سلامتی

بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد، تنها برای درمان خود به دنبال بیمارستان خصوصی هستند و از این رو قصد داریم 10 تا از بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز را به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای درمان خود به آن ها مراجعه کنید و از خدمات آن ها استفاده نمایید؛ پس در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این باره بدانید.

شیراز یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان فارس در جنوب کشور است؛ جمعیت شیراز در سال ۱۳۹۵ خورشیدی، بالغ بر ۱٬۵۶۵٬۵۷۲ تن بوده، که این رقم با احتساب جمعیت ساکن در حومهٔ شهر به ۱٬۸۶۹٬۰۰۱ تن می‌رسد. شیراز پنجمین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران و پرجمعیت‌ترین شهر جنوب کشور به‌ شمار می‌رود؛ شیراز، سومین شهر ایران بود که پس از تبریز و تهران، در سال ۱۲۹۶ خورشیدی، نهاد شهرداری در آن تأسیس شد؛ شهرداری شیراز به ۱۱ منطقهٔ مستقل شهری، تقسیم شده و جمعاً مساحتی بالغ بر ۲۴۰ کیلومتر مربع را شامل می‌شود.

بیمارستان خصوصی در شیراز

بیمارستان خصوصی در شیراز

آیا برای درمان بیماری و مشکلات خود به دنبال بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز هستید ؟ در شیراز که شهر بزرگی محسوب می شود، بیمارستان ها خصوصی بسیاری وجود دارد که خدمات خود را به بهترین شکل در اختیار مردم قرار می دهند؛ زمانی که هر یک از ما برایمان بیماری ای پیش می آید، به فکر این هستیم که به راحتی و سریع مشکلمان حل شود که این موضوع در گرو یافتن بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز می باشد.

همان گونه که همه می دانید، بیمارستان هایی که در شیراز وجود دارند دارای شهرت بسیار زیادی هستند که موجب شده افراد بسیاری به آن ها مراجعه کنند و از خدماتشان بهره ببرند و در هر یک از این بیمارستان ها، کادر درمان و پرسنل بسیار حاذقی مشغول به فعالیت هستند؛ هر یک از این بیمارستان ها، باید از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار باشند که در ادامه مقاله شما را با این ویژگی ها آشنا خواهیم کرد.

10 تا از بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز را بشناسید !

بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز باید چه ویژگی هایی داشته باشد  ؟

بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز باید چه ویژگی هایی داشته باشد  ؟

در حقیقت هنگامی که شما به دنبال بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز هستید باید به این نکته توجه کنید که این بیمارستان از هر لحاظ دارای ویژگی های منحصر به فردی است که این ویژگی ها به شرح زیر می باشند :

  • باید به کادر درمان و پرسنلی که در یک بیمارستان خصوصی فعالیت کنند توجه کنید چون باید این دسته از افراد، سابقه و تجربه بسیار درخشانی در انجام فعالیتشان داشته باشند؛ هر اندازه که تجربه آن ها بیشتر باشد، جراحی ها و درمان موفقیت آمیزتر می شود و در نهایت رضایت بیشتر است.
  • باید بیمارستان با بیشتر بیمه ها قرارداد داشته باشد زیرا هر خانواده ای می تواند برای خود بیمه ای را انتخاب کند چه خصوصی و چه دولتی، باید بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز بتواند با بیمه ای که هر فردی دارد، طرف قرار داد باشد تا مبلغ قابل توجهی از هزینه درمان فرد کاسته شود؛ در صورت افزایش یافتن قیمت موارد درمانی، این موضوع مسئله بسیار مهمی تلقی می شود.
  • باید کادر درمان بیمارستان اخلاق و برخورد خوبی داشته باشند، ویژگی مهم دیگری که در جذب کردن افراد تاثیر بسیار خوبی می گذارد، رفتار و اخلاق کادر درمان و پرستاران می باشد زیرا هر اندازه برخورد و اخلاق آن ها بهتر و مناسب تر باشد، میزان رضایت مراجعین نیز بالطبع افزایش می یابد؛ همه زیر مجموعه کادر درمان، باید بتوانند با بیماران رابطه بسیار خوبی داشته باشند تا هر بیماری نیز بتواند همه سوالات خود را از آن ها بپرسد.
  • روند بهبودی بیماران باید در بیمارستان مهم تلقی شود، باید در بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز، به روند بهبودی تمام بیماران اهمیت داده شود و باید کادر درمان کاملا شرایط و حال بیمار را زیر نظرشان بگیرند تا این که بعد از ترخیص شدن، حال بیمار بدتر نشود.
  • موقعیت جغرافیایی بیمارستان مناسب باشد، این ویژگی بدین معناست که باید بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز در موقعیتی تاسیس شده باشد که همه بیماران، دسترسی بسیار راحتی به آن جا داشته باشند زیرا دسته ای از افراد، نمی توانند طولانی مدت به پیاده روی ادامه دهند.
  • از دیگر فاکتور بسیار مهم در انتخاب بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز، باید به امکانات رفاهی بیمارستان توجه کرد زیرا باید همه بیماران و همراهانشان رفاه کافی داشته باشند و به وسیله های مورد نیازشان دسترسی راحتی داشته باشند.

بیمارستان خصوصی و دولتی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند ؟

بیمارستان خصوصی و دولتی چه تفاوت هایی با یکدیگر دارند ؟

بیمارستان خصوصی با بیمارستان دولتی تفاوت های زیادی دارد که این مسئله باعث شده هر یک طرفداران خود را داشته باشند اما همان گونه که از نام بیمارستان خصوصی پیداست، اهمیت بسیار زیادی به بیماران داده می شود؛ تفاوت های این دو بیمارستان به شرح زیر می باشد :

  • در کل تعداد افرادی که به بیمارستان های دولتی مراجعه می کنند، بسیار بیشتر از بیمارستان های خصوصی می باشد که علت اصلی این موضوع، کم تر بودن هزینه های درمان در بیمارستان های دولتی است که این مسئله باعث ازدحام زیاد جمعیت در این بیمارستان ها می شود؛ از سوی دیگر، به نوعی این مسئله باعث سخت تر شدن شرایط هر یک از بیماران می شود زیرا باید مدت طولانی تری را در انتظار بمانند.
  • یکی دیگر از تفاوت های این دو بیمارستان، مربوط به برخورد بهتر پزشکان و کادر درمان در بیمارستان خصوصی نسبت به دولتی است؛ زیرا تعداد  افراد مراجعه کننده در بیمارستان خصوصی کمتر است و حوصله کادر درمان نیز برای پاسخ دهی و درمان بیشتر خواهد بود و در نتیجه بهتر به همه بیماران رسیدگی می شود.
  • ظاهر بیمارستان در بیمارستان های خصوصی بسیار بیشتر از بیمارستان های دولتی مورد اهمیت و توجه قرار می گیرد که این مسئله خود باعث جذب شدن افراد بیشتری می شود.
  • این امکان وجود دارد که کادر درمانی که در بیمارستان خصوصی فعالیت دارند، تجربه و سابقه بسیار درخشان تری داشته باشند و به همین دلیل، جراحی هایی که در این بیمارستان انجام می شود موفقیت آمیزتر می شود.

چگونه بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز را می توان انتخاب کرد ؟

چگونه بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز را می توان انتخاب کرد ؟

همان گونه که انتخاب کردن دکتر خوب برای درمان بیماری ها، بسیار اهمیت دارد، انتخاب کردن یک بیمارستان خوب نیز می توان تاثیر بسیار خوبی در روند درمان بگذارد؛ در صورتی که می خواهید روند درمان و جراحی تان به بهترین شکل انجام شود؛ باید دقت بسیار زیادی در انتخاب بیمارستان داشته باشید.

نکته مهم دیگر این است که نباید تاثیر شگفت انگیز تجهیزات و پرسنل بیمارستان را در چگونگی روند بهبودی نادیده گرفت؛ از این رو بهتر می باشد برای انتخاب کردن بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز به نکاتی که در ادامه مقاله ذکر می شود توجه کنید.

زمان انتخاب هر بیمارستانی باید نظر همه بیماران مختلفی که به بیمارستان مراجعه کردند را در مورد بیمارستان خصوصی بپرسید؛ البته شما می‌توانید که با مراجعه کردن به صفحه اصلی بیمارستان مورد نظر خود، نظرات و انتقادات همه بیماران را در رابطه با نحوه عملکرد بیمارستان مشاهده کنید؛ در ضمن در صورتی که یکی از دوستان و آشنایان شما تا به الان، به بیمارستان مورد نظر شما، مراجعه کرده‌اند از میزان رضایت آن ها نیز مطلع شوید؛ این مسئله موجب می شود که شما زمان مراجعه به بیمارستان اطمینان بیشتری داشته باشید.

به روند بهبود یافتن بیماران دیگر نیز توجه کنید؛ زمان مراجعه کردن به بیمارستان به چگونگی عملکرد پرسنل و روند بهبودی بیماران دیگر نیز توجه کنید؛ هنگامی که در بیمارستان با بیمار خاصی برخورد داشتید که پس از ترخیص شدن دوباره برای بستری شدن مراجعه کرده است، این بدین معناست که بیمارستان نقاط ضعف بسیاری دارد؛ در ضمن برخورد داشتن با بیماری که در این بیمارستان به عفونت خاصی مبتلا شده است، یکی دیگر از ضعف‌های بیمارستان را نشان می دهد که تأثیر بسیار منفی در رتبه بیمارستان می گذارد.

چطور باید از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان خصوصی مطلع شد ؟

نکته بسیار مهم این است که هنگام مراجعه کردن به بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز، از بیمه هایی که بیمارستان با آن ها طرف قرارداد است مطلع شوید زیرا در صورت داشتن بیمه، هزینه درمان شما به مقدار بسیار زیادی کاسته می شود و رد صورت داشتن بیمه تکمیلی نیز ممکن است درمان شما رایگان باشد.

از این رو هنگام مراجعه به بیمارستان، از قسمت اطلاعات بیمارستان یا کادر درمان آن از بیمه های طرف قرارداد بیمارستان مطلع شوید و پس از آن برای درمان اقدام کنید.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا شما را با موضوع بیمارستان خصوصی آشنا کنیم و در ضمن 10 تا از بهترین بیمارستان خصوصی در شهر شیراز را به شما معرفی کردیم تا بتوانید به آن ها مراجعه کنید و روند درمان خود را در آن ها طی کنید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین بیمارستان خصوصی در شیراز دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

4.1/5 - (14 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا