عمومی

بهترین مرکز درمان واریس در ایران【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

در  این مقاله قصد داریم لیستی از بهترین مرکز درمان واریس در ایران را در اختیار شما قرار دهیم دعوت می کنم تا پایان این مبحث با ما همراه باشید. یکی از شایع ترین بیماری های وریدی که بیش از 20 درصد افراد بزرگسال در معرض ابتلا به آن قرار دارند واریس است که امروزه با توجه پیشرفت علم پزشکی با روش های مدرن و بدون جراحی قابل درمان می باشد که البته برای این مورد بایستی به مراکز درمانی معتبر که از پزشکان و جراحان متخصص و با تجربه بهره مند می باشد مراجعه کنید.

واریس چگونه اتفاق می افتد؟

واریس نوعی بیماری وریدی است که زمانی رخ می دهد که رگ های خونی به دلیل عملکرد نادرست دچار اختلال می شوند و در نهایت با مسدود شدن جریان خون در رگ ها موجب تخریب و پیچیدگی آن ها خواهد شد و در چنین حالتی رگ دچار تورم و التهاب می شود و در صورتی که به موقع برای درمان آن اقدام نشود رگ های عنکبوتی نیز در این بیماری رخ داده و بیمار علاوه بر مشکلات زیبایی در ناحیه مورد نظر با عوارض خطرناک دیگری نظیر لخته شدن خون در سیاهرگ و زخم های واریسی مواجه می شود لذا در صورت مشاهده علائم واریس بایستی برای درمان هرچه سریع تر به بهترین مرکز درمان واریس در ایران مراجعه کنید تا در این مرکز درمانی تحت معالجه بهترین دکتر واریس قرار گیرید و بعد از بررسی و معاینه مناسب ترین روش درمانی برای شما در نظر گرفته خواهد شد.

ویژگی های بهترین مرکز درمان واریس در ایران

بهترین مرکز درمان واریس در ایران که از تیم پزشکی متخصص تشکیل شده است  دارای ویژگی های ذیل می باشد:

 • در این مراکز درمانی بهترین دکتر واریس در ایران که از تخصص و دانش لازم برخوردار می باشند فعالیت می کنند و با مراجعه بیماران و افراد مشکوک به واریس در زمینه تشخیص و درمان آن ها خدمات لازم را ارائه می دهند این مرکز درمانی از پزشک داخلی، پزشک عروق، جراحی عروق یا پوست که دارای گواهینامه معتبر باشد برای درمان این بیماری بهره مند می باشد.
 • از دیگر ویژگی های بهترین مرکز درمان واریس در ایران ارائه بهترین روش های درمانی مدرن می باشد که بیمار بتواند با توجه به تشخیص پزشک مراحل و فرایند درمان را نیز در همان مرکز پیگیری کند همچنین این مرکز فعالیت های پزشکی خود را براساس متدهای استاندارد روز دنیا به بیماران ارائه خواهد داد.
 • بهترین مرکز درمان واریس در ایران دارای مجوز فعالیت از سوی سازمان بهداشت و هیئت ایرانی پزشکی وریدی و لنفاوی کشور می باشد و همچنین کلیه تجهیزات و دستگاه های به کار رفته در این مرکز درمانی در زمره پیشرفته ترین و جدیدترین ابزارهای پزشکی قرار دارد.

ویژگی های بهترین مرکز درمان واریس در ایران:

❤️ داشتن تجربه بهترین مرکز درمان واریس در ایران باید تجربه و سابقه بسیار خوبی داشته باشد.
⚡️ استفاده از تجهیزات مناسب بهترین مرکز درمان واریس باید برای ارائه خدمات از تجهیزات خوب و مناسب استفاده کند.
✅ داشتن برخورد محترمانه بهترین مرکز درمان واریس باید با تمامی بیماران رفتار و برخورد محترمانه داشته باشد.
⭐ در دسترس بودنمرکز درمان واریس ترجیحاً باید در قسمت خوبی از شهر واقع شده باشد و به راحتی پیدا شود.

علائم ابتلا به بیماری واریس کدام است؟

حدود 20 درصد از افراد بزرگسال در مقطعی از زندگی خود در معرض ابتلا به بیماری واریس قرار دارند و یا این که با اختلالات ناشی از این بیماری مواجه می شوند آمار افراد مسن در ابتلا به این بیماری بیشتر از جوانان است اما قشر جوان نیز ممکن است در معرض ابتلا به این بیماری وریدی قرار داشته باشند لذا در صورت مشاهده هر کدام از علائم ذیل آن را جدی گرفته و فورا به بهترین مرکز درمان واریس در ایران مراجعه کنید:

 • ناراحتی پا: اگر در ناحیه پا سوزش، درد، ضربان و یا سنگینی حس کردید به این معنا است که در معرض ابتلا به بیماری مزمن وریدی قرار دارید و باید هرچه سریع تر به پزشک مراجعه کنید. یکی از عوارض جانبی ناشی از واریس CVI است که در اثر لخته شدن خون به وجود می آید و در صورتی که برای درمان آن به موق اقدام نشود منجر به زخم های وریدی و اختلال در سیستم گردش خون می شود.
 • تغییر رنگ ورید: یکی دیگر از علائم بیماری واریس تغیر رنگ سیاهرگ است که می تواند به دلیل نارسایی و مسدود شدن جریان خون رخ دهد که این مورد بیشتر در افرادی که دارای رگ های عنکبوتی هستند بیشتر قابل رویت است. این تغییر رنگ در نواحی مختلف بدن نظیر شکم و پاها اتفاق می افتد که خون در گردش و برگشت به قلب به دلیل مسدود بودن جمع خواهد شد لذا در صورت مشاهده تغییر رنگ ورید نیز باید به بهترین مرکز درمان واریس در ایران برای درمان و پیشگیری از عوارض ناشی از واریس مراجعه کنید.
 • تورم: یکی از شایع ترین علائم بیماری واریس که به دلیل نشت مایع از سیاهرگ و دیگر بافت های مجاور رخ می دهد تورم است که در چنین شرایطی نیز برای درمان باید به بهترین مرکز درمان واریس در ایران مراجعه کنید و پزشکان متخصص در این مرکز درمانی بهترین روش درمان را به شما پیشنهاد می دهند.
 • درد طولانی مدت: یکی دیگر از نشانه های ابتلا و یا در معرض ابتلا به بیماری واریس در افراد مختلف دردهای طولانی مدت است که توصیه می شود این افراد با انجام فعالیت های ورزشی جریان خون را بهبود بخشند و از این طریق درد نیز تسکین پیدا خواهد کرد که برای این منظور پیشنهاد می کنیم روزانه حداقل 30 دقیقه پیاده روی داشته باشید. در صورتی که با ورزش درد شما تسکین پیدا نکرد درمان را از طریق بهترین مرکز درمان واریس در ایران پیگیری کنید.

10 تا از بهترین مرکز درمان واریس در ایران را بشناسید!

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی

دکتر فریبا هندسی بورد تخصصی قلب و عروق و درمان واریس ، با سال ها تجربه ی موفق در درمان بیماران با مشکلات عروقی و واریس های پیشرفته ، جزو معدود پزشکان خانمی هستند که در درمان واریس پیشتاز هستند ایشان اخیرا موفق به کسب مدرک معتبر در زمینه درمان زیبایی واریس از برزیل (زیر نظر پروفسور میاکی) گردیده اند تا بروزترین درمان های واریس را ارائه دهند. -عضو انجمن قلب و واریس آمریکا -بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه تهران -تنها پزشک ایرانی با مدرک درمان زیبایی واریس از برزیل (Clacs) -با سابقه انجام هزاران آنژیوگرافی و لیزر عروقی -با ۱۵ سال سابقه کار در زمینه ی درمان بیماری های قلبی و واریس

تهران ، سعادت آباد ، خیابان بخشایش ، نبش بیمارستان عرفان ، خیابان هفدهم ، پلاک ۸۱

خدمات دکتر فریبا هندسی:

 • تشخیص دقیق و مشاوره واریس با انجام سونوگرافی داپلر رنگی
 • درمان زیبایی پا و رگ های عنکبوتی با لیزر سطحی و اسکلروتراپی
 • درمان واریس های پیشرفته از طریق لیزر
 • اکوکاردیوگرافی قلب
 • نوار قلب
 • هولتر
دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر عبدالوهاب برادران

دکتر عبدالوهاب برادران، متخصص قلب و عروق (رتبه برتر بورد تخصصی کشور) و دارای فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی (آنژیوپلاستی/آنژیوگرافی/بالون و استنت/واریس و لیزر) می باشد. ایشان فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند و نیز دانشنامه و بورد تخصصی دوره تخصص قلب و عروق را نیز از دانشگاه علوم پزشکی تهران(مرکز قلب تهران) دریافت کرده اند و رتبه برتر پذیرش دوره فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی (آنژیوپلاستی) در بیمارستان قلب شهید رجایی تهران می باشند. (طرف قرارداد جهت آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی در بیمارستان با تمامی بیمه های تکمیلی)

تهران، سعادت آباد، بلوار دریا بین شهرداری و پاک نژاد، روبروی نان سحر، پلاک 149، طبقه اول، واحد یک

خدمات دکتر عبدالوهاب برادران:

 • آنژیوگرافی عروق کرونر و اندام ها
 • آنژیوپلاستی کرونر و اندام ها با بهترین برند های استنت دنیا
 • آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی از رگ دست
 • اصلاح سوراخ های قلبی بدون جراحی
 • اصلاح اخلالات مادرزادی بدون عمل
 • درمان واریس با اسکلروتراپی و لیزر
 • اکوکاردیوگرافی

مرکز قلب و واریس کرج

مرکز قلب و واریس کرج

مرکز قلب و واریس کرج از برترین‌ های حوزه درمان واریس در ایران می ‌باشد. این مرکز با قیمت‌ ‌های مناسبی که برای خدمات درمانی خود در نظر گرفته است موفق به کسب رضایت بالایی از مراجعان نیز شده است. هم اکنون شما عزیزان با مراجعه به این مرکز می ‌توانید انواع واریس ها را با روش ‌های برتر درمان کنید و زیبایی پوست خود را نیز افزایش دهید. مرکز قلب کرج دارای محیطی کاملاً آرام و پاکیزه می ‌باشد و ارائه دهنده خدمات درمانی در بالاترین سطح کیفی توسط پزشکان متخصص به شما عزیزان است.

 خدمات مرکز قلب و واریس کرج:

 •  دارودرمانی و روش‌ های جراحی برای واریس
 •  درمان بیماری‌ های فشار خون بالا یا پایین، تپش قلب و آریتمی
 •  درمان نارسایی قلبی و گرفتگی عروق قلب و اندام‌ ‌ها
 •  درمان افتادگی دریچه میترال و بیماری ‌های دریچه ‌ای قلب
 • درمان کم کاری قلب، چربی خون بالا، واریس، آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی

 آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار شریعتی، بین میدان مهران و میدان اسبی، خیابان غلامی، خیابان مسرور خسروی، نرسیده به میدان پرستو، پلاک ۱۰۳

مرکز دکتر موحدین

مرکز دکتر موحدین

 کلینیک درمان واریس دکتر موحدین دارای ۱۵ سال سابقه تجربه درخشان در این حوزه می ‌باشد. این مرکز از جدید ترین دستگاه ‌ها و تجهیزات درمان واریس برخوردار می ‌باشد و همواره از برترین روش‌ ‌های درمانی در این حوزه استفاده کرده است. دکتر حسن موحدین موسس این مرکز می ‌باشد و دارای فوق تخصص جراحی عروق است. ایشان در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران عضویت دارند و از تخصص بالایی در این حوزه برخوردار هستند.

 خدمات مرکز دکتر موحدین:

 •  درمان واریس پا
 • واریس در بارداری و واریس های عنکبوتی
 •  اسکلروتراپی، رادیو فرکانسی و جوراب واریس
 •  لیزر واریس و جراحی واریس در صورت نیاز در نقاط مختلف بدن

 آدرس: تهران، بلوار کشاورز، خیابان رویان، کوچه رویانا، ساختمان پزشکان امیرعلی، کلینیک واریس

مرکز دکتر جمالی

مرکز دکتر جمالی

کلینیک واریس دکتر جمالی دارای پزشکان قلب و عروق متخصص می ‌باشد و ارائه دهنده خدمات واریس در شهر شیراز است. این مرکز همواره از جدید ترین متد های درمانی استفاده کرده است و دارای پیشرفته‌ ‌ترین تکنولوژی ‌ها و دستگاه ‌های جهانی در این حوزه است. مرکز دکتر جمالی در تشخیص و درمان واریس از مهارت بالایی برخوردار است و از پیشرفته‌ ‌ترین روش ‌های درمان رگ‌ های واریسی و عنکبوتی استفاده خواهد کرد.

 خدمات مرکز دکتر جمالی:

 •  درمان واریس با لیزر
 •  اسکلروتراپی واریس
 • درمان واریس های عنکبوتی
 •  درمان رگ ‌های واریسی در نقاط مختلف بدن

آدرس: شیراز، خیابان میرزا کوچک خان، بیمارستان کوثر

مرکز دکتر طاهریون

مرکز دکتر طاهریون

دکتر مهرداد طاهریون فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵ از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می ‌باشد. ایشان از برترین متخصصان قلب و عروق هستند که دوره اینترونشنال کاردیولوژی را با موفقیت در سال ۱۳۹۰ به پایان رساندند. دکتر طاهریون هم اکنون در یکی از برترین مراکز ارائه دهنده خدمات درمانی واریس فعالیت می ‌کند. ایشان در کنگره ‌های داخلی و بین ‌المللی بسیاری سخنرانی داشتند و دارای ۲۰ سال سابقه درمانی موفق در این حوزه نیز هستند. وی دوره پزشکی عمومی خود را در دانشگاه شهید بهشتی و دوره دستیاری خود را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به پایان رسانده است و هم اکنون در بیمارستان‌ های شهر اصفهان مشغول فعالیت است.

 خدمات مرکز دکتر طاهریان:

 •  درمان واریس با لیزر
 • اسکلروتراپی مویرگ‌ های عنکبوتی
 • اقدامات درمانی لخته‌ های عمقی، رادیو فرکانسی و درمان واریس لگن
 • درمان واریس پا، آنژیوپلاستی، استنت وریدی و اکو قلب
 • نوار قلب، مشاوره قلب، فشار خون، تست ورزش و درمان بیماری ‌های قلبی

 آدرس: اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب شیرینی بابک، ساختمان نوین، طبقه اول

مرکز قلب و عروق نور

مرکز قلب و عروق نور

 مرکز تخصصی نور در سال ۱۳۹۷ در شهر رشت در مساحت بالغ بر ۱۴۰۰ متر مربع تاسیس شده است. این مرکز از مجهزترین ‌ها در کشور می ‌باشد که همواره خدمات تشخیصی و درمانی خود را با بهره ‌مندی از پیشرفته‌ ‌ترین تجهیزات و کادر درمانی متخصص ارائه داده است. مرکز نور دارای کادر درمانی برتر در کشور می ‌باشد و همواره برای ارتقای کیفیت خدمات خود تلاش کرده است.

 خدمات مرکز قلب و عروق نور:

 •  درمان واریس و بازتوانی ‌های قلبی
 •  اسکن هسته ‌ای، رادیولوژی و سونوگرافی
 • تست تراکم استخوان و هولتر ریتم
 • هولتر فشار خون، اکو قلب، تست ورزش و درمان بیماری‌ های قلبی
 • درمان نارسایی قلبی، فشار خون بالا، تپش قلب و حمله قلبی
 •  عمل قلب باز، آنژیوپلاستی و درمان نارسایی ‌های قلبی

آدرس: رشت، بلوار معلم، بین میدان مادر و سرگل، مرکز نور

مرکز دکتر افشاری

مرکز دکتر افشاری

دکتر نادر افشاری برد تخصصی قلب و عروق خود را با درجه علمی بالایی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دریافت کرده است‌. ایشان هم اکنون عضو انجمن قلب آمریکا هستند و با خدمات درمانی با کیفیت موفق به کسب رضایت بالایی از مراجعان شده ‌اند. مرکز تخصصی ایشان انواع خدمات درمانی قلب و واریس را در بالاترین سطح کیفی به شما عزیزان ارائه خواهد داد.

 خدمات مرکز دکتر افشاری:

 •  درمان واریس و آنژیوگرافی قلب
 • درمان فشار خون بالا و پایین
 • درمان گرفتگی عروق و نارسایی قلبی
 • درمان درد دست چپ، درد قفسه سینه و آنژیوپلاستی
 •  درمان آریتمی ‌های قلبی، حملات قلبی، تپش قلب و تغذیه مناسب

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، بلوار نفیسی، ساختمان سایه، واحد هفدهم

مرکز توانبخشی نشاط

مرکز توانبخشی نشاط

مرکز جامع طب فیزیکی و توانبخشی نشاط در سال ۱۳۹۶ تاسیس شده است. این مرکز دارای تجهیزات ویژه ‌ای برای مراجعان می ‌باشد و یکی از مجهزترین ‌های این حوزه در شهر کرج به شمار می ‌رود. مرکز نشاط بسیاری از بیماری ‌های قلبی را با موفقیت درمان کرده است و گزینه ای مناسب برای شما عزیزان محسوب می ‌شود.

 خدمات مرکز نشاط:

 •  درمان واریس و بیماری‌ های قلبی
 • سونوگرافی عروق کاروتید و نوار عصب و عضله
 • اسکن دینامیک کف پا، نوار مغز و پلاسماتراپی
 • درمان آرتروز، آسیب تاندون‌ ها، دیسک کمر و سیاتیک
 •  اوزون تراپی، درمان آرتروز و زخم پای دیابتی
 • مدیریت اضافه وزن و تجویز مکمل‌ ‌های غذایی
 •  تشخیص و درمان انواع بیماری ‌های قلبی و عروقی
 • درمان اسپاسم‌ های عضلانی، میگرن و انواع تزریقات مفصلی

 آدرس: کرج، فردیس، فلکه دوم، خیابان پانزدهم، ۵۰ متر پایین‌ تر از آزمایشگاه مرکزی فردیس و درمانگاه پارسیان، پلاک ۳۵

مرکز دکتر مهرنژاد

مرکز دکتر مهرنژاد

کلینیک تخصصی دکتر مهرنژاد دارای ۱۵ سال سابقه تخصصی در حوزه درمان واریس و ضایعات عروقی می‌ باشد. این مرکز از جدید ترین تجهیزات پزشکی روز دنیا برای درمان بیماری‌ های پوستی برخوردار است و اعتبار بسیاری در بین مراجعان کسب کرده است. مرکز دکتر مهرنژاد در محیطی کاملاً پاکیزه تاسیس شده است و خدمات درمانی را در بالاترین سطح کیفی و با قیمت ‌های مناسبی به مراجعان ارائه می ‌دهد.

 خدمات مرکز دکتر مهرنژاد:

 •  درمان واریس پا، واریس صورت و واریس های عنکبوتی بدن
 • تزریقات زیبایی، جوانسازی پوست و لیفتینگ پوست
 •  تزریق بوتاکس، درمان میگرن و مزوتراپی صورت
 •  درمان بیماری ‌های پوستی، لک صورت،‌‌ پاک کردن تاتو و برداشتن خال

 آدرس: تهران، خیابان شریعتی، نرسیده به میدان قدس، خیابان رفعت، پلاک هشتم

گزینه های درمان در بهترین مرکز درمان واریس در ایران

بهترین مرکز درمان واریس در ایران برای بهبود این بیماری از مدرن ترین درمان ها براساس متدهای روز دنیا استفاده می کند که تمامی این روش های درمانی کاملا ایمن با کمترین میزان عوارض جانبی می باشند که در ادامه به چند مورد از کاربردی ترین آن ها می پردازیم:

 • درمان محافظ کارانه واریس: برخی از وریدهایی که به دلیل واریس دچار التهاب می شوند را می توانید به صورت محافظه کارانه درمان کنید که برای این منظور بیمار بایستی در فاصله های زمانی منظم پاها را بالا نگهدارد و از ایستادن و نشستن برای مدت زمان طولانی خودداری کند و همچنین مدام جوراب های الاستیک را استفاده کند که در چنین شرایطی وریدهای واریسی درمان شده و از بین خواهند رفت.
 • ابلیش با فرکانس رادیویی: این روش درمانی که در بهترین مرکز درمان واریس در ایران توسط پزشک متخصص انجام می شود از اولتراسوند برای پیدا کردن ورید از قرارگیری پروب در جایگاه مناسب استفاده می شود که در نهایت فرکانس رادیویی با گرما ورید را درمان خواهد کرد. این روش درمانی برای اغلب بیماران قابل استفاده می باشد و در کمترین زمان ممکن نتایج بهبودی را می توان مشاهده کرد.
 • اسکلروتراپی: یکی از جدیدترین روش های درمان واریس در بهترین مرکز درمان واریس در ایران می باشد که پزشک متخصص بعد از معاینه و بررسی رگ های وریدی یک محلول به نام اسکلروزانت را به ورید تزریق می کند این روش درمانی که در زمره روش های غیر جراحی و غیر تهاجمی قرار دارد کاملا ایمن بوده و با کمترین میزان عوارض جانبی و به عنوان یکی از بهترین روش های درمان شناخته شده می باشد که برای این منظور توصیه می کنیم حتما به بهترین مرکز اسکلوتراپی در ایران مراجعه کنید.
 • میکروفلبکتومی: در این روش درمان پزشک برش های کوچکی را بر روی نواحی که ورید های واریسی وجود دارد ایجاد می کند و از این طریق وریدها را بر می دارد توجه داشته باشید که این برش ها بسیار کوچک بوده و بدون نیاز به بخیه ترمیم می شوند و بیمار در همان روز بعد از درمان بهترین مرکز درمان واریس در ایران را ترک می کند و نیاز به اقامت در مرکز درمانی را ندارد.
 • لیزر درمانی: یکی دیگر از روش های درمان واریس که توسط بهترین متخصص لیزر واریس انجام می شود و به عنوان پرکاربردترین روش های درمان این بیماری به خصوص برای واریس پا شناخته می شود که اشعه لیزر به صورت متمرکز به ورید وارد شده و به آن آسیب می رساند و از این طریق بافت اسکار که منجر به قطع منبع خون و در نهایت از بین رفت ورید می گردد در ناحیه تحت درمان ایجاد می شود.
گزینه های درمان در بهترین مرکز درمان واریس در ایران

اقدامات خود مراقبتی برای درمان واریس

معمولا در بهترین مرکز درمان واریس در ایران به بیماران توصیه می شود که حتما از درمان خود مراقبتی برای کاهش ناراحتی های ناشی از ورید واریسی استفاده کنند که برخی از این مراقبت ها به قرار ذیل است:

 • ورزش: حرکت کردن و پیاده روی یکی از بهترین روش ها برای گردش خون در پای بیمار است که با مراجعه به بهترین مرکز درمان واریس در ایران سطح فعالیتی مناسب برای شما تعیین می شود و می توانید براساس آن روزانه پیاده روی کنید.
 • وزن مناسب و رعایت رژیم غذایی: توجه داشته باشید که یکی از عوامل واریس وزن اضافی بدن است که فشار زیادی را بر روی رگ های شما وراد می کند لذا توصیه می کنیم ضمن این که وزن خود را در حد تعادل نگه داری به منظور جلوگیری از تورم از رژیم غذایی کم نمک نیز پیروی کنید.
 • پاهای خود را بالا نگه دارید: یکی از روش های مناسب برای بهبود گردش خون در پاها این است که روزانه در حین استراحت پاها را بالا نگه دارید به عنوان مثال می توانید در زمان دراز کش پاهای خود را بر روی چند بالش قرار دهید.
 • از نشستن و ایستان در طولانی مدت اجتناب کنید: که برای این منظور توصیه می کنیم به منظور گردش جریان خون موقعیت خود را به صورت مرتب تغییر دهید.

هزینه درمان واریس

هزینه درمان واریس به روش های مختلفی از جمله نوع درمان بستگی دارد به عنوان مثال در هزینه درمان واریس پا با لیزر اندازه رگ های واریسی و همچنین میزان اشعه لیزر مورد استفاده را در نظر می گیرند لذا می توان گفت که وسعت و تعداد ریشه های بیماری و همچنین استفاده از نوع درمان مورد نظر تعیین کننده نهایی هزینه درمان در بهترین مرکز درمان واریس در ایران خواهد بود.

کلام آخر

زمانی که متوجه کوچکترین آثار و نشانه واریس در رگ ها می شوید باید هرچه سریع تر به منظور پیشگیری از ایجاد لخته خون و مسدود شدن رگ های بیشتر فورا برای درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کنید. در این مقاله ما تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم 10 تا از بهترین مرکز درمان واریس در ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم. البته قابل ذکر است که مراکز نامبرده صرفا جهت معرفی بوده و برای انتخاب هر کدام از آن ها لازم است تحقیق و پرس و جو کنید. از اینکه تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما کمال تشکر را داریم. در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید از طریق سایت پزشکا با ما در ارتباط باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

الناز شاکر

سلام من الناز شاکر هستم، 7 ساله کار نویسندگی در زمینه مطالب سلامتی و زیبایی تهیه و گردآوری میکنم. خوشحال میشم اگر پیشنهاد یا نظری دارید زیر همین مقاله برام بنویسید .ممنونم ازمطالعه این مقاله....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا