پزشکان

بهترین دکتر نوزادان در تهران【سال 1402】❤️+ لیست 10 تایی

متخصصان نوزادان پزشکانی هستند که در مراقبت از نوزادان تخصص دارند. پزشکان نوزادان تازه متولد شده می توانند مجموعه ای منحصر به فرد از چالش های سلامتی را ارائه دهند که برای درمان آنها به مهارت و تخصص پزشکی بالایی نیاز دارد. این امر به ویژه در مورد نوزادان نارس و آنهایی که اندام های آنها توسعه نیافته است صادق است.در این مقاله شما را با 10 تا از بهترین دکتر نوزادان در تهران آشنا خواهیم کرد.

گفته می شود، متخصصان نوزادان همچنین نقش مهمی در جنبه های معمول مراقبت از جمله مشاوره والدین قبل، حین و بعد از زایمان دارند. آموزش آنها به آنها کمک می کند والدین را برای جنبه های روزمره مراقبت از نوزادان آماده کنند.

متخصص نوزادان

اگرچه اکثر کودکان بدون مشکل به دنیا می آیند، متخصصان نوزادان اولین فرد حمایت کننده در زایمان پرخطر هستند. عوارضی که ممکن است به کمک آنها نیاز داشته باشد عبارتند از:

سیستم های تنفسی یا گوارشی که به طور کامل توسعه نیافته اند
زایمان زودرس
کمبود اکسیژن (شما ممکن است این را بشنوید که خفگی پری ناتال نامیده می شود)

متخصصان نوزادان در وهله اول پزشکان اطفال هستند. بهترین دکتر نوزادان در تهران که مسئول مراقبت های پزشکی از کودکان هستند. هنگامی که مشکلی پیش می‌آید، متخصصان نوزادان برای هماهنگی با سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی برای ارائه مراقبت‌های مناسب به نوزاد شما حضور دارند.

متخصص نوزادان

دلایل مراجعه به متخصص نوزادان

بهترین دکتر نوزادان در تهران در هر مرحله از روند زایمان، چه قبل و چه بعد از تولد فرزندتان، با شما همکاری خواهند کرد. دلایل مختلفی برای مراجعه به متخصص نوزادان وجود دارد، از جمله:

بارداری پرخطر

در صورت بارداری پرخطر، ممکن است تحت نظر متخصص نوزادان در بیمارستان بستری شوید. آنها علائم حیاتی شما را به دقت زیر نظر خواهند داشت تا بتوانند هر گونه اقدام اصلاحی مورد نیاز را در اسرع وقت انجام دهند.

عوارض زایمان

همه تحویل ها بدون مشکل انجام نمی شود. متخصصان نوزادان اغلب برای زایمان های سخت حضور دارند، مانند زمانی که بند ناف به نوزاد فشار می آورد یا به دور او می پیچد. در برخی موارد، وضعیت کودک در هنگام زایمان برای کودک یا مادر خطرناک است. در این صورت، متخصص نوزادان ممکن است تیم زایمان را در مورد بهترین اقدام هماهنگ و توصیه کند.

ناتوانی های مادرزادی

نوزادان گاهی اوقات با اندام های توسعه نیافته، سیستم ایمنی ضعیف یا علائم دیگری به دنیا می آیند که زنده ماندن بدون کمک را برای آنها دشوار می کند. متخصصان نوزادان برای مراقبت مناسب از کودکان متولد شده با این مشکلات با سایر متخصصان هماهنگ می کنند.

10 تا از بهترین دکتر نوزادان در تهران را بشناسید

4.7/5 - (3 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا