زیبایی

بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

ما در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر آشنا کنیم. این روزها خیلی ها برای زیبایی بیشتر و جذابیت صورتشان تصمیم می گیرند زاویه سازی صورت انجام دهند. انجام این عمل تغییرات منحصر به فردی را در ناحیه فک و زاویه صورت ایجاد می کند که نتیجه آن تاثیر بسزایی بر روی زیبایی صورت می گذارد و موجب هماهنگی فک و چانه با دیگر اجزای صورت می شود.

اما قبل از هر کاری باید بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر تزریقی انتخاب شود که با توجه به این که متخصصین زیبایی فراوانی در این زمینه فعالیت می‌ کنند انتخاب از میان آنها کمی سخت به نظر می رسد. اگر شما هم تصمیم به انجام زاویه سازی فک با فیلر دارید، بهتر است در انتخاب خود کمی دقت کنید و با حساسیت بیشتر برای انجام این روش زیباسازی قدم بردارید. زاویه سازی صورت باید به گونه ای باشد که بعد از آن نواحی فک با دیگر اجزای صورت هماهنگی برقرار کند و متخصص از بهترین فیلر برای انجام این کار استفاده کند.

در حقیقت انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی فک با فیلر باید با توجه به معیارهای مختلف انجام شود که مهمترین آن تجربه و مهارت پزشکان است. در واقع هر چقدر متخصص در زمینه زاویه سازی صورت تجربه بیشتری داشته باشد، انتخاب ایده آل تری برای انجام این اقدام زیبایی به نظر می‌ رسد. ما برای راحتی کار ۱۰ تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر را در این مقاله به شما پیشنهاد می دهیم تا با بررسی ویژگی ها و مهارت های آنها بتوانید انتخاب مورد نظر خود را انجام دهید. پس در صورتی که دوست دارید بهترین نتیجه را از انجام زاویه سازی فک و صورت داشته باشید با ما در این مقاله همراه باشید.

چگونه بهترین دکتر زاویه سازی فک را انتخاب کنیم؟

این روزها افراد زیادی برای انجام زاویه سازی صورت به مطب های زیبایی مراجعه می کنند که بیشترشان بدون هیچ اطلاعی اقدام به این کار می کنند و تنها با شنیدن یک حرف از آشنایان یا دوستان شان که فلان دکتر بهترین دکتر زاویه سازی صورت می‌ باشد تصمیم به انجام این کار می گیرند. غافل از این که واقعیت چیز دیگری است و نباید به هر دکتری برای انجام تزریق فیلر به منظور زاویه سازی صورت اطمینان کرد.

امروزه فیلر های مختلفی در بازار وجود دارد که هر کدام توسط برند خاصی تولید شده است. در واقع برای انجام زاویه سازی صورت با فیلر انتخاب مواد تزریقی تزریق کننده بسیار اهمیت دارد تا شما بدون هیچ مشکلی این روش زیباسازی را انجام دهید و با عارضه خاصی مواجه نشوید.  پس برای انجام این روش باید در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید و بعد از انجام آن از نتیجه به دست آمده لذت ببرید. انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی فک با فیلر کار سختی نیست و تنها لازم است به چند ویژگی مهم هنگام انتخاب دقت کنید.

چگونه بهترین دکتر زاویه سازی فک را انتخاب کنیم؟

ویژگی‌ های بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر

حال که با حساسیت های زاویه سازی صورت آشنا شدید مطمئنا در ذهن خود این سوال ایجاد می شود که بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا به او اطمینان کنید و برای انجام زاویه سازی اقدام نمایید. در ادامه ویژگی های مهم بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر می پردازیم:

داشتن مدرک تخصصی : اولین ویژگی که برای انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی باید در نظر بگیرید، داشتن مدرک تخصصی است. در واقع دکتری می‌ تواند در زمینه زاویه سازی صورت و فک با تزریق فیلر فعالیت کند که دارای تخصص لازم مانند تخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک و زیبایی باشد.

معمولاً اکثر دکتر ها گواهینامه ها و مدارک خود را در سایت خصوصی خود قرار می دهند تا بیماران به آن ‌دسترسی داشته باشند و از میزان تجربه مهارتشان باخبر شوند. همچنین فراموش نکنید هر پزشکی که دارای دکترای پزشکی باشد نمی تواند در زمینه زیبایی و تزریق فعالیت کند.

مشاوره حرفه ای برای اقدامات زیبایی : یک متخصص برای انجام زاویه سازی صورت با تزریق فیلر در ابتدا برای بیماران یک مشاوره اختصاصی در نظر می گیرد تا شرایط آنها را مورد بررسی قرار دهد و مطابق با  اهداف شان این روش را اجرا نماید.

داشتن تجربه و مهارت کافی در زمینه تزریق فیلر : یک متخصص زیبایی برای انجام زاویه سازی با فیلر باید تجربه کافی در این زمینه را کسب کرده باشد. هر چقدر متخصص فعالیت بیشتری انجام داده و تزریق فیلر را با موفقیت و رضایت کامل مراجعین به نتیجه رسانده باشد، گزینه مناسب تری برای انتخاب می باشد.

استفاده از وسایل و تجهیزات به روز و مواد تزریقی  با کیفیت : همچنین هنگام انتخاب بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر به وسایل و تجهیزات مطب توجه کافی داشته باشید و مطمئن شوید متخصص از بهترین برند ها برای تزریق فیلر استفاده می کند. در واقع انتخاب فیلر و برند یکی از مهم ترین مسائل برای تزریقات زیبایی است. متخصص زیبایی در اولین مرحله باید سلامتی ظاهر شما را در اولویت کار خود قرار دهد و در صورتی که تزریق فیلر برای شما هیچ مشکلی ایجاد نکند اقدام به انجام آن کند.

10 تا از بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر که باید بشناسید !

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

دکتر سید رضا عبدالمطلبی

پزشک متخصصی که سابقه درخشانی در فیلر زیبایی دارد. ایشان دبیر انجمن صنفی درمانگاه های تخصصی پوست و موی تهران و مدرس تزریق چربی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. زاویه سازی صورت و ایجاد جذابیت در چهره نیازمند شناخت دقیق اصول زیبایی شناختی و آگاهی از نسبت طلایی و کاربرد آن در بخشهای مختلف صورت و اطلاع از ابعاد و تقسیمات استاندارد در چهره می باشد. گاهی زاویه سازی چهره نیازمند اصلاح فرم بخش های مختلفی از صورت می باشد. و این کار نیازمند تجمیع علم پزشکی و شم هنری و تجربه و مهارت است . این ویرگی ها در مورد دکتر عبدالمطلبی باعث گردیده که ایشان بهترین انتخاب برای زاویه سازی باشند. زاویه سازی را هم می توان با پیوند چربی انجام داد هم با تزریق ژل ها و یا ترکیبی از این دو . دکتر عبدالمطلبی تزریق چربی را به روش کلمن تکنیک انجام می دهند که حاصل آن پیوند سلول های چربی و ماندگاری دایمی چربی می باشد

خیابان مقدس اردبیلی ، بین الف و ب ، پلاک ۱۴۰ ، طبقه ۳ ،کلینیک پوست و موی شید

ساعت کاری از 12 تا 4

خدمات دکتر سید رضا عبدالمطلبی :

 • ژل لب
 • زاویه سازی فک
 • فیلر بینی
 • ژل زیر چشم
 • ژل خط خنده

دکتر تورج رشیدی

دکتر تورج رشیدی

دکتر تورج رشیدی متخصص مو، پوست و زیبایی می‌باشد و سابقه کاری فوق العاده درخشانی در رابطه با زاویه سازی صورت دارد. در واقع ایشان توانسته است با سابقه کاری درخشان در این زمینه جزو بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر شناخته شود. لازم به ذکر بوده که ایشان توانسته است بورد تخصصی خود را در حوزه پوست، مو و زیبایی با نمره بالا از دانشگاه علوم پزشکی تبریز کسب کند.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر
 • تزریق بوتاکس و چربی
 • جوانسازی و پاکسازی پوست
 • کاشت مو
 •  لیزر موهای زائد

آدرس:ارومیه، میدان امام حسین، جنب بانک صادرات، ساختمان زکریا

شماره تماس: 32225888-044

دکتر فائزه عامری

دکتر فائزه عامری

دکتر فائزه عامری همواره در ارائه خدمات زیبایی و پزشکی خود از مواد با کیفیت و برندهای معتبر استفاده می‌کند و توانسته است رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را در خصوص زاویه سازی صورت با فیلر به دست آورد. ناگفته نماند که دکتر فائزه عامری فارغ التحصیل دانشگاه بهشتی تهران بوده و سابقه کاری و تحصیلی فوق العاده درخشانی را در حوزه پوست، مو و زیبایی در کارنامه خود به ثبت رسانده است. لازم به ذکر بوده که دکتر فائزه عامری دوره تخصصی خود را در حوزه لیفت صورت در کشور کانادا گذرانده است.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر
 • تزریق ژل و بوتاکس
 •  لیزر موهای زائد
 • هایفوتراپی
 • جوانسازی و پاکسازی پوست
 • درمان جای جوش و سوختگی

آدرس: تهران، حکیمیه، بلوار بابائیان، روبروی بیمارستان نیکان، پلاک ۹۰، طبقه بالای داروخانه

شماره تماس: 02177305047

دکتر آرمین اکبری

دکتر آرمین اکبری

دکتر آرمین اکبری متخصص و جراح زیبایی می‌باشد و سابقه کاری فوق العاده درخشانی را در این زمینه به خود اختصاص می‌دهد. ایشان همواره خدمات با کیفیتی را در این زمینه به مراجعه کنندگان خود ارائه می‌دهد و تمامی خدمات خود را در محیط مدرن و بهداشتی ارائه می‌دهد. لازم به ذکر بوده که دکتر آرمین اکبری بورد تخصصی خود را در این زمینه با رتبه برتر دریافت کرده و عضو سازمان نظام پزشکی کشور نیز می‌باشد.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر
 •  بوتاکس و چربی
 •  جراحی جلو آوردن چانه
 • بلفاروپلاستی و اتوپلاستی

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ساختمان پزشکان خیام، طبقه 2

شماره تماس: 09122854733

دکتر علیرضا عصاری

دکتر علیرضا عصاری

دکتر علیرضا عصاری با داشتن سابقه کاری درخشان و بورد تخصصی در حوزه پوست، مو و زیبایی در جزو بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر محسوب می‌شود. ایشان همواره جدیدترین تکنیک‌ها و استانداردهای پزشکی و زیبایی را در نظر گرفته و مطابق خواسته مراجعه کننده اقدام به ارائه خدمات زیبایی می‌نماید. ناگفته نماند که دکتر علیرضا عصاری سابقه کاری درخشانی را در این زمینه در کارنامه خود به ثبت رسانده و جزو پزشکان محبوب در حوزه پوست و مو شناخته می‌شود.  ناگفته نماند که ایشان 20 سال سابقه کاری درخشان در حوزه پوست و زیبایی دارد.

خدمات:

 • رفع افتادگی پلک
 •  جوانسازی و روشن سازی پوست
 •  زاویه سازی صورت با فیلر
 • هایفوتراپی و لیزر موهای زائد

آدرس: مشهد، بلوار معلم، بین معلم 8 و 10، برج آبشار، طبقه 7

شماره تماس: 36017431-051

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

دکتر علیرضا واعظ شوشتری

دکتر علیرضا واعظ شوشتری دارای صدها پرونده موفق در حوزه زاویه سازی صورت با فیلر بوده و سابقه و مهارت بسیار بالایی در این زمینه دارد. ایشان توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت جزو بهترین متخصصان در این زمینه شناخته شود. لازم به ذکر بوده که دکتر علیرضا واعظ شوشتری دارای بورد تخصصی در حوزه پوست مو و زیبایی می‌باشد و تمامی خدمات خود را در این زمینه توسط دستگاه‌های مجهز و مدرن ارائه می‌دهد.

خدمات:

 •  زاویه سازی صورت با فیلر
 • هایفوتراپی و کربوکسی تراپی
 •  پلاسماجت
 • درمان جای جوش و سوختگی
 • تزریق ژل لب روسی
 • زاویه سازی فک

آدرس: اصفهان، خیابان توحید میانی، قبل از چهار راه پلیس، مقابل اداره ثبت، ساختمان آریا، طبقه 1

شماره تماس: 36284487-031

دکتر افشین مرتضوی

دکتر افشین مرتضوی

دکتر افشین مرتضوی یکی از بهترین متخصصان پوست و مو و همچنین یکی از بهترین متخصصان زاویه سازی صورت با فیلر در کشور شناخته می‌شود. ایشان تجربه و مهارت فوق العاده بالایی در حوزه پوست و مو داشته و توانسته است با ارائه خدمات با کیفیت رضایت مراجعه کنندگان خود را به دست آورد. ناگفته نماند که دکتر افشین مرتضوی همواره تمامی استانداردهای زیبایی را در نظر گرفته و مطابق آن خدمات با کیفیت و حرفه‌ای را در حوزه پوست و مو ارائه می‌دهد. ناگفته نماند که دکتر افشین مرتضوی دوره تخصصی خود را در حوزه پوست و مو در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده است.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت با فیلر
 •  زاویه سازی فک
 • بلفاروپلاستی و مزوتراپی
 • پاک کردن تاتو
 • لیزر موهای زائد
 • درمان چین و چروک
 • تزریق بوتاکس و ژل

آدرس: کرج، خیابان طالقانی شمالی، روبروی بلوار ماهان، کوچه مرجان، کوچه میرزایی، ساختمان امام رضا، طبقه 4

شماره تماس: 32245247-026

دکتر ندا معروفی

دکتر ندا معروفی

دکتر ندا معروفی با داشتن 10 سال سابقه کاری درخشان در حوزه هارمونی چهره یکی از بهترین متخصصان در حوزه پوست و مو و زیبایی شناخته می‌شود و توانسته است جزو بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر نیز شناخته شود. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و تمامی خدمات پزشکی و زیبایی خود را تحت نظر این سازمان ارائه می‌دهد.

خدمات:

 • زاویه سازی و تزریق بوتاکس
 • تزریق ژل لب روسی
 • درمان مشکلات پوستی
 • درمان انواع ضایعات پوستی
 • اصلاح فرم بینی

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو شرقی، پلاک 43، واحد 7

شماره تماس: 02126654500

دکتر ندا پژوهی

دکتر ندا پژوهی

دکتر نژاد پژوهی متخصص و پزشک پوست، مو و زیبایی می‌باشد و توانسته است بورد تخصصی خود را در این زمینه با نمره بالا دریافت کند. ایشان در تلاش است با ارائه تکنیک‌های جدید پزشکی و استانداردهای جدید زیبایی خدمات با کیفیت را در حوزه زاویه سازی صورت و فک ارائه دهد و رضایت مشتریان خود را در این زمینه به دست آورد. ناگفته نماند که ایشان سابقه کاری فوق العاده درخشانی در رابطه با درمان ریزش مو نیز دارد و توانسته است صدها پرونده موفق را در این زمینه پشت سر بگذارد.

خدمات:

 • زاویه سازی صورت و فک
 • درمان ریزش مو و هایفوتراپی
 • تزریق ژل لب روسی و طبیعی
 • تزریق بوتاکس و درمان چین و چروک اطراف چشم
 • جوانسازی صورت و مزوتراپی
 • لیفت ابرو و صورت

آدرس: تهران،  پایین تر از میدان ولیعصر، جنب پاساژ ایرانیان، کوچه صومعه سرا، پلاک 15، طبقه 4، واحد 5

شماره تماس: 02188945723

اقدامات لازم قبل از زاویه سازی صورت

 • قبل از زاویه سازی صورت از داروهایی که خون را رقیق می کنند، استفاده نکنید.
 • در مرحله اول باید بهترین دکتر زاویه سازی صورت را انتخاب کنید. بعد از سپری کردن این مرحله باید به مطب پزشک مراجعه کنید و نمونه کار های پزشک را مشاهده کنید و گفت و گوی لازم را انجام دهید.
 • از نوشیدن مشروبات الکلی بپرهیزید.

اقدامات لازم بعد از زاویه سازی صورت

 • به مدت 14 روز هنگام خوابیدن و استراحت، دو بالشت زیر سر خود قرار دهید.
 • برای کاهش میزان تورم و التهاب نواحی تزریق شده از کمپرس آب یخ استفاده کنید.
 • دارو هایی که پزشک تجویز کرده است را در ساعات تعیین شده، استفاده کنید.
اقدامات لازم بعد از زاویه سازی صورت

آیا زاویه دار کردن صورت از روش، تزریق چربی مناسب است؟

امروزه تزریق چربی یکی از محبوب ترین روش ها، برای حفظ زیبایی اندام چهره افراد می باشد. یکی از پر کاربرد ترین آن ها زاویه سازی فک است. همچنین تزریق چربی، زاویه استخوان و فک پایین را نیز تقویت می کند. روش تزریق چربی به دلیل این که چربی از بدن زیباجو گرفته می شود، هیچ عارضه ای را به دنبال نخواهد داشت و در کانتورینگ نتیجه رضایت بخشی را به نمایش خواهد گذاشت.

ماندگاری زاویه سازی صورت با چربی

برای زاویه سازی صورت خود می توانید به بهترین دکتر تزریق چربی در تهران مراجعه کنید. در مقایسه با دیگر روش های تزریق، ماندگاری تزریق چربی بسیار بالا بوده و روشی کاملا ایمن و مطمئن محسوب می شود.

عوارض زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی

در ادامه به عوارض زاویه سازی صورت با روش تزریق چربی آشنا خواهیم کرد:

 • احساس درد بیش از اندازه بعد از تزریق چربی
 • ایجاد کبودی و ورم در ناحیه تزریق چربی
 • عفونت در نواحی که چربی از آن استخراج شده است.
 • خون ریزی شدید در ناحیه استخراج چربی
 • عدم تقارن زاویه های صورت با یکدیگر
 • بروز التهابات در نواحی تزریق چربی

کلام آخر

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر زاویه سازی صورت با فیلر آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (10 امتیاز)

فائزه میرزایی

سلام من فائزه میرزایی هستم و علاقه زیادی به تولید محتوای حوزه سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند توانسته باشم به شما در زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمک کنم.
دکمه بازگشت به بالا