بیماری ها

بهترین دکتر زنان در یوسف آباد【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر زنان در یوسف آباد آشنا کنیم. زنانی که دچار بیماری هایی در دستگاه تناسلی خود می شوند باید به دکتر زنان جهت درمان این بیماری ها مراجعه نمایند. متخصص زنان و زایمان پزشک و جراحی می باشد که بیماری های مربوط به زنان و دستگاه تناسلی آن ها را تشخیص می دهد و درمان می کند. شما می توانید با مراجعه به بهترین دکتر زنان بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی خود را درمان کنید. ما در این مقاله، لیستی از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

متخصص زنان کیست؟

متخصص زنان پزشک و جراحی می باشد که بیماری های مربوط به زنان و دستگاه تناسلی آن ها را تشخیص می دهد و آن بیماری ها را درمان می کند. متخصص زنان و زایمان در زمینه ارزیابی و ارتقاء سلامت عمومی زنان نقش بسیار مهمی دارد. دکتر زنان بیماری های دستگاه تناسلی و پستان زنان را تشخیص می دهد و درمان می‌کند و همچنین مراقبت و پیگیری قبل، حین و بعد از زایمان را انجام می دهد.

دکتر زنان قادر به تشخیص و درمان بیماری های زنان مانند قاعدگی دردناک، سرطان تخمدان، عفونت دستگاه تناسلی، نزدیکی دردناک، بیماری های رحم و دهانه رحم، عفونت های مقاربتی و … می باشد. متخصص زنان همچنین در زمینه بارداری و زایمان زنان نیز تخصص دارند، همچنین بیماری‌های مربوط به این بخش را تشخیص می دهند و آن را درمان می کند.

 متخصص زنان کیست؟

ویژگی های بهترین دکتر زنان در یوسف آباد

افراد باید سعی کنند بهترین دکتر زنان را برای درمان بیماری‌های خود انتخاب کنند. برخی از ویژگی های بهترین دکتر زنان در یوسف آباد را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید پزشک خود را راحت تر انتخاب کنید. برخی از این ویژگی ها عبارتند:

 • یکی از مهم ترین معیار های انتخاب متخصص زنان بورد تخصصی وی می باشد. مدرک تخصص پزشک نشان‌دهنده میزان مهارت، دانش و آگاهی ایشان در آن زمینه می باشد. پس شما باید سعی کنید به پزشکی مراجعه نمایید که دارای مدرک تخصصی باشد.
 • یکی از ویژگی های بهترین دکتر زنان در یوسف آباد تجربه ایشان می باشد. یک دکتر زنان خوب کسی است که دارای تجربه و سابقه کاری بسیاری می باشد. پس شما باید به پزشکی مراجعه نمایید که در حیطه فعالیت خود دارای تجربه و سابقه کاری بسیاری است.
 • به دلیل این که افراد خصوصی ترین مشکلات و بیماری های خود را با متخصص زنان در میان می گذارند باید پزشکی را انتخاب کنند که دارای اعتبار و اعتماد باشد و بدون هیچ دغدغه و نگرانی افراد بیماری های خود و مشکلات جنسی خود را بیان کنند.
 • بیمارستان و مرکزی که بهترین دکتر زنان در یوسف آباد در آن مشغول به فعالیت می باشد باید معتبر باشد. پزشکی را انتخاب کنید که در مراکز و بیمارستان های معتبری مشغول به فعالیت هستند.
 • بهترین متخصص زنان باید به مشکلات افراد گوش دهند و با صبر و حوصله بسیاری به سوالات آنان پاسخ دهد و باید اخلاق و رفتار مناسبی در برخورد با بیماران خود داشته باشد.

5 تا از بهترین دکتر زنان در یوسف آباد را بشناسید!

دکتر عاطفه الهویی نظری

دکتر عاطفه الهویی نظری

دکتر عاطفه الهویی نظری جراح و متخصص زنان، زایمان و نازایی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران میبباشد.

دوشنبه / پنج شنبه ۱۰ تا ۱۲ صبح

خدمات:

 • تزریق چربی به ناحیه تناسلی
 • لابیا ماژور و داخل واژن جهت جوانسازی و تنگ کردن واژن
 • لیفت، تنگ کردن و روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی
 • جوانسازی و رفع شلی ناحیه تناسلی
 • درمان زگیل تناسلی
 • درمان نازایی با IUI
 • زایمان بدون درد و سزارین

آدرس 1: تهران -16 متری امیری – ابتدای سی متری جی – جنب نانوایی لواشی – پلاک 10 – طبقه اول-واحد٢

شماره تماس:

02166287686

02166661879

09036830686

آدرس 2: بلوار سعادت آباد کوچه ۳۲ غربی پلاک ۱۱۲ طبقه دوم

شماره تماس:

02188684544

09199222408

وب سایت: drnazariatefeh.com

دکتر زنان به درمان چه بیماری هایی می پردازد؟

تنبلی تخمدان یا سندروم تخمدان: تنبلی تخمدان یکی از بیماری های شایع در خانم هایی می باشد که در سنین باروری هستند. تخمدان ها فولیکول هایی را تولید می کنند و توانایی آزادسازی منظم تخمک را از دست می دهند. در این بیماری خانم ها پریود های نامرتب یا بیش از حد طولانی را تجربه می کنند.

انواع کیست های تخمدانی و فیبروئید های رحمی: یکی از بیماری هایی که دکتر زنان به درمان آن می پردازد کیست ها و فیبروئید ها هستند. گاهی اوقات رشد بافت های ناخواسته ای از این دست درون دستگاه تولید مثل سبب دردها و مشکلات بسیاری برای خانم ها می شود و این بیماری توسط دکتر زنان تشخیص داده و درمان می شود.

عمل هیسترکتومی و بستن لوله ها: در برخی از مواقع دکتر زنان به این نتیجه می‌رسد که طی عملی به نام هیسترکتومی تخمدان های رحم و در برخی از موارد دهانه رحم را جراحی کند و بردارد و در موارد دیگری نیز این اتفاق به خواست بیمار انجام می شود و پزشک سعی می کند لوله های فالوپ را ببندد و از باروری جلوگیری نماید.

مشاوره قبل، حین و بعد از بارداری: دکتر زنان بدن بیمار را برای بارداری بررسی می کند و توصیه هایی را در این باره به وی ارائه می دهد.

مشاوره سقط جنین: زمانی که پدر و مادر به هر دلیلی مانند نقص ژنتیکی جنین و یا شرایط پزشکی خاص مادر تصمیم به سقط جنین گرفته اند و بر سر آن اختلاف وجود دارد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر زنان و زایمان در غرب تهران از ایشان کمک بگیرند.

 دکتر زنان به درمان چه بیماری هایی می پردازد؟

زمان مراجعه به دکتر زنان

برای انجام تست های دوره ای افراد باید به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه نمایند. دختر ها بعد از بلوغ باید از سنین 13 تا 15 سالگی مراجعه به دکتر زنان را آغاز کنند. مراجعه ها باید به طور منظم ادامه داشته باشند. بسیاری از خانم ها در برخی از مواقع در ناحیه زیر شکم خود احساس درد دارند این درد می تواند به دلیل بروز مشکلات در اندام های تناسلی ایجاد شده باشند که باید افراد در این مواقع به بهترین دکتر زنان در تهران مراجعه نمایند.

همچنین زمانی که افراد دارای پریود های نامنظم هستند و یا درد بسیاری در هنگام پریودی دارند باید حتما هر چه سریع تر به دکتر زنان مراجعه نمایند. افرادی که در حین برقرار کردن رابطه دچار درد بسیاری می شوند و این درد طبیعی نیست باید به دکتر زنان مراجعه کنند. همچنین کسانی که در هنگام ادرار دچار درد و سوزش شده‌اند باید هر چه سریع تر به پزشک جهت تشخیص و درمان بیماری مراجعه کنند.

کلام آخر

متخصص زنان پزشکی است که به بیماری های زنان و همچنین بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی زنان می پردازد. افرادی که دچار بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی می باشند می توانند به بهترین دکتر زنان مراجعه نمایند تا دکتر زنان بیماری افراد را تشخیص دهد و آن ها را درمان کند. متخصص زنان همچنین مراقبت و پیگیری قبل، حین و بعد از زایمان را انجام می‌دهد و قادر به تشخیص و درمان بیماری‌های زنان مانند قاعدگی دردناک، عفونت دستگاه تناسلی، بیماری های رحم و … می باشد. برای درمان بیماری های خود سعی کنید به متخصص مراجعه کنید و تمام تلاش خود را بکنید تا به بهترین دکتر زنان مراجعه کنید.

از شما بسیار ممنونیم که تا پایان این مقاله همراه ما بودید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر زنان در یوسف آباد آشنا کند، امیدواریم این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

سمیه اسدی

سلام، من سمیه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی و عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم مطالب مفیدی برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته باشم و خوش حال میشم نظرات و پیشنهادات خودتونو برام کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا