عمومی

10 تا از بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران【سال 1402】❤️

به طور کلی از آنجایی که زانو یکی از پیچیده‌ ترین، بزرگ‌ ترین و حساس‌ ترین مفاصل بدن است که از یک طرف به استخوان ران و از طرف دیگر به استخوان ساق پا متصل است، پس شما باید برای جراحی تعویض زانو یک جراح با تجربه را انتخاب کنید و در این کار مهارت کافی را داشته باشد.یافتن بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران ، بزرگترین شهر ایران با بیش از ده میلیون جمعیت، کار ساده ای نیست و نیازمند تحقیق، بررسی و تحقیق فراوان در اینترنت است.اما قبل از معرفی بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران در این مقاله ابتدا در مورد شرایطی که منجر به تعویض مفصل می شود و به طور کلی هر آنچه که باید در مورد جراحی تعویض مفصل زانو بدانید صحبت می کنیم.

جراحی تعویض مفصل زانو چیست؟

تعویض مفصل زانو یا آرتروپلاستی یک عمل تعویض مفصل زانو است که در آن مفصل آسیب دیده بیمار به طور کامل تعویض می شود. یکی از شایع ترین دلایلی که بیماران تحت عمل جراحی تعویض مفصل زانو قرار می گیرند، درد شدید زانو به دلیل آسیب، تصادف، بیماری مزمن یا ساییدگی مفصل زانو است که خود ناشی از عوامل زیادی مانند محل زانو درد است. که ممکن است به پشت زانو، قسمت زیرین زانو، یا سن فرد بستگی داشته باشد، زیرا ساییدگی زانو معمولاً به طور مستقیم با افزایش سن مرتبط است. این جراحی زمانی انجام می شود که ناراحتی ناشی از استرس و آرتروز زانو با درمان غیر جراحی قابل کنترل نباشد و کیفیت زندگی بیمار را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. همچنین شما می توانید به بهترین جراح زانو در تهران مراجعه کنید .

عملکرد این مفاصل مصنوعی طبیعی است و به طور کلی با توجه به شرایط و نحوه استفاده از آنها عمر طولانی دارند. با این حال، اگر مفصلی در طول زندگی به دلیل اضافه وزن، ورزش شدید و غیره دچار اضافه بار شود، دچار شکستگی، دررفتگی یا جدا شدن می شود.جراحی تعویض مفصل زانو باید توسط یک جراح ارتوپد واجد شرایط انجام شود، اما این تنها عامل موفقیت در تعویض مفصل زانو نیست. بدیهی است که بیمار برای درمان، درمان توانبخشی بسیار دقیق و مستمر به زمان نیاز دارد.تیم پزشکی جراحی دستورالعمل های دقیقی را در مورد مراحل بعد از عمل، از جمله مراقبت از زخم جراحی، تغذیه، تمرینات توانبخشی به رهبری فیزیوتراپیست و غیره ارائه می دهد.

چه بیماری هایی را متخصص زانودرمان می کند؟

امروزه با افزایش تصادفات و حوادثی مانند رانندگی، شکستگی های استخوانی قسمت های مختلف از جمله لگن و بسیار نسبت به گذشته افزایش یافته و نیاز به تخصص ارتوپدی بیش از گذشته حس شده است. علاوه بر این، بسیاری از بیماری های حرکتی ژنتیکی که از بدو تولد وجود دارند، توسط پزشکان ارتوپد قابل درمان یا کنترل هستند. بیماری های مربوط به این ناحیه اغلب تحت تأثیر عواملی مانند سن، جنس، ژنتیک، تحرک و شغل، وزن و تغذیه قرار دارند.

بیماری های ژنتیکی مانند:

سندرم تونل کارپال: بیشتر این بیماری از بدو تولد با فرد مرتبط است و علائم با گذشت زمان بدتر می شوند. دلیل اصلی آن تنگ شدن فضای عصب اصلی دست و فشار وارده به آن است. علاوه بر عامل ژنتیکی، این بیماری می تواند در برخی افراد بدون سابقه ژنتیکی نیز بروز کند. استفاده بیش از حد یا فشار طولانی مدت به مچ دست، تغییرات هورمونی یا سایر عوارض احتمال تورم در تونل پارکال را افزایش می دهد. علائم این بیماری شامل گزگز و درد در پنجه، بی حسی و ضعف در دست و ناتوانی در گرفتن اشیاء در دست است. پزشک با معاینات لازم و آزمایشات ثانویه بیماری را تشخیص داده و در صورت مراجعه به موقع بدون جراحی درمان می شود.

دیستروفی عضلانی: عضلات ارادی که تحت اراده ما کار می کنند، مانند لگن و بازو. ماهیچه های غیر ارادی مانند قلب نیز در این بیماری آسیب دیده و ضعیف می شوند. این بیماری از بدو تولد با فرد همراه است و علائم آن از دو سالگی ظاهر می شود. علائمی مانند: کودک دیر شروع به راه رفتن می کند. او در پریدن، دویدن و بلند شدن مشکل دارد و همچنین هنگام راه رفتن دچار مشکلات و ناهنجاری هایی می شود و زود خسته می شود. با رسیدن بیماران به سنین نوجوانی، عضلات پای آنها ضعیف می شود و دیگر نمی توانند راه بروند و مجبور به استفاده از ویلچر هستند. همچنین با گذشت زمان؛ ماهیچه های غیر ارادی ضعیف می شوند و ریه ها آسیب می بینند و ممکن است جان بیمار در خطر باشد. متاسفانه هنوز درمان کاملی برای این بیماری کشف نشده است اما در برخی موارد جراح ارتوپد با انجام جراحی حرکت مفصل را بهبود می بخشد. همچنین تجویز داروهای خوراکی یا انجام فیزیوتراپی می تواند تا حدودی به بهبود زندگی فرد کمک کند.

پوکی استخوان: این بیماری به نام استخوان مرمر نیز شناخته می شود و می تواند دو نوع خفیف یا شدید داشته باشد. اگر بیماری شدید باشد، علائم در دوران کودکی ظاهر می شود، در غیر این صورت ممکن است بیمار هرگز متوجه آن نشود. تراکم استخوان در این بیماران بسیار بالا است. با این حال، آنها استخوان های بسیار شکننده ای دارند. شکستگی‌های متوالی استخوان‌ها به‌خصوص استخوان‌های بلندتر، حتی با ضربات بسیار خفیف، و سایر بیماری‌ها مانند کم‌خونی، رویش دندان، درد شدید استخوان، کبودی و… از علائم این بیماری است. برای درمان این بیماران از فیزیوتراپی، پردنیزون، درمان های دارویی و همچنین درمان کامل این بیماری یعنی پیوند مغز استخوان استفاده می شود.علاوه بر بیماری هایی که زمینه ژنتیکی دارند؛ یک پزشک ارتوپد می تواند در موارد زیر به شما کمک کند :

 • آسیب های ورزشی
 • بیماری های سیستم اسکلتی عضلانی که از بدو تولد با فرد همراه است
 • آسیب های اندام و استخوان در حوادث مختلف
 • شکستگی و دررفتگی استخوان: می تواند با عوارضی مانند آسیب عصبی، عفونت، مرگ سلول های استخوانی و غیره همراه باشد.
 • آسیب های مفصلی (ساییدگی) و …
 • زانو یا ضربدر
 • پارگی تاندون و رباط، رگ به رگ شدن و…
 • عفونت اندام های اسکلتی عضلانی
 • تومورهای استخوان و اندام
 • جراحی تعویض مفصل زانو

ویژگی بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران:

✅ مدرک تحصیلی معتبربهترین پزشک متخصص باید مدرک تحصیلی خود را از بهترین دانشگاه ها دریافت کرده باشند.
❤️ موقعیت مکانی مناسبمطب پزشک متخصص باید در موقعیت مکانی مناسبی قرار داشته باشد که افراد به راحتی بتوانند به مطب ایشان مراجعه کنند.
⚡️ استفاده از بروزترین دستگاه هابهترین پزشک متخصص باید برای انجام خدمات از بهترین و بروزترین دستگاه ها استفاده کند.
⭐ جواز طبابتبهترین پزشک متخصص باید جواز طبابت داشته باشند و زیر نظر وزارت بهداشت فعالیت کنند.

با 10 تا از بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران آشنا شوید !

دکتر محمدرضا صادقی

دکتر محمدرضا صادقی

دکتر محمدرضا صادقی از جراحان شناخته شده و برتر ارتوپدی درایران می باشند و اولین پزشکی در ایران هست که سلول عصاره ی جفت را به مفصل تزریق میکند. از این رو در کنکور سراسری در ایران شرکت کرده و در رشته ی پزشکی عمومی دانشگاه تهران قبول شده و دوره ی پزشکی عمومی خود را با معدل بالا سپردی کرده اند با رتبه ی بالا در رشته ی جراحی ارتوپدی در دانشگاه تهران ( که بالاترین دانشگاه ارتوپدی در ایران است ) قبول شده و دوره ی تحصیل خود را با معدل بالا در ایران دانشگاه گذرانده اند. پس از آن به آلمان و روسیه رفته و دوره ی فلوشیپ زانو و کتف را در این کشور ها گذرانده اند. ایشان همچنین به زبان های آلمانی و اسپانیایی و انگلیسی تسلط کامل دارند. دکتر محمدرضا صادقی به عنوان جراح مشهور ارتوپدی در ایران شناخته می شود که بیش از ۳هزار جراحی و ویزیت رایگان در مناطق محروم استان های خراسان و آذربایجان را در کارنامه ی خود دارد و از این رو جزو پزشکان خوشنام در ایران شناخته می شوند.

خدمات:

 • درمان بیماری های زانو
 • درمان بیماری های دست
 • درمان بیماری های کتف و شانه
 • درمان بیماری های لگن
 • درمان بیماری های پا و مچ پا
 • درمان بیماری های ستون فقرات
 • درمان بیماری های سیستماتیک

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه ۳۲ ام، ساختمان پزشکان یاس، طبقه 3، واحد 304

شماره تماس:

۰۲۱-۲۸۴۲۱۴۴۶

۰۲۱-۷۱۰۵۷۵۰۲

اینستاگرام: dr.sadeghi.orthoped

وب سایت: iranorthopedic.com

دکتر مجید عسکری

دکتر مجید عسکری

دکتر مجید عسکری فلوشیپ زانو، متولد سال 1354 در سال 1383 موفق به اخذ دانشنامه پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی زنجان گردید و سپس در سال 1388 بورد تخصص ارتوپدی خود را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کرد. در سال 2015 از هامبورگ آلمان و 2017 کراتس اتریش دوره فلوشیپ زانو را گذرانید.

ویزیت روزهای دوشنبه و چهارشنبه ۴-۸

خدمات:
 
 • جراح زانو تعویض مفصل و آسیب های ورزشی
 • جراحی آرتروسکوپیک آسیب های لیگامانی و منیسک
 • پیوند غضروف ، اصلاح اختلالات محوری زانوی پرانتزی و ایکس
 • خدمات مطب
 • ویزیت آسیبهای حادمفصلی زانو و شکستگی های اطراف مفصل زانو ، بیماریهای فرسایشی و آرتروز زانو
 • درمان سرپایی مشکلات مفصل زانو اعم از تزریقات داخل مفصلی و انجام PRP
 • بررسی تراکم استخوان و دانسیتومتری و‌شناسایی و درمان پوکی استخوان

آدرس: 

مرزداران انتهای خیابان ایثار ( پورجعفری) قبل از خروجی یادگار امام پلاک دو طبقه اول واحد یک
 
 
شماره تماس: 02144244121

اینستاگرام: drmajidaskari

وب سایت: Orthopedi.ir

دکتر عباس بهراد

دکتر عباس بهراد

دکتر عباس بهراد متولد 1354 در سبزوار بوده دبیرستان را در دبیرستان نمونه دولتی باقرالعلوم سبزوار در سال 1372 به پایان رسانید در همان سال بدون شرکت در هیچ کلاس کنکوری و بدون هیچ سهمیه ای در رشته پزشکی قبول شد . وی رتبه اول آزمون جامع علوم پایه پزشکی را در سال 1375 کسب کرد.

پس از اتمام پزشکی عمومی در همان سال در رشته تخصص ارتوپدی قبول شد و در سال 1384 فارغ التحصیل گردید وی پس از حدود 15 سال تجربه و گذراندن دوره های پیشرفته جراحی زانو و تعویض مفصل و انجام بیش از ۳۰۰۰ عمل جراحی موفقیت آمیز مشغول خدمت به بیماران محترم می باشد. دکتر بهراد عمل های جراحی فوق تخصصی زانو و لگن را با آخرین و بهترین روشی که در دنیا وجود دارد انجام میدهد.

خدمات:

 • تعویض مفصل زانو و لگن (آرتروپلاستی=مفصل مصنوعی)
 • عمل جراحی انحراف زانوها ( پا پرانتزی و پا ضربدری یا xشکل)
 • درمان آرتروز زانو به روش دارویی و تزریق ژل داخل زانو و پی آر پی و ازن تراپی
 • جراحی بسته (آرتروسکوپیک)رباطهای صلیبی و منیسکهای زانو در ورزشکاران حرفه ای و غیر حرفه ای و افراد عادی
 • جراحی انحراف انگشت شست پا (هالوکس والگوس)
 • درمان گچ گیری و جراحی تمامی شکستگی اندامها و جوش نخوردن شکستگی ها
 • درمان پا پرانتزی و ضربدری در کودکان برای جلوگیری از نیاز به جراحی های سنگین و پرهزینه پس از بلوغ

بیمارستان هایی که دکتر بهراد عملهای جراحی خود را در آنجا انجام میدهد:

بیمارستان تریتا واقع در انتهای همت غرب روبروی دریاچه چیتگر
بیمارستان نورافشار (هلال احمر) واقع در قیطریه
بیمارستان سلامت فردا واقع در مرزداران، میدان باغ فیض

زمان حضور در مطب:
شنبه دوشنبه سه شنبه ها عصر
با تعیین وقت قبلی

شماره تماس:

09120997036

02188792149

آدرس مطب: تهران- ونک- گاندی شمالی- کوچه صانعی- پلاک 19- ساختمان پزشکان نشاط- طبقه 4- واحد 12

اینستاگرام: dr.behrad_abbas

دکتر مصطفی شاهرضایی

Dr. Mostafa Shahrezaei

دکتر مصطفی شاهرضایی فارغ‌التحصیل دوره پزشکی عمومی و تخصص از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد.
وی رتبه استاد تمامی در بین اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی دارد. و فلوشیپ جراحی زانو می باشد.

ضمنا مقالات معتبر علمی و بین المللی داشته و عضویت در کمیسیون های علمی کشور دارد .

سوابق کاری :

 • مدیر گروه ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی ارتش کارشناس ارتوپدی سازمان پزشکی قانونی
 • سرپرست مرکز پژوهشی و علوم فناوری مهندسی بافت اسکلتی پژوهشگاه علوم و فناوری دانشگاه علوم پزشکی آجا
 • معاون آموزشی و پژوهشی مرکز تحقیقات تروما و جراحی دانشگاه علوم پزشکی آجا
 • معاون پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی آجا
 • عضو کمیته علمی دهمین کنگره بین المللی جراحان مفصل ران
 • دبیر مرکز پژوهش های علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • رئیس انجمن سارکوم جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران
 • دبیر علمی اولین سپوزیوم سالانه سارکوم و …

خدمات :

 • تعویض مفصل زانو
 • جراحی ارتروسکوپی زانو
 • جراحی منیسک و رباط صلیبی زانو
 • تعویض مفصل لگن
 • درمان شکستگی های استخوان زانو و لگن
 •  تزریق سلولهای بنیادی در ارتروز زانو

جهت اطلاع از پژوهشها ، مقالات و سخنرانیهای علمی دکتر شاهرضایی به صفحه اینستاگرام و سایت ایشان به آدرس زیر مراجعه فرمایید .

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، چهارراه پاسداران، پلاک 492، ساختمان  370،  واحد14

روزهای حضور : یکشنبه و چهارشنبه

تلفن: 22573339-021

آدرس: تهران خ پیروزی سه راه سلیمانیه روبروی پمپ بنزین ساختمان بانک شهر، پلاک 766 واحد چهار شنبه و دوشنبه .

روزهای حضور : شنبه و دوشنبه از ساعت  17:30 الی  20

تلفن تماس: 02133259670

دکتر مسعود صابری

دکتر مسعود صابری

دكتر مسعود صابری جراح و متخصص استخوان و مفاصل در غرب تهران و عضو انجمن ارتوپدی آمریکا و ایران می باشند و خدمات ویژه ای را در زمینه ارتوپدی به بیماران ارائه می دهند. دکتر مسعود صابری مدرک دکترای عمومی خود را از دانشگاه شهید بهشتی دریافت نمودند، سپس در سال 1390 با مدرک دکترا تخصصی ارتوپدی فارغ التحصیل شدند و با دریافت مدرک فلوشیپ جراحی زانو و لگن بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کنند. همچنین ایشان عضو انجمن ارتوپدی آمریکا، عضو انجمن ترومای سوئیس و عضو انجمن ارتوپدی ایران می باشند.

خدمات دکتر مسعود صابری :

 • درمان انواع بیماری های لگن
 • روماتیسم لگن
 • آرتروز مفصل لگن و ران
 • درد عصب سیاتیک
 • تعویض مفصل لگن
 • درمان شکستگی و دررفتگی لگن
 • آرتروسکوپی لگن

آدرس: تهران ، صادقیه ، ضلع شمالی بلوار آیت اله کاشانی ، بین خیابان اباذر و مهران(ایستگاه مهران) ، پلاک 71 ، ساختمان پزشکان پارسا ، طبقه 1 ، واحد 3

شماره تماس:
09307289856

021-44977439

دکتر یاسر نژادی

دکتر یاسر نژادی

دکتر یاسر نژادی متخصص ارتوپد می‌ باشد که پس از گذراندن دوره پزشکی عمومی خود توانست بورد تخصصی ارتوپد را با درجه علمی بالایی کسب نماید. ایشان در زمینه جراحی‌ های زانو و تعویض مفصل زانو دارای تخصص بالایی هستند و بیش از ۲۰۰ جراحی اختصاصی تعویض مفصل را با موفقیت و طبق استاندارد های جهانی به پایان رسانده‌ اند. دکتر نژادی فلوشیپ فوق تخصصی خود را زیر نظر دکتر رازی از بزرگان جراحی زانو گذرانده اند و عضو انجمن جراحان ارتوپدی ایران و انجمن ترومای سوئیس نیز می‌ باشند. ایشان دوره‌ های متعددی زیر نظر انجمن‌ های معتبر علمی جهان گذرانده‌ اند و با بیمارستان‌ های بقیه الله، بیمارستان محب کوثر و بیمارستان نورافشار نیز همکاری داشته‌ اند.

خدمات دکتر یاسر نژادی:

 • تعویض مفصل زانو و فیزیوتراپی زانو
 • الکتروتراپی و مانوال تراپی
 • سوزن خشک، تکار تراپی و مگنت تراپی
 • تمرین درمانی و جراحی زانو
 • پروتز زانو، لگن و درمان بیماری‌ های مادرزادی استخوانی
 • اصلاح انحراف و سندروم تونل کارپال
 • درمان دردهای ستون فقرات و مفاصل
 • روش‌ های تزریقی جوانسازی مفصل زانو بدون جراحی
 • درمان دردهای ناشی از آرتروز، دردهای مفصلی و تزریق درون مفصلی
 • درمان دردها و رفع دیسک کمر با روش‌ های جراحی و غیر جراحی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان طاهری، جنب درب کاخ سعد آباد، کوچه شاهین، پلاک اول

شماره تماس: 02122740537

دکتر مسعود میرکاظمی

دکتر مسعود میرکاظمی

دکتر مسعود میرکاظمی متولد سال ۱۳۶۲ هستند که دوره دبیرستان خود را در شهر مشهد سپری نمودند. ایشان در سال ۱۳۸۱ به عنوان رتبه برتر کنکور وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شدند و مدرک پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۹ از این دانشگاه کسب نمودند. دکتر میرکاظمی با کسب رتبه ۳۵ کنکور توانست وارد دوره تخصصی ارتوپد شود و دوره طرح خود را در شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان سپری نماید. ایشان در سال ۱۳۹۶ موفق به کسب فوق تخصص تومورهای استخوانی و عضلانی شدند و استادیار دانشگاه علوم پزشکی آزاد تهران نیز بودند. دکتر میرکاظمی عضو انجمن بین‌ المللی حفظ اندام آمریکا و اروپا و همچنین انجمن جراحان ارتوپد ایران می‌ باشد و در کنگره‌ های متعدد بین‌ المللی شرکت داشته است.

خدمات دکتر مسعود میرکاظمی:

 • جراحی تومورهای استخوانی و عضلانی
 • درمان آسیب‌ های ورزشی، درد مفاصل و بازسازی مفاصل
 • تعویض مفصل زانو و درمان شکستگی و در رفتگی‌ ها
 • اصلاح اندام‌ های فوقانی و تحتانی، درمان آرتروز زانو، پوکی استخوان
 • درمان پای ضربدری، ترمیم مینیسک زانو و بازسازی رباط صلیبی
 •  جراحی زانو، لگن، دست، دیسک کمر و ستون فقرات
 • پروتز زانو لگن و درمان بیماری‌ های مادرزادی استخوانی
 • درمان تومور بافت نرم و سیاه شدن سر استخوان ران، تعویض مفصل لگن و ران

آدرس: تهران، سعادت آباد، میدان سرو، ابتدای خیابان شهید بخشایش، جنب خیابان بهار یکم، پلاک ۲۸.۱، طبقه اول

شماره تماس: 02122381928

دکتر کاوه قرنی‌ زاده

دکتر کاوه قرنی‌ زاده

دکتر کاوه قرنی‌ زاده متخصص ارتوپد و دارای فلوشیپ تعویض مفصل می‌ باشد که مدرک دکترای پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۸۰ از دانشگاه علوم پزشکی تبریز کسب نموده است. وی در سال ۱۳۸۶ توانست گواهینامه جراحی ارتوپد خود را کسب نماید و به دریافت فلوشیپ جراحی لگن در سوئیس بپردازد. دکتر قرنی‌ زاده فلوشیپ ترمیم زانو و ران را از کشور آلمان و فلوشیپ ترمیم اندام‌ های تحتانی را از کانادا دریافت نموده است. ایشان هم اکنون عضو انجمن جراحان ارتوپد ایران، انجمن بین‌ المللی جراحی ارتوپدی آسیب شناسی و انجمن آسیب‌ های ورزشی و جراحی زانو اروپا می‌ باشد.

خدمات دکتر کاوه قرنی‌ زاده:

 • تعویض مفصل زانو، لگن و ران
 • درمان پوکی استخوان و درمان شکستگی هیپ به روش بسته
 • درمان شکستگی لگن و سیاه شدن سر استخوان ران در ناحیه لگن
 • درمان آرتروز و جراحی ترمیمی مفصل زانو و ران
 • درمان پارگی تاندون زانو، دررفتگی و شکستگی زانو
 • تزریق ژل برای درمان آرتروز زانو و درمان در رفتگی شانه

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، نبش خیابان فرخ، ساختمان فرخ، پلاک اول، طبقه چهارم

شماره تماس: 02122406764

دکتر مهدی مقتدایی

دکتر مهدی مقتدایی

دکتر مهدی مقتدایی متخصص ارتوپد و دارای فلوشیپ جراحی زانو می‌ باشد که مدرک پزشکی عمومی خود را در سال ۱۳۷۸ از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نموده است. ایشان در سال ۱۳۸۴ تخصص ارتوپد خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران دریافت نمودند و دارای مدرک فلوشیپ جراحی زانو از دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند. دکتر مقتدایی هم اکنون استاد دانشگاه علوم پزشکی ایران است و در زمینه درمان آسیب‌ های ورزشی نیز دارای تخصص بالایی می‌ باشد. ایشان ریاست پردیس بین‌ المللی دانشگاه علوم پزشکی ایران را در کارنامه کاری خود دارا بوده و از برترین‌ های این حوزه به شمار می‌ روند.

خدمات دکتر مهدی مقتدایی:

 • تعویض مفصل زانو، لگن و ران
 • درمان آسیب‌ های ورزشی و آب آوردن زانو
 • جراحی رباط صلیبی زانو و دررفتگی کشکک زانو
 • درمان آرتروز زانو، پوکی استخوان و انحراف چرخشی اندام‌ های تحتانی
 • درمان روماتیسم مفصلی، پای پرانتزی و ضربدری

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان گاندی، کوچه ۱۸، پلاک ۱۵، طبقه دوم

شماره تماس: 02188679774

دکتر سید علیرضا امین جواهری

دکتر سید علیرضا امین جواهری

دکتر سید علیرضا امین جواهری دوره پزشکی عمومی خود را با کسب رتبه برتر در دانشگاه علوم پزشکی تهران گذرانده است. وی دارای بورد تخصصی ارتوپد از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌ باشد و فلوشیپ بالینی خود را در رشته آرتروسکوپی لگن از دانشگاه زوریخ سوئیس دریافت کرده است. دکتر امین جواهری دارای فلوشیپ جراحی بالینی تهاجمی زانو می‌ باشد و دوره جراحی لگن و زانو را در دانشگاه علوم پزشکی تهران سپری نموده است.

خدمات دکتر سید علیرضا امین جواهری:

 • جراحی تعویض مفصل زانو و لگن
 • آرتروسکوپی زانو، لگن و
 • درمان انحراف زانو، پای پرانتزی و زانوی ضربدری
 • درمان پای ضربدری، ترمیم مینیسک زانو و بازسازی رباط صلیبی
 • تعویض مفصل لگن با برش قدامی
 • ریکاوری پس از تعویض مفصل لگن و درمان پوکی استخوان

آدرس: تهران، میدان اقدسیه، خیابان اراج، خیابان ۲۲ بهمن، روبروی بیمارستان نیکان، پلی کلینیک فوق تخصصی نیکان، طبقه چهارم

شماره تماس: 02129123462

دکتر منصور ابوالقاسمیان

دکتر منصور ابوالقاسمیان

دکتر منصور ابوالقاسمیان دارای فوق تخصص جراحی لگن و زانو از کشور کانادا می‌ باشد که فلوشیپ فوق تخصصی جراحی هیپ و لگن را نیز از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب نموده است. ایشان هم اکنون عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران هستند و دوره آرتروسکوپی و جراحی نگهدارنده هیپ را در دانشگاه اتریش سپری نمودند. دکتر ابوالقاسمیان دوره‌ های کوتاه مدت فوق تخصص جراحی زانو و لگن را در کشورهای آمریکا، کانادا، آلمان، فرانسه و ایتالیا سپری کرده و هم اکنون از بهترین جراح تعویض مفصل زانو در تهران به شمار می‌ رود.

خدمات دکتر منصور ابوالقاسمیان:

 • تعویض مفصل زانو و درمان آرتروز زانو
 • درمان در رفتگی لگن، آرتروز لگن و شکستگی کشکک زانو
 • درمان شکستگی مفصل زانو و پارگی منیسک زانو
 • درمان انحراف زانو، پای پرانتزی و زانوی ضربدری
 • جراحی تعویض مفصل زانو، مفصل لگن و ران

آدرس: تهران، میدان ولیعصر، بالاتر از میدان ونک، کوچه خلیل‌ زاده، بیمارستان محب

شماره تماس: 09338216202

دکتر امیرحسین مجدی

بهترین جراح تعویض مفصل زانو

مطمئنا شما از اهمیت انتخاب جراح و تاثیر آن بر مداخله جراحی و نتایج آن آگاه هستید. بله این درست است. انتخاب بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران بسیار مهم است. به یاد داشته باشید که کنترل روند جراحی و کسب نتایج رضایت بخش از وظایف اصلی و بسیار مهم جراح زانو است.در این مقاله قصد داریم پارامتر موثر در نتایج جراحی تعویض مفصل زانو یعنی انتخاب جراح را معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

 • یک پزشک خوب برای تعویض مفصل زانو : بسیاری از افرادی که تصمیم به جراحی تعویض مفصل دارند به دنبال بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران خود هستند. جراحی تعویض مفصل زانو یکی از روش های درمانی موثر و مناسب برای رفع آسیب ها و مشکلات مربوط به این مفصل است. وقتی شدت آسیب های زانو به حدی است که با روش های ساده و کم تهاجمی درمان نمی شوند، جراحی و تعویض مفصل آسیب دیده تنها راه درمان آسیب های موجود و تقویت دامنه حرکتی این مفصل است.
 • بیمار محور باشد : اولویت دادن به بیمار و گوش دادن به او و همچنین داشتن رفتاری صمیمانه یکی از عواملی است که در انتخاب جراح زانو تاثیر بسزایی دارد، زیرا اکثر افراد تمایل دارند با پزشکی مشورت کنند که درمان مناسب و ارتباط خوبی داشته باشد.
 • تجربه و شایستگی جراحی ارتوپد : یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب جراح ارتوپد، تجربه و مهارت وی است زیرا در روند درمان و نتیجه آن بسیار کارآمد خواهد بود، برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید با بیماران در مطب مشورت کنید.

کلام آخر 

هنگامی که تحقیقات خود را برای جراحی تعویض مفصل زانو کامل کردید و بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران را انتخاب کردید، می توانید به راحتی برای یک عمل جراحی نسبتا دشوار آماده شوید. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کنید این است که حتی اگر درد شدیدی در ناحیه زانو احساس کردید، در تصمیم گیری عجله نکنید. صرف زمان بیشتر برای برنامه ریزی دقیق و انتخاب جراح مناسب بدون شک می تواند در هزینه شما صرفه جویی کند و از عوارضی که ممکن است بعداً با آن مواجه شوید جلوگیری کند. از این که ما را تا آخر مقاله بهترین دکتر تعویض مفصل زانو در تهران همراهی کردید از شما سپاس گزاریم ، همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید.

3.2/5 - (4 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا