زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم 5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را به شما معرفی کنیم. امروزه دندانپزشکی به شاخه های تخصصی متعددی تقسیم می شود. دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین شاخه های تخصصی این حوزه می باشد. در دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی از کوچک ترین پوسیدگی های دندان تا اصلاح طرح لبخند خدمات متنوعی انجام می شود. هدف از این حوزه تخصصی کمک به ترمیم دندان های آسیب دیده و زیباسازی آن ها بر اساس اصول زیباشناختی و استانداردهای زیبایی دنیاست. افراد می توانند برای انجام خدمات ترمیمی و زیبایی دندان خود به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران مراجعه کنند و مشکلات دهان و دندان خود را رفع کنند.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی به چه کسی گفته می شود؟

دندانپزشکان در ابتدا 7 سال تحصیل می کنند تا مدرک دندانپزشکی عمومی خود را اخذ کنند، بعد از گذراندن این دوره آن ها توانایی آن را دارند که بسیاری از مسائل دهان و دندان را تشخیص دهند و آن ها را درمان کنند. بعد از گذراندن دندانپزشکی عمومی آن ها می توانند به صورت تخصصی وارد یکی از رشته های تخصصی این حوزه شوند و در زمینه ای خاص متخصص بشوند. آن ها با گذراندن 4 سال آموزش تخصصی به عنوان متخصص دندانپزشک فعالیت می کنند.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی یک دندانپزشک عمومی است که به مدت 4 سال مباحث تخصصی مربوط به ترمیم و زیبایی دندان ها را گذرانده و در این زمینه دانش و مهارت بالایی دارد. دندانپزشک زیبایی و ترمیمی هم به درمان مشکلات دندان و عملکرد آن می پردازد و هم از نظر زیبایی و ساختار آن ها را بررسی می کند. افراد می توانند برای بهبود وضعیت دندان های خود از نظر درمانی و زیبایی به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران مراجعه کنند.

خدمات دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی خدمات متنوعی به بیماران ارائه می دهد. برخی از این خدمات شامل موارد زیر است:

1- طراحی و اصلاح طرح لبخند: در اصلاح طرح لبخند تمامی ویژگی های یک لبخند زیبا بررسی می شود و دندانپزشک ایرادات آن را رفع می کند. این موجب می شود تا فرد لبخند زیبا و بی نقصی داشته باشد.

2- اتصال انواع ونیر دندان: ونیر های دندان به لایه های نازکی از جنس پرسیلن یا کامپوزیت گفته می شود که برای برطرف کردن ظاهر آسیب دیده دندان ها و رفع عیب و ایرادات ظاهری آن استفاده می شود.

3- لمینت دندان: لمینت دندان یکی از روش های زیبایی دندان است که عیب ایراداتی مانند بد رنگی، شکستگی و لب پر شدن دندان ها را می پوشاند.

4- کامپوزیت ونییر: کامپوزیت ونییر ها دقیقا کاربرد لمینت ها را دارند با این تفاوت که بسیار مقرون به صرفه تر هستند.

5- بلیچینگ دندان: این روش از روش های کم هزینه و کاربردی می باشد که برای تغییر رنگ و سفید شدن دندان ها استفاده می شود.

6- درمان انواع پوسیدگی دندان: دندانپزشک برای رفع مشکلات پوسیدگی دندان، داخل دندان فرد را خالی می کند و سپس حفره آن را با موادی مخصوص پر می کند.

7- جراحی زیبایی لثه: در این روش لثه فرد جراحی می شود و مشکلات ظاهری آن برطرف می شود.

در دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی خدمات مختلفی ارائه داده می شود که ما در این مقاله به اختصار به 7 مورد از آن ها اشاره کردیم.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را بشناسید!

دکتر مهدیه کریمی

مهدیه کریمی

دکتر مهدیه کریمی بهترین دندانپزشک در زمینه زیبایی و ترمیمی میباشند.

خدمات:

 • کودکان ایمپلنت
 • پروتز
 • جراحی درمان ریشه
 • زیبایی
 • لمینت

آدرس مطب: اتوبان شهید سلیمانی ،(رسالت) به سمت شرق، بعد از چهارراه سر سبز،جنب دامپزشکی درین پلاک 590

شماره تماس مطب: 09053703349

دکتر انسیه سادات عسگری

دکتر انسیه سادات عسگری

دکتر انسیه سادات عسگری یکی از بهترین پزشکان در زمینه دندانپزشکی میباشند، دکتر انسیه سادات عسگری تجربه بسیار خوبی داشته و می‌تواند شما را در درمان بیماری‌ها و مشکلات مربوطه یاری نماید.

خدمات:

 • ترمیمی، زیبایی
 • اطفال
 • ایمپلنت

آدرس: فرمانیه غربی، کوچه جباریان، بن بست مسجدی، پلاک ۲۰ واحد۱

شماره تماس:

09198907990

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران باید ویژگی های مختلفی داشته باشد، چرا که دندان عضو حساسی می باشد و باید توسط افراد ماهر و کاربلد درمان شود. برخی از ویژگی های بهترین دکتر شامل موارد زیر است:

 • بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران باید در این زمینه متخصص باشد و مدارک علمی خود را از مراکز معتبری اخذ کرده باشد.
 • بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران باید بااخلاق باشد و با مراجعین به خوبی برخورد کند.
 • در مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران باید از مجهزترین و پیشرفته ترین وسایل و ابزار استفاده شود تا مراجعین نتایج مطلوبی از پروسه درمان خود دریافت کنند.
 • بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران باید هزینه های منصفانه ای داشته باشد تا همه افراد بتوانند از خدماتش استفاده کنند.
 • مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی باید تمیز و عاری از هرگونه آلودگی باشد و پروتکل های بهداشتی در آن رعایت شود.
 • مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی باید در جایی قرار گرفته باشد که رفت و آمد در آن به راحتی انجام شود.

مزایای انجام خدمات ترمیمی و زیبایی دندان

انجام خدمات زیبایی و ترمیم دندان مزایای زیادی دارد که افراد می توانند با انجام آن ها از این مزایا بهره مند شوند. برخی از این مزایا شامل موارد زیر است:

 • انجام خدمات ترمیمی و زیبایی انواع سردردهای مزمن را تسکین می دهد.
 • با انجام این خدمات افراد انگیزه بیشتری پیدا می کنند که به نظافت دهان و دندان خود رسیدگی کنند.
 • با زیبا شدن طرح لبخند افراد اضطراب و استرسشان از بین خواهد رفت.
 • دندان های خراب و نامرتب موجب می شود فرد نتواند از غذا خوردن لذت ببرد، ترمیم و زیبایی دندان ها باعث افزایش اشتها در افراد می شود.
 • دندان های نامرتب موجب می شود تا لثه عفونت پیدا کند. با درست کردن دندان ها احتمال بروز عفونت لثه کاهش پیدا می کند.

هزینه خدمات ترمیمی و زیبایی دندان چه مقدار می باشد؟

خدمات ترمیمی و زیبایی دندان قیمت های متفاوتی از یکدیگر دارند. هزینه این خدمات به عوامل مختلفی بستگی دارد که شامل موارد زیر است:

 • تعداد واحدهای دندانی که فرد می خواهد ترمیم و زیبا شود.
 • نوع ترمیمی که فرد انتخاب می کند.
 • تخصصی که دندانپزشک دارد.
 • مواد و متریالی که دندانپزشک استفاده می کند.
 • تجهیزاتی که دندانپزشک استفاده می کند.
 • موقعیت جغرافیایی که مطب در آن قرار گرفته است.

کلام آخر

امروزه افراد به سلامت دندان های خود اهمیت زیادی قائل هستند. افراد به دلایل مختلفی ممکن است دندان هایشان نیاز به ترمیم و زیبایی داشته باشد، چرا که دندان ها تاثیر زیادی در چهره فرد و اعتماد به نفسش دارند. افراد برای انجام خدمات ترمیمی و زیبایی خود می توانند به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران مراجعه کنند.

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا 5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شرق تهران را به شما معرفی کنیم. از این که ما را در این مقاله همراهی کرده اید بسیار متشکریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

3.7/5 - (3 امتیاز)

هانیه راسخ پور

سلام، من هانیه راسخپور هستم. 5 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم بهره ی کافی را برده باشید، پذیرای پیشنهادات و انتقادات شما عزیزان در کامنت ها می باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا