زیباییپزشکان

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر آشنا کنیم. این روزها خیلی ها برای زیبایی بیشتر و جذابیت صورتشان تصمیم می گیرند زاویه سازی صورت انجام دهند. انجام این عمل تغییرات منحصر به فردی را در ناحیه فک و زاویه صورت ایجاد می کند که نتیجه آن تاثیر بسزایی بر روی زیبایی صورت می گذارد و موجب هماهنگی فک و چانه با دیگر اجزای صورت می شود.

اما قبل از هر کاری باید بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر تزریقی انتخاب شود که با توجه به این که متخصصین زیبایی فراوانی در این زمینه فعالیت می‌ کنند انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می رسد. اگر شما هم تصمیم به انجام زاویه سازی فک با فیلر دارید، بهتر است در انتخاب خود کمی دقت کنید و با حساسیت بیشتر برای انجام این روش زیباسازی قدم بردارید. زاویه سازی صورت باید به گونه ای باشد که بعد از آن نواحی فک با دیگر اجزای صورت هماهنگی برقرار کند و متخصص از بهترین فیلر برای انجام این کار استفاده کند.

در حقیقت انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی فک با فیلر باید با توجه به معیارهای مختلف انجام شود که مهمترین آن تجربه و مهارت پزشکان است. در واقع هر چقدر متخصص در زمینه زاویه سازی صورت تجربه بیشتری داشته باشد، انتخاب ایده آل تری برای انجام این اقدام زیبایی به نظر می‌ رسد. ما برای راحتی کار ۱۰ تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر را در این مقاله به شما پیشنهاد می دهیم تا با بررسی ویژگی ها و مهارت های آنها بتوانید انتخاب مورد نظر خود را انجام دهید. پس در صورتی که دوست دارید بهترین نتیجه را از انجام زاویه سازی فک و صورت داشته باشید با ما در این مقاله همراه باشید.

چگونه بهترین دکتر زاویه سازی فک را انتخاب کنیم؟

این روزها افراد زیادی برای انجام زاویه سازی صورت به مطب های زیبایی مراجعه می کنند که بیشترشان بدون هیچ اطلاعی اقدام به این کار می کنند و تنها با شنیدن یک حرف از آشنایان یا دوستان شان که فلان دکتر بهترین دکتر زاویه سازی صورت می‌ باشد تصمیم به انجام این کار می گیرند. غافل از این که واقعیت چیز دیگری است و نباید به هر دکتری برای انجام تزریق فیلر به منظور زاویه سازی صورت اطمینان کرد.

امروزه فیلر های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام توسط برند خاصی تولید شده است. در واقع برای انجام زاویه سازی صورت با فیلر انتخاب مواد تزریقی تزریق کننده بسیار اهمیت دارد تا شما بدون هیچ مشکلی این روش زیباسازی را انجام دهید و با عارضه خاصی مواجه نشوید.  پس برای انجام این روش باید در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید و بعد از انجام آن از نتیجه به دست آمده لذت ببرید. انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی فک با فیلر کار سختی نیست و تنها لازم است به چند ویژگی مهم هنگام انتخاب دقت کنید.

چگونه بهترین دکتر زاویه سازی فک را انتخاب کنیم؟

ویژگی‌ های بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر

حال که با حساسیت های زاویه سازی صورت آشنا شدید مطمئنا در ذهن خود این سوال ایجاد می شود که بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا به او اطمینان کنید و برای انجام زاویه سازی اقدام نمایید. در ادامه ویژگی های مهم بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر می پردازیم:

داشتن مدرک تخصصی : اولین ویژگی که برای انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی باید در نظر بگیرید، داشتن مدرک تخصصی است. در واقع دکتری می‌ تواند در زمینه زاویه سازی صورت و فک با تزریق فیلر فعالیت کند که دارای تخصص لازم مانند تخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک و زیبایی باشد.

معمولاً اکثر دکتر ها گواهینامه ها و مدارک خود را در سایت خصوصی خود قرار می دهند تا بیماران به آن ‌دسترسی داشته باشند و از میزان تجربه مهارتشان باخبر شوند. همچنین فراموش نکنید هر پزشکی که دارای دکترای پزشکی باشد نمی تواند در زمینه زیبایی و تزریق فعالیت کند.

مشاوره حرفه ای برای اقدامات زیبایی : یک متخصص برای انجام زاویه سازی صورت با تزریق فیلر در ابتدا برای بیماران یک مشاوره اختصاصی در نظر می گیرد تا شرایط آنها را مورد بررسی قرار دهد و مطابق با  اهداف شان این روش را اجرا نماید.

داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه تزریق فیلر : یک متخصص زیبایی برای انجام زاویه سازی با فیلر باید تجربه کافی در این زمینه را کسب کرده باشد. هر چقدر متخصص فعالیت بیشتری انجام داده و تزریق فیلر را با موفقیت و رضایت کامل مراجعین به نتیجه رسانده باشد، گزینه مناسب تری برای انتخاب می باشد.

استفاده از وسایل و تجهیزات به روز و مواد تزریقی  با کیفیت : همچنین هنگام انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر به وسایل و تجهیزات مطب توجه کافی داشته باشید و مطمئن شوید متخصص از بهترین برند ها برای تزریق فیلر استفاده می کند. در واقع انتخاب فیلر و برند یکی از مهم ترین مسائل برای تزریقات زیبایی است. متخصص زیبایی در اولین مرحله باید سلامتی ظاهر شما را در اولویت کار خود قرار دهد و در صورتی که تزریق فیلر برای شما هیچ مشکلی ایجاد نکند اقدام به انجام آن کند.

مراقبت های بعد از زاویه سازی با فیلر که باید بدانید :

⭐ استفاده از کمپرس یخیکی از مهمترین مراقبت ها ،گذاشتن کمپرس یخ بلافاصله بعد از تزریق می باشد. بهتر است این کار را تا 48 الی 72 ساعت پس از تزریق ادامه دهید.
❤️ماساژ پس از تزریق مورد دیگری که باید برای رعایت نکات مراقبت های بعد از تزریق فیلر در نظر داشته باشید این است که ، محل تحت درمان را ماساژ نداده و به آن فشاری وارد نکنید.
⭐فعالیت بعد از تزریقپس از تزریق لازم است تا مدتی که پزشک برای شما تعیین می کند از خم کردن سر و انجام فعالیت های سنگین خودداری نمایید.
❤️ استحمام حمام کردن یا شستن منطقه تحت درمان که تزریق در آن انجام گرفته است چنانچه با آب گرم نباشد مانعی ندارد.

10 تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر که باید بشناسید !

مطب دکتر آرش نجف بیگی

مطب دکتر آرش نجف بیگی

دکتر آرش نجف بیگی ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، یکی از بهترین و فعال‌ترین جراحان پلاستیک کشور و از بهترین جراحان در تهران میباشند. دارای گواهینامه‌های ISO 9001:2015 و ISO10002:2018 از DEF که نشانه کیفیت بالا و رعایت استانداردهای جهانی در کلینیک‌های تخصصی زیبایی دکتر آرش نجف‌بیگی است.

تهران – سعادت آباد ، میدان کاج. خیابان سرو شرقی پلاک ۶۴، طبقه ۵ واحد ۵۲

خدمات مطب دکتر آرش نجف بیگی:

 • تزریق فیلر،ژل و مزوژل
 • هایفوتراپی
 • زاویه سازی صورت
 • تزریق بوتاکس
 • جوانسازی پوست
 • کاشت مو و ابرو
 • فیشیال
 • میکرونیدلینگ
 • درم ابریژن
دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

پزشک متخصصی که سابقه درخشانی در فیلر زیبایی دارد. ایشان دبیر انجمن صنفی درمانگاه های تخصصی پوست و موی تهران و مدرس تزریق چربی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. زاویه سازی صورت و ایجاد جذابیت در چهره نیازمند شناخت دقیق اصول زیبایی شناختی و آگاهی از نسبت طلایی و کاربرد آن در بخشهای مختلف صورت و اطلاع از ابعاد و تقسیمات استاندارد در چهره می باشد. گاهی زاویه سازی چهره نیازمند اصلاح فرم بخش های مختلفی از صورت می باشد. و این کار نیازمند تجمیع علم پزشکی و شم هنری و تجربه و مهارت است . این ویرگی ها در مورد دکتر عبدالمطلبی باعث گردیده که ایشان بهترین انتخاب برای زاویه سازی باشند. زاویه سازی را هم می توان با پیوند چربی انجام داد هم با تزریق ژل ها و یا ترکیبی از این دو . دکتر عبدالمطلبی تزریق چربی را به روش کلمن تکنیک انجام می دهند که حاصل آن پیوند سلول های چربی و ماندگاری دایمی چربی می باشد

تهران ، خیابان گاندی ، جنب بیمارستان گاندی ، پلاک 128 ، واحد 16 ، کلینیک تخصصی پوست و موی تصویر جوانی

خدمات دکتر سید رضا عبدالمطلبی :

 • ژل لب
 • زاویه سازی فک
 • فیلر بینی
 • ژل زیر چشم
 • ژل خط خنده

اقدامات لازم قبل از زاویه سازی صورت

 • قبل از زاویه سازی صورت از داروهایی که خون را رقیق می کنند، استفاده نکنید.
 • در مرحله اول باید بهترین دکتر زاویه سازی صورت را انتخاب کنید. بعد از سپری کردن این مرحله باید به مطب پزشک مراجعه کنید و نمونه کار های پزشک را مشاهده کنید و گفت و گوی لازم را انجام دهید.
 • از نوشیدن مشروبات الکلی بپرهیزید.

اقدامات لازم بعد از زاویه سازی صورت

 • به مدت 14 روز هنگام خوابیدن و استراحت، دو بالشت زیر سر خود قرار دهید.
 • برای کاهش میزان تورم و التهاب نواحی تزریق شده از کمپرس آب یخ استفاده کنید.
 • دارو هایی که پزشک تجویز کرده است را در ساعات تعیین شده، استفاده کنید.
اقدامات لازم بعد از زاویه سازی صورت

آیا زاویه دار کردن صورت از روش، تزریق چربی مناسب است؟

امروزه تزریق چربی یکی از محبوب ترین روش ها، برای حفظ زیبایی اندام چهره افراد می باشد. یکی از پر کاربرد ترین آن ها زاویه سازی فک است. همچنین تزریق چربی، زاویه استخوان و فک پایین را نیز تقویت می کند. روش تزریق چربی به دلیل این که چربی از بدن زیباجو گرفته می شود، هیچ عارضه ای را به دنبال نخواهد داشت و در کانتورینگ نتیجه رضایت بخشی را به نمایش خواهد گذاشت.

ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی

برای زاویه سازی صورت خود می توانید به بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مراجعه کنید. در مقایسه با دیگر روش های تزریق، ماندگاری تزریق چربی بسیار بالا بوده و روشی کاملا ایمن و مطمئن محسوب می شود.

عوارض زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی

در ادامه به عوارض زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی آشنا خواهیم کرد:

 • احساس درد بیش از اندازه بعد از تزریق چربی
 • ایجاد کبودی و ورم در ناحیه تزریق چربی
 • عفونت در نواحی که چربی از آن استخراج شده است.
 • خون ریزی شدید در ناحیه استخراج چربی
 • عدم تقارن زاویه های صورت با یکدیگر
 • بروز التهابات در نواحی تزریق چربی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (9 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا