زیبایی

10 تا از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران【سال1403】❤️

ابروها نقش مهمی در زیبایی چهره دارند و به همین دلیل افرادی که ابروهای کم پشت دارد و فرم ابروهای آن ها متناسب با صورتشان نیست میکروبلیدینگ انجام می دهند و به طور کلی باید گفت که میکروبلیدینگ ابرو یک روش نیمه دائمی می باشد. اگر علاقه مند به یادگیری میکروبلیدینگ می باشید، می توانید به بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران مراجعه کنید و برای این که شما اطلاعات کاملی از این حوزه داشته باشید در ادامه این مقاله مراحل انجام میکروبلیدینگ و 6 نکته مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ را توضیح داده ایم. پس متن زیر را به طور کامل مطالعه نمایید تا آموزشگاه مورد نظر خود را بیابید. سایت پزشکا پاسخگوی تمام سوالات شما دوستان عزیز می ‌باشد.

بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران کجاست؟

آموزشگاه میکروبلیدینگ یک مرکز آموزشی است که به ارائه دوره‌ های حرفه‌ ای و کاربردی در زمینه میکروبلیدینگ ابرو می‌ پردازد. هدف این آموزشگاه، آموزش تکنیک‌ های پیشرفته و به‌ روز در زمینه میکروبلیدینگ ابرو، به هنرجویان می باشد. در این آموزشگاه با بهره گیری از دانش اساتید و متخصصان حوزه میکروبلیدینگ، به هنرجویان فرصت آموزش و آمادگی کامل برای شروع این حرفه را می‌ دهند.

در آموزشگاه میکروبلیدینگ علاوه بر آموزش تکنیک‌ های میکروبلیدینگ ابرو، نحوه استفاده از ابزارهای لازم برای انجام این روش را آموزش می دهند و برنامه‌ های آموزشی آموزشگاه میکروبلیدینگ شامل آموزش تئوری و عملی می باشد که در این جلسات کاربرد ابزارهای مختلف و فنون انجام میکروبلیدینگ آموزش داده می شود و هنرجویان پس از پایان دوره‌ های آموزشی، قادر خواهند بود تا با استفاده از مهارت‌ هایی که آموخته اند، به صورت حرفه‌ ای در این حوزه فعالیت کنند.

برای شروع دوره‌ های آموزشی در آموزشگاه میکروبلیدینگ، علاقمندان باید با شرایط شرکت در دوره‌ ها آشنا شده و سپس ثبت نام کنند و همچنین هزینه شرکت در دوره‌ های آموزشی معمولا بستگی به مدت زمان و نحوه آموزش دارد. در نتیجه، آموزش میکروبلیدینگ یک فرصت عالی برای علاقمندان این حوزه است که به دنبال یادگیری و تقویت مهارت‌ های خود هستند. با شرکت در دوره‌ های آموزشی این آموزشگاها، هنرجویان قادر خواهند بود تا به صورت حرفه‌ ای در این حوزه فعالیت کنند و درآمد داشته باشند.

همچنین اگر به دنبال بهترین آموزشگاه رنگ و لایت در تهران می باشید کلیک کنید.

بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران کجاست؟

مراحل انجام میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ معمولا در بهترین مرکز میکروبلیدینگ در تهران انجام می‌ شود و انجام این روش نیاز به دقت بالایی دارد. در ادامه این مقاله به مراحل انجام میکروبلیدینگ می پردازیم:

مشاوره: اولین مرحله برای انجام میکروبلیدینگ ابرو، مشورت با اساتید متخصص است. در این مرحله، متخصص میکروبلیدینگ وضعیت ابروها را بررسی می کند و با توجه به نیاز‌ها و نوع پوست شما روش مناسبی را تعیین می‌ کند.

استفاده از بی حسی: قبل از انجام میکروبلیدینگ برای اینکه فرد در حین انجام میکروبلیدینگ درد و سوزش کمی داشته باشد، با توجه به تشخیص پزشک متخصص از ژل و یا کرم مخصوص بی حسی استفاده می کنند.

طراحی فرم ابرو: پزشک متخصص با توجه به سلیقه و فرم صورت طرحی را با استفاده از قلم با دقت ترسیم می کند و در صورت تایید فرد، میکروبلیدینگ انجام می شود.

انجام میکروبلیدینگ: در این مرحله، پزشک متخصص با استفاده از دستگاه مخصوص و سوزن‌ های ریز رنگدانه را به پوست تزریق می کند. همچنین باید گفت که در انتخاب رنگ دقت کنید تا ابروهای شما طبیعی به نظر برسد.

مراقبت‌ های بعد میکروبلیدینگ: پس از انجام میکروبلیدینگ، رعایت نکات مراقبتی بسیار حائز اهمیت است. این شامل استفاده از کرم های ضد التهاب‌ است.

10 تا از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران را بشناسید!

آکادمی غزل زرگریان

آکادمی غزل زرگریان

آکادمی غزل زرگریان متخصص در برگزاری دوره‌ های آموزش آرایش دائم می باشد. این آموزشگاه تجربه برگزاری دوره‌ های آموزش آرایش دائم را در ایران، ترکیه و سراسر اروپا را داشته‌ است و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • هاشور ابرو
 • میکروپیگمنتیشن ابرو
 • آرایش دائم

آدرس: سعادت آباد، تقاطع پاکنژاد، چهارراه سرو، آسمان دوم شرقی، پلاک1

آموزشگاه سمیرا افشار

آموزشگاه سمیرا افشار

آموزشگاه سمیرا افشار زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و با داشتن مجوز رسمی خدمات آموزشی ارائه می دهند. این آموزشگاه بیش از 18 سال سابقه فعالیت دارد و تا به امروز هنرجویان بسیار زیادی از تهران و شهرستان داشته است و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • رنگ مو
 • تاتو
 • کاشت ناخن

آدرس: تهران، خیابان مطهری، خیابان فجر، کوچه نظری، کوچه دلفان

آموزشگاه نازنین ربانی

آموزشگاه نازنین ربانی

آموزشگاه نازنین ربانی با مدیریت خانم نازنین ربانی خدمات آموزشی ارائه می دهد. این آموزشگاه زیر نظر بهترین اساتید در حال فعالیت است و اساتید این آموزشگاه همه با تجربه هستند و افراد می توانند در دوره های این آموزشگاه شرکت کنند و مدرک فنی حرفه ای را دریافت کنند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • آموزش رنگ
 • تاتو
 • آموزش کاشت ناخن

آدرس: تهران، جردن، بلوار گلشهر، پلاک 20، واحد 1

آکادمی شبنم نظیف

آکادمی شبنم نظیف

آکادمی شبنم نظیف نه تنها در سطح ملی آموزش میکروبلیدینگ ابرو، بلکه در سطح بین‌ المللی نیز شناخته شده است. این آموزشگاه گواهینامه‌ های معتبر بین‌ المللی را برای هنرجویان صادر می کنند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • میکاپ
 • کاشت مژه
 • لمینت مژه

آدرس: تهران، سعادت آباد، سرو شرقی، بعد از علامه شمالی، روبروی بانک ایران زمین، پلاک 32

آکادمی مریم حمزه ای

آکادمی مریم حمزه ای

آکادمی مریم حمزه ای با مدیریت خانم مریم حمزه ای خدمات ارائه می دهد. در این آموزشگاه با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا خدمات آموزش ارائه می دهند و پس از گذراندن یک دوره آموزشی کامل مدرک بین المللی میکروبلیدینگ را در اختیار هنرجویان قرار می دهند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • رژ لب دائم
 • تاتو خط چشم
 • ریموو ابرو

آدرس: تهران، سعادت آباد، خیابان 25 شرقی، پلاک 1، طبقه 2

آکادمی منیر

آکادمی منیر

آکادمی منیر دارنده مجوز رسمی و متد رسمی بین المللی آکادمی اروپا می باشد و بیش از 18 سال سابقه دارد. این آموزشگاه مدرک بین المللی و آکادمیک به هنرجویان ارائه می دهد و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • ریممو ابرو
 • تاتو
 • کاشت مژه

آدرس: تهران، سعادت آباد، بالای میدان فرهنگ، پلاک7

آکادمی زهرا سبحانی

آکادمی زهرا سبحانی

آکادمی زهرا سبحانی توسط خانم زهرا سبحانی اداره می شود که ایشان مدرس فنی حرفه ای و مستر آکادمی اروپا می باشند. ایشان آکادمی تخصصی خودشان را تاسیس کرده اند و کامل ترین دوره خدمات آرایش دائم را ارائه می دهند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • آرایش دائم
 • ریمو تاتو
 • تاتو

آدرس: تهران، نارمک، بزرگراه سلیمانی، بعد از مدائن، پلاک 530

آموزشگاه رزسرخ

آموزشگاه رزسرخ

آموزشگاه رزسرخ توسط مربیان مجرب فنی حرفه ای دوره آموزشی برگزار می کند. در این آموزشگاه آموزش میکروبلیدینگ در 6 جلسه انجام می شود و افراد شاغل هم می توانند در این کلاس ها شرکت کنند، زیرا این آموزشگاه در روزهای تعطیل نیز کلاس برگزار می کند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • میکروپیگمنتیشن
 • تاتو
 • گریم

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بالاتر از شیخ بهایی، روبه رو بیمارستان بقیه الله، پلاک 189

آموزشگاه سیمای هانی

آموزشگاه سیمای هانی

آموزشگاه سیمای هانی برگزار کننده دوره های مراقبت و زیبایی با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور است. در این آموزشگاه پس از آموزش مدرک تخصصی را در اختیار هنرجویان قرار می دهند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • گریم
 • تاتو
 • خدمات مو

آدرس: تهران، جنب مترو صادقیه، ابتدای خیابان ولیعصر، ساختمان آرشام

آموزشگاه دکتر فاخته علی اکبری

آموزشگاه دکتر فاخته علی اکبری

آموزشگاه دکتر فاخته علی اکبری اقدام به برگزاری دوره های تخصصی آموزش میکروبلیدینگ کرده است و با تیم متخصص و مجرب خود بهترین دوره های آموزشی را برگزار می کنند و در این آموزشگاه تلاش دارند تا اطلاعات خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین این آموزشگاه جزو یکی از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران می باشد.

خدمات:

 • میکروبلیدینگ ابرو
 • کاشت مژه
 • کربوکسی تراپی
 • ریممو تاتو

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار فرحزادی، بالاتر از پل نیایش، کوچه گلستان 2، ساختمان گلستان، طبقه 1

6 نکته مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ

مراقبت‌ های بعد از میکروبلیدینگ ابرو یکی از مراحل مهم است. پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو، لازم است که مراقبت‌ های بعد از انجام این روش به طور صحیح انجام شود تا نتایج خوبی را به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی مراقبت‌ های بعد از میکروبلیدینگ ابرو می پردازیم:

 1. استفاده از کرم‌ های ضد التهاب: پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو، ممکن است پوست دچار حساسیت و التهاب شود. بنابراین، استفاده از کرم‌ های ضد التهاب می‌ تواند به تسکین التهاب کمک کند.
 2. تغذیه مناسب: تغذیه مناسب و مصرف خوراکی های حاوی ویتامین C و آنتی‌ اکسیدان‌ ها پس از میکروبلیدینگ ابرو، می‌ تواند به ترمیم و بازسازی پوست کمک کند و فرآیند بهبود را تسریع بخشد.
 3. استفاده از کرم ترمیم کننده: بعد از انجام میکروبلیدینگ ممکن است پوست کمی خشک شود، به همین دلیل بهتر است از کرم های ترمیم کننده و زینک اکساید استفاده کنید.
 4. استفاده از کمپرس یخ: بلافاصله پس از انجام میکروبلیدینگ ابرو، پوست شما حساس و قرمز می‌ شود. برای کاهش التهاب و سرعت بخشیدن به فرآیند بهبودی، می‌ توانید از کمپرس یخ استفاده کنید تا التهاب و قرمزی کاهش یابد.
 5. از لایه بردار استفاده نکنید: بعد از انجام میکروبلیدینگ توصیه می شود از محصولات مراقبتی پوست مانند لایه بردار استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث تحریک پوست شود.
 6. پرهیز از لمس پوست: پس از میکروبلیدینگ ابرو، بهتر است تا زمان بهبود کامل به هیچ عنوان پوست خود را لمس نکنید و به جای زخم های باقی مانده دست نزنید.
6 نکته مراقبتی بعد از میکروبلیدینگ

عوامل موثر در هزینه آموزش میکروبلیدینگ

هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو بستگی به عوامل مختلفی دارد که در ادامه به آن‌ ها می‌ پردازیم:

تجربه و تخصص مربی: یکی از عوامل موثر در تعیین هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو، تجربه و تخصص مربیان و اساتید است. مربیان با تجربه و متخصص معمولا هزینه بیشتری برای آموزش دریافت می کنند.

محتوای آموزش: نوع و کیفیت آموزش نیز بر هزینه آموزش میکروبلیدینگ تاثیر می گذارد. دوره های آموزشی جامع هزینه بالاتری را به همراه دارند.

مدت زمان آموزش: مدت زمان آموزش نیز به عنوان یک عامل موثر در تعیین هزینه‌ ها مطرح است. آموزش‌ های کوتاه‌ مدت معمولا هزینه کمتری دارند، در حالی که دوره‌ های طولانی‌ تر به هزینه بیشتری نیاز دارند.

گواهینامه و مدارک: حضور در دوره‌ های آموزشی که در پایان دوره گواهینامه و مدرک رسمی به هنرجویان ارائه می دهند هزینه بالاتری دارد.

دوره حضوری: در دوره های آموزش‌ حضوری جلسات به صورت تئوری و عملی می باشد و به همین دلیل هزینه دوره های حضوری نسبت به دوره‌ های آنلاین بیشتر است.

با توجه به این عوامل، هزینه آموزش میکروبلیدینگ ابرو متغیر است و به عوامل فوق بستگی دارد. قبل از شروع هرگونه دوره آموزشی، بهتر است با اساتید مختلف مشورت کنید تا بتوانید به بهترین آموزشگاه مراجعه کنید.

جمع بندی

میکروبلیدینگ یک روش زیبایی می باشد که برای انجام آن نیاز به آموزش و آشنایی کامل با تکنیک‌ های این روش می باشد. برای انجام میکروبلیدینگ از سوزن‌ های بسیار ریزی استفاده می شود تا رنگدانه هایی را به زیر لایه پوست تزریق کنند و ممکن است بعد از گذشت چند سال رنگدانه های تزریق شده از بین بروند و نیاز به ترمیم باشد و به همین دلیل باید گفت که میکروبلیدینگ یک روش آرایش نیمه دائم می باشد.

سایت پزشکا تلاش داشته 10 تا از بهترین آموزشگاه میکروبلیدینگ در تهران را به شما عزیزان معرفی کند. از این که تا پایان این مطلب همراه ما بودید از شما متشکریم. در صورت هر گونه سوال یا پیشنهاد کامنت بگذارید تا در اسرع وقت به شما پاسخ داده شود.

5/5 - (1 امتیاز)

حدیثه نایبی

سلام، من حدیثه نایبی هستم. سه سال پیش از دانشگاه فارغ التحصیل شدم. در حال حاضر به خاطر علاقه ای که به تولید محتوا در حوزه سلامت و پزشکی دارم، برای سایت پزشکا محتوا میزنم. اگر سوال یا پیشنهادی در این باره داشتید، می تونید از طریق دیدگاه ها با من در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا