روانشناسی

بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران آشنا کنیم. افراد بسیاری در طول زندگی دچار افسردگی می شوند که این امر برای افراد می تواند در مواقعی بسیار آزاردهنده باشد. کتامین نوعی داروی بیهوشی است که می تواند افکار خودکشی را در افراد کاهش دهد. برای انجام کتامین تراپی می توانید به بهترین مرکز کتامین تراپی مراجعه نمایید. ما در این مقاله لیستی از بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

کتامین تراپی چیست؟

کتامین نوعی ماده بیهوشی می باشد که در سال های گذشته برای بیهوشی بیماران زمان جراحی از آن استفاده شده است. کتامین نوعی ماده است که به عنوان مسکن و آرام بخش قوی برای تسکین درد تجویز می شود. افراد در طول زندگی ممکن است دچار افسردگی شوند و این افسردگی برای آنان بسیار آزار دهنده باشد. افراد می توانند با مراجعه به بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران به درمان افسردگی بپردازند.

از این ماده به صورت تزریق، اسپری بینی و قرص برای بیمار استفاده می شود. بعد از استفاده از این ماده تمامی افکار منفی از ذهن بیمار فاصله می گیرد. افراد می توانند برای درمان افسردگی شدید به بهترین مرکز کتامین تراپی در تهران مراجعه نمایند.

ویژگی های بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران

افراد برای درمان افسردگی و همچنین مشکلات روحی و روانی خود باید سعی کنند به بهترین کلینیک روانپزشکی در تهران مراجعه نمایند. برخی از ویژگی های بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران را در اختیار شما قرار داده ایم، این ویژگی ها عبارتند از:

 • بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران باید دارای تمامی مجوزهای لازم از وزارت بهداشت باشد، پس به مرکزی مراجعه نمایید که مجوز های مورد نیاز از طرف وزارت بهداشت را کسب نموده باشد.
 • بهترین مرکز کتامین تراپی باید بیماران را با روش های درمانی مناسبی درمان نماید که هیچ آسیبی به بیمار وارد نشود و باید بتواند بهترین روش را برای افراد انتخاب نمایند.
 • بهترین مرکز کتامین تراپی باید بهترین و با تجربه ترین پزشکان را در زمینه درمان بیماران داشته باشد. تمامی افراد که در بهترین مرکز کتامین تراپی حضور دارند باید دارای تخصص و همچنین سابقه کاری باشند.
 • بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران باید سلامت بیماران خود را اولویت قرار دهد و تمام تلاش خود را بکند تا کوچک ترین آسیبی به بیمار نرسد.

5 تا از بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران را بشناسید!

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش

دکتر شیرزاد خیراندیش متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) عضو سازمان نظام پزشکی ایران و عضو انجمن روان پزشکان ایران که با رتبه خوب از دانشگاه های ایران فارغ التحصیل هستند. ایشان در حال حاضر از اعضای فعال هیات مدیره بزرگترین و مجهزترین بیمارستان اعصاب و روان خصوصی  ایران هستند.

سابقه طولانی در درمان اختلالات روانپزشکی و روان شناسی دارند و خدمات تخصصی ایشان ، ویزیت ، مشاوره و روانکاوی ، ودرمان اختلالات روانپزشکی بدون دارو با دستگاه تحریک مغناطیسی مغز آر تی ام اس rTMS ، درمان اختلالات روانپزشکی با دستگاه تی دی سی اس tDCS درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان ( بیش فعالی و عدم تمرکز، اضطراب…) با دستگاه نوروفیدبک و tDCS میباشد .

خدمات:

 •  خدمات بستری بیماران اعصاب و روان در مجهزترین بیمارستان خصوصی اعصاب و روان تهران ( بیمارستان ایرانیان )
 •  درمان اختلال واژینسموس با دستگاه امریکایی در سریع ترین زمان
 •  درمان اختلالات افسردگی ( پس از زایمان ، افسردگی فصلی ، دوقطبی و…)
 •  درمان اختلالات اضطرابی و استرس ( اضطراب منتشر ، حمله پانیک ، استرس پس از سانحه )
 •  درمان اختلالات جنسی ( اختلال زود انزالی ،اختلال نعوظ ،اختلال واژینیسموس ، ترانس )
 •  درمان اختلالات خواب ( بی خوابی ، کابوس شبانه و ……)
 •  درمان اختلال دو قطبی و افسردگی دوقطبی
 •  درمان اختلال وسواس فکری و عملی ( وسواس کندن مو ، وسواس بد ریختی بدن )
 •  درمان اختلالات شخصیت ( اختلال شخصیت مرزی ، اختلال پارانوئید )
 •  درمان اختلالات روانپزشکی کودک و نوجوان
 •  درمان اختلال بیش فعالی و عدم تمرکز در کودکان
 •  درمان اختلال اضطراب جدایی در کودکان
 •  درمان اختلال پرخاشگری در کودکان
 •  درمان اختلال تیک و لکنت زبان در کودکان ( روانشناس کودک و بازی درمانی )
 •  درمان شب ادراری در کودکان
 •  درمان اختلال یادگیری در کودکان ( واحد کاردرمانی )
 •  کتامین تراپی برای افسردگی طول کشیده و مقاوم به درمان

 زمان حضور در مطب : از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 17 عصر تا 22 عصر

 آدرس مطب : تهران ، بلوار دهکده المپیک ، چهار راه زیبا دشت ، روبروی مسجد امام رضا ، پلاک 16 طبقات اول و دوم

 تلفن تماس :   

44744659

09101633749

44744641

معایب کتامین تراپی

کتامین تراپی همانند روش های دیگر دارای معایب و همچنین مزایایی می باشد. از معایب کتامین تراپی می توان به اعتیاد به کتامین اشاره کرد. این درمان به بهبودی سریع بیمار کمک بسیاری می‌کند. به دلیل این که کتامین دارای پتانسیل اعتیادآور است می تواند کمک بسیاری برای درمان افسردگی بکند ولی اعتیاد به کتامین وجود دارد. البته اعتیاد به کتامین با اعتیاد به مواد مخدر فرق دارد.

از دیگر معایب کتامین تراپی قیمت بالای آن می باشد. هزینه تزریق کتامین بسیار بالا است. این دارو شامل پوشش بیمه ای نمی شود و همچنین دارای هزینه بسیار بالایی می باشد. کتامین تراپی دارای عوارضی می باشد ولی عوارض آن نسبت به درمان های دیگر بسیار کم تر است. برای انجام کتامین تراپی باید به بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران مراجعه نمایید.

معایب کتامین تراپی

مزایای کتامین تراپی

همانطور که گفتیم کتامین تراپی همانند روش های دیگر دارای مزایا و معایبی می باشد. از مزایای کتامین تراپی می توان به درمان آسان اشاره کرد. یکی از روش های رایج کتامین تراپی به صورت اسپری بینی می باشد که این روش مورد تایید سازمان fda است. روش دیگری وجود دارد به نام تزریق وریدی که تا کنون توسط fda تایید نشده است. از مزایای دیگر می توان به عوارض جانبی اندک آن اشاره کرد.

عوارض جانبی برخی از داروهای روان گردان بسیار زیاد است و ممکن است موجب مشکلاتی در افراد شود ولی کتامین تراپی یکی از روش‌های درمان است که دارای عوارض بسیار کمی می باشد. از دیگر مزایا سرعت عمل در بهبودی است. کتامین تراپی از هر روشی که انجام شود در سریع ترین زمان ممکن در بیمار تاثیر می گذارد و می تواند آرامش را در فرد ایجاد کند. در صورت ساکن بودن در شهر دیگری می توانید به مقاله بهترین مرکز کتامین تراپی در ایران مراجعه نمایید و بهترین مرکز را برای درمان انتخاب کنید.

کلام آخر

کتامین نوعی داروی بیهوشی است که پزشک به عنوان مسکن و آرام بخش قوی برای تسکین درد تجویز می کند. افرادی که دچار افسردگی شده اند و این افسردگی برای آنان بسیار آزار دهنده می باشد با تشخیص پزشک از این روش استفاده می کنند و از کتامین برای آنان استفاده می شود. بعد از تزریق کتامین تمامی افکار منفی از ذهن بیمار دور می شود. برای انجام کتامین تراپی سعی کنید به بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران مراجعه نمایید. کتامین تراپی دارای مزایا و معایبی می باشد. معایب کتامین تراپی بسیار کم است. عوارض جانبی کتامین تراپی از داروهای روان‌ گردان بسیار کم تر است. این روش همچنین دارای مزایای بسیاری نیز می باشد. از مزایای کتامین تراپی می توان به درمان آسان، وجود عوارض جانبی بسیار کم و همچنین تاثیر آن در سریع ترین زمان ممکن اشاره کرد.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین مرکز کتامین تراپی در غرب تهران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

4/5 - (2 امتیاز)

سمیه اسدی

سلام، من سمیه هستم. 3 ساله که به کار محتوا نویسی مطالب پزشکی و عمومی در سایت پزشکا مشغول هستم، امیدوارم مطالب مفیدی برای شما عزیزان به اشتراک گذاشته باشم و خوش حال میشم نظرات و پیشنهادات خودتونو برام کامنت کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + سه =

دکمه بازگشت به بالا