پزشکان

بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران【سال 1402】❤️ + لیست 10 تایی

ما امروز قصد داریم شما را با بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران آشنا کنیم. پیری پوست گردن همانند پوست صورت بسیار اهمیت دارد، پس افراد باید سعی کنند برای درمان به بهترین دکتر جوانسازی گردن مراجعه نمایند. علائمی در پوست گردن افراد رخ می دهد که افراد متوجه پیری پوست می شوند از این علائم می توان به ایجاد نوار های عمودی، ایجاد خطوط عرضی، شل شدن و افتادگی پوست، ایجاد شدن ضایعات روی گردن اشاره کرد که در ادامه مقاله به آن ها بیش تر می پردازیم. ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم، پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

جوانسازی گردن چیست؟

با افزایش سن و عوامل دیگری مانند لاغری بیش از اندازه و نور خورشید افراد دچار افتادگی پوست گردن می شوند که در این مواقع دچار کاهش اعتماد به نفس بسیاری نیز می شوند. افراد باید سعی کنند با مشاهده علائمی مانند ایجاد نوار های عمودی، ایجاد خطوط عرضی، شل شدن و افتادگی پوست و ایجاد ضایعات روی گردن هر چه سریع تر به بهترین دکتر پوست برای درمان و جوانسازی پوست گردن مراجعه نمایند.

برخی از روش هایی که برای لیفت گردن و یا جوانسازی پوست گردن استفاده می شوند به تنهایی نیز انجام می شوند ولی بهتر است با هم انجام شوند تا ظاهر هماهنگی داشته باشند. افرادی که افتادگی پوست و چین و چروک گردن آن ها کم می باشد می توانند از روش‌های غیر تهاجمی استفاده کنند ولی افرادی که دچار افتادگی بیش از حد هستند می توانند از عمل جراحی و روش های تهاجمی استفاده کنند. برای انجام جوانسازی گردن باید توجه داشته باشید تا به بهترین دکتر جوانسازی گردن در در ایران مراجعه نمایند.

 جوانسازی گردن چیست؟

علائم پیر شدن پوست گردن

ایجاد خطوط عرضی

یکی از علائم پیری پوست گردن ایجاد خطوط عرضی روی گردن می باشد که این خطوط از ابتدای جوانی همراه افراد می باشند و با افزایش سن افراد بیش تر متوجه آن می شوند. خطوط عرضی که روی گردن ایجاد می شوند به دلیل کاهش کلاژن سازی پوست، از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست و همچنین رطوبت ایجاد می شوند.

ایجاد نوار های عمودی

از دیگر علائم پیری پوست گردن ایجاد نوارهای عمیق عمودی می باشد که در طول زمان زیادی روی گردن ایجاد می شود. افراد می توانند با مراقبت و انجام ورزش های مختلف عضلات گردن را تقویت کرده تا زمانی که پوست آن ها پیر می شود این خطوط نمایان نشوند. نوارهای عمیق عمودی می توانند در اثر عوامل ژنتیکی و تابش مستقیم خورشید ایجاد شوند.

شل شدن و افتادگی پوست

از اولین نشانه‌های پیری پوست که به خوبی قابل مشاهده می باشند می‌توان به شل شدن و افتادگی پوست اشاره کرد که روی صورت و حتی دست به خوبی قابل مشاهده می باشد. با افزایش سن به تدریج بافت های چربی و ماهیچه ها تحلیل می‌روند و پوست دچار افتادگی می شود.

به وجود آمدن ضایعات روی گردن

برخی از افراد به دلایل ژنتیکی دچار افتادگی پوست گردن نمی شوند ولی در اثر تابش نور خورشید لکه های تیره رنگی روی گردن آن ها ایجاد می شود که افراد می توانند با مراجعه به بهترین دکتر پوست در تهران و استفاده از جوانسازی پوست گردن و دکلته لکه ها را از بین ببرند و به پوستی جوان و شاداب دست پیدا کنند.

10 تا از بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران را بشناسید!

روش های جوانسازی گردن

تزریق ژل: یکی از روش های جوانسازی گردن تزریق ژل می باشد. اگر بعد از کاهش وزن دچار افتادگی پوست گردن شدید و یا پوست گردن شما دچار چین و چروک و افتادگی سطحی می باشد شما می توانید از روش تزریق ژل استفاده کنید. برای افتادگی و چین و چروک سطحی روش تزریق ژل روشی مناسب می باشد که می تواند سبب از بین بردن چین و چروک ها و پر کردن گردن شود. اگر دارای گردن چاقی می باشید از روش‌های دیگری می توانید استفاده کنید.

لیپوساکشن: از روش های بسیار محبوب در جراحی های زیبایی می توان به لیپوساکشن گردن اشاره کرد. این روش را افراد می توانند هم زمان با دیگر جراحی ها انجام دهند. در روش لیپوساکشن پزشک چربی موجود در لایه بافت زیر جلدی گردن را بر می دارد و گردن را جوان و فک را زاویه دار می کند. افراد می‌توانند با مراجعه به بهترین کلینیک زیبایی از روش لیپوساکشن گردن برای جوانسازی گردن استفاده کنند.

مزوتراپی: در این روش پزشک محلولی را که حاوی انواع ویتامین ها، آمینو اسید ها، داروها و مواد معدنی لازم پوست است به پوست تزریق می کند و با تزریق این مواد به پوست، پوست افراد تحریک می شود و روند تولید کلاژن و الاستین در آن سریع تر از قبل خواهد شد. با تولید کلاژن و الاستین پوست گردن به طور مجدد جوانی خود را به دست می آورد. افراد می‌توانند برای انجام جوانسازی گردن از روش مزوتراپی استفاده کنند.

تزریق بوتاکس: از روش های بسیار موثر برای جوانسازی پوست گردن می توان به تزریق بوتاکس اشاره کرد. بوتاکس از نوعی باکتری به دست می آید. پزشک با تزریق کردن این سم به ناحیه مورد نظر عضلات آن ناحیه را فلج می کند و این امر سبب جوانسازی پوست گردن می شود شما می‌توانید با مراجعه به بهترین دکتر بوتاکس از این روش استفاده کنید.

هایفوتراپی: در این روش پزشک از دستگاه هایفو استفاده می‌کند و دستگاه هایفو با استفاده از امواج فراصوت لایه ای از پوست که زیر لایه سطحی پوست قرار دارد را مورد هدف قرار می‌دهد و به آن انرژی وارد می کند. با انرژی که دستگاه هایفو به پوست وارد می کند دمای آن قسمت افزایش پیدا می‌کند. آسیب های سلولی سبب تولید پروتئین هایی مانند کلاژن می شود که کلاژن نقش بسیار مهمی دارد هر چقدر میزان کلاژن تولید شده بیش تر باشد بافت پوست سفت می‌شود و این امر سبب جوانسازی گردن و کاهش چین و چروک ها می شود.

لیزر: لیزر نوعی نور می باشد که می تواند پوست را گرم کند. گرم کردن پوست توسط لیزر موجب ساخت کلاژن توسط پوست می شود و می تواند کیفیت کلاژن موجود در پوست را بهبود یابد و همچنین سبب سفت شدن پوست و کاهش چین و چروک های آن می شود افراد می توانند با استفاده از روش لیزر، پوست گردن خود را بهبود یابند.

روش جراحی: در روش جراحی، جراح برش هایی را در پوست افراد ایجاد می کندو از طریق این برش ها می تواند بافت اضافی چربی را جدا کند و در صورت نیاز ماهیچه های اضافی گردن را بردارد. این امر سبب سفت شدن ماهیچه های گردن و خوش فرم شدن گردن می شود. در این روش پوست گردن کشیده می شود و بخش های اضافی آن توسط جراح برش می خورد.

روش های جوانسازی گردن

ویژگی های بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران

برای دستیابی به نتایجی خوب و مطلوب باید به بهترین دکتر جوانسازی گردن مراجعه نمایید. برخی از ویژگی های بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران عبارتند از:

  • مدرک و تخصص بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران از ویژگی‌های بسیار مهم می باشد. قبل از مراجعه به دکتر برای انجام خدمات و درمان باید مطمئن شوید که پزشک شما دارای مدرک معتبر از دانشگاه معتبری می باشد و همچنین تخصص پزشک دارای اهمیت بسیاری است.
  • بهترین دکتر پزشکی می باشد که دارای برخوردی بسیار مناسب با بیماران خود باشد و همواره سعی می کند تا به سوالات بیماران و مراجعین با حوصله و صبر بسیاری پاسخ دهد.
  • بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران پزشکی است که دارای تجربه و مهارت بسیاری در حیطه فعالیت خود می باشد. پزشکی که دارای تجربه و مهارت بسیاری باشد درمان شما را می تواند بدون هیچ گونه عوارضی که مربوط به بی تجربگی پزشک باشد انجام دهد و قطعاً شما در پایان درمان به نتیجه مطلوبی خواهید رسید.
  • بهترین دکتر در کلینیکی فعالیت می کند که آن کلینیک دارای تجهیزات و ابزارهای بسیار مناسب و پیشرفته برای درمان مراجعین و بیماران باشد. پس به پزشکی مراجعه کنید که در کلینیک معتبری مشغول فعالیت می باشد.
  • کلینیکی که بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران در آن مشغول فعالیت است همواره تمیز می باشد و دارای محیطی بسیار آرام است. همچنین کلینیک در موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی قرار دارد که تمام مراجعین می توانند به راحتی به آن کلینیک مراجعه کنند. بهترین دکتر جوانسازی گردن در مرکزی مشغول فعالیت است که آن مرکز همواره تمیز می باشد، ابزارها و تجهیزات و همچنین محیط استریل می‌شود تا بیماری از محیط به افراد انتقال پیدا نکند.
  • یک پزشک خوب کسی است که همواره می کوشد علم خود را به روز نگه دارد و همچنین از تکنیک ها و متدهای به روزی برای درمان بیماران خود استفاده می کند.

کلام آخر

افراد در طول زمان به دلایل مختلفی دچار افتادگی پوست گردن می شوند. پیری پوست گردن دارای علائمی می باشد که از علائم آن می توان به ایجاد نوار های عمودی، ایجاد خطوط عرضی، افتادگی پوست و شل شدن پوست و همچنین ایجاد ضایعات روی گردن اشاره کرد. افراد با مشاهده چنین علائمی باید به بهترین دکتر پوست و همچنین بهترین کلینیک جهت انجام جوانسازی گردن مراجعه نمایند. جوانسازی گردن روش های متنوعی دارد که از این روش ها می توان به تزریق ژل، لیپوساکشن، مزوتراپی، هایفوتراپی، تزریق بوتاکس، لیزر و روش های جراحی اشاره کرد. اگر افراد دارای پیری پوست سطحی باشند می توانند از روش‌های غیر جراحی استفاده کنند و اگر افراد دچار افتادگی پوست و پیری پوست شدیدی هستند می توانند از روش جراحی استفاده کنند.

از شما عزیزان بسیار سپاسگزاریم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. سایت پزشکا همواره سعی داشته شما را با بهترین دکتر جوانسازی گردن در ایران آشنا کند. امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشند. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت مراجعه کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 10 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا