا بزرگ کردن چانه کرد؛ این جراحی به روش های مختلفی قابل اجرا می باشد و هدف آن زیباکردن چانه است؛ اگر شما نیز جزء افرادی هستید که تمایل به انجام این جراحی دارید، می توانید در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

بهترین جراح چانه در تهران کیست؟

جراحی چانه با نام ژنیوپلاستی یا منتوپلاستی نیز شناخته می شود که جزء جراحی های پلاستیک محسوب می شود و می توان با انجام آن اندازه و حالت چانه را به فرم دلخواه بیمار در آورد؛ جراحی چانه می تواند کمک بزرگی به زیبایی و جذابیت چهره افراد کند و آن ها را به چهره ایده آلشان نردیک کند؛ چون این جراحی مربوط به زیبایی چهره می باشد، باید برای انجام آن دقت و ظرافت بسیار زیادی به کار گرفته شود و حتما از بهترین جراح چانه در تهران مشاوره و کمک گرفت.

بهترین جراح چانه در تهران باید به خوبی از عهده انجام این جراحی زیبایی بر بیاید و ایده آل های بیماران را در نظر بگیرد؛ جراح چانه باید در مطب خود به انواع روش های مختلف جراحی آشناییت داشته باشد و بتواند نتیجه موفقیت آمیزی برای بیماران رفم بزند؛ بهترین جراح چانه در تهران باید در زمینه جراحی زیبایی و پلاستیک مدرک تخصصی داشته باشد و دوره های تخصصی گذرانده باشد.

با مراجعه به مطب بهترین جراح چانه در تهران می توانید نسبت به نتایج حاصل از جراحی اطمینان و اعتماد داشته باشید و پس از جراحی با لبی خندان از مطب خارج شوید.بهترین جراح چانه در تهران کیست؟

جراحی زیبایی چانه

جراحی زیبایی چانه در گروه جراحی پلاستیک و زیبایی قرار گرفته است و اخیرا طرفداران بسیار زیادی دارد؛ در طول انجام دادن این جراحی، باید عمل جراحی استخوان، کار گذاری پروتز، تزریق کردن و فرم دادن به استخوان چانه صورت گیرد؛ هدف از انجام این روش متناسب ساختن اندازه و شکل چانه است.

زمان انجام جراحی چانه باید متناسب با این که چانه فرد جلوتر از حد نرمال قرار دارد یا عقب‌تر از آن می باشد و در ضمن فرم چانه از سمت مقابل و بقل به چه صورت است، از روش های مختلف جراحی چانه کمک گرفت تا چانه بزرگ‌تر یا کوچک‌تر گردد.

بهترین جراح چانه می تواند بعد از معاینه کردن صورت فرد در صورت استفاده کردن از معیارهای علم زیبایی شناسی و کمک گرفتن از آزمایش‌های متفاوت و بررسی‌های مورد نیاز، بهترین روش را جهت انجام جراحی زیبایی چانه فرد انتخاب نماید.

در صورتی که افراد دارای چانه جلو آمده و بزرگ می باشند یا چانه آن ها فرم و زاویه نامتناسبی با اجزای دیگر صورتشان داشته باشد، باید از جراحی کوچک کردن چانه کمک بگیرند؛ برای انجام جراحی کوچک کردن چانه، باید قسمتی از استخوان چانه برش بخورد و برداشته شود یا قسمت جلویی استخوان چانه به سوی عقب برده شود؛ برخی مواقع می توان با استفاده از جراحی مادلینگ صورت به جراحی اصلاح کردن فرم چانه و زاویه دار شدن چانه کمک بزرگی کرد.

نحوه کوچک و بزرگ کردن چانه

در صورتی که چانه بیش از اندازه بزرگ یا کوچک باشد می توان با کمک جراحی زیبایی چانه به اصلاح آن کمک کرد؛ در ادامه روش های بزرگ و کوچک کردن چانه را برای شما شرح خواهیم داد :

کوچک کردن چانه(منتوپلاستی) : برای انجام این نوع جراحی زیبایی باید ابتدا برشی کوچک زیر چانه یا درون دهان فرد از طریق تراش چانه ایجاد کرد زیرا این کار منجر به کوچک شدن چانه و کاهش سایز آن می شود؛ در صورتی که چانه فرد بسیار بزرگ باشد، ممکن است تراش دادن چانه سبب به وجود آمدن افتادگی و شل شدگی پوست پوشاننده استخوان چانه شود؛ در این گونه مواقع نیاز است که استخوان سرتاسری چانه توسط بهترین جراح پلاستیک بریده شود و به سوب عقب حرکت داده شود.

به طور معمول زمان انجام جراحی زیبایی چانه، بهترین جراح پلاستیک در تهران سعی می کند استخوان چانه را از طریق صفحه هایی بخصوص یا پیچ در محل خود ثابت نگه دارد و دلیل آن این است که پوست باید متصل به استخوان سطحی چانه باقی بماند؛ در ضمن باید این پیچ یا صفحه تا پایان یافتن دوران بهبودی بیمار در چانه باقی بماند زیرا این امر سبب می شود که پس از جراحی پوست استخوان چانه شل یا افتاده نشود.نحوه کوچک و بزرگ کردن چانه

بزرگ کردن چانه (ژنیوپلاستی) : برای انجام این نوع جراحی می توان از روش های مختلفی از جمله جایگذاری پروتز چانه یا جراحی ژنیوپلاستی استفاده کرد؛ در صورت انجام جراحی ژنیوپلاستی، باید برش هایی در استخوان چانه ایجاد شود تا بتوان شکل آن را تغییر داد که البته این برش ها و زخم ها با گذر زمان بهبود می یابند و در جای خود قرار می گیرند؛ حقیقتا این روش در مقایسه با جایگذاری پروتز در چانه، تهاجمی تر می باشد.

نکته مهم این است که اگر افراد چانه ای با ظاهر طبیعی و مناسب داشته باشند، می توانند از روش پروتز چانه کمک بگیرند تا چانه شان بزرگ و حجیم شود.

10 تا از بهترین جراح چانه در تهران را بشناسید!

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

ایشان فارغ التحصيل از دبيرستان البرز تهران بوده و بعد از ورود به رشته ی پزشکی در دانشگاه شهيد بهشتی دوره پزشكی عمومی خود را با رتبه ممتاز گذراندند،سپس بعد از طرح پزشكی عمومی وارد رشته جراحی عمومی در دانشگاه شهيد بهشتی شدند و بمدت 5 سال در بيمارستان شهدای تجريش دوره جراحی عمومی و عروق را گذراندند.

بعد از اتمام دوره در مناطق هرمزگان ،همدان و كردستان طرح خود را در خدمت مردم بودند سپس در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زيبايی در دانشگاه شهيد بهشتی بمدت 3 سال در بيمارستان های 15 خرداد،مفيد و مدرس،دوره كامل زيبايی و ترميمی را به پايان رساندند و سپس بعد از اتمام دوره فوق تخصصی به مدت5 سال به عنوان هیئت علمیه دانشگاه علوم پزشکی اراک فعالیت داشتند.درحال حاضر عضو انجمن جراحان پلاستيك کشور هستند و همچنین عضو انجمن جراحان دست کشور می باشند.

سایر خدمات

 • جراحی زیبایی بینی(رینوپلاستی اولیه و ثانویه)
 • جراحی زیبایی پستان(مامو پلاستی،پروتز پستان، تزریق چربی به پستان)
 • جراحی زیبایی شکم(ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن)
 • لیفت صورت،گردن و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک(بلفاروپلاستی)
 • جراحی زیبایی پیشانی
 • انواع پروتز صورت
 • تزریق چربی به صورت و نواحی دیگر بدن
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • جراحی زیبایی گوش(اتوپلاستی)

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به توانیر، نبش بلوار بخشندگان ساختمان مدیکوسنتر طبقه سوم واحد 304

تلفن تماس:

09030203881

02188857548

دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی

دکتر مصطفی جان بزرگی فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می‌ باشد و تخصص جراحی خود را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت نموده است. ایشان دارای فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی از دانشگاه تهران و مشهد هستند و سابقه کار در بیمارستان‌ های عرفان، ساسان، امام خمینی و مرکز جراحی نیاوران را نیز دارا هستند. دکتر جان بزرگی هم اکنون عضو انجمن جراحان زیبایی ایران می‌ باشد و مدارک فوق تخصص خود را با درجه علمی بالایی از دانشگاه تهران کسب نموده است.

خدمات دکتر مصطفی جان بزرگی:

 • جراحی زیبایی بینی استخوانی و گوشتی
 • لیفتینگ کامل صورت، پیشانی، ابرو و شقیقه
 • جراحی زیبایی پلک و گوش، جراحی زیبایی چانه
 • جوانسازی پوست و تزریق فیلر، تزریق ژل لب
 • تزریق ژل به گونه و زاویه سازی فک
 • تزریق بوتاکس به نواحی گوناگون و رفع چین و چروک‌ ها
 • تزریق چربی، جراحی پروتز سینه، لیفت سینه و کوچک کردن سینه
 • پیکرتراشی جراحی، زیبایی شکم و کوچک کردن سینه آقایان

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه ششم، واحد ۶۰۲

شماره تماس: 02122387740

دکتر هومن هوشنگی

دکتر هومن هوشنگی

دکتر هومن هوشنگی متخصص جراحی ناهنجاری‌ های فک در زعفرانیه می‌ باشد که بورد تخصصی خود را در رشته جراحی زیبایی بینی و صورت دریافت نموده است. ایشان در کنگره‌ های بسیاری در رشته فک و صورت شرکت داشتند و سرتیفیکیت‌ های متعددی از شرکت‌ های ایمپلنت دندانی دریافت نمودند. ایشان دارنده چندین مقاله در رابطه با ناهنجاری‌ های داخل دهان هستند و کلاس‌ های مقدماتی و پیشرفت ایمپلنت دندانی را نیز برگزار نمودند.

خدمات دکتر هومن هوشنگی:

 • جراحی زیبایی چانه و بینی، سینوس لیفت و جراحی دندان عقل
 • جراحی فک و صورت، اصلاح ناهنجاری‌ های صورت
 • اصلاح ناهنجاری‌ های فک و دندان
 • تزریق فیلر در نواحی گونه، لب و چانه
 • زاویه سازی فک و جراحی زیبایی گوش
 • جوانسازی گردن، ایمپلنت و جوانسازی پوست

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، بین خیابان فلاحی و پسیان، پلاک ۱۴، طبقه چهارم، واحد ۱۴

شماره تماس: 02122661356

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع

دکتر آرمان انقطاع دارای فوق تخصص جراحی پلاستیک از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌ باشد و دو بورد فوق تخصصی و تخصصی خود را نیز از این دانشگاه کسب نموده است. وی نفر اول کشور در آزمون بورد فوق تخصصی بوده است و با بیش از ۱۴ سال سابقه جراحی از با تجربه‌ ترین‌ های این رشته به شمار می‌ رود. دکتر انقطاع هم اکنون عضو بنیاد ملی نخبگان، انجمن جراحان پلاستیک ایران و هیئت علمی سابق دانشگاه تهران می‌ باشد و گزینه ای مناسب جهت دریافت خدمات زیبایی شما عزیزان محسوب می‌ شود.

خدمات دکتر آرمان انقطاع:

 • پروتز و لیفت سینه، جراحی زیبایی شکم و لیپوماتیک
 • جراحی زیبایی بینی و پیکر تراشی
 • جراحی زیبایی چانه و حذف چربی‌ های موضعی بدن
 • تزریق فیلر و چربی به نواحی گوناگون صورت
 • تزریق بوتاکس و رفع تعریق بیش از اندازه زیر بغل
 • جوانسازی پوست صورت و رفع چین و چروک‌ های دور چشم و خطوط اخم

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، نرسیده به مترو دکتر شریعتی، خیابان بهشت یکم، پلاک ۴۴، طبقه پنجم، واحد ۱۴

شماره تماس: 02122891746

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو

دکتر منصور هادیلو یکی دیگر از بهترین جراح زیبایی چانه در تهران می‌ باشد که مدرک فوق تخصص خود را در رشته جراحی پلاستیک و زیبایی دریافت نموده است. وی هم اکنون عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می‌ باشد و تمامی خدمات زیبایی خود را طبق متدهای روز دنیا و در بالاترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

خدمات دکتر منصور هادیلو:

 • جراحی زیبایی بینی‌ های گوشتی و استخوانی
 • جراحی ترمیمی بینی و پروتز سینه
 • پروتز گونه‌ ای در بافت سینه آقایان
 • لیفتینگ سینه، باسن و صورت
 • ماموپلاستی و لیفت ابرو
 • جراحی زیبایی چانه، گونه، پلک و سانترال لب
 • جراحی زیبایی شکم، لیفت شکم، پیکر تراشی و لیپوماتیک

آدرس: تهران، میرداماد، خیابان شهید سنجابی، کوچه شریفی، پلاک اول، طبقه چهارم، واحد دهم

شماره تماس: 02122252734

دکتر فرزان رضایی

دکتر فرزان رضایی

دکتر فرزان رضایی در سال ۱۳۷۳ مقطع پزشکی عمومی خود را در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به پایان رسانده است. ایشان در امتحانات ورودی تخصصی خود موفق به کسب رتبه دوم شدند و بورد تخصصی خود را در سال ۱۳۷۷ کسب نمودند. دکتر رضایی ریاست مرکز تحقیقات گوش و حلق و بینی بیمارستان فجر را بر عهده دارد و دوره‌ های تکمیلی جراحی پلاستیک بینی را در کشور هلند گذرانده است. وی کورس جراحی لیفتینگ صورت خود را از کشور بلژینگ، جراحی پیشرفته صورت را از کشور اتریش و جراحی پلاستیک صورت را از کشور آلمان دریافت نموده است و دارای ۱۰ هزار سابقه عمل جراحی صورت می‌ باشد. دکتر رضایی در دومین کنگره بین‌ المللی جراحی دهان و صورت سخنرانی داشته است و مدرس کارگاه های آموزشی بسیاری در این رشته نیز بوده است.

خدمات دکتر فرزان رضایی:

 • جراحی زیبایی چانه و تزریق بوتاکس به نواحی گوناگون
 • کشیدن ابرو، پوست پلک و پوست صورت
 • لیفت سانترال لب و قسمت‌ های میانی صورت
 • جراحی زیبایی گوش و تزریق چربی به صورت
 • جراحی زیبایی بینی و تخلیه چربی صورت

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، مجتمع تجاری پالادیوم، برج جنوبی، طبقه دهم، واحد 1030

شماره تماس: 02122021665

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری

دکتر عطاالله حیدری متولد شهر تهران می‌ باشد که دوره متوسطه خود را در دبیرستان البرز گذرانده است. ایشان با کسب رتبه ممتاز وارد رشته پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی شدند. دکتر حیدری پس از اتمام طرح پزشکی عمومی خود توانست در مقطع تخصصی جراحی عمومی نیز در همان دانشگاه ادامه تحصیل نماید و به مدت ۵ سال در بیمارستان شهدای تجریش دوره جراحی عمومی و عروق را بگذراند. وی دوره طرح خود را در مناطق محروم هرمزگان، همدان و کردستان سپری نموده است و در رشته فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل گشته است.

خدمات دکتر عطاالله حیدری:

 • جراحی زیبایی چانه و پروتز سینه و باسن
 • جراحی زیبایی بینی و لیفتینگ کامل صورت
 • جراحی زیبایی شکم و لیموماتیک
 • تزریق چربی و بوتاکس به نواحی گوناگون
 • لیفتینگ سینه و کوچک کردن سینه آقایان

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌ تر از توانیر، بلوار بخشندگان، پایین‌ تر از بیمارستان دی، ساختمان مدیکو سنتر، طبقه سوم، واحد ۳۰۴

شماره تماس: 0218601769

دکتر ماریا مرادی

دکتر ماریا مرادی

دکتر ماریا مرادی از دیگر پزشکان برتر در رشته جراحی زیبایی صورت می‌ باشد که خدمات جراحی چانه را در بالاترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه می‌ دهد. وی دارای تخصص جراحی زیبایی و فلوشیپ فوق تخصصی جراحی زیبایی بینی و صورت می‌ باشد و تمامی خدمات زیبایی را طبق متدهای روز دنیا به بیماران خود ارائه می‌ دهد.

خدمات دکتر ماریا مرادی:

 • لیفتینگ صورت و ابرو و پیشانی
 • جراحی زیبایی پلک و گونه گذاری
 • جراحی زیبایی چانه و گوش
 • جراحی زیبایی بینی‌ های استخوانی و مردانه
 • تزریق بوتاکس و جوانسازی پوست

آدرس: تهران، میدان ونک، ضلع شمال شرقی کوچه صانعی، پلاک ۴۲، واحد پنجم

شماره تماس: 02188783973

دکتر رضا بغدادی

دکتر رضا بغدادی

دکتر رضا بغدادی فارغ التحصیل رشته پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می‌ باشد و مدارک زیبایی و پوست خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نموده است. وی هم اکنون از بهترین جراح زیبایی چانه در تهران به شمار می‌ رود که تمامی خدمات خود را در بالاترین سطح کیفی و با قیمت‌ های مناسبی به مراجعان ارائه می‌ دهد. دکتر بغدادی همواره رضایت بالایی از مراجعین خود کسب نموده است و انواع خدمات زیبایی پوست و صورت را به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

خدمات دکتر رضا بغدادی:

 • سابسیژن، مزوتراپی مو و تزریق ژل لب
 • جراحی زیبایی چانه . جوانسازی پوست
 • جراحی زیبایی زنان
 • تزریق بوتاکس جهت رفع چین و چروک‌ ها و تعریق بیش از اندازه بدن
 • تزریق چربی به بدن، پوست و رفع چروک‌ های سطحی و عمیق
 •   زاویه سازی صورت، کانتورینگ صورت و پاکسازی پوست

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان زیبا، پلاک ۶۳، طبقه ششم

شماره تماس: 02122879480

دکتر علی بصام

دکتر علی بصام

دکتر علی بصام جراح بینی و متخصص گوش و حلق و بینی می‌ باشد که تاکنون بیش از ۶۰۰۰ جراحی زیبایی صورت را در کارنامه پزشکی خود ثبت نموده است. وی فارغ التحصیل سال ۱۳۸۸ در رشته تخصصی گوش و حلق و بینی دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌ باشد و بورد تخصصی خود را نیز با درجه علمی بالایی از این دانشگاه دریافت نموده است. ایشان مدرک فلوشیب اتولوژی خود را در سال ۱۳۹۰ از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نمودند و هم اکنون خدمات زیبایی خود را در سطح کیفی بالایی به شما عزیزان ارائه می‌ دهند.

خدمات دکتر علی بصام:

 • جراحی زیبایی بینی‌ های استخوانی و گوشتی
 • جراحی بینی طبیعی، فانتزی و نیمه فانتزی
 • جراحی ترمیمی بینی به صورت باز و بسته
 • جراحی زیبایی گوش و چانه
 • جراحی زیبایی پلک و تزریق بوتاکس

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک ۳۴، ساختمان مهر، طبقه دوم، واحد چهارم

شماره تماس: 02188205626

اقدامات پیش از جراحی چانه

پیش از آن که بخواهید جراحی چانه انجام دهید باید به برخی نکات و توصیه ها توجه نمایید تا مشکلی در حین انجام جراحی برای شما به وجود نیاید؛ برخی از این نکات در ادامه ذکر شده اند :

 • باید از دو هفته پیش از انجام جراحی چانه از داروهای استروئیدی ضد التهاب یا آسپرین استفاده نکنید زیرا خطر خونریزی را در طول جراحی افزایش می دهند.
 • شما باید از 2 هفته پیش از جراحی سیگار نکشید و دخانیات دیگر مصرف نکنید.
 • اگر بهترین جراح پلاستیک در ایران برای انجام این جراحی، نیاز به ایجاد برشی در زیر چانه داشته باشد، باید شما از پاک کننده آنتی باکتریال صورت استفاده نمایند؛ اما اگر برش داخل دهان ایجاد شود، باید از دو روز قبل از جراحی از دهانشویه سه مرتبه در روز استفاده نمایند.
 • شما باید از 8 ساعت پیش از آغاز جراحی از خوردن و آشامیدن اجتناب کنید.

اقدامات پیش از جراحی چانه

توصیه های مهم پس از جراحی چانه

پس از این که جراحی چانه شما با موفقیت به پایان رسید باید برخی نکات و توصیه ها را مهم تلقی کنید و به آن ها توجه کنید تا پس از این جراحی هیچ عارضه ای به سراغ شما نیاید؛ این نکات شامل گزینه های زیر هستند :

 • در صورتی که شما جراحی چانه انجام داده باشید باید پس از گذشت یک الی دو هفته به مطب بهترین جراح چانه در تهران مراجعه کنید تا بخیه‌های غیر جذبی شما را بکشند.
 • اگر پزشک متخصص برای رفع مشکل چانه شما، از روش تزریق ژل کمک بگیرند، باید تا 10 روز صبر و حوصله داشته باشید تا نتیجه مورد نظرتان نمایان شود.
 • در صورت انجام جراحی چانه باید از 1 الی 3 هفته پس از جراحی به خوبی از خود مراقبت کنید تا دوران نقاهت طی شود.
 • شما باید تا 8 هفته پس از اتمام جراحی چانه، از خوردن غذاهای داغ و نوشیدن آشامیدنی های داغ خودداری نمایید.
 • تا 6 هفته پس از جراحی از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید خودداری نمایید.
 • شما باید تا یک سال بعد از جراحی از آفتاب گرفتن و رفتن به سولاریوم خودداری کنید.
 • تا دو ماه پس از پروتز چانه از رفتن به استخر خودداری کنید.

جراحی چانه چه مزایایی دارد؟

جراحی چانه مانند هر یک از روش های دیگر با مزایای بسیار زیادی همراه است که هر یک منجر به جلب نظر مردم به این روش شده است؛ در ادامه این مزایا را برای شما شرح خواهیم داد :

 • جراحی چانه از جمله جراحی های زیبایی می باشد که باعث جذابیت چهره و تناسب اعضای صورت می شود.
 • چانه فرد بزرگ می شود و در نتیجه تناسب بسیار بیشتری با حالت کلی چهره می یابد.
 • این جراحی منجر به زاویه دار شدن حالت صورت می شود.
 • افراد در صورت حضور در جوامع اعتماد به نفسشان افزایش می یابد.
 • جراحی چانه جزء جراحی های ایمن و بی خطر می باشد.
 • این جراحی هیچ گونه عارضه خاصی برای افراد متقاضی ایجاد نمی کند.

جراحی چانه چه مزایایی دارد؟

هزینه جراحی چانه در تهران

برای جراحی چانه هزینه هایی به بهترین جراح چانه در تهران باید پرداخت گردد تا ایشان بتواند جراحی را آغاز کند؛ البته نمی توان هزینه جراحی را به طور دقیق تخمین زد زیرا نوع مشکل چانه افراد تاثیر زیادی در هزینه های پرداختی دارد و هر چه چانه مشکل بیشتری داشته باشد، پزشک باید زمان بیشتری برای جراحی و درمان صرف کند که در نهایت هزینه ها افزایش می یابد.

به طور کلی موارد مختلف بسیاری بر روی هزینه جراحی چانه در تهران اثر می گذارند که اگر می خواهید در این باره اطلاعات کافی کسب کنید می توانید به سایت ما مراجعه نمایید و پاسخ سوالات خود را بیابید.

کلام آخر

جراحی چانه یکی از جراحی های زیبایی می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد؛ از این رو در این مقاله سعی کردیم مطالب مفیدی در رابطه با جراحی چانه در اختیار شما قرار دهیم؛ همچنین سایت پزشکا 10 تا از بهترین جراح چانه در تهران را به شما معرفی کرد تا به راحتی برای جراحی اقدام نمایید؛ از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید از شما متشکریم و اگر هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در این زمینه دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا