زیباییلیزر موهای زائد

بهترین مرکز لیزر در هفت تیر【سال1402】❤️ + لیست 5 تایی

در این مقاله 5 تا از بهترین مرکز لیزر در هفت تیر را به شما معرفی می کنیم. امروزه از بین بردن موهای زائد یکی از دغدغه های اصلی افراد می باشد. روش های زیادی برای از بین بردن آن ها وجود دارد که شامل اپیلاسیون، اصلاح موها، وکس و شیو کردن آن هاست. این روش ها دائمی نیستند و باعث تیرگی نواحی مختلف بدن می شوند، اما لیزر برخلاف روش های دیگر این موهای زائد را برای طولانی مدت از بین می برد. حجم موها در جلسات اول بسیار کم می شوند و از جلسات بعدی رفته رفته از بین می روند.

لیزر چیست؟

لیزر در واقع یک پرتو نوری پرقدرت است که در طول موج های مختلف کاربردهای متفاوتی دارد. در ریشه هر تار مو رنگدانه هایی به نام ملانین وجود دارد که لیزر روی آن ها تاثیر می گذارد و باعث می شود ریشه این موها نابود شوند. به همین جهت هرچقدر موی افراد تیره تر و ضخیم تر باشد اثرات بهتری روی آن می گذارد. لیزر فقط روی نقاطی که خود فرد انتخاب می کند اثر می گذارد و خطری برای نقاط مجاور آن ندارد و هم چنین فقط زیر پوست اثر می گذارد و باعث سوختگی روی سطح پوست نمی شود. لیزر باعث کاهش موهای زائد بدن می شود ولی به صورت صددرصد آن را ریشه کن نمی کند.

انواع دستگاه های لیزر

دستگاه های لیزر انواع مختلفی دارند که هرکدام برای افراد خاصی مناسب است. این دستگاه ها هم برای مصرف خانگی و هم حرفه ای درست شده اند. به صورت کلی 5 نوع دستگاه لیزر وجود دارد که شامل موارد زیر است:

1- دستگاه الکساندریت: این دستگاه یکی از قوی ترین دستگاه ها در لیزر موهای زائد است. این دستگاه برای افرادی مناسب است که پوست روشنی داشته باشند و در پوست های تیره باعث ایجاد لک های پوستی می شود.

2- دستگاه دایود: این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر لیزر طول موج بیشتری دارد و می تواند به عمق پوست نفوذ کند و موهای زائد را از بین ببرد.

3- دستگاه لیزر ND Yag: این دستگاه با دو طول موج متفاوت لیزر موهای زائد را انجام می دهد. یکی از این طول موج ها موهای زائد در عمق پوست را از بین می برد و دیگری روی موهای سطح پوست تاثیر می گذارد.

4- دستگاه لیزر IPL: این دستگاه با طول موج های متفاوت روی فولیکول های مو تاثیر می گذارد و آن ها را از بین می برد.

5- دستگاه لیزر روبی: این دستگاه از قدیمی ترین دستگاه های لیزر موهای زائد است که باعث تیره شدن پوست افراد می شود.

انواع دستگاه های لیزر

ویژگی های بهترین مرکز لیزر در هفت تیر

بهترین مرکز لیزر در هفت تیر باید ویژگی های مختلفی داشته باشد. چرا که لیزر علاوه بر کاربردهایی که دارد ممکن است عوارض زیادی به دنبال داشته باشد. به همین خاطر انتخاب بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در تهران اهمیت زیادی دارد. برخی از ویژگی های آن شامل موارد زیر است:

 • بهترین مرکز لیزر در هفت تیر باید پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های روز دنیا را داشته باشد تا مراجعان بهترین تاثیرات ممکن را از لیزر بگیرند.
 • بهترین مرکز لیزر باید پزشک متخصص پوست و مو داشته باشد تا قبل از انجام لیزر فرد مشاوره شود و با توجه به نوع پوست و مو فرد دستگاه لیزر انتخاب کنند.
 • بهترین مرکز لیزر در هفت تیر باید اپراتورهای ماهر و آموزش دیده داشته باشد. مهارت و تجربه اپراتور از مهم ترین نکاتی است که در نتیجه لیزر تاثیر می گذارد.
 • بهترین مرکز لیزر موهای زائد باید تمیز و استریل شده باشد.
 • بهترین مرکز لیزر در هفت تیر باید قیمت مناسب و معقولی داشته باشد و جشواره های تخفیفی برای مشتریان خود بگذارد.
 • بهترین مرکز لیزر موهای زائد باید رفتار محترمانه ای با مراجعان خود داشته باشد و با صبر و حوصله به سوالات آن ها پاسخ بدهد.

5 تا از بهترین مرکز لیزر در هفت تیر را بشناسید!

مطب لیزر دکتر پیمان صدری

دکتر پیمان صدری

لیزر Duetto Mt جدید ترین و موثر ترین دستگاه لیرز موها زائد که دارای تکنولوژی میکس لیزر Alexandrite و Nd :YAG برای هر نوع تایپ پوستی و انواع مو (حتی کرکی) میباشد.
از مزایای این دستگاه قابلیت تابش هم زمان دو اشعه لیزر Alex و YAG هست که امکان درد کم تر سرعت و توان بالا تر و در عین حال نیاز به تعداد جلسات کم تر‌ ( حداقل ۴ جلسه‌) را فراهم ساخته.

برای اطلاعات بیشتر و جهت رزرو وقت لیزر و ارسال لوکیشن در واتساپ:
۰۹۹۱۹۸۵۱۳۳۵

آدرس: محدوده هفت تیر
( یک خیابون فاصله با مترو هفت تیر )

مزایای لیزر

لیزر موهای زائد مزایای زیادی دارد. این روش بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد در بدن است. برخی از مزایای آن شامل موارد زیر است:

 • از لیزر می توان برای تمام قسمت های بدن استفاده کرد و محدودیتی وجود ندارد.
 • لیزر به دلیل اثرات طولانی مدت و دائمی که دارد جزء پرطرفدارترین روش های مو زدایی است.
 • لیزر موهای زائد بدون درد و سوختگی می باشد و در لیزرهای الکساندریت از خنک کننده استفاده می شود.
 • لیزر موهای زائد با سرعت بالا موهای کل بدن را از بین می برند.
 • لیزر موهای زائد با دقت بالایی که دارد موهای هر نقطه ای که مراجعه کننده انتخاب می کند از بین می برد و کاری با موهای مجاور آن ندارد.
 • نتیجه لیزر قابل پیش بینی است و در زمان کوتاهی می توان اثرات آن را مشاهده کرد.
مزایای لیزر

لیزر چه عوارضی دارد؟

لیزر موهای زائد علاوه بر مزایای مختلفی که دارد ممکن است عوارض زیادی در پی داشته باشد. این عوارض اگر توسط بهترین مرکز لیزر در هفت تیر انجام شود به طور محسوسی کاهش پیدا می کند. به طور کلی این عوارض به عواملی مانند ماهر نبودن اپراتور و حساسیت بدن فرد بستگی دارد. برخی از این عوارض شامل موارد زیر است:

 • بعد از انجام لیزر ممکن است پوست فرد قرمز و ملتهب شود. این واکنش بدن طبیعی است و زود از بین خواهد رفت.
 • بعد از لیزر موهای زائد ممکن است رنگ پوست افراد تغییر پیدا کند. افرادی که پوست آن ها تیره است روشن می شوند و برعکس آن افرادی که پوست روشنی دارند پوستشان تیره می شود. البته این عارضه موقتی است و بعد از مدتی به حالت قبل برمیگردد.
 • لیزر موهای زائد ممکن است به چشم افراد آسیب وارد کند، چرا که اشعه های لیزر برای چشم خطرناک است. برای جلوگیری از بروز این عارضه باید از عینک های مخصوص لیزر استفاده کنید.
 • لیزر موهای زائد ممکن است باعث سوختگی و تاول پوستی شود. این عارضه به دلیل ماهر نبودن اپراتور و تکنیک های نادرست او به وجود می آید.
 • لیزر موهای زائد ممکن است باعث عفونت های پوستی شود. این عارضه ممکن است به دلیل آلوده بودن کلینیک و استریل نبودن دستگاه های لیزر اتفاق بیفتد.
 • ممکن است در حین انجام لیزر به دلیل خطای اپراتور و پزشک دست شما زخم شود و اسکارهایی روی آن به وجود بیاید.

در صورتی که عوارض لیزر ادامه پیدا کرد و از بین نرفت به بهترین دکتر پوست در تهران مراجعه کنید.

کلام آخر

امروزه از بین بردن موهای زائد یکی از دغدغه های اساسی افراد است. چرا که با رشد آن ها هم ظاهر بدن ناخوشایند می شود و هم باعث تعریق زیاد و بو گرفتن بدن می شود. روش های زیادی برای از بین بردن این موها وجود دارد ولی هیچ کدام از آن ها دائمی نیستند و مزایای لیزر را ندارند. به همین دلیل لیزر موهای زائد به یکی از محبوب ترین کارهای زیبایی تبدیل شده است. لیزر موهای زائد باید در مراکز معتبر و تخصصی انجام شود.

در این مقاله تمام تلاش خود را کرده ایم تا 5 تا از بهترین مرکز لیزر در هفت تیر را به شما معرفی کنیم. از این که ما را در این مقاله همراهی کرده اید بسیار متشکریم. در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهادی آن را با سایت پزشکا در میان بگذارید.

4/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا