کاشت مو

10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در الهیه⭐【سال1403】✅

10 مورد از بهترین دکتر کاشت مو در الهیه از نظر سایت پزشکا:

 • دکتر کامران جزایری (مریم غربی)
 • دکتر مسعود مرادی ( خیابان فرشته)
 • دکتر سعید رضا یوسف (خیابان مریم شرقی)
 • دکتر مهدی پیله‌ور (اتوبان مدرس)
 • دکتر شیدا شمس ( خیابان الهیه)

یکی از مهم ترین ویژگی‌ های ظاهری هر فرد مو می‌ باشد که در صورت کم پشتی به مرور شروع به ریزش می‌ کند. مطمئنا این عارضه زیبایی شما را تحت تاثیر قرار داده و می‌ تواند با گذر زمان طاسی سر را با خود به همراه داشته باشد. موضوع امروز مقاله‌ خود را به معرفی بهترین دکتر کاشت مو در الهیه اختصاص دادیم. در ادامه نیز به جدیدترین و نوین‌ ترین روش‌ های کاشت مو اشاره خواهیم داشت. اگر شما قصد دارید با پزشکان مجرب در این حوزه آشنا شوید، برای کسب اطلاعات بیشتر با پزشکا همراه بمانید.

بهترین دکتر کاشت مو در الهیه کیست؟

به نظر شما چرا قبل از انجام کاشت مو شناخت ویژگی‌ ها و مشخصات بهترین دکتر کاشت مو در الهیه اهمیت دارد؟ اگر عمل کاشت توسط متخصصان مجرب صورت پذیرد، در این خصوص نتیجه‌ نهایی نیز موفقیت‌ آمیز خواهد بود. به همین خاطر توصیه می‌ کنیم اگر شما قصد انجام این کار را دارید، حتما باید یک سری از تحقیقات لازم را در رابطه با پزشک متخصص به جا آورید. بهترین دکتر کاشت مو در تهران همواره از تکنیک‌ های جدید و بسیار موثر استفاده می‌ کند. کاشت مو دارای یک سری از تکنیک‌ های قدیمی مانند کاشت نواری و تکنیک‌ های جدید است که هر ساله این روش‌ ها در کنگره‌ های بین‌المللی ابداع می‌ شوند.

از این رو پزشک علاوه بر مهارتی که دارد، باید دانش خود را به روز نگه داشته و در این کنگره‌ های بین‌ المللی شرکت نماید. بهره‌ مندی از فناوری‌ های جدید موجب می‌ شود که درصد خطا به میزان قابل توجهی کاهش پیدا کند. ارتباط صمیمانه با بیمار از دیگر خصوصیات بهترین دکتر کاشت مو در الهیه می‌ باشد. پزشکان زیبایی که در رابطه با سلامت پوست و مو به فعالیت پرداخته و خدمات ارائه می‌ نمایند، حتما باید یک جلسه‌ مشاوره با بیماران خود داشته باشند تا بتوانند سطح انتظارات آن ها را بسنجند.

مهارت و تجربه‌ کافی در این زمینه نیز نکته‌ بسیار مهمی است. در واقع ما به کسی می‌ توانیم پزشک مجرب و متخصص بگوییم که سال‌ ها در حوزه‌ کاشت مو تجربه داشته و در صورت برخورد با کوچک ترین مشکل بتواند به راحتی آن را حل کند. پزشکی که دارای بیش از 10 سال تجربه و مهارت در حوزه‌ کاشت مو باشد، مطمئنا در این زمینه مفید عمل کرده و مورد اعتماد خواهد بود.

بهترین دکتر کاشت مو در الهیه کیست؟

جدیدترین و بهترین روش کاشت مو

معمولا بهترین دکتر کاشت مو در الهیه به دنبال نوین‌ ترین و جدیدترین راهکارها برای انجام این گونه از خدمات می‌ باشد. کاشت مو به روش انتقال واحدهای فولیکولی یکی از موثرترین راهکارهایی است که از مزایایی همچون پر کردن بخش‌ های خالی سر با موهای سایر نقاط بدن برخوردار می‌ باشد. در حقیقت این روش کاشت که به منظور انتقال واحدهای فولیکولی میکروسکوپی انجام می‌ شود، در ایران و سایر کشورهای اروپایی بسیار مرسوم شده است. در این روش پزشک متخصص به برداشت و پس از آن کاشت گرافت ها با بهره‌ مندی از یک سری ابزارهای کوچک می‌ پردازد که به موجب آن سوراخ‌ هایی کمتر از 1 میلی متر بر روی سر ایجاد می‌ کند.

این نوع کاشت بعد از جراحی درد بسیار کمتری داشته و زمان بهبودی آن سریع می‌ باشد. کاشت FUE قابل اعمال بر روی سر تمامی افرادی است که از تراکم موهای کمی برخوردار هستند. انتقال واحدهای فولیکولی با توجه به نبود زخم‌ های قابل توجه به بخیه نیز نیازی ندارد. از این رو پزشک هیچ گونه بخیه‌ ای بر روی سر اعمال نمی‌ کند و این زخم‌ ها در عرض یک روز کاملا خوب می‌ شوند و در طی یک هفته هیچ ردی از آن ها باقی نمی‌ ماند.

اگر شما می‌ خواهید که به یک نتیجه‌ موفقیت‌ آمیزی دست پیدا کنید، باید این روش را در طی 3 یا 4 جلسه و با فاصله‌ یک ماه انجام دهید. به طور بالقوه می‌ توانیم بگوییم که یکی از مورد اعتمادترین و بهترین روش‌ هایی که توسط بهترین دکتر کاشت مو در الهیه انجام می‌ شود، روش FUE می‌ باشد. اگر شما در منطقه‌ ولیعصر زندگی می‌ کنید، می‌توانید به بهترین دکتر کاشت مو در ولیعصر مراجعه کنید.

10 تا از بهترین دکتر کاشت مو در الهیه را بشناسید!

دکتر کامران جزایری

دکتر کامران جزایری

دکتر کامران جزایری از فارغ‌ التحصیلان دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه تهران می‌ باشد. ایشان در سال 1379 موفق گردید تا دانشنامه تخصصی پوست و مو خود را از دانشگاه تهران بیمارستان رازی اخذ کند و در سال 1380 نیز به عنوان متخصص پوست، کلینیک شخصی و مجزای خود را احداث کرد. ایشان یکی از پزشکان مجرب و متخصصی است که عضو سابق curriculum commitee, international society of hair restoration محسوب می‌ گردد.

خدمات:

 • پیوند مو
 • جراحی های زیبایی
 • تزریقات زیبایی
 • جوانسازی صورت

آدرس: تهران، الهیه، مریم غربی، مجتمع کویین سنتر، طبقه دوم اداری، واحد 203

دکتر مسعود مرادی

دکتر مسعود مرادی

دکتر مسعود مرادی دارای بیش از 10 سال سابقه‌ ارزنده می‌ باشد. ایشان تخصص اصلی خود را در حوزه‌ پوست و مو و جراحی زیبایی و لیزر اخذ نموده و یکی از پزشکان مجربی است که در بیمارستان رازی تهران به فعالیت می‌ پردازد. ایشان عضو هیئت درمانی دانشگاه تهران بوده و از بورد تخصصی این دانشگاه برخوردار است. وی عضو انجمن متخصصین پوست کشور هستند و در حال حاضر در مطب خود به ارائه‌ انواع خدمات زیبایی از جمله پیوند و کاشت مو می‌ پردازند.

خدمات:

 • درمان بیماری های پوست و مو و ناخن
 •  تزریق ژل و بوتاکس و تزریق چربی 
 • لیزرهای جوانسازی
 • مزوتراپی

آدرس: تهران، الهیه، خیابان فرشته، روبه روی مرکز خرید ملل، پلاک 94، طبقه اول

دکتر سعید رضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف

دکتر سعید رضا یوسف دارای بیش از 24 سال تجربه‌ تخصصی در حوزه‌ پوست و مو و زیبایی می‌ باشد. ایشان یکی از بهترین متخصصانی است که با بهره‌ مندی از دستگاه‌ های پیشرفته‌ آمریکایی و بدون هیچ گونه درد و خونریزی به اعمال پیوند و کاشت مو می‌ پردازد. دکتر یوسف عضو انجمن پزشکان ایران بوده و به ارائه‌ مشاوره‌ تخصصی نیز می‌ پردازد. ایشان بورد تخصصی خود را در حوزه‌ درماتولوژی اخذ نموده و از بهترین دانشگاه علوم پزشکی کشور فارغ التحصیل شده است.

خدمات:

 • کاشت مو، ابرو و ریش
 • رفع چین و چروک، پف تیرگی و گودی دور چشم
 • لیفت پوست و درمان سلولیت
 • جوانسازی طبیعی ۴ بعدی

آدرس: الهیه، خیابان مریم شرقی، خیابان امین، مجتمع smp, طبقه 2، واحد b

دکتر مهدی پیله ور

دکتر مهدی پیله ور

دکتر مهدی پیله‌ور از متخصصان خوب ما در حوزه‌ درماتولوژی و درمان بیماری‌ های پوستی می‌ باشد. ایشان از دکترای حرفه‌ ای پزشکی برخوردار بوده و دارای بیش از 42 سال تجربه‌ ارزنده و تخصصی در این حوزه است. وی به ارائه‌ انواع خدمات پوست و مو پرداخته و با مشاوره‌ خود، شما را در امر پزشکی به خوبی راهنمایی می‌ کند. دکتر پیله‌ور عضو انجمن پزشکان ایران بوده و مدرک تخصصی خود را نیز از دانشگاه علوم پزشکی کشور اخذ نموده است.

خدمات:

 • کاشت و پیوند مو
 • مزوتراپی
 • درمان لک های پوستی
 • جوانسازی پوست

آدرس: اتوبان مدرس، قبل از پارک وی، اولین ورودی الهیه، نرسیده به مریم شرقی، قبل از سوپر پروتئین، پلاک 9، طبقه 2، واحد 6

دکتر شیدا شمس

دکتر شیدا شمس

شیدا شمس به عنوان بهترین دکتر کاشت مو در الهیه شناخته می‌ شود. ایشان با بیش از 53 سال سابقه و مهارت در حوزه‌ طبابت و پزشکی به عنوان بهترین متخصص بیماری‌ های پوست و درماتولوژی محسوب می‌ گردد که از دکترای حرفه‌ ای پزشکی برخوردار است و مدرک تحصیلی خود را در بهترین دانشگاه‌ های علوم پزشکی اخذ نموده و در کنگره‌ های بین‌ المللی متعددی نیز شرکت کرده است.

خدمات:

 • درمان ریزش و خارش مو
 • کاشت مو و ابرو
 • مزوتراپی
 • مشاوره

آدرس: تهران، الهیه، خیابان فرشته، خیابان بیدارگرد شرقی، پلاک 12

توصیه های مراقبتی بهترین دکتر کاشت مو در الهیه

زمانی که پس از انجام کاشت مو مرخص می‌ شوید، بهترین دکتر کاشت مو در الهیه یک سری از توصیه‌ های مراقبتی را اعمال می‌ کند که حتما باید تمامی شرایط را رعایت کنید. پس از کاشت مو اگر کبودی، تورم، احساس سفتی و یا زخم‌ های کوچک را مشاهده کردید، طبیعی است. تنها باید نکات ایمنی را رعایت کرده تا دوره‌ نقاهت خود را پشت سر بگذارید.

از انجام دادن فعالیت‌ های سنگین بپرهیزید و قبل از نگفتن پزشک هیچ گاه موی سر خود را نشویید. سر خود را محکم تکان نداده و مراقب باشید تا ضربه‌ های شدید به آن وارد نشود. اگر به مصرف الکل، سیگار و یک سری از داروهای خاص می‌ پردازید، حتما باید پزشک خود را در جریان بگذارید. به هیچ عنوان به سراغ ضد عفونی کننده‌ ها و اسپری های خوشبو کننده نروید. به طور کلی برای این که دوران نقاهت راحتی داشته باشید، باید به توصیه‌ پزشک خود عمل کنید.

توصیه های مراقبتی بهترین دکتر کاشت مو در الهیه

عوامل موثر در ماندگاری کاشت مو

در واقع ماندگاری کاشت مو به تخصص، مهارت و تجربه‌ پزشک مورد نظر شما بستگی دارد. پزشک باید به تراکم موهای کاشته شده توجه کرده و بداند که چه تعداد گرافت‌ های پیوندی برای مو لازم است. جنس و نوع ضخامت فولیکول‌ های پیوندی و استفاده نمودن از روش‌ های مناسب جهت پوشش دهی ناحیه‌ طاسی سر به فولیکول‌ های پیوند شده از عوامل مهم و ضروری هستند که بر ماندگاری کاشت مو تاثیر به سزایی می‌ گذارند. مراقبت‌ های پس از ترمیم نیز در این حوزه می‌ تواند بسیار موثر عمل کند.

جمع بندی نهایی

در پایان باید بگوییم که کاشت مو یکی از موثرترین و بهترین راهکارها جهت مقابله با طاسی و کم پشتی موی سر می‌ باشد. اگر شما می‌ خواهید که نتیجه‌ طبیعی و موفقیت‌ آمیزی برای خود به همراه آورید، حتما باید به بهترین دکتر کاشت مو در الهیه مراجعه کنید.

از شما ممنونم که تا این بخش از مقاله با ما همراه بوده‌ اید. اگر سوالی و یا نظری در این باره دارید، آن را در قسمت دیدگاه‌ ها مطرح کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

مریم نادری

سلام، من مریم نادری هستم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت پزشکا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.
دکمه بازگشت به بالا