زیباییلیپوماتیک

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد【سال 1403】❤️+ لیست 5 تایی

بسیاری از افراد از چاقی رنج می برند و به دنبال رسیدن به اندام ایده آل هستند؛ از این رو 5 تا از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید به راحتی با یافتن کلینیک مورد نظر، به اندام ایده آل و وزن متناسب برسید؛ در این کلینیک ها چندین نوع روش برای لاغری وجود دارد که هر یک به نوعی برای تناسب اندام مناسب هستند؛ در ادامه مقاله با ما همراه باشید تا بتوانید بیشتر در رابطه با انواع روش های لاغری و کلینیک های معتبر سعادت آباد آشنا شوید.

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد کجاست؟

بسیاری از افراد از داشتن اضافه وزن و چاقی اندام های خود رنج می برند و به دنبال لاغری و کاهش وزن مازاد هستند؛ برای لاغر شدن از روش های مختلفی می توان استفاده کرد و بهتر است هر کدام از آن ها در بهترین کلینیک های زیبایی در تهران انجام شوند؛ در واقع در شهر تهران در منطقه سعادت آباد چندین کلینیک معتبر وجود دارد که هر یک از آن ها برای ارائه خدمات خود به مردم عزیز تلاش می کنند؛ در واقع بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد خدمات متنوعی جهت کمک به کاهش وزن به مردم ارائه می کند.

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید ابزار و تجهیزات مورد نیاز برای انجام هر یک از روش های لاغری دارا باشد تا بتواند به خوبی از عهده انجام این روش ها بربیاید؛ در کلینیک باید پرسنل و پزشکان متخصص فعالیت داشته باشند تا نتیجه بسیار خوبی برای بیماران حاصل شود؛ بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید در مکان بسیار خوبی در این شهر احداث شده باشد تا هر یک از افراد بتوانند به راحتی برای بهره بردن از انواع خدماتشان، به این مراکز مراجعه کنند.بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد کجاست؟

دلایل چاقی و اضافه وزن

در واقع هر فردی ممکن است در طول زندگی خود، دچار اضافه وزن و چافی مفرط شود که با مراجعه به بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد می توان از شر این چربی های مازاد خلاص شد؛ البته چاق شدن و افزایش یافتن اضافه وزن دلایل متعددی می تواند داشته باشد که در ادامه آن ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

مصرف دارو ها : استفاده از برخی داروها موجب تغییر یافتن سیستم متابولیسم بدن می شود و در نهایت چاقی و افزایش وزن را به دنبال دارد؛ با مصرف برخی داروها فرد در مدت زمان بسیار کوتاه دچار چاقی می شود.

بی خوابی : طبق تحقیقاتی که اخیرا انجام شده است، بی خوابی منجر به افزایش وزن می شود زیرا اگر الگوی خواب افراد تغییر کند، فرد دچار پرخوری می شود و در نهایت اضافه وزن رخ می دهد؛ بیشتر افرادی که کمبود خواب را تجربه می کنند، تمایل بسیار زیادی به مصرف کردن کربوهیدرات دارند.

ترک سیگار : گاهی اوقات افراد در صورت ترک سیگار، اضافه وزن را تجربه می کنند و دلیل این امر این است که تنباکو بر روی اشتهای فرد اثر منفی می گذارد و در نهایت منجر به افزایش استرس و پرخوری می شود.

سندروم تخمدان پلی‌کیستیک : خانم هایی که به سندرم تخمدن پلی کیستیک مبتلا هستند، ممکن است دچار اضافه وزن در قسمت میانی بدن خود شوند؛ این مشکل منجر به تولید شدن بیش از حد هورمون مردانه در بدن می‌شود؛ طبق گفته بهترین دکتر زنان در تهران، باید خانم ها برای مقابله با این مشکل، روند زندگی خود را تغییر دهند.

نارسایی قلبی : در صورتی که مایعات در بخش خاصی از بدن احتباس یابند و نارسایی قلب رخ دهد، فرد دچار اضافه وزن می شود و حتی ممکن است در مدت زمان 1 روز یک کیلوگرم اضافه وزن را تجربه کند.

مشکلات کلیوی : در صورت به وجود آمدن اختلال در روند عملکرد کلیه ها، مایعات مازاد در بدن باقی می ماند و در نتیجه اضافه وزن رخ می دهد؛ زمانی که کلیه ها آسیب ببینند، نمی توانند مایعات و سم را به خوبی از بدن دفع کنند که در نهایت آن ها در بدن تجمع می یابند.

سیروز کبدی : در واقع سیروز کبدی نوعی مشکل است که در آن، برای جایگزین شدن بافت های سالم، بافت های زخمی وارد کار می شوند که می تواند منجر به بزرگ شدن شکم و اضافه وزن شود؛ به دلیل جایگزین شدن بافت های زخمی، در شکم انسان مایعات جمع می شوند و در نتیجه وزن افزایش می یابد.

اختلالات تیروئید : تیروئید غده ای در جلوی گلو انسان است که در صورت کم کار شدن، متابولیسم بدن کاهش می یابد و در نهایت اضافه وزن رخ می دهد.

سرطان تخمدان : در صورتی که لگن خانم ها دچار درد و تورم شود، نشانه سرطان تخمدان است؛ این بیماری علائم دیگری همراه دارد که شامل درد شکم، درد لگن، سخت خوابیدن، تکرر ادرار، از دست دادن اشتها، سیری سریع، چرخه قاعدگی نامنظم می باشد.

بارداری : در واقع در صورت افزایش یافتن وزن به طور ناگهانی، احتمال باردار بودن خانم ها وجود دارد؛ بیشتر خانم ها سعی می کنند در این برهه از زمان غذای بیشتری میل کنند تا کودک به خوبی رشد کند؛ اضافه وزن شامل وزن جنین، جفت، مایع آمنیوتیک، افزایش خون‌رسانی و بزرگ شدن رحم است.

تغییرات هورمونی : خانم ها ممکن است در دوران یائسگی به دلیل تغییر کردن هورمون ها، چاقی را تجربه کنند؛ در این دورا هورمون استروژن کاهش می‌یابد و باعث افزایش وزن و چاق شدن خانم ها می شود.

چگونگی تخمین میزان چاقی

درست است که می توان با مشاهده کردن اندام خود در آینه به اضافه وزن خود پی برد اما برخی از افرادی که اضافه وزن دارند، تمایل دارند چاقی و میزان اضافه وزن خود را تخمین بزنند و بدانند که چه مقدار اضافه وزن دارند؛ از این رو پزشکان تلاش کردند فرمولی تهیه کنند که با قرار دادن وزن و قد افراد، مقدار اضافه وزن مشخص شود.چگونگی تخمین میزان چاقی

نام این فرمول شاخص توده بدنی یا همان (BMI) است كه کمک بزرگی به افراد می کند تا بتوانند تشخیص دهند چه میزان اضافه وزن دارند و دچار چاقی شده اند؛ به عنوان مثال این امکان وجود دارد كه نتیجه حاصل شده از محاسبه شاخص توده بدنی این تذکر را به افراد بدهد که 10 کیلو اضافه وزن دارند و باید به رسیدن به اندام ایده آل و وزن مناسب، وزن خود را 10 کیلو کاهش دهند؛ بهترین دکتر تغذیه می تواند با مشاهده عدد حاصل شده، تشخیص دهد که چه روشی برای لاغری فرد مراجعه کننده مناسب می باشد.

5 تا از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد را بشناسید!

کلینیک دکترفود (مجموعه مجرب ترین متخصص تغذیه)

کلینیک دکترفود

اول چکاپ شوید بعد رژیم بگیرید! این مجموعه تاییدیه و همکاری بیش از ۱۰۰ پزشک و استاد شناخته شده کشور را دارد. برای ”اولین بار در کشور” ،رژیم نویسی و تجویز مکمل ها در این مجموعه ”فقط” متناسب با بیماری و مشکلات فرد آن هم توسط متخصص تغذیه مجرب در حیطه بیماری و مشکل فرد تنظیم میشود و در کنار بهبود بیماری مراجع از طریق تغذیه،فرد را به اندام ایده آل خودش میرساند.لازم به ذکر است به علت رضایت بالای مراجعین و درخواست بالا برای مراجعه حضوری جهت بهره بردن از پیشرفته ترین دستگاه های زیبایی،شعبه های حضوری این کلینیک تخصصی در استان های مختلف هم در حال تاسیس است که جهت اطلاعات بیشتر وآگاهی از رزومه و سوابق متخصصین این مجموعه میتوانید به سایت و پیج این مجموعه به آدرس های زیر مراجعه نمایید.

خدمات کلینیک دکترفود:

 • غری و خدمات زیبایی پوست و مو با بروز ترین دستگاه های خارجی
 • رژیم تخصصی چاقی لاغری و ورزشکاران
 • رژیم تخصصی دیابت رژیم تخصصی تعیین جنسیت
 • رژیم تخصصی مشکلات گوارشی و عمل های لاغری مرتبط با ان(بایپس،اسلیو،ابدومینوپلاستی و…)
 • رژیم تخصصی مشکلات کبد و کلیه(کبدچرب،نارسایی کلیه،سنگ کلیه،پیوند کبد وکلیه و…)
 • رژیم تخصصی مشکلات گوارشی و عمل های لاغری مرتبط با ان(بایپس،اسلیو،ابدومینوپلاستی و…)
 • رژیم تخصصی بیماری های قلبی،عروقی و ریوی(کرونا،فشارخون،چربی خون،نارسایی فلبی،آسم و…)
 • رژیم تخصصی گیاهخواری
 • رژیم تخصصی دوران ها(بارداری،شیردهی،کودکان،نوجوانان،سالمندان)
 • رژیم تخصصی تیروئید

شعبه یک شهرک غرب: سعادت آباد، سروغربی(بین میدان کتاب و پاکنژاد)

شعبه دو شریعتی: مترو شریعتی، کوچه بهشت یکم

شعبه سوم: نارمک،روبروی بیمارستان انصاری

(لطفا قبل از مراجعه حضوری از طریق شماره های تماس فوق یاسایت نوبت خود را رزرو نمائید)

شماره های تماس:
 
09918465220
02191309068
09383208176
 
اینستاگرام: drfoodclinic@
 

کلینیک زیبایی و لاغری اکسیر

کلینیک زیبایی و لاغری اکسیر

پروتکلهای درمانی مورد استفاده در اکسير با استفاده از روشهای کاملا غيرتهاجمی، بدون درد و عوارض جانبی مطابق با استانداردهای جهانی و حداقل هزينه های درمانی تحت نظارت و مديريت مستمر می باشند اين پروتکلها برگرفته از برندهايی است که دارای تائيديه FDA آمريکا ، Medical CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت کشورمان است.

خدمات :

 • مشاوره تغذیه و لاغری
 • پاک سازی و جوانسازی پوست
 • لیزرموهای زائد
 • هایفوتراپی
 • رفع سلولیت
 • فیشیال
 • تزریق ژل و بوتاکس

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، پارک (شهید نورانی)، پلاک 26 طبقه دوم غربی

تلفن تماس :

02188361343

09120438945

اینستاگرام: exir_shahrak_gharb@

وب سایت:  exirino.com

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو

دکتر شاهین بهجو 15 سال سابقه کار در حوزه جراحی‌های لاغری داشته و توانسته است رضایت بسیاری از افراد را در حوزه لاغری به خود اختصاص دهد. لازم به ذکر بوده که ایشان از دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شدند و بورد تخصصی خود را در حوزه زیبایی و پلاستیک دریافت کرده اند. کلینیک دکتر شاهین بهجو یکی از بهترین کلینیک‌های لاغری در سعادت آباد محسوب می‌شود.

 خدمات:

 • پیکرتراشی و لیپوماتیک
 • لیفت صورت و تزریق چربی
 •  پروتز سینه
 • ابدومینوپلاستی

آدرس:تهران، سعادت آباد، سرو غربی، میدان کتاب، ساختمان نگار، پلاک 104، طبقه چهارم، واحد 79

دکتر مینا عبداللهی

دکتر مینا عبدالهی

کلینیک دکتر مینا عبدالهی مجهز به دستگاه‌های مدرن و تجهیزات پیشرفته است و از کادر پزشکی کاملاً مجهز و کار بلد در خدمات لاغری خود استفاده می‌کند. این کلینیک محیط امن و بهداشتی برای رسیدن به اندام ایده آل بوده و خدمات متنوعی را در حوزه لاغری به بیماران ارائه می دهد.

 خدمات:

 • جراحی زیبایی شکم
 • پیکرتراشی
 •  جراحی سینه
 •  لیپوماتیک و ابدومینوپلاستی
 •  جراحی زیبایی بینی

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش، کوچه 17،پلاک 54، طبقه هشتم، واحد 810

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه

دکتر کامبیز ایزدپناه بورد تخصصی خود را با بالاترین نمره دریافت کرده است و همواره در کلینیک خود خدمات با کیفیتی را در حوزه لاغری به بیماران خود ارائه می‌دهد. ایشان توانسته است سابقه کاری فوق العاده درخشانی را در رابطه با این خدمات به خود اختصاص دهد. لازم به ذکر بوده که تمامی این خدمات با پرسنل کاربلد و آموزش دیده با رهبری دکتر کامبیز ایزدپناه ارائه داده می‌شود.

 خدمات:

 • لیپوماتیک و پیکرتراشی
 •  جراحی زیبایی شکم
 • کاشت مو و ابرو
 • تزریق ژل چربی و بوتاکس
 • عمل زیبایی افتادگی پلک

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو شرقی، مجتمع پایدار، طبقه پنجم، واحد 505

روش های لاغری موضعی

برای لاغری موضعی در بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد، از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک به نوعی منجر به لاغری می شوند؛ در ادامه این روش ها را برای شما ذکر خواهیم کرد :

لیپوماتیک : لیپوماتیک روشی برای لاغری موضعی است که برای انجام آن از دستگاهی که هوای فشرده دارد استفاده می شود؛ نام این دستگاه ذکر شده، کانولا است که می تواند به اندازه 360 درجه چرخش داشته باشد؛ این دستگاه به دلیل داشتن حرکت ارتعاشی ثابت، موجب از بین رفتن سلول های چربی می شود و هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کند؛ از این رو لیپوماتیک روشی بسیار موثر و مناسب جهت لاغری موضعی می باشد.

کربوکسی تراپی : برای انجام این روش از گازی به نام دی اکسید کربن در کلینیک استفاده می شود که باید به بافت چربی تزریق گردد؛ با تزریق این گاز، سلول های چربی تجزیه می شوند و از بدن فرد خارج می گردند؛ با انجام این روش، علاوه بر لاغری موضعی، گردش خون در بدن افزایش می یابد.

کویتیشن : این روش نوعی لیپوساکشن بدون جراحی می باشد که تاثیر زیادی در کاهش وزن به صورت موضعی دارد؛ برای انجام این روش باید از امواج فراصوت استفاده شود تا با آب میان بافتی برخورد داشته باشند و در نواحی اطراف سلول های چربی حباب هایی ایجاد کنند؛ حباب های تشکیل شده موجب از بین رفتن بافت چربی می شوند و به هیچ یک از سلول های دیگر آسیبی وارد نمی کنند؛ سلول های چربی که در این روش آب می شوند از طریق سیستم لنفاوی و مجاری ادراری از بدن فرد دفع و خارج می شوند و تا یک الی دو روز حجم ادرار افزایش می یابد.

آر اف : می توان برای از بین بردن چربی های موضعی از روش آر اف که روشی نوین است استفاده کرد؛ برای انجام این روش باید از امواج رادیو فرکانسی استفاده شود تا با ایجاد حرارت بالا، چربی های موضعی از بین بروند؛ در واقع این روش تاثیر بسزایی در از بین بردن سلول های چربی دارد و هیچ گونه آسیبی به عضلات و پوست اطراف بافت وارد نمی کند؛ می توان از این روش جهت درمان کردن سلولیت یا ترک های پوستی استفاده کرد.

روش های لاغری موضعی

لیپولیز : نام دیگر این روش، لیزر لیپوساکشن است و برای انجام این روش از لیزر استفاده می شود؛ روش لیپولیز می تواند با سرعت بالا باعث به از بین رفتن چربی ها شود و منجر به لیفت شدن پوست اطراف شود؛ استفاده از بیهوشی در این روش ضروری و مورد نیاز نیست؛ می توان از این روش برای قسمت های مختلف بدن از جمله غبغب، ران، ساق پا، بازو، صورت، پشت گردن و … استفاده کرد.

لاغری موضعی با مزوتراپی

با استفاده از روش مزوتراپی می توان کمک بزرگی به لاغری موضعی کرد؛ این روش برای بخش های مختلف بدن قابل استفاده می باشد که در ادامه بیشتر در این باره توضیح خواهیم داد؛ مزوتراپی روشی جهت درمان سلولیت می باشد و هدف آن ذوب کردن و از بین بردن چربی ها می باشد؛ مزوتراپی به معنی تزریق کردن محلولی خصوص مایع به زیر پوست جهت تجزیه کردن سلول های چربی است؛ مزوتراپی متشکل از عصاره های گیاهی، هورمون ها، آنزیم ها، ویتامین ها و مواد معدنی، و همچنین مواد شیمیایی است.

بهترین دکتر پوست در تهران معتقد است که این روش می تواند روشی موثر در تنظیم کردن لنف و گردش خون، و در ضمن تجزیه کردن چربی های رسوب کرده مانند سلولیت واقع شود؛ بسیاری از افراد نمی توانند نتیجه خوبی از ورزش و رژیم غذایی بگیرند و از این رو به دنبال یافتن روشی موثر از جمله مزوتراپی می روند؛ مزوتراپی جهت از بین بردن چربی های مازاد بازوها، ران ها، شکم و دور کمر مورد استفاده افراد قرار می گیرد

پوستی که اطراف ناحیه تزریق مزوتراپی وجود دارد، با استفاده از این روش سفت می شود و موجب زیباتر به نظر رسیدن می شود؛ با انجام این روش دیگر نیازی به انجام روش های دیگر از جمله لیفت یا جراحی زیبایی یا لیپوساکشن نیست.

توصیه های مهم برای داشتن اندام ایده آل

برای داشتن اندام ایده آل و جلوگیری کردن از چاقی مفرط باید به برخی نکات و توصیه های مهم توجه کرد؛ از این رو در ادامه برخی از این نکات را برای شما ذکر خواهیم کرد :

 • باید برای داشتن اندام متناسب باید به مقدار کافی غذا بخورید و از خوردن غذاهای پرکالری بپرهیزید.
 • سعی کنید در طول روز 10 هزار قدم پیاده روی کنید تا هم اندام متناسب و هم جسم و روح سالم تری داشته باشید.
 • به جای خوردن غذاهای سرخ شده و مضر، از غذاهای آب پز استفاده کنید.
 • باید در طول روز به مقدار کافی آب بنوشید و مصرف نوشیدنی های الکلی را از رژیم های غذایی خط بزنید.
 • تمرینات هوازی جهت سوزاندن چربی های بدن انجام دهید.
 • در برنامه غذایی خود، فیبر و پروتئین را بگنجانید و سعی کنید پروتئین های کم چربی از جمله گوشت بوقلمون، سفید تخم مرغ استفاده کنید.
 • حتما ویتامین های مختلف از جمله ویتامین دی را به مقدار کافی مصرف کنید.
 • سبزیجات و غذاهای ارگانیک دیگر را در رژیم غذایی روزانه خود به مقدار کافی بگنجانید.
توصیه های مهم برای داشتن اندام ایده آل

خصوصیات بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد

بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد تا افراد بتوانند به راحتی جهت انجام انواع روش های مختلف لاغری به آن اعتماد کنند؛ در ادامه برخی از این ویژگی ها را برای شما نام خواهیم برد :

 • کلینیک باید موقعیت مکانی بسیار خوب و در دسترسی داشته باشد.
 • بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد باید از همه لحاظ بهترین گزینه برای مراجعین باشد.
 • باید تمامی نکات بهداشتی و پزشکی در کلینیک به خوبی رعایت شوند و سلامتی بیماران در اولویت باشد.
 • باید برای استفاده از هر یک از خدمات ارائه شده در کلینیک، هزینه مقرون به صرفه ای از بیماران اخذ شود تا اکثر افراد بتوانند برای لاغری به این مرکز مراجعه کنند.
 • کلینیک باید دارای پرسنل و پزشکان بسیار حاذق باشد تا نتیجه حاصل شده از روش های زیبایی، موفقیت آمیز و رضایت بخش باشد.
 • باید در کلینیک از ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته استفاده شود.

کلام آخر

برای لاغری موضعی از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که هر یک منجر به از بین رفتن چربی های مازاد اندام های مختلف بدن می شوند؛ از این رو در این مقاله در رابطه با روش های لاغری، مطالب بسیار مفیدی در اختیارتان قرار دادیم و در ضمن سایت پزشکا تمام سعی خود را به کار گرفت تا شما را با 5 تا از بهترین کلینیک لاغری در سعادت آباد آشنا کند.

از این که تا انتهای این مقاله ما را همراهی کردید از شما بسیار ممنون و متشکر هستیم و در صورتی که هر گونه انتقاد یا پیشنهاد در رابطه با کلینیک های لاغری در سعادت آباد دارید می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا