نبض بازار

بهترین دستگاه های ماساژور【سال1403】❤️+ لینک خرید

ما در این مقاله قصد داریم شما را با خرید دستگاه ماساژور آشنا کنیم. در دنیای امروزی و همچنین در گذشته ماساژ بدن یکی از رایج ترین کار ها بوده است. شما می توانید با خرید دستگاه ماساژور کار خود را راحت تر کنید و در وقت خود صرفه جویی نمایید. ماساژ بدن برای رفع خستگی و درمان از 4000 سال پیش بوده است و ریشه های آن در طب سنتی و به خصوص در آسیای دور و میانه می باشد. تحقیقات ثابت کرده است که ماساژ بخش مهمی از درمان در دوران قدیم بوده است. اکنون ماساژ در رفع خستگی عضلات، کاهش درد عضلانی، ایجاد گردش خون بهتر در بدن شما، جلوگیری از خشک شدن و محدودیت های حرکتی عضلات بدن و کاهش استرس و همچنین ایجاد آرامش و بسیاری از موارد دیگر ثابت شده و توسط پزشکان هم بسیار تاکید و توصیه می گردد. شما را با دستگاه ماساژور، مضراتی و فواید آن آشنا می کنیم. در ادامه با خرید دستگاه ماساژور بیشتر آشنا خواهید شد پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

دستگاه ماساژور چیست؟

از دستگاه ماساژور در حال حاضر میلیون ها نفر برای درمان انواع بیماری های خود و همچنین ایجاد آرامش و فعالیت های تناسب اندام استفاده می کنند. استفاده از دستگاه ماساژور به دلیل فواید زیاد آن است. شما می توانید در هر  زمان و هر مکان بسته به اندازه خود و با امکان دسترسی بالا و راحتی که در استفاده از آن است از این دستگاه استفاده کنید، به طور کلی این دستگاه ها به صورت برقی و شارژی مورد استفاده قرار می گیرد. ماساژ ماهیچه ها از زمان های قدیم بین مردم رواج داشته که این کار علاوه بر این که آرامش را برای فرد به وجود می آورد همچنین برای از بین بردن درد های عضلانی موثر است و حتی به بهبود آسیب های ورزشی نیز کمک زیادی می کند.

در گذشته ماساژ فقط توسط افرادی که در این زمینه تخصصی داشتند انجام می شد اما امروزه وسایل زیادی به کمک ارائه ماساژ حرفه ای تحت عنوان ماساژور آمده اند که تمام افراد با هر سطح مهارتی می توانند از آنها استفاده نمایند. در واقع ماساژ یک فرآیندی است که طی آن بدن انسان از حالت خستگی و کوفتگی خارج شده و در مقابل احساس آرامش به بدن انسان می دهد. با استفاده از انواع ماساژ می توانید حتی بسیاری از مشکلات پزشکی و ناراحتی های خود را نیز درمان کنید. با کمک ماساژور، بدن ماساژ گیرنده، اضطراب، اختلالات گوارشی، فیبرومیالژیا، سردرد، بی خوابی، سندروم درد میوفاسیال، صدمات بافتی و … را به راحتی از بین می برد.

دستگاه ماساژور چیست؟

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/95c90a02-0f5c-419b-a34c-c38140af06b7″ ]

انواع دستگاه های ماساژور

اولین چیزی که باید در شناخت ماساژور برقی در نظر گرفته شود، انتخاب یک دستگاه مناسب بر اساس نوع نیاز شما است. انواع مختلفی از ماساژور ها در بازار وجود دارند که دارای ویژگی های مختلفی هستند. برخی از ماساژور های برقی تمام بدن شما را پوشش می دهند و برخی دیگر فقط منطقه خاصی را پوشش می دهند، همچنین برخی از ماساژور ها نفوذ عمیق دارند و برخی دیگر فقط ماساژ سطحی را انجام می دهند.

همان طور که می دانید، ماساژور برقی وسیله ای برای انجام ماساژ و با قابلیت دسترسی راحت و سریعی که دارد در هر زمان بهترین راه برای از بین بردن درد عضلات، ایجاد آرامش و لذت را برای شما فراهم می آورد. شما به جای این که مدام در مراکز ماساژ و یا استخدام یک ماساژور حرفه ای اقدام کنید، می توانید به راحتی ماساژ را به خانه، محل کار خود و هر محیط دیگری بیاورید و از آن استفاده کنید.

بسیاری از ماساژور های الکترونیکی قابل حمل هستند، پس شما می توانید از آن ها در خانه، محل کار و یا حتی در ماشین خود استفاده کنید. پس خیلی مهم است که یک ماساژوری که مناسب است را انتخاب کنید تا بتوانید نیاز های جسمی و روحی خود را به شکل مناسب برطرف سازید. هنگام خرید ماساژور برقی باید به نکاتی توجه کنید تا انتخابی درست را داشته باشید. در ادامه به معرفی ماساژور برقی می پردازیم:

 •   ماساژور دستی

ماساژور های دستی از چوب سنگ یا فلزهایی با قطعات متحرک یا ثابت ساخته شده اند و در بازار موجودند. این دسته از ماساژورها برای تسکین درد و عبور از نقاط فشار ساخته شده اند. یکی از پرفروش ترین ماساژور های دستی، ماساژور دستی غلتک چوبی بوده که در اندازه های متنوعی به فروش می رسد و برای قسمت های مختلف بدن استفاده می شود. غلتک های چوبی به عنوان ماساژور صورت برای تحریک عضلات صورت برای لیفت و همچنین صاف شدن پوست مورد استفاده قرار می گیرد.

ماساژورهای برقی دستی، با استفاده از باتری و دو شاخه برق کار می کنند و همچنین این دسته از ماساژورها از طریق پریز برق شارژ می شوند و برای دست گرفتن بسیار مناسب هستند. این دستگاه ها لرزش و ضربه را در عضلاتی که درد می کند، به کار می رود تا درد و استرس کاهش یابد. ماساژورهای برقی با عملکرد دستی؛ کوچک و بسیار سبک هستند به دلیل این که هنگام ماساژ متناسب با دست طراحی شده است. ماساژور های برقی با عملکرد دستی از طیف وسیعی برخوردار است که در ادامه با این طیف آشنا خواهید شد:

ماساژورهای برقی حرارتی

این دسته از ماساژورها برای تسکین عضلات خسته مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین کمپرس گرم برقی دارای قطعات متحرک است.

ماساژورهای برقی ارتعاشی

برخی از ماساژورها از گرما استفاده نمی کنند و فقط به جای گرما، ارتعاش تولید می کنند. قابل به ذکر است که این دسته از ماساژورها سطح مختلف درد را نیز تسکین می دهند.

ماساژورهای برقی مادون قرمز

این دسته از ماساژورها مشابه ماساژورهای برقی حرارتی می باشند و تنها تفاوت این دسته از ماساژورها استفاده از فناوری مادون قرمز است. مادون قرمز، نوری است که می تواند گرما تولید کند و همچنین می تواند گردش خون را افزایش دهد، سلولیت را کاهش دهد و از روند پیری شما جلوگیری کند.

 • ماساژورهای برقی خودکار

این نوع دستگاه ماساژ، از برق استفاده می کند. معمولا باتری های قابل تعویض دارند و قابل شارژ هستند. این دستگاه ماساژور برعکس ماساژورهای دستی که نیاز به یک دست است؛ بدون نیاز به دخالتی، ماساژ انجام می شود. این دسته از ماساژور به مدل های مختلفی تقسیم بندی می شود:

صندلی ماساژ

این دسته از ماساژورها دارای صندلی است که به دلیل طرح ارگونومیک آن باعث راحتی بدن می شود. به این دسته از صندلی ها، ماساژ شیاتسو نیز می گویند به دلیل این که ماساژ شیاتسو از طریق توپ های چرخشی در امتداد ستون فقرات  فرد حرکت می کند.

کوسن ماساژور

به گونه ای طراحی شده اند که با قسمت خاصی از بدن، مانند: شانه، گردن و پاها هنگام ماساژ در ارتباط است. این دسته از کوسن ها، کوچک، سبک و قابل حمل هستند که اندازه آن ها موجب می شود که در بخشی از بدن که نیاز به ماساژ دارد آن را قرار دهید.

تشک ماساژور

به طور کلی همان ماساژ طولانی و سبک است که شما می توانید تشک را روی تخت یا مبل قرار دهید و ماساژ در حالت نشسته یا دراز کشیده را با استفاده از تشک، تجربه کنید.

انواع دستگاه های ماساژور

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/95c90a02-0f5c-419b-a34c-c38140af06b7″ ]

نکات کلیدی هنگام خرید دستگاه ماساژور

وقتی به فروشگاه می روید برای خرید دستگاه ماساژور باید به نکات زیر بسیار توجه داشته باشید در ادامه با ما همراه باشید:

 • شرایط جسمی و سن

عضلات در سن های بالا ضعیف تر هستند و همچنین نمی توانند ماساژ های سنگین و یا عمیقی را نسبت به عضلات یک فرد جوان تحمل کنند. همچنین در عین حال وضعیت کاربر در انتخاب یک ماساژور برقی بسیار موثر است. زنان باردار و افرادی که دچار صدمات عمیق و یا افرادی که دارای مشکلات قلبی هستند نیز نمی توانند هر ماساژور را انتخاب کنند و محصولات ویژه ای برای آن ها وجود دارد که می توانند آن را انتخاب و از آن ها استفاده کنند.

 • استفاده از ماساژور 

به طور کلی ماساژور های برقی برای استفاده ساده هستند که شکل این دستگاه ها باید طوری طراحی شوند که بدون هیچ گونه مشکلی، کاربر بتواند بخش مورد نظر بدن خود را ماساژ دهد. قایلیت هایی مثل: شارژ شدن و بی سیم بودن بهترین گزینه برای استفاده در خانه و دیگر مکان ها است، این نوع از دستگاه ها می توانید به سخت ترین نقاط بدن دسترسی پیدا کنید و با استفاده از آن محل مورد نظر خود را ماساژ دهید. برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به مقاله انواع مختلف ماساژ درمانی و فواید آن مراجعه کنید.

 • مقدار برق مصرفی ماساژور

ماساژور های الکتریکی برای شروع کار خود از برق استفاده می کنند. مقدار قدرت مورد نیاز ماساژور متناسب با ماهیت هر ماساژور تفاوت دارد و همچنین ماساژورهای قوی نیاز به برق بیشتری نسبت به ماساژور سطحی دارد. به همین دلیل صندلی چند منظوره که بخش های بیشتری را از بدن را در یک زمان ماساژ می دهد نسبت به یک ماساژور ساده که تنها برای یک قسمت از بدن طراحی شده قدرت و برق بیشتری مصرف می کند.

 • قیمت ماساژور

قیمتی که شما در نظرتان است عامل بسیار مهم در خرید ماساژور است. در بازار ها قیمت های مختلفی برای انواع این دستگاه ها وجود دارد. برخی از فروشندگان یک محصول بی کیفیت را با قیمت بالا ارائه می دهند. قیمت همیشه باید برای ارزش واقعی پرداخت شود.

 • وزن ماساژور 

در بازار ها انواع ماساژور وجود دارد که برای اهداف مختلف ساخته می شود و در دسترس وجود دارد. هر دستگاه در عملکرد و وزن متفاوت است. همیشه پیشنهاد می شود مدلی سبک وزن را انتخاب کنید زیرا استفاده از ماساژور سنگین ممکن است در اندازه ظرفیت فرد نباشد.

 • کیفیت و دوام محصول

ماساژوری که شما خریداری می کنید قرار است مدت زیادی مورد استفاده قرار بگیرد، همچنین گاهی اوقات ممکن است یک دستگاه ماساژور را تعداد زیادی از افراد استفاده کنند؛ بنابراین شما باید هنگام خرید ماساژور دقت زیادی داشته باشید و ماساژور مورد نظر باید از مواد با دوام ساخته شده باشد. در ماساژور های برقی باید قدرت موتور بسیار طولانی باشد تا بتواند عمر طولانی تری داشته باشد.

 • گارانتی 

قبل از این که هزینه را پرداخت کنید باید گارانتی را بررسی کنید. گارانتی در صورت مشکلی در زمان کاربرد دارد. هر شخص محصولی را خریداری می کند که بتواند نیازهایش را به طور کامل برآورده کند. اما اگر چنین نیست، خریدار حق دارد آن را با بهترین گزینه جایگزین کند. بنابراین قبل از خرید حتما از گارانتی و شرایط دستگاه اطلاع پیدا کنید.

یک دستگاه ماساژور باید تمام معیار های تعیین شده برای ایمنی در هنگام استفاده را بر آورده کند. خریدار باید از انتخاب یک مدل دستی یا الکتریکی مطمئن باشد که برای هر کسی، خانواده و مخصوصا کودکانش مضر نباشد. هنگامی که ماساژور شما از مواد ارزان تشکیل شده باشد، شوک الکتریکی در هنگام استفاده از ماساژور ممکن است رخ دهد. خرید ماساژور از فروشنده مجاز و قابل اعتماد نیز ممکن است به یک محصول ایمن کمک کند.

نکات کلیدی هنگام خرید  دستگاه ماساژور

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/95c90a02-0f5c-419b-a34c-c38140af06b7″ ]

مزایای استفاده از دستگاه ماساژور

در ادامه به مزایای استفاده از دستگاه ماساژور اشاره خواهیم کرد:

 1. باعث بهبود سلامت استخوان و عملکرد عضلانی می شود و  همچنین باعث افزایش میزان تراکم استخوان در زنان بعد از یائسگی می شود.
 2. در آزمایش هایی که شده است در مردان و زنان مسن تر استفاده از دستگاه ماساژور برقی به طور قابل توجهی قدرت عضلات را برای بازیابی انرژی برای فعالیت های دوباره آن ها بهبود می بخشد.
 3. چربی سوزی و تناسب اندام
 4. ساخت عضله
 5. افزایش تراکم استخوان ها
 6. سفت کردن پوست و جلوگیری از افتادگی پوست
 7. تولید کلاژن طبیعی بدن
 8. فشار خون بالا را کاهش می دهد همچنین می توانید با خرید اینترنتی دستگاه فشار سنج فشار خود را بگیرید
 9. انعطاف پذیری را افزایش می دهد و وقتی جریان خون بهتر می شود؛ حرارتی که به ماهیچه ها داده می شود قدرت عضلات را برای بازیابی انرژی برای فعالیت های دوباره افزایش می دهد.
 10. افزایش قدرت تعادل
 11. کمک به بی خوابی
 12. درمان بیماری ها ( سرطان و ام اس )

مزایای استفاده از دستگاه ماساژور

معایب استفاده از دستگاه ماساژور

دستگاه های ماساژ معمولا از تکنیک های ضربه ای استفاده می کنند که برای افرادی که بیماری قلبی و عروقی، پوکی استخوان، عفونت ریوی، دیسک و رشته های عصبی دارند مضر است. همچنین برای کودکانی که زیر 10 سال هستند باعث آسیب صفحه رشد استخوانی آن ها می شود.

استفاده خانم های باردار از دستگاه ماساژ بسیار خطرناک است زیرا ممکن است موجب آمبولی و کنده شدن لخته شود. همچنین برای افرادی که پوکی استخوان در ناحیه ستون فقرات دارند بسیار مضر است به خصوص برای افراد سالمند.

کاربردی ترین ماساژورها در بازار

 • ماساژور پا
 • ماساژور کف دست
 • بالش ماساژ
 • ماساژور ضربه ای
 • ماساژور برقی چشم
 • مینی ماساژور
 • ماساژور صندلی
 • ژاکت ماساژور
 • تشک ماساژ بدن حرارتی

خرید دستگاه ماساژور به صورت اینترنتی

تهیه یکی از آن ها با استفاده از خرید دستگاه ماساژور به صورت اینترنتی  باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های پرداختی می شود؛ زیرا دیگر نیاز به حضور در مراکز ماساژ ندارید. در این راستا، برای خرید دستگاه ماساژور  که اقدام می کنید، استفاده از لینک زیر بسیار کار هوشمندانه است در این فروشگاه اینترنتی شما با انواع مختلف این دستگاه ها به همراه مشخصات، لیست قیمت و راهنمایی فروش و با گارانتی معتبر و به صورت نو و آکبند و در داخل کارتن اصلی به مشتری تحویل داده می شود. همچنین از دیگر خدمات ما می توان به تحویل کالا در تهران و شهرستان تا درب منزل به صورت حمل و نصب رایگان اشاره کرد:

خرید دستگاه ماساژور به صورت اینترنتی

[maxbutton id=”2″ url=”https://affstat.adro.co/click/95c90a02-0f5c-419b-a34c-c38140af06b7″ ]

کلام آخر

در طول زمانی که شما از دستگاه های ماساژور استفاده می کنید تقریبا 100% از بافت های عضلانی شما تحت تاثیر قرار می گیرد که این افزایش گردش خون و متابولیسم بدن شما را بهبود می بخشد. دستگاه های ماساژور عضلات بدن را تحریک کرده و باعث می شود که خون به کوچک ترین مویرگ های بدن منتقل شود و همچنین به سلول اجازه می دهد که سریع تر سوخت را دریافت کند و باعث شود مواد زائد بسیار سریع تر از بدن دفع شوند. با افزایش گردش خون باعث می شود که سیستم ایمنی قوی تری داشته باشید؛ همچنین به ساخت تراکم استخوان نیز کمک می کند و باعث مبارزه با پوکی استخوان، کاهش درد در بخش های مختلف بدن نیز می شود. ماساژور کامل بدن نیز برای کاهش سلولیت، تحریک تولید کلاژن در پوست و همچنین افزایش سطح هورمون رشد و جریان لنفاوی در انسان کاربرد دارد.

از شما عزیزان سپاسگزاریم که ما را تا پایان مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی بر این داشته تا شما را با خرید دستگاه ماساژور آشنا کند. امیدواریم مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد، می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (5 امتیاز)

مونا اشتری

سلام من مونا اشتری هستم و 4 ساله کار محتوا نویسی و سئو انجام میدم. علاقه زیادی به تولید محتوای تو حوزه های سلامت و پزشکی دارم. امیدوارم با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند بتونم تو زمینه های سلامتی پزشکی و زیبایی کمکتون کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا