عمومی

بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم پنج تا از بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. اغلب افراد با افزایش سن برای زیباتر شدن و جوانسازی پوست و از بین چین و چروک درمان های زیبایی غیرتهاجمی را می پسندند که یکی از رایج ترین روش های درمان زیبایی برای این منظور تزریق ژل و بوتاکس است که بایستی توسط پزشک متخصص که در این زمینه های دوره های لازم را گذرانده انجام شود.

دوره تزریق ژل و بوتاکس

برای انجام تزریق يل و بوتاکس به منظور جوانسازی پوست بایستی به پزشکی که دوره های لازم در این زمینه را گذرانده و گواهینامه معتبر دریافت کرده مراجعه کنید. بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان دوره های آموزشی درمان زیبایی را به صورت کلاس های تئوری و عملی برگزار می کند و پزشکان و کادر درمان با شرکت در دوره تزریق ژل و بوتاکس تمامی نکات و فوت و فن های زیبایی را آموزش می بینند. این افراد همچنین در صورت بروز هرگونه عوارض بعد از تزریق با روش های درمان و مقابله با آن آشنایی داشته و از بروز هر گونه عوارض خطرناک جلوگیری می کنند.

بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان در این دوره آموزشی تمامی معهرات های لازم منطبق با بازار کار را توسط اساتید متخصص به متقاضیان ارائه می دهد و در انتهای دوره نیز به مهارت جویان گواهینامه های معتبر بین المللی ارائه می دهد.

دوره تزریق ژل و بوتاکس

بوتاکس چیست؟

بوتاکس نوعی سم به نام بوتولینوم است که به منظور جوانسازی و از بین بردن چین چروک نواحی مختلف صورت نظیر پیشانی، اطراف ابرو، خطوط اخم و غیره توسط پزشک متخصص تزریق می شود. این درمان علاوه بر زیبای برای درمان مواردی نظیر میگرن، اسپاسم عضلانی، تعرق بیش از حد، درمان انحراف چشم و غیره نیز کاربرد دارد. تزریق بوتاکس در صورت یک روش درمان زیبایی غیر تهاجمی می باشد که بعد از تزریق و بعد از گذشت کوتاه ترین زمان ممکن تاثیر گذاری آن بر نواحی تحت درمان را مشاهده خواهید کرد پزشک برای انجام آن با کمک یک سوزن بسیار ظریف بوتاکس را به نواحی خاصی تزریق می کند توجه داشته باشید که پزشک در دوره های تزریق ژل و بوتاکس چگونگی تزریق در نواحی مختلف صورت را به درستی آموزش دیده است. این درمان غیر تهاجمی بوده و هیچگونه عوارض جانبی ندارد و تنها ممکن است نواحی تزریق اندکی متورم شود که بعد از گذشت 2 ساعت کاملا بهبود پیدا می کند. تزریق بوتاکس اگرچه نوعی درمان زیبایی محسوب می شود ولیکن کاملا تخصصی بوده و بایستی توسط کادر درمان و پزشکان آموزش دیده تزریق شود.

ژل چیست؟

تزریق ژل یکی دیگر از درمان های زیبایی غیر تهاجمی می باشد که برای حجیم کردن نواحی مختلف صورت و از بین بردن چین و چروک استفاده می شود. این درمان زیبایی به دلیل بی خطر و بدون عارضه جانبی بودن مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است و فرایند درمان این متد زیبایی به منظور رسیدن به نتیجه مطلوب نهایی بایستی توسط افراد با مهارت که دوره آموزشی آن را در بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان گذرانده صورت بگیرد.

ژل ها مواد شیمیایی و زیستی هستند که در تمام دنیا برای موارد مختلفی در درمان زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، با تزریق ژل در نواحی مختلف پوست می توان ضمن از بین بردن چین و چروک حجم از دست رفته آن نواحی را نیز به پوست صورت برگرداند. اگرچه این روش درمان کاملا بی خطر و بدون هرگونه عوارض خطرناکی می باشد ولیکن روند درمان بایستی توسط پزشک متخصص و در کلینیک های معتبر انجام شود، پزشکان و کادر درمانی که در این زمینه زیبایی فعالیت می کنند دوره های آموزشی لازم برای تزریق ژل و بوتاکس را گذرانده و گواهینامه معتبر بین المللی دریافت کرده اند و در طول دوره تمامی نکات لازم را در این زمینه آموزش دیده اند.

5 تا از بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان را بشناسید!

آموزشگاه ایران فیشیال

آموزشگاه ایران فیشیال

با توجه به نیاز روزافزون در حوضه زیبایی و وجود متقاضیان فراوان، رشته فیشیال یکی از بهترین رشته هایی است که می تواند برایتان یک کسب و کار با درآمد عالی باشد. فیشیال از فعالیتهایی است که بسیار جذاب و البته پر درآمد است. از اینرو علافمندان به فیشیال با جستجوی عباراتی مانند بهترین آموزشگاه فیشیال، بهترین آموزشگاه فیشال، بهترین دوره آموزشی فیشال و عبارات مشابه دنبال بهترین دوره آموزشی فیشیال در تهران و دیگر شهرستانها می باشند. شما با گذراندن دوره آموزش فیشیال میتوانید در این زمینه تبحر لازم را کسب کنید. شرکت کنندگان پس از پایان دوره فیشیال تسلط کامل بر مباحث پوست و دستگاههای زیبایی اتاق پوست خواهند داشت. پس از گذراندن دوره فیشیال میتواند بطور مختلف کسب درامد بسیار خوبی داشته باشد. بعنوان مثال مشغول به کار در مکانهایی مانند مطبها و کیلینیکهای زیبایی، دارو خانه ها بعنوان مشاور پوست و یا بصورت مستقل در سالن های زیبایی کار کند.

خدمات:

 • دوره آموزشی ماساژ
 • دوره آموزشی فیشیال
 • دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس
 • دوره آموزشی پاکسازی پوست
 • دوره آموزشی لیزر موهای زائد

آدرس: اصفهان، خیابان میر، نبش خیابان جهانگیرخان قشقایی، چهارراه آب 250، پلاک 79

شماره تماس:

09394676225

آکادمی باران رحمتی

آکادمی باران رحمتی

آکادمی باران رحمتی از سال 1392 کار خود را در مرکز زیبایی باران به عنوان یک مجموعه فعال در حوزه پوست و زیبایی و لیزر آغاز نمود. آکادمی باران رحمتی در این مسیر تلاش نمود که استانداردهای بالای کیفی و کمی را در اجرای دوره های خود رعایت نماید. از این‌رو فاکتورهای مهمی مانند کیفیت تدریس، نحوه تدریس، کیفیت اجرا، کیفیت فضای تدریس و اجرا و…به شکل ایده آل نزدیک و نزدیک تر شود.
آموزش دوره های پوست و زیبایی را شروع کرد و در ادامه به دلیل رعایت استانداردهای بالا در زمینه آموزش به سرعت در کل کشور مورد استقبال قرار گرفت به گونه ای که ازدحام درخواست ها موجب شد که دوره های آموزشی از تهران به شهرهای دیگری مانند اصفهان، مشهد، شیراز، کرمانشاه، بندرعباس ،کرمان، یزد، همدان ، رشت، اردبیل و ساری و تبریز منتقل شود تا هنرجویان و کاراموزان عزیز در سراسر کشور بتوانند از دوره های با کیفیت در سراسر کشور بهره مند شوند.محبوبیت آکادمی باران رحمتی را می توان در رعایت شاخص های متعددی دنبال کرد. از مهمترین آنها می توان به موارد ذیل اشاره داشت:
استفاده از بهترین اساتید کشور: آکادمی باران رحمتی در انتخاب اساتید خود وسواس زیادی دارد. استفاده از اساتید معروف و صاحب سبک می تواند در رشد هنرجویان و کاراموزان نقش بی بدیلی داشته باشد.
استفاده از مدیران اجرایی قوی در کنار اساتید دوره ها: یکی دیگر از دلایلی است که موجب می شود هنرجوهای عزیز با ارامش بیشتری در دوره حاضر باشند و با کیفیت بیشتری از دوره خود لذت ببرند.
امکانات جنبی: مانند استفاده از لباس و فرم های مناسب و با کیفیت، تغذیه مناسب به همراه میان وعده در کنار تکریم هنرجویان از ابتدا تا انتهای دوره که یک آرامش نسبی را برای هنرجویان فراهم می آورد.
متقاضیان پس از شرکت در دوره‌ها می‌توانند مدرک دوره ها را دریافت کنند. برای دریافت این مدرک لازم است تا آموزشگاه معتبری که ارائه‌دهنده آن است، انتخاب شود. مدرک معتبر برای این دوره از طرف سازمان فنی و حرفه‌ای کشور ودانشگاه صادر می‌شود. شرکت‌کنندگان پس از دریافت این مدرک، می‌توانند به‌صورت مستقل یا در کنار پزشکان شروع به فعالیت کنند.
پشتیبانی نامحدود: پشتیبانی از هنرجویان و کاراموزان عزیز آکادمی باران رحمتی در گروه های تخصصی.

ساعت کاری: از شنبه تا جمعه _11تا 8 شب

خدمات:  

 • دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس
 • تزریق انواع مزو ژل ها و پروفایلو و جالپرو ووو
 • تکنیک MD کد
 • فیشال و پاکسازی
 • چال گونه
 • لیزر موهای زائد
 • مزوتراپی و هیرفیلر مو
 • خال برداری و پلاسما جت
 • تزریق چربی صورت و بدن و تخلیه غبغب و بدن
 • کاشت نخ لیفت و pdo
 • کاشت مو و ابرو ریش  ، لابیاپلاستی ،زیبایی وژان
 • کامپوزیت و پر کردن دندان ، بلفاروپلاستی پلک
 • سانترال لب
 • اتوپلاستی
 • جراحی لیفت شقیقه و چشم گربه ای، میکرونیدلینگ و مزونیدلینگ و تکنیک پوست کره ای و کامپو تراپی

آدرس تهران شعبه اول: سعادت آباد بلوار دریا خیابان پنجم
شعبه دوم: تهران میرداماد

آدرس اصفهان شعبه اول: خانه اصفهان خیابان گلخانه
شعبه دوم: شاهین شهر خیابان عطار نبش چهارم

شماره تماس: 0939593454509366128808

وبسایت: academybaran.com

سرفصل دوره کامل تزریق ژل و بوتاکس

تمامی سرفصل هایی که در بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان برای آموزش این درمان زیبایی ارائه می شود براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و با بهره مندی از اساتید مجرب کلیه سرفصل ها در زمان تعیین شده به صورت تئوی و کارگاهی آموزش داده می شود از جمله سرفصل های ارائه شده در این دوره می توان به تزریق ژل خنده، تزریق ژل لب، زاویه سازی فک با تزریق ژل، بوتاکس پیشانی، درمان چروک صورت و غیره اشاره کرد. در این دوره مهارت تزریق ژل و بوتاکس و تمامی تکنیک هایی که باید در حین فرایند این درمان به کار برند زیر نظر اساتید مجرب به به پزشکان اموزش داده می شود.

سرفصل دوره کامل تزریق ژل و بوتاکس

چه کسانی می تواتند در دوره تزریق ژل و بوتاکس شرکت کنند؟

تنها افرادی که می توانند برای شرکت در این دوره ها به بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان مراجعه و ثبت نام کنند پزشکان و کادر درمان مانند پرستار و ماما هستند. این افراد با شرکت در دوره های تزریق ژل و بوتاکس می توانند مجوز این درمان های زیبایی را دریافت کرده و در این زمینه فعالیت داشته باشند. توجه داشته باشید که کلاس های این دوره آموزشی به صورت خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود که البته این مورد در تعیین هزینه پرداختی برای کلاس ها تاثیرگذار خواهد بود.

امتیازات دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس

افرادی که در بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان در این دوره درمان زیبایی شرکت می کنند از امتیازات ذیل بهره مند خواهند شد:

 • گذراندن دوره با آموزش تخصصی زیر نظر اساتید با تجربه و با مهارت بالا
 • آموزش دوره در کلاس های تئوری و کارگاهی
 • یادگیری تمامی نکات جزئی و طلایی مربوط به تزریق ژل و بوتاکس براساس سرفصل های تعیین شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای
 • دریافت مدرک فنی وحرفه ای و مدرک بین المللی در پایان دوره
 • امکان در آمدزایی
امتیازات دوره آموزشی تزریق ژل و بوتاکس

کلام آخر

در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 5 تا از بهترین آموزشگاه تزریق ژل و بوتاکس در اصفهان را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که آموزشگاه های نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است که تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا