جراحی بینیپزشکان

بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

بسیاری از افراد پس از جراحی بینی ، از آن رضایت کافی را ندارند، از این رو در ادامه مقاله 10 تا از بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج را به شما معرفی خواهیم کرد.

بسیاری از انسان ها پس از آن که جراحی بینی خود را انجام می دهند، رضایت کافی از این عمل ندارند و به همین دلیل به دنبال ترمیم بینی خود می روند؛ به طور کلی جراحی بینی اولیه بسیار جراحی سختی است و حتی می توان گفت که یکی از سخت ترین جراحی های پلاستیک به شمار می رود اما در صورتی که فردی تصمیم به جراحی بینی ترمیمی می گیرد باید بداند که جراحی سخت تری را در پیش رو دارد.

گاهی اوقات نیاز مجدد به جراحی تنها مربوط به زیبایی نیست بلکه مربوط به مسئله درمانی است؛ باید برای ترمیم حتما به سراغ بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج رفت چون این جراحی به دقت و ظرافت بسیار بالایی نیاز دارد؛ در بعضی موارد دلیل نیاز به جراحی بینی ترمیمی مربوط به مشکل تنفس بیمار می باشد که باید به سرعت از طریق جراحی حل شود.

در حقیقت برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید یک سال صبر کرد تا نتیجه جراحی ابتدایی مشخص شود و پس از بروز مشکلات درمانی  و زیبایی اقدام کرد؛ پس باید برای انجام جراحی بینی ترمیمی کاملا صبور باشید و هیچ گونه ای عجله ای نداشته باشید.

جراحی بینی ترمیمی به چه دلایلی انجام می شود؟

در واقع برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید دلایل و مشکلاتی از لحاظ درمانی و از لحاظ ظاهری وجود داشته باشد تا جراح اقدام به جراحی کند؛ این دلایل شامل موارد زیر می باشند:

 • نوک بینی غیر طبیعی باشد : پس از انجام جراحی بینی این امکان وجود دارد که به دلایل مختلف نوک بینی به شکل دلخواه نباشد برای مثال یا خیلی تیز شود و یا گرد بماند.
 • سوراخ های بینی فاصله زیادی داشته باشند :این مشکل به دلیل عدم رعایت تناسب در جراحی بینی به وجود می آید، اما فراموش نکنید در صورت انتخاب متخصص جراحی بینی مناسب می توان از چنین پیش آمدی جلوگیری کرد.
 • بینی بزرگ باشد : بعضی از افراد دوست دارند که هرگونه که شده پس از جراحی بینی، بینی بسیار کوچکی داشته باشند و اگر پس از جراحی چنین اتفاقی نیفتد از جراحی بینی خود رضایت ندارند.
 • بینی خشک باشد و مشکلات تنفسی وجود داشته باشد :چنین مشکلاتی به دلیل نداشتن تخصص کافی جراح بینی رخ می دهد که همانطور که گفته شد اگر از جراح متخصص برای جراحی زیبایی بینی استفاده شود چنین مشکلاتی به وجود نمی آید.
 • بیمار از جراحی اولیه رضایت نداشته باشد : به هر دلیلی امکان دارد که شما به عنوان مراجعه کننده از فرم و شکل بینی خود راضی نباشید.
 • تیغه بینی به دلیل ضربات فیزیکی (بینی کج) انحراف داشته باشد : بسیاری از افراد به چنین مشکلی بعد از عمل زیبایی بینی برمی خورند و بسیاری از ورزشکاران یا کسانی که در تصادف یا حادثه فرم بینیشان کج شده است.

برخی از ویژگی های بهترین جراح بینی  ترمیمی در کرج :

❤️دارای تخصص یک جراح بینی ترمیمی باید دارای تخصص باشد.
✅ اصول زیباشناسی بهترین جراح بینی ترمیمی باید به اصول زیباشناسی شناخت کافی داشته باشد.
✅پاسخگویی صبورانه بهترین جراح بینی ترمیمی باید دارای مشاوره و پاسخگوی مراجعین باشد.
❤️استفاده از بروزترین تکنیک ها بهترین جراح بینی ترمیمی باید از بروزترین تکنیک ها و پیشرفته‌ ترین دستگاه ها استفاده کند.

10 تا از بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج را بشناسید!

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی

دکتر محمد ابراهیمی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبائی می باشند و ایشان دارای رتبه برتر بورد فوق تخصصی پلاستیک کشور هستند؛ در حقیقت دکتر ابراهیمی عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک کشور می باشند؛ در صورتی که به دنبال بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج هستید می توانید به مطب دکتر محمد ابراهیمی مراجعه کنید و از تمامی خدماتی که در اختیار شما قرار می دهند بهره ببرید.

خدمات دکتر محمد ابراهیمی :

 • جراحی بینی (راینوپلاستی)، بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک)
 • جراحی گوش (اتوپلاستی) ، تزریق فیلر
 • تزریق چربی به صورت ، تزریق ژل ، بوتاکس
 • پروتز سینه ، ماموپلاستی ، لیفت سینه
 • ابدومینوپلاستی (جراحی زیبایی شکم) ، عمل ترمیمی

تلفن تماس : ۰۹۳۵۱۰۰۴۵۴۶

دکتر سید سعید شیرنگی

دکتر سعید شیرنگی

دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اند  و در ضمن ایشان عضو انجام جراحان پلاستیک ایران می باشند؛ پس از گرفتن مدرک دکترای پزشکی عمومی در سال 1384 از دانشگاه علوم پزشکی ایران، در سال 1388 دکترای تخصصی جراحی عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند.

پس از آن در سال 1394 با مدرک دکترای فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی فارغ التحصیل گردیدند؛ دکتر سید سعید شیرنگی فوق تخصص جراحی پلاستیک در کرج مشغول فعالیت بوده و خدمات درمانی و زیبایی به بیماران ارائه می نمایند؛ ایشان یکی از بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج هستند.

خدمات دکتر سعید شیرنگی :

 • جراحی های زیبایی صورت، جراحی پلاستیک بینی، پروتز چانه،تزریق چربی، جراحی زیبایی پلک و غیره
 • جراحی زیبایی تنه و اندام ها، جراحی زیبایی بازو یا براکیوپلاستی، جراحی زیبایی پایین تنه، جراحی زیبایی باسن، جراحی زیبایی شکم (آبدومینوپلاستی)،لیپوساکشن و لیزر
 • جراحی زیبایی سینه، عمل پروتز سینه، جراحی اصلاح فرورفتگی نوک سینه و غیره
 • جراحی های ترمیمی، شکاف کام، شکاف لب
 • تزریق بوتاکس، تزریق ژل،تزریق چربی و فیلر

آدرس : کرج، خیابان دکتر بهشتی، بین میدان شهدا و چهارراه طالقانی، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان سینا، طبقه۶، واحد۲۵

تلفن تماس : 09128490324

جراحی بینی ترمیمی در کرج چگونه صورت می گیرد؟

همانند جراحی اولیه بینی، در جراحی بینی ترمیمی نیز از دو روش باز و بسته استفاده می شود و متناسب با هدف و مشکل بینی فرد، تعیین می شود که از چه نوع روشی می توان استفاده کرد؛ این نوع جراحی همراه با بیهوشی کامل صورت می گیرد؛ در مواردی که فرد بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج را انتخاب کرده باشد، در درجه اول تلاش می‌شود که برای اصلاح و رفع مشکل بینی از زخم‌های داخلی استفاده شود.

در این صورت اگر به هر دلیلی این کار را نتوان انجام داد این احتمال وجود دارد که متخصص عمل بینی ترمیمی چند برش خارجی کوچک نیز ایجاد کند؛ در این موارد، دسترسی جراح به غضروف و استخوان بینی برای ایجاد هر گونه تغییر شکل و بهبود عملکرد سیستم تنفسی راحت‌تر و بهتر می شود.

در واقع، جراحی بینی به روش بسته، فواید بیشتری داشته و خطر کمتری برای بافت‌های بینی با خود به همراه دارد؛ در صورتی که جراحی باز، به جراح این امکان را می‌دهد تا به صورت کاملا گسترده‌ای به استخوان و غضروف بینی دسترسی داشته باشد و تغییرات لازم را ایجاد کند؛ برای ایجاد تقارن و رفع مشکل در بینی، احتمالاً جراح تصمیم می گیرد که بخشی از غضروف را اضافه کند یا حذف کند؛ در صورتی که نیاز به اضافه کردن غضروف باشد، جراح می‌تواند از غضروفی که در داخل گوش بیمار وجود دارد استفاده کند؛ البته این روزها می‌توان از مواد دیگری نیز به عنوان ایمپلنت استفاده کرد.

پس از جراحی بینی ترمیمی، دوره ریکاوری چگونه است؟

در واقع نمی توان گفت که هیچ دو بیماری، دوره ریکاوری مشابه به یکدیگر را دارند بنابراین، به طور کاملا دقیق نمی‌توان بیان کرد که دوره ریکاوری پیش از انجام جراحی بینی ترمیمی چه مدت طول خواهد کشید؛ البته، در حالتی که این عمل توسط بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج صورت بگیرد، دوره ریکاوری و نتیجه کوتاه‌تر و بهتر خواهد بود.

البته در حقیقت بیمارانی که پوستشان نازکی است، می‌توانند با گذشت ۶ الی ۱۲ ماه پس از انجام جراحی بینی، نتیجه جراحی را ببینند اما افرادی که پوستشان ضخیم است، احتمالاً تا ۲ سال پس از انجام جراحی بینی، شاهد نتیجه نهایی نخواهند بود.

افرادی که جراحی بینی خود را توسط بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج انجام داده اند باید این موضوع را در ذهن خود داشته باشند که مانند تمامی جراحی ها ، این نوع عمل زیبایی بینی ترمیمی نیز باید دوران نقاهتش طی شود و کبودی دور چشم ها پس از انجام جراحی بینی ثانویه امری کاملا غیر قابل اجتناب است .

بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در حقیقت باید در انتخاب جراح خود برای جراحی بینی ترمیمی بسیار دقت کرد چون این جراحی به دقت و ظرافت بسیار زیادی نیاز دارد؛ خصوصیات و ویژگی های بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج شامل موارد زیر می باشند:

 • باید جراح ابتدا با بیماران خود جلسه مشاوره ای را برگزار کند و از آن ها سوال کند که به چه دلیلی از جراحی اولیه خود رضایت ندارند.
 • باید جراح به مشکل بینی بیمار کاملا دقت کند تا بتواند اقدامات لازم را برای جراحی بینی ترمیمی انجام دهد.
 • باید جراح در حین انجام جراحی زمان را مدیریت کند تا بتواند نتیجه دلخواه را برای ایجاد کند.
 • با در نظر گرفتن اینکه در جراحی اولیه، تعدادی برش و زخم در بینی به وجود آمده، در جراحی ترمیمی امکان ایجاد برش‌های متعدد وجود ندارد؛ بنابراین، بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج باید بتواند با حداقل محدوده عملکردی که دارد، برش‌های مورد نیاز را ایجاد کرده و ترمیم را آغاز کند.
 • باید جراح در انجام جراحی ترمیمی مهارت و توانایی بالایی داشته باشد چون هر چه میزان مهارت بیشتر باشد امکان موفقیت در جراحی نیز افزایش خواهد یافت.
 • باید جراح در این زمینه تخصص کافی داشته باشد و مدرک کاملا معتبری داشته باشد.
 • جراح برای ایجاد کردن فرم جدید، نباید به سوراخ‌های بینی دست بزند چون تغییر ظاهری سوراخ بینی، به وضوح گویای انجام جراحی بینی است که البته این مسئله برای افرادی که خواهان بینی با شکل طبیعی هستند، چندان جالب نیست.

در انجام جراحی بینی ترمیمی باید به چه نکاتی اشاره کرد؟

فردی که برای جراحی بینی ترمیمی اقدام می کند باید به توصیه هایی اشاره کرد که شامل موارد زیر می باشد:

 • باید در انتظارات خود واقع گرا باشید.
 • باید این موضوع را بدانید که پیچیدگی های عمل جراحی بینی با هر بار جراحی مجدد بیشتر می شود.
 • ممکن است چهارچوب بینی شما آنقدر سالم نباشد که بتواند یک جراحی دیگر را تحمل کند. در این صورت باید بیشتر صبر کنید و یا حتی از انجام جراحی صرف نظر کنید.
 • نباید هیچ گونه بافت زخمی در داخل بینی وجود داشته باشد یا مقدار آن در کمترین حد ممکن باشد.
 •  نباید در یک سال اخیر هیچگونه عمل جراحی بینی انجام داده باشید؛ به عبارت دیگر یک سال از جراحی بینی قبلی تان گذشته باشد.
 • در صورتی که به هر دلیل از جراحی قبلی خود رضایت کافی ندارید، نباید به هیچ وجه درخواست اقدام فوری از جراحتان برای جراحی ترمیمی داشته باشید.

قبل از انجام جراحی بینی ترمیمی باید چه اقداماتی انجام داد؟

پیش از آن که تصمیم به انجام جراحی بینی ترمیمی می کنید باید به نکاتی توجه کنید که به شرح ذیل است:

 • کسانی که تصمیم به انجام جراحی بینی می گیرند، باید از مدتی قبل از جراحی بینی از استعمال دخانیات خودداری نمایند.
 • افرادی که قصد انجام جراحی بینی ترمیمی را دارند ، باید مدتی پیش از عمل بینی از نوشیدنی های حاوی الکل پرهیز نمایند.
 • مصرف داروهایی مانند آسپرین ، ژلوفن ، بروفن و از این قبیل داروها پیش از جراحی بینی احتمال خونریزی در حین عمل بینی را افزایش می دهد ؛ به همین علت توصیه می شود بیماران از مدتی قبل از جراحی بینی از مصرف این داروها خودداری کنند.

کلام آخر

در این مقاله تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا اطلاعات کافی در رابطه با جراحی بینی ترمیمی در اختیار شما قرار دهیم و امیدواریم که با خواندن این مقاله بتوانید جراح خود را انتخاب کنید و از جراحی خود رضایت کافی داشته باشید.

از این که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید از شما بی نهایت متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با بهترین جراح بینی ترمیمی در کرج دارید با ما در میان بگذارید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا